Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problem z makieta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Klen
Go¶æ





PostWys³any: Pia Maj 27, 2005 22:20    Temat postu: Problem z makieta Odpowiedz z cytatem

HMM na stronce mozna sciongnoc tke pliki jak budynki do samodzielnego zlozenia scionglem to i teraz mama problem w jakim programie mama to uruchomic bo na paincie to mi nie dziala

plixx pomocy Potrzebuje tych budynko bo msuz zrobic zaumki miasta o histori Smile
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Maj 28, 2005 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc ja mam ten sam problem. Exclamation Nie moge tych makiet otworzyć w żadnym programie który mam. Evil or Very Mad Co to kur...a jest za format?? Rozpakować to spoko ale jak to cholerstwo otwożyć Question
Poprawka już działa Acrobat Reader 4.0 conajmniej jest potrzebny. Wink
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group