Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy gra艂 kto艣 kiedys Tancerzem wojny??
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaber



Do潮czy: 09 Maj 2006
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Maj 09, 2006 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I. Rado艣膰 Ta艅ca
Egzaminator (czytaj kap艂an Adamnan-Na-Brionha ) zaprasza kandydata (kandydat nie wie, 偶e egzaminator jest kap艂anem, nie wie nawet ze egzamin si臋 zacz膮艂, ale my艣li 偶e jest Tancerzem), nast臋pnie udaj膮 nie w miejsce gdzie mo偶na pota艅czy膰, dobrze si臋 zabawi膰.Egzaminator namawia kandydata by poprosi艂 pi臋kn膮 elfke do ta艅ca ( elfka wie za kandydat jest kandydatem I ze to jest egzamin ;p, wi臋c sie zgadza). Tu偶 przed tym egzaminator cz臋stuje specyficznym winem kandydata( uwalnia w rytm ta艅ca, osoba po wypiciu tego wina chce ta艅czy膰). Kiedy zaczynaj膮 ta艅czy膰 na deski wchodzi ustawiony ministriel (kapela) kt贸ra gra r贸偶e rytmy, tancerz musi pokaza膰 si臋 z dobrej strony w ta艅cu, zar贸wno starym I nowoczesnym( mile widziane pare skok贸w akrobatyczny itp.)
Musi pokaza膰 gracje I rado艣膰 ruchu I ta艅ca.

II. Honor I Odwaga

Kiedy tak ta艅cz膮 do kandydata podskakuje jaki艣 elf( ustawiony TW) zaczyna obra偶a膰 ich (Kandydat musie si臋 wykaza膰 odwag膮, wyzywaj膮c przeciwnika, kt贸ry wygl膮da na mocnego)
Wychodz膮 na zewn膮trz I zaczynaj膮 walczy膰, przeciwnik u偶ywa umiej臋tono艣ci zmylenie przeciwnika a kandydat ma zaprezentowa膰 umiej臋tno艣膰 walki ( rzecz jasna nie艣wiadomy ca艂ego zaj艣cia), walce przygl膮daja sie inni TW( inkognito)I oceniaja walke (przeciwnik czasem atakuje naszego BG) Kiedy zgromadzeni TW uznaja ze Kandydat jest dobry daj膮 znak przeciwnikowi ze ju偶 wystarczy ( przez ca艂膮 walk臋 stara si臋 niezdradzi膰 ze jest TW) wskakuje na barki Kandydata a nast臋pnie wykonuje salto odpychaj膮c BG, przelatuj膮c nad zgromadzonymi I ucieka, je艣li BG zacznie go 艣ciga膰 to nic nie wsk贸ra bo oponent jest do艣膰 szybki I ucieka po chwili. Egzaminator podchodzi do Kandydata, chwile rozmawiaj膮 ( je艣li dobrze walczy艂 Egzaminator pochwali BG) I wracj膮.

