Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wierzchowce. Czy mieliście jakiegoś dziwnego wierzchowca?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandil, eee a masz tresure , opieka nad zwierzętami, ?
bo ja nie wiem jak ty chcesz tego małego gryfa chcesz wytresować ?
uważaj żeby nie było tak że jak dorośnie to zje swojego pana w śnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mam tresure i opieke nad zwierzętami mamnadzieje ze mnie niezje Wink ale się okaże kiedy chce uczyć czegoś nowego mojego Gryfa to mam zuty czy mi nic nie zrobi i takie tam Wink Narazie miałem szczęscie. Planuje go nauczyć ze kiedy zagwiżdze (w jakiś charakterystuczny sposób) i nie będe miał czasu na niego wsiąśc to on przyleci i mnie zgarnie szponami i odleci zemną ale sie boje ze mnie zabije albo pocharata ostro szponami !! (a głupi by było taki ginąć :/) ale jak by mi się udało to wtedy w walce dostajemy łomot i nagle zadwizdzesz i taki przylatuje i cię zabiera ^^ może byc ciekawie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tego pająka to troche lipa , bo an takim do miast niw jedziesz a i żadna panna na niego nei poleci , ale wajnie by zostac jeźdźcem wargów co nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys mialem wierzchowca, ale stal sie on dopiero dziwny jak napoilismy go jakas miksturka. Nie pamietam gdzie ja znalezlismy, ale na pewno przy jakiejs zlej ekipie, sadzac po pozniejszych wydarzeniach.. Otoz kon po wypiciu elixiru zaczal rżeć i stal sie narowisty. Potem to ustalo.. Ale zauwazylismy ze ma zielone oczy i co jakis czas sie oblizuje wiec druzynowy krasnolud odrabal mu toporem leb wraz z polowa karku.. Zebyscie widzieli ta panike..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panwoei schowajcie sieze swoimi zwierzątkami, anwet tego gryfa można wyrzucić , Lesionix ( czyli wójek Woster ) dosiadł wczoraj Cold One , mówie wam jakbyśmy mieli coś takeigo an stałym lądzie to raczej tylko my byśmy zajmowali całe miejsce na postoju dla wierzchowców przed kaczmą ( miejsca dla 5 koni ) Twisted Evil , ale więcej pewnei z chęciapowie wam Lesionix ( przy okazji t obył dobry rzut widłami Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no co tu dużo gadać... Wpadam do stajni a tu Cold One ( Dla niewtajemniczonych taki dinozaur 2 metry wysokości i z 6 długości) Nie miałem nawet miecza to chwyciłem widły które sie dgdzieś walały po stajni no i do tego nie miałem nawet gaci i tak pędziłem sobie na golasa na dinozaurze z widłami w ręce przez wioske drowów. Ale najlepszy był ten rzut widłami przy pełnym pędzie w jakiegoś przechodzącego drowa (przy czym ja mam us 20 z czymś) Najbardziej podłamał się Luis bo on przez cało gre chyba nikogo nie trafił !!! Ale to już inna bajka....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korde to spoko a co się ztało z twoim Cold Oneem? został twoj? czy uciekł? a może cos innego ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było uciekać z wyspy łódką, niestety Cold one był od niej o połowę większy.... i niestety został na brzegu biedny pączuszek będzie mi go brakowało....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedziwie ci sie Å‚atwo jest sie przyzwyczaic do takiego zwierzÄ…tka.... one sÄ… takie milusi i wogule ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W druzynie w ktorej gram nie bylo dziwnego konia ale, byl dziwny zabijaka z wierzchowcem na sesji kon mu uciekl (nic dziwnego niekarmil go i glaskal go po zadie az wkoncu to miejsce bulo zadrapane co sprawialo mu bul) i gonil go przez polowe Nuln wkoncu przypomnial sobie ze jest zabijaka i zagwizdal na co kon sie zatrzymal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
LOLeK



Do³±czy³: 05 Sty 2005
Posty: 1
Sk±d: wrocek

PostWys³any: Sro Sty 05, 2005 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He... moj kolega gra demonologiem wiec mial demonicznego rumaka. Teraz jest demonologiem, wyznawca Tzeentcha (bog chaosu, pan przemian) ma juz 4 lvl maga i teraz bedzie szermierzem chaosu. Ze wzgledu na to ze Tzeentch obdarowuje swojich wyznawcow darami, koles dostal pare mutacji... (miedzy innymi SKRZYDLA) i nie jest mu potrzebny zaden wierzchowiec. Very Happy Poza tym jak juz minelo troche czasu (ok 0,5 roku) nie dawni przed swietami dostal dar Demonicznosc co pozwala mu przemienic sie w Wiekszego Demona Tzeentcha na 1 godzine lub do smierci! koles rzezni... Twisted Evil ale ma tez minus, nie wchodzi ze skrzydlami do miasta Smile

A tak poza tym to konie, jaszczury, wyverny, gryfy a nawet smoki to codziennie spotykane wierzchowce.... Laughing

Inny przyklad: jeden ziomek kupil sobie 4 niewolnikow (czarnuchow), ktorzy nosza go na tronie(pieknym i zdobionym) i to sie nazywa wierzchowiec Wink !!
_________________
warhammer battle i frp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
BlackRider
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk±d: Gorlice

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy wierzchowca dziwnego tylko że w klasie "Brego" który myśli że jest Aragorn... Smile
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Mar 19, 2005 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dałem kiedyś graczom żuka który ciągle rósł więc zaadoptowali go jako transport. Potem był wielki jak słoń i wszyscy sobie wygodnie jechali pod miasto. A potem żuk zakopywał się w ziemii i czekał aż wyjdą
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Mar 22, 2005 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba bylo dac im gigantycznego kreta , co by im tunele pod ziemia kopal zeby mogli omijac nieprzyjazne tereny ...
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Nie Mar 26, 2006 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialem smoka Very Happy Mnie sie nie czepiac - to nie byl moj pomysl... Laughing Z kumplami zaczynalem wlasnie przygode z mlotkiem a mg (tez poczatkujacy) zeby zrobic gre ciekawsza dal mi odpowiedni czar... Razz (Do teraz stara sie jakos go pozbyc Twisted Evil )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group