Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kompleks Elfa
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 10:29    Temat postu: Kompleks Elfa Odpowiedz z cytatem

Znacie kogoś z kompleksem elfa już wyjaśniam co to :
Kompleks elfa to schożenie na które zapada najczęściej rpgowicz który fanatycznie gra elfem . A obiawia się to tak uważa że elf jest najleprzy bo na początku najwyrzsze statsy ma i wogule porównuje je ze statami halflinga a jak przychodzi co do czego to albo się chowa albo ucieka
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedziec ze ja taki jestem ale ja bardzo tez lubie grać krasnalami bo to kawał twardego chama tego brakuje mi u Elfów Winki nie twierdze ze Elf jest najlepszy bo w morde nie raz dostanei od krasnala i nie tylko zresztą kiedyś dostałem w ryj od Halfinga Wink MG chciał mnie upokorzyć^^I nie prawda ze Elf sie chowa albo ucieka jak dobrze go rozwiniesz to nie bedziesz sie musiał chowac a ze WT ma mała to inna sprawa i szybko pada a więc trzeba uważac na niego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 17:33    Temat postu: Kompleks? Odpowiedz z cytatem

Kompleks Elfa?Nie mam czegoś takiego....znaczy nie wiem.Prawdą jest, że najłatwiej udaje mi się wcielić w spokojnego Elfa, która ze spokoju wyrywa się do szarży.Elfy są dynamiczne,opanowane ale ze względu na swoje cechy są bardzo dynamicznymi postaciami.Dlatego mi odpowiadają najbardziej:-)
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 17:37    Temat postu: Co ty draniu... Odpowiedz z cytatem

Jak przychodzi co do czego to ucieka?Jesteś poważny?Zachowanie postaci zależy od MG lub BG i nie gadaj, że Elfy dają nogę(no chyba, że ty dajesz nogę nieumiejętnie grając Elfem).Kompleks Elfa?!Sam to sobie wymyśliłeś, czy przeczytałeś w poradniku młodego skauta?

Człowiek mówi to co myśli ale nawet myśli nie przeobrażają się w słowa

Niewypowiedziana myśl jest jak głucha piosenka...
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompleks elfa w sume inigdy ni grałem elfem to ne imoge za duz opowiedzieć , ale mysle sobie tak jak nasz nieznajomy gość : to od ciebie zależy jak odgrywasz psotać a tym bardziej to czy uciekasz , mój drod majac 116 cm wzrostu i 30kg rzucił sie na gościa bohatersko który miał miecz ( c oprawda zginął ale to jest dopiero odwaga .. hmnn a może głupota ), więc myśle ze jak dla mne ielf t otaki gość który strasznei sięwywyższa jest spokojny i opanowany ale jak przychodzi co do czego to nie da siebie obrażać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze elf oprucz tego wszystkiego jest postacia o bardzo pozytywnym nastawienu do zycia lubi robic czasem jakies psikusy a na zniewagi odpowiada inteligentymi , zartobliwymi i obrazliwymi zwrotami, a nie odrazu strzala.Elfy szanuja zycie i niczego nie zabijaja i nie niszcza bez powodu jesli nie musza !!!!! Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki jest zazwyczaj Elf puki nie stanie sie Tancerzem albo nie zacznie przebywać z krasnoludami ^^ wszystko sie zmienia ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja mówie że wszystkie elfy uciekają jak dochodzi do walki Question Question Poprostu założyłem ten temat poto żeby sprawdzić czy wy też spotkaliście się z takimi ludzmi bo ja pisałem ten temat na podstawie mojego gracza grającego właśnie elfem Wink A jeśli uraziłem jakiegoś pożądnego elfa to przepraszam ( mówi to krasnolud. Ech... do czego dochodzi na tym forum ) Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe a tak przy okazji to jak widzisz ze z góry jest przegrana sprawa ze zaraz zginie cała druzyna a lubisz swoja postac i niechcesz jej zmieniać hm... to co robisz żucasz sie w wir walki aż do śmierci ? nie dzienki j abęde wiał ile sił w nogach (zazwyczaj to mag mnie ratuje w takich sytuacjach ) np uciekaliśmy z oblęzonej twierdzy sprawa juz wiadoma miasto upadło a my chcemy żyć to Mag bierze mnie załape i rzuca lot a krasnoludy niech sobie radzą ;] i tak zawsze jakoś ida im sie uciec Wink albo skoczą do fosy z tylniej strony muru i potem wypłyna albo niewiadomo co.....;)Albo jak jest sytuacja ze bronimy miasta do mojego kumpla (Krasnoluda) podbiega Krasnal no i mowi choc zanami bo zginiez tutaj to on moge zawołć kumpli a on nie bo niezdązymy to on poszedł a co miał robić tez bym tak zrobił Powiem tak jak sytuacja jest beznadziejna to kazdy ratuje swoj tyłek ;]czasami jak jest możliwośc to sie pomysli o czyimś jeszcze;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz swoaj postacia co mam teraz to pewnie bym uciekal
Ale jak bym sie zamienil w wilkolaka to moze troche bym powalczyl i wziol dwie osoby z druzyny na ramienia i uciekal
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale my byliśmy całkiem daleko od siebie porozstawiani np (ja wlazłem na dach budynku i z tamtąd strzelałem bo mury były zajęte )i według mnie ten krasnal dobrze zrobił Wink i co z trego ze załużmy elfy wezmie zesobą do krasnoludziej twierdzy ^0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak ja gralem wczesnij krasnalem to wziolem mojego kumpla elfa do krasnoludzkiej twierdzy bo razem do niej doszlismy i pokonalismy jakies tam przeszkody
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pia Sty 07, 2005 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko dwa razy jako elf nawiązałam "przyjążń" z krasnoludem,ale zanim to nastąpiło to musieliśmy sobie parę razy pomóc w sytuacjach jakie stworzył MG.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam parę osób które grają tylko elfami ale nigdy nie uciekały. Raczej nic nie robiły. Siadały nieopodal i się przyglądały. Albo z lenistwa ,albo żeby zrobić komuś na złość. Było też kilka elfów "zabójców trolli" jeśli wiecie o co mi chodzi.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Sty 23, 2005 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie największe kompleksy elfa to sa rajtuzki. Kurde kto jeszcze oprócz elfów zapierniczna w pończochach po lasach. Elfy się wywyższają sie jak cholera i są bardzo aroganckie. Ale i tak je najbardziej lubie Razz
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group