III. Taniec Wojny


O p贸艂nocy do kandydata przybiega egzaminator I chce zeby Kandydat poszed艂 z nim bo karzda chwila jest cenna I ze to wazne I niebezpieczne, BG niema czasu na ubranie zbroi, mo偶e niezd膮偶y膰 zabra膰 broni!! Nast臋pnie biegn膮 szybko do lasu po oko艂o p贸艂 godziny dobiegaj膮 do miejsca w kt贸rym w kr臋gu znajduj膮 si臋 wszyscy uczestnicz膮cy ( piekna elfka I opponent oczywi艣cie tez) z zapalonymi 艣wieczkami. Oponent wrecza BG dwa miecze, a kap艂an ( wszyscy ju偶 nie s膮 inkognito) li艣膰 wiatru dostaje symbole wiernego do pozosta艂ych TW, poczym kap艂an nakazuje BG modli膰 si臋 do Adamnan-Na-Brionha, BG zasypia, sni mu sie Adamnan-Na-Brionha kt贸ry spacer贸je , nast臋pnie najdzielniejsi tancerze w historii TW stra偶nicy d臋bu itp., na koniec Adamnan-Na-Brionha nakazuje BG obudzi膰 si臋 I walczy膰. (BG wydaje PD I staje si臋 TW, Dostaje on umiej臋tno艣c Taniec Wojny)
Budzi sie wymalowany w elfickie symbole (np. Oko Ishy), ma ods艂oniety tors. Obok niego le偶膮 dwa miecze, Na przeciw BG w odleglo艣ci oko艂o 6-7m znajduje si臋 przeciwnik( np. Czarny ork, hogoblin, zale偶y coprzyjdzie do g艂owy MG) po czym rozpoczyna sie walka (BG jest wci膮偶 pod wp艂ywem li艣cia wiatry) co艣 muwi BG zeby pr贸bowa艂 ta艅czy膰 walcz膮c (taniec wojny sie k艂ania). Po wygranej BG zjawiaj膮 si臋 wszyscy obecni w kregu, kap艂an m贸wi powitajcie nowego brata: po czym ka偶dy z obecnych okazuje respekt TW I zapraszaja go do miejsca gdzie mozna pota艅czy膰i sie zabawi膰, zabawa trwa do bia艂ego rana. Ministrielowie 艣piewaj膮, inne elfy tez zostana zaproszone na ta ballnge ( czasem moze sie zdarzy膰 ze Nasz BG sam bendzie jednym z zaproszonych)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaber



Do潮czy: 09 Maj 2006
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Maj 09, 2006 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I. Rado艣膰 Ta艅ca
Egzaminator (czytaj kap艂an Adamnan-Na-Brionha ) zaprasza kandydata (kandydat nie wie, 偶e egzaminator jest kap艂anem, nie wie nawet ze egzamin si臋 zacz膮艂, ale my艣li 偶e jest Tancerzem), nast臋pnie udaj膮 nie w miejsce gdzie mo偶na pota艅czy膰, dobrze si臋 zabawi膰.Egzaminator namawia kandydata by poprosi艂 pi臋kn膮 elfke do ta艅ca ( elfka wie za kandydat jest kandydatem I ze to jest egzamin ;p, wi臋c sie zgadza). Tu偶 przed tym egzaminator cz臋stuje specyficznym winem kandydata( uwalnia w rytm ta艅ca, osoba po wypiciu tego wina chce ta艅czy膰). Kiedy zaczynaj膮 ta艅czy膰 na deski wchodzi ustawiony ministriel (kapela) kt贸ra gra r贸偶e rytmy, tancerz musi pokaza膰 si臋 z dobrej strony w ta艅cu, zar贸wno starym I nowoczesnym( mile widziane pare skok贸w akrobatyczny itp.)
Musi pokaza膰 gracje I rado艣膰 ruchu I ta艅ca.

II. Honor I Odwaga

Kiedy tak ta艅cz膮 do kandydata podskakuje jaki艣 elf( ustawiony TW) zaczyna obra偶a膰 ich (Kandydat musie si臋 wykaza膰 odwag膮, wyzywaj膮c przeciwnika, kt贸ry wygl膮da na mocnego)
Wychodz膮 na zewn膮trz I zaczynaj膮 walczy膰, przeciwnik u偶ywa umiej臋tono艣ci zmylenie przeciwnika a kandydat ma zaprezentowa膰 umiej臋tno艣膰 walki ( rzecz jasna nie艣wiadomy ca艂ego zaj艣cia), walce przygl膮daja sie inni TW( inkognito)I oceniaja walke (przeciwnik czasem atakuje naszego BG) Kiedy zgromadzeni TW uznaja ze Kandydat jest dobry daj膮 znak przeciwnikowi ze ju偶 wystarczy ( przez ca艂膮 walk臋 stara si臋 niezdradzi膰 ze jest TW) wskakuje na barki Kandydata a nast臋pnie wykonuje salto odpychaj膮c BG, przelatuj膮c nad zgromadzonymi I ucieka, je艣li BG zacznie go 艣ciga膰 to nic nie wsk贸ra bo oponent jest do艣膰 szybki I ucieka po chwili. Egzaminator podchodzi do Kandydata, chwile rozmawiaj膮 ( je艣li dobrze walczy艂 Egzaminator pochwali BG) I wracj膮.

