Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
BITWA RAS - jak i kim grac?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Najlepsza rasa:
Człowiek
39%
 39%  [ 19 ]
Krasnolud
22%
 22%  [ 11 ]
Elfy
27%
 27%  [ 13 ]
Niziołek
4%
 4%  [ 2 ]
Gnom
0%
 0%  [ 0 ]
Półelf
0%
 0%  [ 0 ]
Ork
2%
 2%  [ 1 ]
Skaven
4%
 4%  [ 2 ]
Półogr
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 48

Autor Wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 13:01    Temat postu: BITWA RAS - jak i kim grac? Odpowiedz z cytatem

zakladam ze wielu z was ma za soba przynajmniej kilka sesji - ja gram od 5 lat, a od 6 jestem Mistrzem Gry. Mam nadzieje za podzielicie sie ze mna swoimi przemysleniami co do najlepszej rasy. Podam kilka najbardziej popularnych, a wy zaglosujcie i swoje glosy poprzyjcie rekomendacja.. Bardzo jestem ciekawy wynikow.. Na wszelkie pytania z checia odpowiem..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i to zwyczajna rasa , najbardziej powszechna , ale to oni panują nad całym światem , nie krasnoludy , skaveny , elfy tylko ludzie , a dlaczego o to chyba każdy wie , bo ludzie to największe skur...... wśród wszyskich ras ( bez dwóch zdań ) ; a jeszcze lepiej kiedy taki gość jest lekko zmutowany , a najlepiej żeby był sadystą Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z tobą lordzie Rhal. Ael ja gram Elfami wszelakich rodzajów i uważam ze to jest dobra rasa i jesli sie nimi nauczysz grac i dobrze je odgrywac to nie bedzie to spedalony i wiecznie przestrzegający wszystkich zasad Elf nielubie trzymac sie stareotypów ze jak Elf to nielubi Krasnala i takei tam....To zależy od ciebie jakim jesteś elfem i jakim człowiekiem i jakim Krasnalem (kiedyś moj kumpel odgrywał krasnoluda ktory chciał być zawsze Elfem Wink ) smiesznie było ^^A zaczerpnął pomysł z wiedzmina był tam jakis taki motyw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podobają mi sie mocno przesadzone statystyki początkowe wśród elfów, żeby osiągnąć takie same jak elf ma na dzień dobry, człowiekiem trzeba grać kilka sesji....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu się zgodze z tobą ale wiesz wszystko zależy od kościu Wink zuty mogą ci wypaść tak marne ze i krasnal bedzie miał więcej ogłady od Elfa ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jak ta drużyan nam na dobre zgine it omyślaęłm o grze grupy skavenów , kurde to przecież dajny klima, oni maja u siebie cała hierarchie , a to ze sa stworami chaosu to akurat najmneijsz sprawa, wyobrazacie sobie przemierzanie tych tuneli , walka ze złem czyli plugawymi ludźmi zakutymi w lsniace zbroje , życie i zakupy , bogowie w jakies sksvenskeij fortecy , no i oczywiscie dorwac sie od takeigo miotacza spaczeni ... uuuch tak grać skavenem moze byc fajnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie głupoty to tylko ty mogłeś napisać ...... Very Happy po trzeciej przygodzie srałbyś już tymi skavenami tunelami i spaczeniem bo byś na zewnątrz nie mógł wyjść bo by cie od razu wieśniacy zatłukli. Poza tym skaveny śmierdzą
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krasy sa dla poczatkujących poniewaz zawsze mozna wybrnąć z popelnionego błędu wykorzystując siłe itp... elfy tak samo... inicjatywa...

ludzie... nie lubie nimi grac... w realu gram czlowiekiem...

