Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ktore meble do biura?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
olgiernuk79
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 13 Paz 2016
Posty: 6

PostWys³any: Pon Paz 24, 2016 17:08    Temat postu: Ktore meble do biura? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Moje pytanie może zdawać się dość trywialne. Przymierzamy się do remontu naszej firmy. Oprócz odmalowania ścian i odnowienia biura chcieliśmy nadać firmie charakteru. Pomyślałem, że dobrym wyborem będą meble pracownicze http://jfm-furniture.pl robione na wymiar. W naszej firmie po burzliwej dyskusji wybraliśmy 2 koncepcje meblowe, które naszym zdaniem najlepiej będą odwzorowywały charakter naszej firmy. Pierwsza z nich , która cechuje się wg nas poczuciem dużej przestrzeni. Natomiast pojawiły się opinie, że tego rodzaju meble biurowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie - lecz wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy możecie powiedzieć co wg was jest lepsze. W końcu to naszym kontrahentom ma się podobać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
finitethorny
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 25 Lis 2015
Posty: 9

PostWys³any: Czw Paz 12, 2017 13:38    Temat postu: RE Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zamówcie sobie meble pod wymiar tak żeby maksymalnie wykorzystać dane pomieszczenie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group