III. Taniec Wojny


O p贸艂nocy do kandydata przybiega egzaminator I chce zeby Kandydat poszed艂 z nim bo karzda chwila jest cenna I ze to wazne I niebezpieczne, BG niema czasu na ubranie zbroi, mo偶e niezd膮偶y膰 zabra膰 broni!! Nast臋pnie biegn膮 szybko do lasu po oko艂o p贸艂 godziny dobiegaj膮 do miejsca w kt贸rym w kr臋gu znajduj膮 si臋 wszyscy uczestnicz膮cy ( piekna elfka I opponent oczywi艣cie tez) z zapalonymi 艣wieczkami. Oponent wrecza BG dwa miecze, a kap艂an ( wszyscy ju偶 nie s膮 inkognito) li艣膰 wiatru dostaje symbole wiernego do pozosta艂ych TW, poczym kap艂an nakazuje BG modli膰 si臋 do Adamnan-Na-Brionha, BG zasypia, sni mu sie Adamnan-Na-Brionha kt贸ry spacer贸je , nast臋pnie najdzielniejsi tancerze w historii TW stra偶nicy d臋bu itp., na koniec Adamnan-Na-Brionha nakazuje BG obudzi膰 si臋 I walczy膰. (BG wydaje PD I staje si臋 TW, Dostaje on umiej臋tno艣c Taniec Wojny)
Budzi sie wymalowany w elfickie symbole (np. Oko Ishy), ma ods艂oniety tors. Obok niego le偶膮 dwa miecze, Na przeciw BG w odleglo艣ci oko艂o 6-7m znajduje si臋 przeciwnik( np. Czarny ork, hogoblin, zale偶y coprzyjdzie do g艂owy MG) po czym rozpoczyna sie walka (BG jest wci膮偶 pod wp艂ywem li艣cia wiatry) co艣 muwi BG zeby pr贸bowa艂 ta艅czy膰 walcz膮c (taniec wojny sie k艂ania). Po wygranej BG zjawiaj膮 si臋 wszyscy obecni w kregu, kap艂an m贸wi powitajcie nowego brata: po czym ka偶dy z obecnych okazuje respekt TW I zapraszaja go do miejsca gdzie mozna pota艅czy膰i sie zabawi膰, zabawa trwa do bia艂ego rana. Ministrielowie 艣piewaj膮, inne elfy tez zostana zaproszone na ta ballnge ( czasem moze sie zdarzy膰 ze Nasz BG sam bendzie jednym z zaproszonych)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Sro Maj 10, 2006 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi si臋, 偶e profesja Tancerza Wojny - mo偶e opr贸cz tej opisanej przez Carnlocha jest, przynajmniej lekko, przesadzona - chodzi mi o t艂o fabularne - to tak jakby Le艣ne Elfy dosta艂y Berserker贸w Khorna - bo to ma mniej wi臋cej taki sam sens - tylko spos贸b walki jest r贸偶ny i zachowanie na co dzie艅 (ideologia niewiele) .

Wydaje mi si臋 te偶 kiepskim pomys艂em stwierdzenie, 偶e Tancerz Wojny jest czu艂y - owszem, mo偶e by膰 ministrelem - ale niezapominajmy, 偶e to ci膮gle Man'o'war - cz艂owiek (lub Elf) Kt贸ry "narodzi艂 si臋" do walki. Takei elfy powinny by膰 wg. mnie jeszcze bardziej tajemnicze i wynios艂e, jednak sk艂onne do pomocy w艂asnemu ludowi. Wiadomo wszem i wobec, 偶e p艂atni mordercy, najemnicy, czy cho膰by tajni agenci Razz nie maj膮 normalnego 偶yci膮 - sp贸jrzmy na takiego literackiego Jasona Bourna - ten cz艂owiek nie mo偶e mie膰 normalnej przysz艂o艣ci - bo nienormalna przesz艂o艣膰 mu to uniemo偶liwia. Leon zawodowiec nie spa艂 w 艂贸偶ku - tylko w fotelu - spytaci臋: "A co do bycia tancerzem ma spanie w fotelu?!"

