Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co myślicie o stareotypach??Szczególni Elf i Krasnal
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Sty 24, 2005 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo można powiedzieć o krasnoludach.Prowokują niechlujstwem, brodą z resztkami jedzenia z przed paru dni i tym,że zaczepiają pierwsze.
Ale taka debatę można wieść w nieskonczoność,a i tak nigdy nie będzie jej końca.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 24, 2005 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arien napisa³:
Muszę przyznać ci rację,ale jeżeli krasnolud zaczyna być zbyt nie miły dla mojej elfki to ja ripostuję.W innym wypadku jeżeli jest miły albo mnie ignoruje to go nie zaczepiam tylko zostawiam w spokoju lub mu nawet pomagam gdy tego potrzebuje.


Tak samo mógłby powiedzieć krasnolud: "Gdy elf zaczyna się robić zbyt arogancki przywołuje go do porządku a jak zaczyna się rzucać i mnie obraża to ja nie puszczę tego płazem". I można by tak w nieskończoność. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Sty 25, 2005 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nawet w podstawowym podręczniku pisze że to elfy mają niechęć do krasnali a nie krasnale do elfów.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
tartalia
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Sty 2005
Posty: 22
Sk±d: Leszno

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc musze przypomnieć jak to mawiał mój MG, że elfy i krasnolódy zywią do siebie niechęć a nie nienawiśći. Nie zawsze jest tak, że jak krasnolód zobaczy elfa to skacze mu do gardła. Dopóki jeden nie podpadnie drugiemu da się żyć. Niektórzy gracze, niepotrafiący grać krasnoludami czy elfami z góry zakładają, że jak tylko pojawi się na ich drodze ten drugi to tylko miecz w dłoń i jechana. Takim przykładem jest mój znajomy, który większośc swoich sesji gra krasnolódem. Za każdym razem przyczepia się do elfa bo coś tam i jadka gotowa.
Początkowo kiedy grałam elfem też nieznosiłam krasnolódów i im dokuczałam, ale teraz MG nauczył mnie, że elf z dobrym charakterem nic nie zrobi krasnolódowi, dopóki ten mu niepodskoczy. Wieć nieróbcie z tej pary takiej co tylko myśli o tym jak tutaj zabić drugiego.
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do blacka: luknij na 15 strone i PRZECZYTAJ DOBRZE O KRASNALACH! co mają w psychologii "skłonne do niechęci do elfów". I tak elfy to najlepsza rasa najlepiej, i co z tego ze mamy odstające uszy? he? a wy macie kosmyki na brodach!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 27, 2005 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra przyznaje się do pomyłki Embarassed Moja wina starzeje się i te mutacje jeszcze. Dobrze że sobie sam do głowy nie zaglądam Shocked Niestety tak to krasnale są niechętne ale oczywiscie bo elfy z nich bez powodu jaja robią.Jeszcze raz przepraszam wszystkie urażone elfy. Rolling Eyes
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Czw Sty 27, 2005 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm nie (chlast białą rękawiczką w policzek!) Ta zniewaga krwi wymaga. Proponuje pojedynek na patelnie, ale ja biore teflonową błahahah! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk±d: Festung Breslau

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umierający - The dying - Cholerne elfie nieludzie... tak wiele słów, tak wiele nienawiści do tej rasy - już nawet krasnoludy są lepiej tolerowane przez ludność starego świata - czy słusznie? Wydaje mi się, że...

TAK!!!

Elfy - ale prawdziwe (nie odgrywane przez poczatkujacych graczy) - wyniosłe, dumne, skłonne do pogardy wobec innych ras - wywołują u mnie furię. Jako goblin - zaciekly nieprzyjaciel krasnoludow - staję po ich stronie w tym konflikcie, bo elfy, elfy "dziwnie pachna" Wink.

"Ja przyjacielu mierze kompanów odwagą nie długością uszu"

Nie wiem jakimi Wy Elfami gracie, ale ta rasa owszem dzieki swej dlugowiecznosci jest wielce potezna - ale ciagle zacierma moje wychodle goblinskie dlonie - bo jestescie The Dying - umierajacy - Tak malo was juz zsotalo 'Twisted Evil'
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonogłowy

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Pon Maj 01, 2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że elfy i krasnoludy wymierają to wiem, ale może to także jest stereotypem? Smile Niemal w każdym RPG jest niechęć elfów do krasnoludów i odwrotnie. Niedługo przyjmie się stereotyp, że te dwie szlachetne rasy są na skraju upadku. Tylko nieliczni renegaci przeżywają wojnę Twisted Evil

Co do odgrywania elfa... Staram się być jak najbardziej arogancki, choć moja prawdziwa osobowość mi na to nie pozwala. Nie jestem z natury zarozumiały. To prawda, że elf nie jest rasą dla początkujących graczy...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group