Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
BITWA RAS - jak i kim grac?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Najlepsza rasa:
Cz艂owiek
39%
 39%  [ 19 ]
Krasnolud
22%
 22%  [ 11 ]
Elfy
27%
 27%  [ 13 ]
Nizio艂ek
4%
 4%  [ 2 ]
Gnom
0%
 0%  [ 0 ]
P贸艂elf
0%
 0%  [ 0 ]
Ork
2%
 2%  [ 1 ]
Skaven
4%
 4%  [ 2 ]
P贸艂ogr
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G硂s體 : 48

Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Sty 29, 2005 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wi臋c wracaj膮c jak gra膰 Elfem to moim zdaniem trzeba byc Aroganckim zarozumia艂ym i troche tajemniczym albo grac takiego zadowolonego z zycia Elfa ktory hasa biega pije wino a kiedy nadchodzi walka jest got贸w wyci膮gn膮c miecz i stan膮膰 do boju ja odgrywam tego drugiego to s膮 fajne przej艣cia kiedy krasnolud podchodzi do ciebie i robi problemy a ty w tym momencie wyci膮gasz miecz i z takeigo g艂upkowatego milutkiego elfa stajesz si臋 powa偶nie smiertelny ;] i trzymasz miecz przy szyi krasnoluda a on kipi ze z艂o艣膰i bo wie ze jeden ruch i straci g艂owe...;] albo brode nie wiem co gorsze dla niego ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Sty 29, 2005 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybiera膰 cz艂owieka bo wsz臋dzie mo偶e si臋 wcisn膮膰 i naj艂atwiej mutacje 艂apie , najlepiej i naj艂atwiej si臋 rozwija. Smile A ludzie nie musz膮 mie膰 偶adnych zachamowa艅 .
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Nie Lut 06, 2005 16:08, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Sty 30, 2005 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak gra cz艂owiekiem jest najprostsza bez wapienia ... ale gra czym艣 ma艂ym jak nizio艂ek cz ydrod te偶 jest spoko , tylko 偶e po jakim艣 czasie zaczyna przyn膮膰 ci fakt 偶e wszyscy toba popychaja w dru偶ynie ... a twoja walka zostawia wiele do 偶yczenia Sad ... no ale znam osoby kt贸re klimatuje gra takimi rasami ... moze ja te偶 kiedyswr贸ce do mojego droda Smile
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba oczywiste, 偶e elfy s膮 najlepsze!! Za nic nie chcia艂bym by膰 barbarzy艅skim, brudnym i g艂upim krasnoludem, prymitywnym cz艂owiekiem!! A halflingi najch臋tniej zjad艂yby ca艂y 艣wiat! Very Happy A serio, to zale偶y od upodoba艅 samego gracza, ja osobi艣cie lubi臋 wszystkie podstawowe rasy, chocia偶 najbardziej uto偶samiam si臋 z elfami;) Ale denerwuje mnie, jak niekt贸rzy lamerzy graj膮 jak膮艣 ras膮 dla stats贸w Mad Nieznosz臋 tego, a tymbardziej, jak nie rozumiej膮 danej rasy, jej psychiki itd, to nie mog膮 jej dobrze odegra膰. Pozdro for all!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodze si臋 z tob膮 granie dla stat贸w jest bezsensu a pozatym trzeba umie膰 w czu膰 sie w Elfa mi si臋 zdaje 偶e wychodzi mi to ca艂kiem nie藕le..... ale moge si臋 myli膰....;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gimli MadDuck
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 29 Sty 2005
Posty: 13

PostWys砤ny: Wto Lut 01, 2005 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi艣cie 偶e najlepiej KRASNOLUDAMI Exclamation Twisted Evil Ziomkowie 艂膮czcie si臋 pokarzemy wszystkim niedowiarkom 偶e w krasnoludzie si艂a i zniszczenie ale i tak偶e m膮dro艣膰 i duma. I to my pomogli艣my przeciesz ludziom wsta膰 i rozbudowa膰 si臋.
_________________
b膮d藕 sob膮 zawsze gdzie jest chaos
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gilu艣
Go舵





PostWys砤ny: Wto Lut 01, 2005 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie najlatwiej grac czlowiekeim i przez to jest chyba najleprza postacia pod wzgledem grywalnosci i samego klimatu jaka kazda postac nadaje BN. Jednak najleprza rasa sa chyba elfy moim zdaniem choc Krasnoludy tez sa swietne niewspominajac o halfinagach trzeba tylko umiec grac
Powr髏 do g髍y
Baalrog
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 05 Lut 2005
Posty: 8
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Lut 06, 2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S艂uchajcie nie wszystko zalezy od gracza ale tez od mg:) Osobi艣cie lubie gra膰 elfami bo 艂atwo mi si臋 wtedy wczu膰 w bohatera Smile Mg czesto moze nam popsuc dobra zabawe jak jest zbyt duzym formalista, kilka razy probowa艂em grac krasnalem ale moj mg zawsze w barze znajdywa艂 2 m osi艂ka ktory mosia艂 miec si艂e z 8 bo mnie zawsze sponiewiera艂 Evil or Very Mad
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je艣li nie wiecie kt贸ra z ras jest najlepsza to ja wam powiem. S膮 to oczywi艣cie KRASNOLUDY a kt贸偶 by inny jak nie one przecierz to one s膮 najbardziej odjechane w ca艂ym WARHAMMERZE. Je艣li ma si臋 poczucie humoru i jako tak膮 niech臋膰 do grania elfem, to wcielenie si臋 w rol臋 nie powinno sprawia膰 wi臋kszych problem贸w. Pami臋tajcie wi臋c KRASNOLUDY s膮 the best Cool
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sob Lut 12, 2005 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi si臋 czyta膰 poprzednich post贸w wi臋c nie wiem czy kto艣 o tym napisa艂, ale elfy to peda艂y i wystarczy wykopa膰 ma艂膮 dziur臋 zaimprowizowan膮 艂opat膮 偶eby wywalili ci臋 ze swojej spo艂eczno艣ci...

