Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mam bardzo nietypowe pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kasquit
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 15 Kwi 2014
Posty: 12
Sk±d: Skavenblight i Norska

PostWys³any: Sro Gru 03, 2014 15:00    Temat postu: Mam bardzo nietypowe pytanie Odpowiedz z cytatem

W zabójcy Smoków była sytuacja, jak koniarz Tzeentcha na widok dwóch skavenów (Thanqul'a i Lurk'a) od razu zaszarżował, mimo, że szary prorok mówił, że przyszedł na negocjacje, ma wieści od Rady Trzynastu. Tylko pisk, że popełnia błąd spowodowało, że się przed nim zatrzymał.

Potem wpadł na "genialny" pomysł, by ich od razu zabić (mimo, że wiele razy są sojusze i assassyni klanu eshin mogą zabić każdego, kogo chcą i do tego niby pewna mniejszość skavenów wyznaje Tzeentcha), potem powiedział, że walczył kiedyś ze skavenami i że to zdradzieckie gnidy i żeby zawiesić ich szczurze głowy jako ostrzeżenie dla reszty ich rodzaju (mimo, tak jak gdzieś było napisane, niektórzy skaveni wyznają Tzeentcha).

Teraz mamy taką sytuację. Jakaś banda Tzeentcha nacina powiedzmy na Kislev i czempion Tzeentcha chce, by zlikwidować jakiegoś dowódcę. Każe do tego wynająć zabójcę z klanu Eshin (właśnie moja postać, tak tylko sobie wyobrażam) i każe wykonac zadanie, mówiąc, że nagroda będzie wielka itepe. Powiedzmy do tego, że wyznaję Tzeentcha (nie wiem, czy tak może być, ale nieważne).

No i zachowuję się bardzo nie po skaveńsku, bo w takich sytuacjach dla każdego skavena najważniejszy powinien być zysk.

Mówię o tej sytuacji z Thanqulem i Lurkiem (tak, bardzo nie po skaveńsku, wiem) i naciskam, że ja zawsze dotrzymuję słowa i wyznaję "wielko-mądrego ptaszka", a on chciał wywiesić te szczurze łby, jako ostrzeżenie dla WSZYSTKICH szczurów. No i czepiam się o to, chce, żeby albo go zabić (jak jest w bandzie), lub jakoś go ukarać, albo chociaż, żeby czempion go potępił, jak nie ma w bandzie (nieważne, czy żyje, czy nie).

Ewentualnie powiedziałbym mu, że wykonam za to trzy dowolne zabójstwa i mu jeszcze za to zapłacę, jak mi pozwoli tak zrobić i to jeszcze publicznie (tak wiem, to bardzo nieskaveńskie).

Jaka by była jego reakcja? Co by powiedział. Chociaż norsmeni mają jakieś pewnie poważniejsze sprawy na głowie, niż taka czyjaś niepoprawność, ale jakoś przecież musiałby w końcu zaeragować.

Ciekawe, co jego wojownicy by sobie o mnie pomyśleli. Jak to by mogło być?
Jak czempion mógłby skomentować tamtą sytuację?

Jak ten wyznawca mógłby się bronić? Co by mógł mówić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Gru 04, 2014 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możesz to po Polsku lub staroświatowemu napisać?
Niestety nie posiadam umiejętności: język skaveński czy też tajemne znaki Skavenów Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Kasquit
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 15 Kwi 2014
Posty: 12
Sk±d: Skavenblight i Norska

PostWys³any: Czw Gru 04, 2014 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kain napisa³:
A możesz to po Polsku lub staroświatowemu napisać?
Niestety nie posiadam umiejętności: język skaveński czy też tajemne znaki Skavenów Razz

Nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi. No dobra, spróbuję.


W książce "Zabójca Smoków" (seria Gotreka i Felixa) była sytuacja, gdzie jeden z jeźdźców Tzeentcha na widok dwóch skavenów (Thanqula i Lurka) od razu zaszarżował, mimo, że szary prorok mówił, że przyszedł na negocjacje i ma wieści od Rady Trzynastu.

Potem wpadł na pomysł, by skavenów od razu zabić (mimo, że wiele razy są sojusze miedzy nami i chaosytami i assassyni klanu eshin mogą zabić każdego, kogo chcą i do tego niby niektórzy skaveni wyznają Tzeentcha), potem powiedział drugiemu chaosycie, że walczył kiedyś ze skavenami i że to zdradzieckie gnidy. Miał zamiar zawiesić ich szczurze głowy jako ostrzeżenie dla reszty ich rodzaju (mimo, tak jak gdzieś było napisane, niektórzy skaveni wyznają Tzeentcha), ale drugi jeździec go powstrzymał, mówiąc, że lepiej go najpierw wysłuchać proroka.

