Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Demony , czy kiedyś jakiegoś spotkaliście ?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 18:16    Temat postu: Demony , czy kiedyÅ› jakiegoÅ› spotkaliÅ›cie ? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym usłyszeć czy spokaliście kiedys prawdziwego demona , jak się zachowywał, co zrobił z wasza drużyna , czy zawieraliscie z nim jakieś pakty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No spotkalismy kilka demonow jakies 3 najwieszke
Zachowaly sie w stosunku do nas agresywnie i nie zawieralismy z nimi zadnych paktow.
Ale mielismy przewage bo w jakims scenariuszu z dodatku zdobylismy artefakt co jest jakas aura do ktorej demony itp. nie moga wchodzic
Wiec za duzo nam nie zrobil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no my tez sie natknęliśmy na pewnego swojskiego demona Very Happy Miał takiego psa który nazywał się tak jak to co ostatnio zjadł (kiedy go spotkaliśmy pies nazywał się puszek) Jeden z nas wyskoczył na tego demona i stracił PPeka.... Sądze że nawet sam pies by nas wszystkich samodzielnie rozwalił Very Happy

No a teraz ostatnio przyłączył sie do nas pewien demon wcielony w człowieka ale aż takich super umiejętności to on nie ma...ale mimo wszystko niezły klimat Smile
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adeK napisałeś że spotkaliscie te trzy najwieksze demony chcesz mi powiedzieć ze przerzyliscie spotkanei z Mardaggiem , Mabradaxem ( chbya tak sie pisze ) i Vyidagg , przecież oni pojawiają się w najwiekszych bitwach dobra ze złem nie mówiąc że w statystykach maja prawie wszysko na maxa , a wogole jesli je spotkaliscie to lae was zaszczy kopnął
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotkałem demona i to nie raz wsumie to pewnie dlatego przeżyłem że mój MG niepotrafi opowiadać ( przynajmniej tak mi się wydaje Wink )
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałem demona jak było oblęzenie Middelheim przez armie chaosu i wtedy było mnustwo pomniejszych demonów i pare wiekszycg niewiele brakowało a byśmy musieli zmieniać stolice ;]
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wyrzej to moje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adkowi chodziło o to że walczyliśmy z większymi demonami (najwyższy poziom tych co z portalu do piekieł wyskakują) ciężko demonów nie spotkać jak się ściga demonologa po imperium Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demon to dość ciekawy obiekt, nie wiem czemu ale wszyscy sięich bojom , może dlatego że uważają wszyskie one są złe, natomiast istnieją jeszcze anioły (w sumie w warhammerze też coś podobnego napewni istnieje), o np. dobrym demonem jest Viydagg, napewno jest też ich wiecej , czy ktoś z was spotkał kiedyś dobrego demona ? takiego który was czymś powiedzmy obdarował za dobry uczunek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czegos takeigo nie spotkałem i raczej nie spotkam Wink ale prezent mogli by mi dać ^^ nie obraził bym się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demony.... hmm mialem jednego w druzynie. Mial kiedys sklep ze spaczenia, zachowywal sie ogolnie dziwnie. A co do dobrych demonow sypiacych prezentami na lewo i prawo, to liczylem na takiego ostatnio na sesji, ze obudze sie w domku a tam jakies skarpety poprzybijane beda do sciany, po srodku bedzie stalo ladne drzewko ozdobione rybimi podrobami a w skarpetach na scianie znajde kolczuge z wycieciem na pletwe grzbietowa, aparat taki jak na zeby tylko ze naprostowalby mi oczodoly, no i podrecznik sztuki walki rapierem.... i co ?? obudzilem sie w zimnym doku, caly mokry wyszedlem, pozniej polynalem na morze, drowy skopaly mi dupe i trafilem na polowanie (jako zwierzyna) i na tym sie skonczyly marzenia ryby o grubym demonie, sypiacym prezentami na lewo i prawo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe ze demonom nie nudzi sie takei życie , no pomyślcie cały czas tylk ozło i zło , to w koncu moze zbrzydnąc co ne i, zwłaszcza jak się ma kilka tysięcy lat, z drugiej strony demon nei ma umysłu człowieka, wiecie co sobie myśle że ciekawe czy demony mają marzenai i takei tam ludzkie pierdoły jak np. edgar że chciałby na gwiazdke dostać tam kolczuge , wogóle czy jakies potrzeby maja , oprócz potrzeby ciągłego zabijania, skąd siewogóle wzięły demony , po cholere ktoś je stworzył jaki kurde miał w tym cel ? czekajcie juz wiem , przecież życie elfów , krasnoludów , ludzi, niziołków nei mogłoby być takei sielankowe co nie ?
krótko mowiąc z demonami źle ale bez demonów jeszcze gorzej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz z demonami to jest tak jak z kanarami... wszystkich wqr.... jak chce Ci sprawdzic bilet a Ty nie masz to masz ochote go zaj... ale co Ty mozesz?? Jak sie na niego rzucisz to moze wyniknac z tego nieciekawa sytuacja :/ Demon w na ziemi ma zachowuje kamienna twarz (jak kanar w autobusie), ale jak wraca do swojego wymiaru to mu jakas demonica ciagnie druta a pozniej siada w fotelu i oglada telewizje, popijajac browarka, a na weekendy spotyka sie ze znajomymi i zalewa robaka... dlatego z demonami nie warto zadzierac w poniedzialki.. sa na kacu, sa wkurwione, i ida po Ciebie :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z powyższego wynika że wszystkie rytuały przyzwania nastawione sa na poniedzialek i wykonywane są przed nastaniem switu kiedy demon wlasnie polozyl sie spac..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy tu się naśmiewacie z demonów a ja myśle że dla nic hto jesteśmy jak "Big Brother", ogladają nas jak w jakimś serialu brazylijskim w kapciach i gorącą kawą ( przynajmneij te stare demony, a raczej demonice ) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group