Ot贸偶, taki cz艂owiek (b膮d藕 elf) tak jak wcze艣niej m贸wi艂em - nie mo偶e miec normalnego 偶ycia rodzinnego. Jezeli gra艂 kto艣 w Splinter Cell (nie gra艂em Wink) albo w Metal Gear Solid - to niech sobie wyobrazi jedego z g艂贸wnych bohater贸w jak, na przyk艂ad, kosz膮 trawnik przed domem.

Poza tym - je偶eli ju偶 gracz upar艂 si臋, 偶e chce zosta膰 Tancerzem - to ja bym go potraktowa艂 jakby wst膮pi艂 do zakonu mnich贸w buddyjskich - mn贸stwo surowych zasad, dyscyplina - nie siedzia艂by za kontuare w najbli偶szej karczmie - tylko patrolowa艂by wa偶ny kawa艂ek lasu Razz - razem z moc膮 przychodzi wielka odpowiedzialno艣膰 - jak to powiedzia艂 dziadek Spider Mana.

Je偶eli kto艣 z was chce koniecznie gra膰 tancerzem - niech gra, ale ci膮gle wydaje mi si臋, 偶e nie jest to ju偶 ten sam elf jakim by艂 kiedy艣 - takie Elfy musz膮 by膰 ju偶 ostro zwichrowane - 偶ycie kr臋c膮ce si臋 wok贸艂 walki - to nie przelewki. Elfy nie zosta艂y do niej stworzone, ale pr贸buj膮c si臋 do niej przystosowa膰 musz膮 po艣wi臋ci膰 swoje wcze艣niejsze 偶ycie - takie jest moje zdanie.

Tak btw. wydaje mi si臋, 偶e ork jako sprawdzian dla Elfa jest nieodpowiedni - wydaje mi si臋, 偶e lepiejby to wygl膮d膮艂o, jakby taki tancerz przyni贸s艂 z lasu 10 skalp贸w zwerzoludzi - ale i tak:

