Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
mieszkania we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kagerrina2
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 12 Gru 2016
Posty: 5

PostWys³any: Nie Lut 25, 2018 10:21    Temat postu: mieszkania we WrocÅ‚awiu Odpowiedz z cytatem

Polecam serdecznie firmę http://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/ która oferuje mieszkania w świetnych okolicach. Mają w ofercie również mieszkania dwupiętrowe. Firma również służy radą w decyzji wzięcia kredytu, który będzie najlepszy dla nas. Polecam bo ta firma wie jak budować mieszkania i mają najlepszych architektów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
tomaszcomasz



Do³±czy³: 29 Wrz 2016
Posty: 2
Sk±d: Gdynia

PostWys³any: Wto Cze 26, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, dzięki. Ja mieszkałem właśnie we Włocławku, i jeśli o mnie chodzi, to zanim w ogóle zacząłem myśleć o przeprowadzce (noszenie całego dobytku nie jest prostą sprawą Razz ), to musiałem skorzystać z usług fizjoterapeuty - https://www.orvit.pl/services,fizjoterapia.html Polecam, kiedyś to mnie tak w kolanie łupało, a teraz wszystko jest okej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group