Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czytajcie Regulamin I Zasady !!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lip 05, 2005 23:25    Temat postu: Czytajcie Regulamin I Zasady !!!!!! Odpowiedz z cytatem

Szlag mnie trafia jak widze ten ba艂agan. Ludzie!!!! Czytajcie REGULAMIN I ZASADY BRANIA UDZIA艁U W SESJI.
1 REJESTRUJCIE SI臉 JE艢LI CHCECIE GRA膯 : bo inaczej wyrzuce wszystko co napiszecie a jak si臋 bedziecie upiera膰 to zbanuje.
2 NIE TWORZYMY I NIE GRAMY DWOMA POSTACIAMI JEDNOCZESNIE. Nawet je艣li gracie nimi w r贸偶nych lokacjach. Druga posta膰 zostanie automatycznie usuni臋ta. Upiek艂o si臋 tym kt贸rzy to zrobili przed 5 lipca. Dlatego prosze te osoby o zako艅czenie gry jedn膮 z postaci w jak najkr贸tszym czasie.

POWY呕SZE RESTRYKCJE NARZUCAM Z DNIEM 6 LIPCA 2005 ROKU.

TAK WIEM JESTEM BEZ SERCA Twisted Evil
Edit: No i po spamie<lol>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sro Lip 06, 2005 23:56, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Wto Lip 05, 2005 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham pana panie black
ta si艂膮, ta stanowczo艣膰, ten temperament
Powr髏 do g髍y
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Lip 07, 2005 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gr臋 dwoma postaciami pozostawi艂bym dozwolon膮 - ale tylko z dw贸ch r贸偶nych login贸w. Pozatym apeluje o wi臋ksz膮 "aktywno艣膰" graczy - niech sami wymy艣laj膮 jakie艣 sytuacje, problemy i w膮tki poboczne - szukaj膮 jaki艣 przyjaci贸艂 - maj膮 swoje wy偶sze cele. Niech nie wymagaj膮 od MG aby prowadzi艂 im ca艂膮 przygod臋 - iech sami potrafi膮 zaskoczy膰. Dzi臋kuj臋.
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Czw Lip 07, 2005 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok zgadzam si臋 - 2 postacie ale logowane z 2 r贸偶nych kont forum. - W innym przypadku b臋dzie zam臋t.

I je艣li ju偶 chcecie gra膰 to GRAJCIE - moim zdaniem lepiej dobrze poprowadzi膰 1 posta膰 - kt贸rej poczynania potem czytaj膮 z zapartym tchem miliony czytelnik贸w Surprised - ni偶 kilka epizodycznych postaci byle jak.
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group