To s膮 tacy berserkerzy Khorna - tyle 偶e w przebraniu - i jeszcze - czemu chcecie wypasza膰 ras臋, kt贸ra ju偶 jest przepakowana ?!
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sro Maj 10, 2006 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tancerz wojny to profka dla dzieci, kt贸re mimo tego 偶e graj膮 elfami to jeszcze chc膮 przykoksi膰 jeszcze bardziej. Jest tyle innych profesji a Ty akurat wybra艂e艣 Tancerza wojny... Je艣li to ten sam elf co jest zab贸jc膮 to ja podzi臋kuje. Po co ko艅czy膰 kolejn膮 koksist膮 profesje? To mo偶e potem jeszcze zosta艅 艁owc膮 czarownic 偶eby sia膰 postrach co??
Elf kt贸ry chce zosta膰 Tancerzem wojny, powinien od urodzenia by膰 kim艣 kto 偶yje dla walki, bo to nie jest poprostu kolejna profesja. A poza tym 偶eby by膰 TW trzeba mie膰 normalnego elfa, a nie m艣ciwego odszczepie艅ca, zw艂aszcza takiego kt贸ry chce si臋 m艣ci膰 na rodzinie itp. Granie elfem jest trudne samo w sobie, a dodaj膮c do tego profesje Tancerza mo偶na sobie powa偶nie utrudni膰 granie. Wi臋c si臋 trzy razy zastan贸w czy chcesz nim gra膰, chocia偶 jak tak Ci臋 widze to nawet trudny do odegrania charakter nie powstrzyma Ci臋 od wzi臋cia tych koksistych stat. Evil or Very Mad
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Czw Maj 11, 2006 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo偶e Dante!!! Pierwszy raz si臋 z tob膮 zgadzam Very Happy!!!
Nie podoba mi si臋 ta n00boza panuj膮ca wsr贸d graczy prowadz膮cych efami - nawet m贸j kumpel, kt贸ry gra elfami od lat 6 jeszcze do ko艅ca tego nie opanowa艂 (i przez to jest moim paliwem do ognia nienawi艣ci do d艂ugouch贸w). Elfy do rezerwat贸w - bo i tak s膮 ju偶 przepakowane.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Czw Maj 11, 2006 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierwszy raz si臋 ze mn膮 zgadzasz:P w przypadku ludzi te偶 by艂 Tw贸j komentarz popieraj膮cy.
A wiesz 偶e ja mam podobne powody niech臋ci do elf贸w. Nie lubie ich ze wzgl臋du na to 偶e bior膮 je cieniasy kt贸re jeszcze gra膰 nie potrafi膮. Patrze膰 nie moge na gre os贸b kt贸ry my艣l膮 偶e dobrze graj膮 elfami. Sam nie gram jeszcze elfami bo to dla mnie zbyt du偶e wyzwanie, a jak patrze na takich kt贸rzy robi膮 sobie elfa, a po kilku przygodach cwaniakuj膮 ka偶demu, bo maj膮 dobre staty, a jeszcze przy tym 偶e elf zostaje kim艣 takim jak 艁owca czarownic lub Zab贸jca, no to wiadomo po co gracz wzi膮艂 elfa. I jak tu lubi膰 elfa skoro dooko艂a tyle n00b贸w kt贸rzy nie wiedz膮 jakie s膮 elfy, ale za to znaj膮 ich staty na pami臋膰...
Ostatnio wzi膮艂em si臋 za to by gracze nie pope艂niali takich b艂臋d贸w i postawi艂em pewne wymagania co do odgrywania. I co si臋 sta艂o? no jasne 偶e teraz elfy im si臋 nie podobaj膮. A czemu kiedy艣 si臋 podoba艂y? Pewnie dlatego 偶e dobre staty maj膮. Mia艂em kiedy艣 do czynienie z wrednym 艂owc膮 nagr贸d Very Happy te偶 elf Sad
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pon Maj 15, 2006 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontynuacja offtopa.

Po przeczytaniu powy偶szej rozmowy wreszcie odkry艂em pow贸d mojego ci臋偶kiego urazu do elf贸w. Dali w WFRP ras臋 kt贸r膮 gra si臋 ekstremalnie ci臋偶ko, a nie podali 偶adnych wskaz贸wek, 偶e gra膰 ni膮 mog膮 tylko osoby znaj膮ce si臋 na rzeczy. Z tymi elfami i z power gamerami jest jak z psuciem monety...

Szkoda czasem, 偶e pe艂ni膰 musz臋 funkcj臋 MG, bo moja niech臋膰 uniemo偶liwia mi w pewien spos贸b racjonaln膮 i bezstronn膮 gr臋.

A 偶eby post nie by艂 kompletnym offtopem... Jeden Gracz by艂 u mnie Tancerzem Wojny. To by艂o na etapie heroic WFRP. I na taki etap ta posta膰 nadaje si臋 do gry. Nic doda膰, nic uj膮膰.
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Pon Maj 15, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rzeczy samej Monestro, Tancerz wojny jest profesj膮 kt贸ra ni w 5 ni w 9 nie pasuje do 艣wiata dark fantasy jakim jest Warhammer. Bohaterowie w Dark nie s膮 a偶 tacy silni, gdzie艣 nawet czyta艂em 偶e s膮 s艂abi i si臋 nie wyr贸偶niaj膮 z t艂umu, a Tancerz wojny tu nie pasuje. Wi臋kszo艣膰 graczy wychodzi z za艂o偶enia, 偶e staj膮 si臋 poszukiwaczami przyg贸d, dla chwa艂y, bogactwa i si艂y, ale niestety w tym si臋 myl膮 z heroic fantasy. Za艂o偶enia Dark fantasy s膮 o tyle inne 偶e profesjami pasuj膮cymi tutaj s膮, Zab贸jca gigant贸w, Zab贸jca, 艁owca czarownic, ale napewno nie Tancerz Wojny. By艂bym wdzi臋czny Monestro gdyby艣 si臋 ze mn膮 zgodzi艂Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Wto Maj 16, 2006 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic doda膰 nic uj膮膰!!! Very Happy

