Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nabór do redakcji!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Arkamins
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 19 Kwi 2005
Posty: 18
Sk±d: Ledorian

PostWys³any: Pon Kwi 25, 2005 21:37    Temat postu: Nabór do redakcji! Odpowiedz z cytatem

W związku z coraz bardziej narastającymi potrzebami naszych czytelników i coraz dokładniejszą selekcją tesktów zwiększa się zapotrzebowanie na redaktorów, którzy byliby chętni pisywać do naszego e-zinu.

Co musisz zrobić?
W sumie nic wielkiego, napisz na meila arkamins@poczta.fm lub skontaktuj się z nami pod gg 1923471 w sprawie dołaczenia do redakcji.

Czego wymagamy?
Jak najbardziej dobrego stylu pisania, musisz pisać tak aby wszystko było stylistycznie ułożone i łatwe oraz przyjemne do przeczytania. Oczywiście twoje teksty powinny być raczej wysokich lotów (jak wspominałem robimy dokładną selekcję tekstów!).

Co wzamian?
No oczywiście największą nagrodą powinien być sam fakt, że publikujemy twoje artykuły. Możemy też zareklamować twoją stronę www (nie reklamujemy blogów!). Czasami może Ci się trafić w łapki jakieś czasopismo do recenzji, rzadko bo rzadko ale może się trafić.

Jakich tekstów szukamy?
Głównie tych, które w mocnym stopniu dotyczą rpg. Sama fantastyka również będzie mile widziana. Publikujemy też opowiadania, wiersze i felietony. Pamiętaj, pisz na dobrym poziomie! Jeszcze jedno, zanim wyślesz do nas tekst przeczytaj go kilka razy, popraw błędy i dopiero wtedy wyślij. Wszystkie błędy wychodzą na wierzch podczas czytania.

Myślę, że narazie tyle mogę powiedzieć. Naprawdę błagałbym o zgłoszenie się jak największej ilości ludzi, nie zmuszamy na siłe do pisania, chodzi nam tylko o to aby pismo się rozrastało a wraz z nim twoje umiejętności.
_________________
Bierz miecz i hordÄ™ siecz!

Czarny Kruk!
www.ck.fantasyforever.org
Internetowe pismo o rpg i fantastyce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Stan
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Kwi 2005
Posty: 15
Sk±d: Lubin

PostWys³any: Czw Kwi 28, 2005 06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodac nic ująć ja już się nabrałem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tinar



Do³±czy³: 26 Kwi 2005
Posty: 4

PostWys³any: Czw Kwi 28, 2005 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż Stan oboje daliśmy się nabrać Very Happy Ciekawe co z tego wyjdzie Very Happy
A teraz mamy jeszcze dwoje nowych nabranych... Witamy, witamy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group