niziolki to moja ulubiona rasa bo niemalo trzeba sie nameczyc zeby cos zdobyc a czesto i tak to nie wychodzi i samo przezycie sesji z graczami grajacymi elfami i krasami daje satysfakcje Very Happy

nie gralem innymi rasami wiec nie oceniam reszty...
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do wypowiedzi Lesionixa , a kto ci każe po świecie chodzićchyba nei zakładasz zebyśmy chodzili po bezrożach , bylibymsmy raczej jak odzizał który robi kolejne wypady misje , albo tajan gruap operacyjna ( skaveny to wysoko rozwinieta rasa ) i nikt ci do cholery nei każe wchodizć do aldorfu cyz do kowla miejskiego i pytac sie o pancerz , przeciez skaveny mają całe twierdze , klany , gdzie mista skavenó żyją własnym życiem , a o co do śmierdzenia to i tak przywykneisz a po drugie myślisz ze twój wilkołak to co pachnie fiołkami ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he- fiołkami - dobry tekst.. Very Happy Faktycznie skaveny maja cale kompleksy podziemne a ich korytarze sa wydrazone na calym swiecie od polnocy na poludnie - od wschodu na zachod. Nie zgodze sie z toba Lesionixie ze granie skavenami jest nudne - moglbym mysle pozytywnie cie rozczarowac. Jest masa przygod - zadan i tarapatow w jakie moze popasc mlody skaven, kastowosc w ich klanach tez daje wiele mozliwosci, przynaleznosc do danego klanu rowniez determinuje sposob rozgrywki. Do tego dochodzi ciagle zagrozenie, niepewnosc jutra i dnia dzisiejszego. ubierzmy to jeszcze we wspaniala kulture (jak na szczury), inowacyjna technike i mase innych rzeczy o ktorych nie chce sie rozwodzic bo moze kiedys je wykorzystam. Dodam z w tym momencie przychodzi mi na mysl kampania oparta na 5-6 przygodach opowiadajaca o grupie skavenow wyslanej przez szarych prorokow na misje specjalna.. Ehh.. moze kiedys - zobaczymy.. Ja stanowczo jestem za gra skavenami, a ponadto slyszalem ze przygody takie maja niecodzienny klimat i swietnie sie w nie gra. Ale na razie mamy druzyne i jej sie trzymajmy Razz
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehe.. Confused No tak, to jak już będziemy grali tymi skavenami to ja chce mieć szare futerko Very Happy
Zresztą znając naszą wesołą ekipe skłonną do eksperymentowania wkrótce zagramy grupą futrzaków....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

och juz widze tą drużyne :
miś, borsuk, kuna, ryjówka, tak tak to będzie jeszcze bardziej porąbana druzyna niz ta co teraz jesteśmy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie Fryty co do elfów i krasów. Mają dla mnie zdecydowanie zawyzone staty.Ja zawsze gralem czlowiekiem, poniewaz jest on najbardziej "wyrownany" ze wszystkich ras.Chcialem zagrac kiedys Halflingiem ale stwierdzilem ze nie będe umial wczuc sie odpowiednio w postac, wiec pozucilem ten pomysł.To było dawno.A czy teraz zagralbym Halfem? Czemu nie!
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie podlega zadnej dyskusji - najlepiej gra sie czlowiekiem - jest uniwersalny - moze byc dobry we wszystkim, ale trzeba sie napocic zeby w czyms stal sie mistrzem.. Bezdyskusyjnie wygrywa rywalizacje.. Wszystkie krasnoludy, kazdy elf o niziolkach nie wspominajac przegrywa z nim o dlugosc mili!
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co to za radocha grac bez wczucia... tzn mozna sobie urobic charakter gbura lub pedancika ale ta gra jest poto by min. poczuc sie kims innym jakims innym stworzeniem i to jest radocha... sÄ… maniacy elfizmu i krasnoludztwa ale tacy na maxa... moja kumpela w lato po lesie z lukiem lata Very Happy no a ja...

ja gotuje obiad Wink bo lubie halfy hehe Very Happy

pozdro
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group