Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co myślicie o stareotypach??Szczególni Elf i Krasnal
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:39    Temat postu: Co myÅ›licie o stareotypach??Szczególni Elf i Krasnal Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o stareotypach??takich jak Nienawieść elfa i krasnala zauważam ze mocno jesteści edo nich przywiązani bardzo szczególnie niektórzy ze krasnal z elfem to razem nie mogą być i takie tam co w tym złego moze krasnolud uratował elfowi zycie albo na odwrót i obiecał jeden drugiemu ze nie oposci go poki nie spłąci długu wdzięczności moga byc rożne sytuacje albo została złoznoa druzyna z najemników i krasnal jest z elfem w oddziale i sie zapoznaja mimo poczatkowych sprzeczek i potem po robocie wyruszaja na poszukiwanie skarbów i chwały i takie tam I nie podoba mi sie jeszcze jeden stareotyp ze elf to zawsze dobrzy musi być przecież charakter sie zmienia i od ciebie zalezy jakim elfem grasz byłes kiedys dobry ale coś wpłynęło na twoj charakter i juz nie jesteś (ja łame stareotypy i nie przeszkadza mi to) choć nie wsyzstkei sie da złamać^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 17:42    Temat postu: Powrót Kunra??? Odpowiedz z cytatem

Mógłbym odwołać się do Władcy Pierścienia gdzie Legolas i Gimli są przyjaciółmi ale to jest forum o Warhammerze.Tak samo jak dzisiaj mamy Punków i dresów tam są krasnale i Elfy.Sprawa wygląda prosto.Zdarzają się wyjątki...bywa, że często.Ja osobiście grając swoim Tancerzem polubiłem jednego Krasnala ale jak ten się upił to się biliśmy, a jak miał kaca - godziliśmy aż krasnal stracił wszystkie Punkty Przeznaczenia.
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umnie bywało podobnie a polubiłoem go bo uratował mi dupsko Wink ale spory były zawsze (czasami przydawały się interwencje drużyny ;)zeby nas rozdzielić ale nie było źle;)wychodzilismy zywi z tego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wczoraj zaczelismy grac nowymi postaciami i przypadkeim bym zabil swoejgo kolege halfa bo nei opanowalem sie jak sie zamienilem w wolkolaka i jeszcze jednego kumpla bym zabil wampirzyce hehehe

Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierzyc stereotypy i to mowi MG!
Tyle ze to jest swiat Dark Fantazy,tylko trzeba miec fantazy uzasadnienie i fajowska opowiastke w zwiazku z opowiednim złamaniem bo sa tu pewne zasady! Smile
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to fakt Jak masz odpowiednia chistorie...to tak może być..;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz dobra historie to ona wszysko wytlumaczy.. Ale panowie - nie przekraczajmy pewnych granic. Nawet gdzies na tym forum czytalem jak ktos opisywal sytuacje krasnoluda i elfa, jak wychowali sie razem od malego. Gdzie u krasnoludow czy elfow? A moze po lesie polowali przy pomocy grzechotek na dziki i jelenie? Elfy i krasnoludy od malego ucza sie historii z opowiesci starszych i nabywaja takiej szczegolnej cechy jaka jest niechec do tej drugiej rasy.. Jakim cudem wiec wychowali sie razem? Mozna oczywisci cos wymyslic - ale to graniczy juz z absurdem. Jestem zwolennikiem wyjatkow - ale niech maja przynajmniej jakies sensowne uzasadnienie! A nie beda pomyslem, ktory grzcz wymyslil na poczekaniu bo mistrz gry tak kazal..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Zedzie ale zostały przygarnięte te dzieci krasnoludzie i Elfie przez ludzką rodzine hyhyhy nie no zartuje to fakt jest przegięcie.... ale jakis Elf kiedys uratował krasnala coś takiego jest najlepsze mi się wydaje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja nie popierma zdania zedda

Moze ten elf i krasnal zostali wygnani ze swoich panstw
I sie jakos zakumplowali na jakims pustkowiu i pomagali sobie nawzajem zebuy przezyc
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytuje: "Znali sie od dziecka.." - przesada.. Rozumiem ze przez kilka miesiecy przecierali szlaki i niejeden raz dostal jeden od drugiego w morde. Ale zalozenie ze znali sie od dziecka to pojscie na latwizne..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozatym gdyby na pustkowiu elf spotkał krasnoluda, to walczyli by ze sobą żeby zjeść go , a nei jeszcze się z nim sprzymierzać ( co żeby jadł połowe porcji ? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jak we dwuch by polowali to latwiej by im bylo cos upolowac
A nie nawzajem sie napierdalac
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dlamnie tez a pozatym Elf niezjadł by krasnoluda.....By stwierdzili ze mimo nienawisci rasowej by probowali razem cos upolowac... bo to mądrzejsze i daje większa szanse na przezycie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie w beznadziejenej sytuacji nawet wrug jest twoijm przyajcielem
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm ja to nie mam nic do krasnali ale to jest fajne urozmaicenie hy hy krasnal vr. elf. Musimy pamiętać o tym że w warharmmerze efly i krasnale prowadziły kiedyś wojnę. Tak jak niemcy i Polacy, też się nie lubią za bardzo. Ja też nie lubię niemców sam nie wiem za co. Moze przemawia przeze mnie prawdziwy Polak?? Very Happy Very Happy
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group