Je偶eli mg zgodzi艂by si臋 na gr臋 tancerzem - je偶eli ju偶 - to taki bohater powinien by膰 psychicznym kamikadze! Kt贸ry wbija si臋 w sam 艣rodek grupy nieprzyjaciela i ginie, ewentualnie wychodzi z tego ca艂o i idzie szukac nast臋pnych - a nie do karczmy - podsumowuj膮c:

Tancerz Wojny jest dobr膮 profesj膮 dla NPC'a nie dla gracza, je偶eli ju偶 takiego n-pieca spotkamy to musi nie藕le zwichrowany w czubie.

I nagle na forum elf贸w wybuch艂 ruch przeciwko elfom - przeurocze ^ ^"[/url]
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Wto Maj 16, 2006 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tancerz Wojny nie pasuje? Hmm... Zawsze my艣la艂em 偶e jest w sam raz Smile

Tancerz Wojny to nie jest kamikaze, kt贸ry rzuca si臋 w bezsensown膮 walk臋 z armi膮 ork贸w ani wymiatacz, kt贸ry dwoma strza艂ami k艂adzie smoka. Tancerz Wojny przedewszystkim ta艅czy. Ta艅czy jednocze艣nie walcz膮c, jego technika, ruchy, ciosy s膮 niczym taniec, cz臋sto nawet ku czci kt贸rego艣 z b贸stw. Raczej nie jest berserkerem Khorne'a bo ci rzucaj膮 si臋 do walki ze w艣ciek艂o艣ci膮 i tkz. "kurwikami w oczach", za艣 Tancerz Wojny jest perfekcyjny i opanowany. Kontrast? Smile

tancerz Wojny = profka dla dzieci? Hmm... Raczej nie. W Tancerza Wojny jako TANCERZA i WOJOWNIKA trzeba si臋 wczu膰. Graczowi musi si臋 udzieli膰 spok贸j i perfekcja kt贸r膮 posiada jego posta膰. Tak偶e nie wydaje mi si臋, 偶e 艂atwo jest gra膰 Tancerzem Wojny. Chyba, 偶e masz naprawd臋 du偶膮 wpraw臋 do wcielania si臋 lub masz talent aktorski - wtedy gratuluj臋 Wink
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Wto Maj 16, 2006 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ju偶 wcze艣niej wspomnia艂em, granie elfem jest trudne, a tancerzem wojny jeszcze trudniejsze, a mimo tego wielu graczy j膮 bierze nie zwracaj膮c uwagi na to, tylko na fakt 偶e ma koksiste staty. Widzia艂 kto艣 kiedy艣 zaawansowanego gracza kt贸ry chce zosta膰, albo jest tancerzem? No w艂a艣nie, jak dla mnie ta profesja jest dla dzieci, bo nikt normalny nie potrzebuje tej profki. Je艣li kto艣 chce zosta膰 tancerzem, to albo jest wyj膮tkowo g艂upi, albo wybitnie dobry. Bo to jest wyzwanie za ktore bior膮 si臋 osoby kt贸re nie patrz膮 na t膮 profesj臋 jako osobe, lecz jako staty, wi臋c 偶aden z takich graczy nie zastanowi si臋 i chce nim gra膰 od razu, bo przecie偶 jak mo偶na nie chcie膰 takich stat? A z tym 偶e ta profesja nie pasuje do warha, to jednak wci膮偶 przy tym pozostane. Ona odstaje od reszty, jest najkoksiejsza, mog膮 j膮 mie膰 tylko elfy, i niewiele os贸b zwraca tak naprawd臋 uwage na to czym jest ta profka. Ja jako MG wykluczy艂em u siebie t膮 profesj臋 dla graczy, cho膰 jest jeden kt贸ry chce j膮 mie膰. Je艣li mnie czym艣 zaskoczy, je艣li si臋 oka偶e 偶e potrafi by膰 prawdziwym elfem, to mo偶e mu pozwole na t膮 pr贸be. ale to jest szansa hmm 0,01% I jeszcze jedno, ta posta膰 zaprzecza potrzebie istnienia dru偶yny. A takich postaci nie艣cierpie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dante, zgadzam sie i si臋 nie zgadzam jednocze艣nie. Da膰 graczom Tancerza Wojny-z艂y pomys艂. Ale Tancerz Wojny jako BN-oczywi艣cie, byleby nie za cz臋sto.

