Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co s膮dzicie o Warhammerze 40.000?
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Warhammer 40.000
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Co s膮dzisz o Warhammerze 40K?
Spoko
16%
 16%  [ 1 ]
Nie wiem zbyt wiele o tym systemie
50%
 50%  [ 3 ]
E tam... szajs siaki艣
0%
 0%  [ 0 ]
艢wietny system
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich G硂s體 : 6

Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Sie 18, 2005 10:45    Temat postu: Co s膮dzicie o Warhammerze 40.000? Odpowiedz z cytatem

Dobra, tylko szczerze prosz臋 odpowiada膰. Ja uwa偶am 偶e Wh40K dobrze wsp贸艂gra ze "zwyk艂ym" Wh. Jak widzicie i s艂yszycie jestem wielkim zapale艅cem tego systemu, wprost go uwielbiam. A ten pro-warhammerowski klimacik [Chaos, Orkowie] tylko bardziej pot臋guje kopa, jakiego daje ten system. Jedyna w sumie usprawiedliwiona rzecz, kt贸ra mo偶e odj膮膰 wam satysfakcj臋 z zainteresowaniem tym systemem to brak 艂uk贸w, smok贸w i tych innych element贸w fantasy.

MIECZE S膭, r贸偶nego rodzaju wi臋c prosz臋 mi tu nie gada膰.
DU呕O r贸偶nych grup walczy wr臋cz.
NIE MA mech贸w jako takich-Dreadnought to nie mech, pr臋dzej cyborg, Titan贸w jest ma艂o, Sentinel podchodi tylko klasyfikacj膮 pod mech.

"Their number is Legion. Their name is Death!"
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sie 18, 2005 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma艂o wiem o tym. Ale te ca艂e bronie przysz艂o艣ci to nie dla mnie. Nie interesuje si臋 takimi pierdo艂ami Wink Ka偶dy lubi co chce a ja tego nie lubie. Wole jednak Warhammera zwyk艂ego.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Go舵






PostWys砤ny: Czw Sie 18, 2005 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co艣 czuje ze przed tob膮 bojowe zadanie - bo zwolennicy fabularnego m艂otka kiepsko kojaz膮 jego odmiane 40k sam nie za bardzo dot膮d mialem czas przygladac sie systemowi przyszlosciowemu - mam nadzieje ze poszerzysz nam teraz jako nowy mod nieco horyzonty
Powr髏 do g髍y
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Sie 18, 2005 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi艣cie Mistrzu. Twoje s艂owo jest dla mnie rozkazem.

Ale mam dziwne wra偶enie 偶e moja praca to b臋dzie straszny zn贸j, otworzy膰 umys艂y tych Ortodoks贸w na 艣wiat...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Sie 18, 2005 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艁膮cz膮c wszystkie strz臋py informacji na ten temat postanowi艂em zag艂osowa膰 na spoko. Widzia艂em kilka recenzji, zagra艂em w kilka gierek na PC. Ale ch臋tnie dowiem si臋 wi臋cej , wi臋cej. Pragne by膰 o艣wiecony w tym aspekcie:P
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Sie 18, 2005 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz臋 偶e mam siakiego艣 adepta w tobie, Black. Very Happy
Wi臋cej... cholera najlepiej jak skr臋cicie nowy temat... nie wiem od czego zacz膮膰, tego jest od zasrania, a wyja艣nienie podstaw nic nie daje.

Zaproponuj temat Black a z rado艣ci膮 udziel臋 informacji z drugiej r臋ki. Very Happy
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Power
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 21
Sk眃: Middenheim

PostWys砤ny: Pia Sie 19, 2005 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie m贸wi臋... po prostu WH 40 K jest zaje****y.
Przynajmniej mnie si臋 podoba!
mam nadziej臋 nied艂ugo w niego zagra膰 na sesji z kumplami z s膮siedztwa <Gregory Wink you know something bout it Very Happy >

pozdrowienia dla wszystkich fan贸w system贸w RPG!!

___________
Hauer
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Sie 19, 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ciebie nie musz臋 namawia膰 do czterdziestki. Co za du偶o nawia艂o w m贸zgu figurkami Pucora? Very Happy

Czekam na dalsze komentarze, od RESZTY naszego Zgromadzenia. No dalej? Zedd? Wilko艂ak? Dawa膰 mi tu komentarze, ale ju偶! Razz ;P
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Sob Sie 20, 2005 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu mnie mnie poprosi艂e艣 o wypowiedzenie si臋 na tym temacie co Valdis? Co艣 czuje 偶e mnie sie nie zauwa偶a na tym forum Sad