Teraz wyobraźmy sobie taką sytuacje:

Pewna banda z pod znaku Tzeentcha atakuje jakieś cywilizowane państwo.
Czempion Tzeentcha chce, żeby zlikwidować jakiegoś wrogiego dowódcę.
Postanowił wynająć zabójcę z klanu Eshin (właśnie mnie) mówiąc, że jeśli wykonam zadanie to nagroda będzie wielka i tym podobne.
Powiedzmy, że do tego jestem wyznawcą Tzeentcha (niby skaven poza Rogatym Szczurem może jeszcze wyznawać Tzeentcha czy Nurgla).

Postanawiam zachować się bardzo nietypowo jak na skavena, ponieważ w takich sytuacjach dla każdego skavena najważniejszym priorytetem powinien być zysk.

Opowiadam czempionowi o tej sytuacji, którą ci wcześniej przedstawiłem, przy czym naciskam, że wyznaję "mago-ptaka" a ten wyznawca chciał zawiesić szczurze głowy, jako ostrzeżenie dla innym z mojego rodu, mimo, że niektórzy skavenów wyznają Tzeentcha.

Postanawiał zażyczyć sobie jakiejś kary dla tego wyznawcy, lub potępienia go, jeśli go nie ma w tej armii (nieważne, czy żyje, czy nie).


Ewentualnie zaproponowałbym mu, że wykonam za to trzy dowolne zabójstwa i mu jeszcze za to zapłacę.


Jak czempion mógłby zareagować? Co by mi mógł powiedzieć?
Jak ten wyznawca broniłby się? Co by mógł powiedzieć?
Co wojownicy czempiona mogliby sobie o mnie pomyśleć. Jak to by mogło być?


Czy teraz trochÄ™ bardziej zrozumialej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Gru 04, 2014 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Smile Ja na szczęście znam skaveński Very Happy

Moją odpowiedź już znasz na to pytanie Kasquit. Ale jestem ciekaw co powiedzą inni więc nie będę nic sugerował. Smile
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Kasquit
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 15 Kwi 2014
Posty: 12
Sk±d: Skavenblight i Norska

PostWys³any: Sob Gru 06, 2014 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa³:
Hehe Smile Ja na szczęście znam skaveński Very Happy

Moją odpowiedź już znasz na to pytanie Kasquit. Ale jestem ciekaw co powiedzą inni więc nie będę nic sugerował. Smile

No dobrze. Czekam na inne propozycje. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
sokolko



Do³±czy³: 02 Gru 2014
Posty: 2

PostWys³any: Pon Gru 15, 2014 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosa w żebro, bądź szybko poderżnąć gardło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Kasquit
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 15 Kwi 2014
Posty: 12
Sk±d: Skavenblight i Norska

PostWys³any: Pon Gru 15, 2014 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sokolko napisa³:
Kosa w żebro, bądź szybko poderżnąć gardło

Mi? Czy temu gościowi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Erduty



Do³±czy³: 02 Wrz 2014
Posty: 2

PostWys³any: Czw Gru 18, 2014 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował, żeby jemu kosę sprzedać i to nie jedną
_________________
http://bankowe-abc.tumblr.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Kasquit
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 15 Kwi 2014
Posty: 12
Sk±d: Skavenblight i Norska

PostWys³any: Czw Gru 18, 2014 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erduty napisa³:
ja bym proponował, żeby jemu kosę sprzedać i to nie jedną

Nie kapuję. Komu kosę sprzedać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Gru 18, 2014 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie wiem czy się śmiać czy płakać ale ten wątek pokazuje jak bardzo ludzie?, ludzio-boty?, a może nawet boty, nie potrafią czytać ze zrozumieniem. To dlatego Kasquit takie bzdury tu wychodzą. Postawiłeś jasno zadane pytania a "świat" nie potrafi ci na nie odpowiedzieć. Rozumiem dlaczego ty nie rozumiesz. Zostawię ten temat otwarty jeszcze przez jakiś czas i jeśli się nie zmieni na lepsze to go zamknę albo usunę. Sam spam się tutaj tworzy i poza moimi, nie dostajesz żadnych konkretnych odpowiedzi.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group