Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak łączycie graczy w drużynę?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
TalibPl
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 28 Gru 2006
Posty: 13

PostWys³any: Nie Gru 31, 2006 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja drużyna zaczęła podróżować od razu razem, ale pierwsza sesja przebiegła na tym jak się spotkali.

W tym wypadku zostali pojmani jako niewolnicy na arenę, z tym wyjątkiem że zaczynali w różnych miejscach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
007arek



Do³±czy³: 15 Kwi 2008
Posty: 4

PostWys³any: Wto Kwi 15, 2008 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ja jakos nie miałem wielkich kłopotów z zawiazaniem graczy w przygodzie, najważniejsze jest pierwsze 5 min sesji gdzie by nie rozgrywała się przygoda gracze muszą poczuć wspólna więź inaczej po 30 minutach zaczną się waśnie a nawet potyczki pomiędzy nimi (w tak okrutnym świecie nie wolno ufać nikomu !!!). Najprościej byłoby uznać że się już znają jednak uważam że to jest takie naginanie fałszowanie zachowań jesteśmy kumplami ale ...dlaczego ??? co z naszymi wspomnieniami itp. Nie chcem tutaj opisywać poszczególnych motywów jakie można wpleść w przygodę (powyższe posty ukazały to), ale postaram się określić jaki klimat staram się wykreować w pierwszych scenach opowieści.
Zaczynamy szybko wręcz gwałtownie sama akcja jakis atak zwierzoludzi na karczmę, przyjazd inkwizytora spalenie wioski, bluźnierczy rytuał, mogą się pojawić elementy bardzo niezrozumiałe dla ludzkiego umysłu nietypowe lecz niezwiązane z przygodą, wszystko powinno dziać się gwałtownie zdezorientuj BG postaraj aby się poczuli niepewnie, aby wpadli w potężne kłopoty aby otarli się o śmierć, ukaż całą brutalność starego świata jego zło czychające za każdym zaułku...a chwile potem- spokój zwierzoczłeki uciekły, inkwizytor oszczędził BG.Teraz następuje czas na zliczenie poległych, opatrzenie ran. Niech nastanie wieczór opadną emocje i niech gracze się opiszą, a Ty MG zostaw ich na chwilę aby się zapoznali, może ktoś komuś uratował życie, albo teraz potrzebuje pomocy. W większości przypadków właśnie tak udawało mi się połączyć BG, ponieważ już od samego początku każdy czul że w tak niebezpiecznym świecie nie może sobie pozwolić na brak towarzyszy którzy by uratowali jego dupę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group