Co prawda praktychnie nic nie wiem o tym bitewniaku, ale je艣li mi wyt艂umaczysz co i jak to mo偶e go polubie, cho膰 gra膰 nie b臋de bo mnie nie sta膰 jak by mnie by艂o sta膰 to bym se zwyk艂ego bytewniaka zbiera艂.
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Paz 07, 2005 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm... w sumie to raz czy dwa zagra艂em w WH40k ale nie na tyle, aby poznac 艣wiat. O ile pami臋tam grali艣my na jaki艣 uproszczonych zasadach... tak przynajmniej m贸wi艂 MG. Ale jedyne co pami臋tam, to du偶o adrenaliny i satysfakcja z gry.
Ja osobi艣cie to bym wola艂, Valdis, 偶eby艣 poprowadzi艂 cu艣 do Neuroshimy. Gdzies tam napisa艂e艣, 偶e Wh40K i Neuroshima rz膮dz膮... My艣l臋, 偶e szybciej znajdziesz ch臋tnych do tej gry. 艢wiat nie tak odleg艂y i bardzo grywalny. No ale... to ju偶 tw贸j wyb贸r, ja tylko pods贸wam propozycje.

A je偶eli chodzi o bitewniaka, to i tak ju偶 mam za du偶o problem贸w ze zbieraniem kasy na WFB ;P
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Moradin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 29 Mar 2006
Posty: 21
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Sro Kwi 05, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艢wiat 40k jest duzo obszerniejszy niz tradycyjny mlotek. Ja tam jestem tradycjonalista choc przyznac musze ze czytalem ksiazki do 40k i bardzo mi sie podoba do tego stopnia iz skusilem sie na kupno regimentu marins "Dark Angel" pomalowalem je ( wcale nie kiepsko jak znajomi mowia ) i niezle sie prezentuja na poleczce. nie mialem okazji grac i nie wiem jak funkcjonuje bitewniak ale swiat jes w porzadku polecam goraco serie z komisarzem Gauntem. No i teraz mamy niezla gierke Dawn of War ktora oddaje klimat tej epoki bo tak odwaze sie to nazwac! Dzieki grze trafi to w szerszy odbior! jedyny feler 40k to to iz jest strasznie drogi jako figurkowiec!

Ciekaw jestem czym dokladnie jest drednought? czy to zolnierz w mechu? jest on podlaczony do niego? czy tez kontroluje go recznie tak jak powiedzmy mysliwcem? rad bede za wyczerpujaca odpowiedz! a jeszcze chetniej spotkal bym sie z kims kto pokazal by mi jak grac! ale to mysle zostanie w sferze planow!

Pozdrawiam i rzycze udanych sesji i bitew!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Sro Kwi 05, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dreadnought - umys艂y 艣miertelnie rannych marines zamkni臋te w tych pancerzach, kontrolowane... umys艂yem
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Duritin



Do潮czy: 13 Kwi 2006
Posty: 2

PostWys砤ny: Czw Kwi 13, 2006 17:16    Temat postu: WArhammer 40k Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jestem tu nowy o WArhammerze 40k us艂ysza艂em jak mia艂em 15 lat i juz wtedy sie nim troche interesowa艂em.Poda艂em gra艂em w WArhammera 40k na komputer pierwsza by艂a jaka艣 turowka nie pamientam nazwy potem Fire Warrior no i dzis mamy Dawn of War.Powiem wprost WArhammer 40k jest wspanialym 艣wiatem i chcia艂bym co艣 o nim wiecej wiedziec no i pograc wkoncu w bitewniaka!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Czw Kwi 13, 2006 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W40k... 艣wietny 艣wiat, nie mog臋 si臋 doczeka膰 kiedy wyjdzie fabularna wersja... Brakuje obecnie systemu stanowi膮cego co艣 pomi臋dzy Cp2020 a Warhem FRP. Mo偶e nawet m贸g艂bym co艣 takiego prowadzi膰 (z regu艂y przysz艂o艣ciowych nie prowadz臋...).
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Kwi 14, 2006 10:47    Temat postu: Co do Mech贸w, Sentineli i Dreadnought'贸w Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Raziel - Dreadnought to chyba nie tyle umys艂 co ca艂e cia艂o rannego bohatera zakonu, kt贸rego m贸zg zosta艂 za pomoc膮 kabelk贸w po艂膮czony z maszyn膮(by艂o nie by艂o gwardzi艣ci nazywaj膮 je "grobowcami"). U eldar贸w nast臋puje po艂膮czenie typu umys艂 - maszyna i to w... zapomnia艂em jak toto si臋 nazywa艂o, w ka偶dym razie w W40k: DoW by艂o przedstawiane jako w艂adca upior贸w (chyba).
Co do sentinela to ju偶 bardziej Tauowskie Battle Suit'y s膮 bli偶sze do Mech贸w, no bo sentinel to co艣 w stylu At-St ze star wars. Maj膮 w 艣rodku za艂oganta i ca艂kiem przestronny kokpit. (wydaje mi si臋, 偶e taki mech nie ma w 艣rodku kokpitu - 偶e to taki wi臋kszy pancerz jak u Tau'贸w) Sam gram gwardi膮 i jestem z zami艂owania gwardzist膮.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"


Ostatnio zmieniony przez Urdhgag dnia Sob Kwi 15, 2006 15:35, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Warhammer 40.000 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group