Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
gracz.fabularny.net

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Nie Lip 24, 2005 12:15    Temat postu: gracz.fabularny.net Odpowiedz z cytatem

Jak już co poniektórzy zauważyli odpaliłem nowy mechanizm - katalog drużyn graczy. Po 2 dniach działania przyszło już kilka zgłoszeń co bardzo mnie cieszy. Ale o co chodzi:

Katalog będzie bazą danych działających w Polsce drużyn i bractw grających w gry fabularne - bardziej lub mniej regularnie. Znajdziecie tam wykaz listowy drużyn, interaktywną mapę i oczywiście formularz do zgłąszania nowych drużyn.
Początkowo chciałem to zrobić autowitalnie - czyli kazdy nadsyła ile chce i co chce - ale postanowiłem jednak że będę zatwierdzał każdy spis. Rejestracja wieć się troche wydłuż ale za to katalog będzie rzetelniejszy.
Wszystko oczywiście friko.
Po co tworzyć taki katalog? oto powody:

1. Gracz zasypują mnie listami czy nie znam jakiejś drużyny prowadzącej sesje w ich mieścienie - teraz łatwo będą mogli sami to sprawdzić.
2. Drużyny rejestrując się wkraczają do katalogu jako pełnoprawni "zawodowi" gracze - czyli prestż i certyfikat honorowy zamku poza tym fajnie mieć zarejestrowaną i unikatową nazwę bractwa.
3. Organizatorzy konwentów, zjazdów imprez będą mogli w łatwy sposób komunikować się ze społecznościami graczy
4. Drużyny dowiadując się że 10 km od nich istnieje podobne zgrupowanie będą mogły odwiedzać się, nawiązywać znajomości, prowadzić np bitwy czy organizaowac inne spotkania.

Serwis obejmuje najpopularniejsze systemy gry. Jeśli uważacie że powinienem dodać jeszcze jakieś dodatkowe - czekam na propozycje.
Katalog obejmuje jedynie drużyny - samotnik gracze nie będą nanoszeni na mapę Surprised - poszukujący drużyn po prostu będą szukać najbliższego sobie bractwa.
Każda drużyna jest oczywiście opisana - jeśli macie jakiś uwagi co jeszcze powinno znaleźć w formularzu do zgłaszania drużyn np - wiek graczy etc. - piszcie.

Cały serwis jest jeszcze częściowo w budowie ale zgłoszenia już są akceptowane i nanoszone. Zapraszam do korzystania

przejdź do katalogu



dopisek z 01 08 2005
- Proszę o brak paniki gdy dodana drużyna nie pojawia się zbyt szybko w katalogu - zgłoszenia napływają masowo ale serwis jest w fazie tworzenia i aktualizacje zaczną się z lekkim opóźnieniem
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group