U mnie Tancerze Wojny pojawiaj膮 si臋 raz na 40 (s艂ownie: czterdzie艣ci) sesji. A Graczowi raczej nie dam gra膰 kim艣 takim. Pow贸d prosty. Nie da si臋 tancerzem wojny gra膰 tak, aby nie by艂o to nudne na d艂u偶sz膮 met臋. Z tej profesji (raczej drogi 偶yciowej) nie ma wed艂ug mnie wyj艣cia. I celem Tancerza Wojny jest obrona w艂asnego ludu, a to cz臋sto wyklucza dalekie podr贸ze, gr臋 dru偶ynow膮 etc. etc.

A swoj膮 drog膮 nie lubi臋 elf贸w, g艂ownie le艣nych. Czy kto艣 to ju偶 zauwa偶y艂?
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty wiesz monstero, 偶e ja te偶?! Wink

Ale przedewszystkim graczy nimi graj膮cych! Bo w wi臋kszo艣膰 nie umiej膮 nimi gra膰! Very Happy Elfy w og贸le sux jak si臋 tak dobrze zastanowi膰! Very Happy I tak oto s艂owami ludzi rozwa偶nych i do艣wiadczonych (Monstero i Dante) temat zosta艂 ten zako艅czony Very Happy, gdy偶 偶adnych opr贸cz jednoego g艂os贸w sprzeciwu nie widz臋 tu.

Tak btw - Las Loren ma przynajmniej 2 razy wi臋cej post贸w ni偶 jakiekolwiek inne forum klanowe - ciekawe z k膮d to si臋 bierze?! Twisted Evil
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie 偶e si臋 chwale czy co艣, ale im bardziej gracze do艣wiadczeni, tym bardziej elf贸w nie lubi膮. A tak btw dzi臋ki za poparcie. A co do sprzeciwu to ja my艣le 偶e Xarandil mia艂by tu co艣 do powiedzenia, lecz nie wiem czemu si臋 nie udziela. Mo偶e nasza wrogo艣膰 wobec elf贸w jest tak du偶a, 偶e odstrasza nawet graczy kt贸rzy elfami graj膮? A mo偶e poprostu ludzie zamiast si臋 z nami k艂uci膰, to si臋 zastanawiaj膮 jak to z tymi elfami jest naprawd臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie 偶e si臋 chwale czy co艣, ale im bardziej gracze do艣wiadczeni, tym bardziej elf贸w nie lubi膮. A tak btw dzi臋ki za poparcie. A co do sprzeciwu to ja my艣le 偶e Xarandil mia艂by tu co艣 do powiedzenia, lecz nie wiem czemu si臋 nie udziela. Mo偶e nasza wrogo艣膰 wobec elf贸w jest tak du偶a, 偶e odstrasza nawet graczy kt贸rzy elfami graj膮? A mo偶e poprostu ludzie zamiast si臋 z nami k艂uci膰, to si臋 zastanawiaj膮 jak to z tymi elfami jest naprawd臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group