Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy grał ktoś kiedys Tancerzem wojny??
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:15    Temat postu: Czy graÅ‚ ktoÅ› kiedys Tancerzem wojny?? Odpowiedz z cytatem

Czy grał ktoś kiedys Tancerzem wojny i jak najlepiej go odgrywać prosze o pomoc !! nie grałem nim tlyko raz i jest super klasa ale wmiare cięzko sie go odgrywa moze ktos ma jakies rady ?

P.S Super to wygląda jak idze zabójca np Gigantów i obok Tancerz dwa łby z irokezami w tatuażach Wink i się kłuca o wszystko ^^ a jak walcza ramie w ramie to ciezko znależc mocnych na nich Wink ale miedzy soba tez sie napierdzielaja ale nie do zgonu ;] przynajmniej umnie tak jest jak sie o cos kłucilem to do pierwszej krwi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tancerze wojny:
1) Czasami zwracają się ku poszukiwaniu przygód na skutek jakiegoś wydarzenia, podobnie jak krasnolud zostaje zabójca trolli (chociaż niezbyt mądrze jest dokonać takiego porównania w obecności któregokolwiek z nich).
2) Żyją, by w walce zdobywać sławę

Ja powiem tyle: to juz jest przegiecie.. Krasnolud z elfem w druzynie jak dla mnie to za duzo, ale krasnoludzki zabojca z tancerzem wojny ?!?!?! Ja po prostu nie toleruje.. Ale to moje zdanie..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie elf i krasnal mzoe byc w druzynie razem
Moze jak byli dziecmi Very Happy sie zaprzyjaznili i postanowili byc poszuwiaczami przygod
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kaiser
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 10
Sk±d: z piekÅ‚a rodem

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 14:45    Temat postu: Taniec wojny Odpowiedz z cytatem

Tancerze wojny niegdyś byli elitarną jednostką elfów.Niestety kiedy elfy przestały toczyć wojny tancerze nie mogli tego zaakaceptować.Ich wojownicz natura stała się z czasem skazą.Tancerze wojny mordowali wrogów w bezwzględny sposób.Elfy przestały ich tolerować i wygnały je z Wielkiego Dębu.Składam wyrazy szacunku że przetrwałeś próbę i znalazłeś tancerze, który cię nauczy pradawnej sztuki walki.Tancerz wojny wiecznie szuka walki.Z wielkim zapałem uczestniczy w każdej bitwie szukając chwały i sławy.Nie jest głupim zawadiaką ale w żadnym wypadku nie unika sporów wręcz swoją wojowniczą naturą szuka ich(ale bez przesady).Czeka cię interesująca siekanina....obyś tylko dożył końca:-)
_________________
z sardonicznym oburzeniem,

