Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czarny Kruk #2
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Zguba



Do³±czy³: 09 Maj 2005
Posty: 3

PostWys³any: Sob Maj 21, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maeghkelek - to nie do Ciebie było Laughing Twój projekt właściwie bardzo mi się spodobał, a te akapity to sie można postarać przy końcowym efekcie. Mi chodzi w ogóle o akapity w Czarnym Kruku. Szczególnie mnie to razi przy opowiadaniach, gdzie takie odznaczenie linijką to jakby przerwanie akcji i jej wznowienie po upływie jakiegoś czasu, co nie następuje w tych opowiadaniach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arkamins
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 19 Kwi 2005
Posty: 18
Sk±d: Ledorian

PostWys³any: Nie Maj 22, 2005 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam się szczerze, że z layoutem mocno zawaliliśmy i to jest główny błąd drugiego numeru.

Do trzeciego numeru layout będzie rysowany na specjalne zamówienie. I mamy zamiar pozostać przy nim przez kilka najbliższych numerów a nie zmieniać co kolejny...
_________________
Bierz miecz i hordÄ™ siecz!

Czarny Kruk!
www.ck.fantasyforever.org
Internetowe pismo o rpg i fantastyce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tinar



Do³±czy³: 26 Kwi 2005
Posty: 4

PostWys³any: Pon Maj 23, 2005 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, panowie... widzę, że zainteresowaliście się tematem, którego tak szczerze mówiąc nie rozumiem, bo u mnie wszystko jest doskonale widoczne, pomimo tych białych napisów, na które narzekacie. No ale ja nie o tym chciałam mówić Wink

A mianowice, przydałoby się nam więcej opinii samych tekstów, żebyśmy znali Wasze zdanie i wiedzieli, co mamy poprawić. Nikt nie oczekuje, że rozpiszecie się tak jak Norlon Wink no ale jesli bylibyście łaskawi... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Stan
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Kwi 2005
Posty: 15
Sk±d: Lubin

PostWys³any: Wto Maj 24, 2005 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Norlon dał czadu. Ale po zastanowieniu muszę przyznać ze w wielu kwestiach ma rację. Choc i tak uważam ze w ck2 znalazły się gorsze rzeczy niz moje opowiadania. A ocena "Róży Nocy" jest dosć mocno subiektywna, ale chyba tylko taka moze być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nolron
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 25 Kwi 2005
Posty: 9

PostWys³any: Wto Maj 24, 2005 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ocena "Róży Nocy" jest dosć mocno subiektywna, ale chyba tylko taka moze być.

No fakt, tylko taka może być Smile .
Dlatego nie przejmujcie się zanadto tym, co wypisuję, to jest tylko moje zdanie, możliwe, że Wasze teksty spodobają się komu innemu. Zależy od gustu.
I mimo często dość ostrej krytyki, naprawdę doceniam to co robicie i bardzo szanuję Was za to. Piszcie, piszcie, piszcie, nie zniechęcajcie się Very Happy .
_________________
"Beat me hate me
You can never break me."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Cze 14, 2005 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trochę późno to piszę ale lepiej póżźno niż wcale Twisted Evil
Ogólnie layout drugiego numeru mi się nie podobał. Owszem był przejrzysty ale taki jakiś nijaki, nie pasował mi. Pod tym wzgledem numer pierwszy był lepszy. Za to w drugim numerze teksty były lepsze szczególni opowiadania. Wiersze nie przypadły mi do gustu. Były takie ponure i smętne, ale to moje zdanie może innym sie podobały. Co do opowiadań to najbarziej podobają mi sie te Stana, chociaż reszt jest niewiele gorsza. Stan przez drobne gramytyczne i stylistyczne (a może mam omamy wzrokowe) błedy opowiadanie czasem tracą swój klimat. Mnie także najbardziej podobała się Róża nocy. Dlaczego?? Dobre pytanie. Pewnie dlatego że była łatwa w odbiorze , prosta , jasno nakreślona, klimatyczna i poprostu miała to "coś".
Walczcie dalej zmiany zawsze przynoszą złe i dobre rzeczy. Wink
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Arkamins
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 19 Kwi 2005
Posty: 18
Sk±d: Ledorian

PostWys³any: Czw Cze 16, 2005 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Layout jest jedną z wielu rzeczy, które zawaliliśmy. Do trzeciego numeru layout będzie ręcznie rysowany, czytelny i przejrzysty, więc pod tym względem nie zawiedziemy.

Jesteś jedną z niewielu osób, która mówi o tym, że podniosła się jakość naszych tekstów. Wiem, że mimo wszystko jest ona bardzo słaba i musimy się jeszcze wiele postarać aby to naprawić.

PS. Gdzieś już te dwie rzeczy mówiłem...
_________________
Bierz miecz i hordÄ™ siecz!

Czarny Kruk!
www.ck.fantasyforever.org
Internetowe pismo o rpg i fantastyce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tinar



Do³±czy³: 26 Kwi 2005
Posty: 4

PostWys³any: Czw Cze 16, 2005 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to Ty się dosyć często powtarzasz na tym forum Razz

Co do tekstów: od tego numeru nie będzie już błędów ortograficznych, a postaram się też wyprostować niektóre stylistyczne, oczywiście nie mam w tym kierunku specjalistycznego wykształcenia, ale zrobię, co w mojej mocy Smile Oprócz tego, teksty zostaną poddane pewnej "selekcji"... Gorsze będą po prostu odsyłane do swoich autorów, którzy mają wybór: albo je poprawią, albo nie zostaną one wogóle opublikowane. Od dziś ja tu będę stróżować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group