Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
O nas 2:Oblicze redaktor贸w

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Giesu



Do潮czy: 14 Lip 2005
Posty: 2

PostWys砤ny: Pia Lip 15, 2005 08:38    Temat postu: O nas 2:Oblicze redaktor贸w Odpowiedz z cytatem

W tym skromnym temaciku,kt贸ry pozwoli艂em sobie za艂o偶y膰,redaktorzy b臋d膮(mam nadziej臋) kr贸tko opisywa膰.Zaczynam.


Mieszkam w najpi臋kniejszym miejscu na swiecie,Zakopanem,gdzie mieszka r贸wnie偶 znany nam wszystkim "Jerzy "Killer" Koz艂owski.M贸j wiek nie ma znaczenia.Opr贸cz udzeielania si臋 dla CK udzielam si臋 dla ZHR, a tak偶e ucz臋szczam do gimnazjum.Og贸lnie jestem optymistyczny i z poczuciem humoru.Je艣li ma to jakie艣 znaczenie, czytam CDA i Focusa.I kocham 艣wiat Star Wars!!!

P.S Je艣li napiersnik nosimy na piersi,a naszyjnik na szyji,to dlaczego napletka nie nosimy na plecach??!!
_________________
May the Force be with you my young padawan
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stan
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 27 Kwi 2005
Posty: 15
Sk眃: Lubin

PostWys砤ny: Pia Lip 15, 2005 22:47    Temat postu: Stan - the be艣ciak :wink: Odpowiedz z cytatem

Stary ju偶 jestem. Mieszkam w stolicy polskiej miedzi i od kilku lat pr贸buje si臋 wybi膰 jako ten literat???
Bryluje w horrorze. CHo膰 zamieszkuje w niebiesiutkim pokoiku jestem do艣膰 mrocznym sobnikiem Wink o do艣膰 dziwnym, pokr臋conym poczuciu humoru.
Choduje rybki. Mam bonzai i nie lubie darcia pyska zwanego heavy metalem,
Lubie ruiny zamk贸w, lubie te偶 urlop i dobre ksi膮偶ki.
Moim ulubionym zespo艂em jest Depeche Mode. Z zawodu i wykszta艂cenia jestem urz臋dnikiem to jest magistrem administracji tfu publicznej. MO偶na usi膮艣膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gavrill
Go舵





PostWys砤ny: Nie Lip 17, 2005 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh puck! Zauwazam wlasnie, ze tak jak Giesu czytuje CDA (raz na rok) i Focusa (to czesciej), mam poczucie humoru (dosc oryginalne Smile ) Tak jak Stan tez mieszkam w niebieskim pokoju, tylko z tym wyjatkiem ze u mnie nie ma klamek w drzwiach. Preferuje biale bluzy z oryginalnie zawiazywanymi z tylu rekawami Smile Lat mam niewiele (wg wlasnego mniemania), ale chyba pod wzgledem wieku to jetsem na 3 miejscu w Redakcji Very Happy Zaraz za Stanem i Marcinkiem Very Happy Wiecej grzechow nie pamietam...
Powr髏 do g髍y
wuszu
Go舵





PostWys砤ny: Sob Lip 23, 2005 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te偶 chc臋 zosta膰 redaktorem CK. Mozna si臋 jako艣 za艂apa膰?
Powr髏 do g髍y
Giesu



Do潮czy: 14 Lip 2005
Posty: 2

PostWys砤ny: Sob Lip 30, 2005 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary,mo偶esz spr贸bowa膰,ale w膮tpie.Najpierw musisz seksualnie zadowoli膰 Naczelnego,co jest niebywale trudne.Potem czeka Cie walka ze wszystkimi PP(Przera偶aj膮cymi Potworami) jakie kiedykolwiek wymy艣li艂e艣 w swych tekstach.A na koniec (i to jest najgorsze) MSISZ CO艢 NAPISA膯 I WYS艁A膯 NA arkamins@poczta.fm.Brrrr....
_________________
May the Force be with you my young padawan
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group