Thaumiel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O i dzienki ci poszeżasz moja wiedze o tych wspaniałych wojownikach ^^ Ale musze się jeszcze dowiedziec wiele o nich Wink ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Carnlocha mowiłes że twoja postać była tancerzem kiedyś a więc może powiesz mi jak u ciebie wyglądało stawanie się tancerzem chodzi mi jakie próby musiałeś przejść....?? itp itd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykorzystaliśmy opis profesji i przygodę zamieszczoną w którymś ze starych numerów "Magii i miecza". Zrobiliśmy sobie taki przerywnik w kamapani "WW". W lesie znajdowała się osada która była czymś w rodzaju ośrodka szkolenia TW. Trafiliśmy tam po tym jak stoczyliśmy razem z nimi ciężką walkę przeciw dużej bandzie orków. Sprawę mocno ułatwiał fakt że w drużynie były praktycznie same elfy. Samo szkolenie nie różniło się zbytnio od szkolenia na inne profesje, oprócz rytualnego zdobienia tatuażami. Próby po szkoleniu są następujące: próba pozorowanej walki z kimś ze starszyzny oraz sprawdzian w prawdziwej walce a przynajmniej tak mi się wydaje bo pare lat już minęło.
Tancerze Wojny nie zostali wygnani! Wręcz przeciwnie, pozostałe elfy bardzo je szanują, choćby dlatego że TW zawsze walczą w obronie innych elfów, są ich strażnikami. Gdy grałem tą postacią w każdej elfiej społeczności byłem traktowany z dużym respektem. Nie sądzę także aby TW znajdowali przyjemność w mordowaniu. Są znakomitymi wojownikami ale ich walka ma w sobie coś z piękna, jest pełna wdzięku, ich kroki są płynne i taneczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotkałem sie z takimopisem TW :Tancerze Wojny to elitarni wojownicy z pośród najlepszych elfich wojaków. Niejednokrotnie zostają nimi elfy leśnego rodów. Ci specjalnie przeszkoleni, najlepsi z najlepszych, najszybsi, najzręczniejsi używają swojego potencjału wojennego w obronie elfów. Ich metody przeważnie sprowadzają się do mordu wrogich jednostek, toteż wszyscy z tej rasy dementują pogłoski o ich istnieniu. Tylko elfy wytrzymają specyficzne szkolenie, inne rasy nie dadzą sobie rady. Nawet najlepsze elfy nie wytrzymują intensywnego szkolenia, jakie im się serwuje. Tancerzy jest bardzo niewielu około 10. Nienawidzą wszystkich innych ras, szczególnie orków, goblinów itp. Elfy nie lubią tancerzy i nie przyznają się do nich że oni też należą do elfów. Tancerze nie wiadomo gdzie przesiadają i czy naprawdę żyję ich tylko 10 (nie wiadomo czy jeszcze jakiś żyje). Tancerze nie lubią dzielić się swoim doświadczeniem. Wiosek elfickich nie pilnują już tancerze, ale elficcy wojownicy. Tancerze kiedyś bronili elfich wiosek ale zostali wygnani przez starszyznę elficką za swoje brutalne wyczyny. Kiedyś taniec Tancerzy był sztuką potem sprowadzało się to do masowego mordu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skÄ…d pochodzi ten opis?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z internetu nie pamientam wiem ze jest to zapisane przy opisie profesji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem taki tancerz wojny to maszynka do zabijania.Nie ciekawie.
Niechciałabym takiego spotkać na swojej drodze,bo pewnie z siedzenia miałabym podyszkę do igieł,a tego chciałabym uniknąć Laughing Inna sprawa gdybym to ja miała taką profesję,ale nie sądze by mój MG tak łatwo na nią pozwolił.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandil napisa³:
Z internetu nie pamientam wiem ze jest to zapisane przy opisie profesji


No cóż, moja wersja jak wspomniałem pochodzi z "Magii i miecza" z numerów 7/94 i 1/95 z artykułów Matta Connellego, Davisa Graema i D. Matalou.
Uzupełnienie co do rytułału przyjęcia do trupy Tancerzy: Obrządek jest prosty, odbywa się w obecności wszystkich mieszkańców osiedla. Kandydaci muszą się trzykrotnie obmyć, symbolicznieusuwając w ten osób swoje stare życie w przygotowaniu na przyjęcie nowego. Następnie zostają ubrani w proste białe szaty po czym klękają przed członkami trupy. Muzycy tancerzy wojny grają na swoich instrumentach prosząc "Adamnana-na-Briochę", (boga któego wyznają Tancerze), o przyjęcie kandydatów. Przywódca trupy pyta ich czy decyzja jest poważna, przypomina że wybrali niełatwy los. Potwierdzenie przez kandydatów końzzy rytułał. Następnego dnia ma miejsce próba. Rozpoczyna się obrzędowym tańcem, pod koniec któego kandydaci otrzymują broń którą będą się posługiwać jako Tancerze. Potem rozpoczyna się właściwa próba..." opisana przeze mnie wcześniej. Smile

Jeszcze jedno, ta profesja jest IMHO przegięta, zawłaszcza w połączeniu z absurdalnie wysokimi współczynnikami elfów. Proponowałbym aby schemat rozwoju wyglądał tak:

Sz +1
WW +40
US +20
S +1
Wt +1
Żyw +8
I +20
A +2
Zr +30
CP -
Int -
Op +20
SW -
Ogł -
Dodatkowo w kontaktach z elfami dodają +10 do CP i Ogł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha to chyle głowy przed tobą Carnlochu i uznaje twoją racje ale w moim świece gdzie ja prowadze TW są jak tam opisani wyżej ;] i tak chyba zostanie....;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A prowadź jak chcesz, to Twoje święte prawo. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaber



Do³±czy³: 09 Maj 2006
Posty: 3

PostWys³any: Wto Maj 09, 2006 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcesz grac tancerzem to zapamiętaj ze
tancerznie nośi irokeza (chyba ze lubi) i niejest on maszyną
wręcz przeciwnie jest on czyłym koesiem, lubi ministrielni, tańczyc
itp. a jeżeli chodzi o walke to niebendzie od niej stronił, ale tez nie bebdzie szukał i atakował kogos za byle co (np. krasnal popatrzy sie
dziwnie na niego)


a tu masz przykładowy egzamnin na TW ( egzanim składa się z trzech prób)

____________________________________
WARDANCER żądzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group