Ten temat ma wy艂oni膰 najpopularniejsz膮 ras臋, a nie s艂u偶y膰 obra偶aniu nie lubianych ras...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Sie 12, 2005 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tere fere kuku! Very Happy
KRANSOLUDY RZ膭DZ膭!
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Wto Lis 15, 2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi艣cie 偶e nasza krasnoludzka bra膰 rz膮dzi!
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
th3mon
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk眃: Ruda 艢l膮ska

PostWys砤ny: Sro Lis 16, 2005 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, 偶e jestem MG, to admiruj臋 "rasie" niumar艂ych. To s膮 przeciwnicy prawie nie do pokonania. Nie musz膮 spa膰, je艣膰, pi膰. Nie znaj膮 zm臋czenia. NAPRZ脫D NIEUMAR艁A HORDO!!!

Lecz niestety nie uwzgl臋dniono ich w tej ankiecie. Mo偶e i s艂usznie, bo troch臋 dziwnie nazwa膰 t臋 grup臋 ras膮. Chocia偶 wampiry pono膰 s膮 ras膮...

Z tego powodu b臋d臋 g艂osowa膰 na szczuroludzi. Oni zajmuj膮 drugie miejsce w mym rankingu ulubionych ras, kt贸re chc膮 zagarn膮膰 艣wiat ludzi.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Gru 07, 2005 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary 艢wiat 艣wiatem ludzi - u mnie najwy偶ej cenie ludzi, pomimo i偶 s膮 kr贸tkowieczni, chciwi, m艣ciwi, zach艂anni, za艣lepieni w swych celach i ideach, nietolerancyjni. Ale w艂a艣nie te i inne cechy stanowi膮 o niekt贸rych ich zaletach.

A tak przy okazji podpowied藕 co do grania lud藕mi w Warhammerze: nigdy niech nikt nie wpisuje w rubryk臋 religia s艂owa ATEISTA. Ludzie Starego 艢wiata s膮 przes膮dni i religia w ich 偶yciu cz臋sto zajmuje nadrz臋dn膮 rol臋. Zupe艂nie jak w "naszym" 艣redniowieczu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Szatek



Do潮czy: 12 Gru 2005
Posty: 1
Sk眃: Polkowice

PostWys砤ny: Pia Gru 16, 2005 21:51    Temat postu: Rasy Odpowiedz z cytatem

A oto m贸j ranking moich ulubionych ras:
1. Nizio艂ki - To moja pierwsza posta膰, to by艂 z艂odziej a poza tym to uwielbiam ich odgrywa膰: je艣膰, kra艣膰, pi膰, spa膰 i jeszcze raz je艣膰(niekoniecznie w tej kolejno艣ci:P). Kto艣 powiedzia艂,偶e mo偶e znudzi膰 jak jeste艣 "popychad艂em" w dru偶ynie i s膮 beznadziejni w walce - to nie prawda! Dosta艂e艣 kiedy艣 pociskiem od procy w genitalia? U nas gramy raczej tylko w艂asn膮 p艂cia a dziewczyna, kt贸ra z nami gra te偶 jest teraz nizio艂kiem wi臋c nie mam z ni膮 problem a raczej.. Ale sie rozpisa艂em
2. Ludzie - Tu gram zazwycza艂 postacia 艂otrzykowat膮 ale, "t膮 od m贸wienia/k艂amania/wciskania kitu" m贸j pierwszy cz艂owiek to rajfur.
3. Krasnoludy - fajnie si臋 od grywa: "A m贸j dzidek mi opowiada艂...". Ja nie gra艂em jeszcze krasnoludem wojownikiem, a Uczonym badaczem potwor贸w (nie ma to jak sekcja goblina albo ogra...) lub hiena cmentarn膮: podziemia z艂oto mechanizmy(pu艂apki i zamki), czy kt贸re艣 nie pasuje do krasnala?
4. Skaveni - szczury lubie(intersuje si臋 szurami) od zwasze to takie fajne zwierzatka... Nawet mam jednego... Da艂em je dopiero na 4. miejscu poniewa偶 nie zawsze nadaj膮 si臋 dla graczy...
5. Skrzaty/binglanie/rusa艂ki/zwierz臋ta (dnd.pl) i inne nie konwencjonalne rasy. Pi臋knie jest 艂ama膰 stereotypy i nudne dru偶yny.
Elf贸w nie wymienilem poniewa偶 to rasa nie dla mnie.. Cho膰 ciekawa i rozbudowana fabularnie. Nie zawszee jest to taki "peda艂ek/metroseksualista".
A co do pomys艂u Zedd'a (zwierz膮tka) to jest genialny - musze namowic moich kumpli... Ciekawy pomuys艂 i nie zabardzo pospolity :]...
Pozdrawiam, Szatek
_________________
Pieni膮dze szcz臋艣cia nie daj膮, ale mo偶na je za nie kupi膰.
B贸g nie stworzy艂 ludzi a ludzie boga.
Bierz co cudze i nie oddawaj.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group