Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sesja
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przeznaczenie czy Przypadek ??
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Gru 23, 2013 02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zjadłem spokojnie, zastanowiłem się chwilę i odpowiedziałem Albrechtowi.>

-Skoro tak wielkie dziwy dzieją się w Praag to obojętnie czy udamy się tam czy do Czarnozawtry, o ile wybierzemy którykolwiek z tych kierunków powinniśmy dostać wsparcie od Carycy. Nie jesteśmy jedyni na świecie. Co więcej nie jesteśmy armią tylko zaledwie kilkoma wędrowcami. A z tego co zauważyłem słabniemy a wróg dosłownie mnoży się na potęgę. Sami Starego Świata nie zbawimy. Nie jesteśmy w stanie dopaść jednego złodzieja iluzjonisty ani też jednego brudnego nekromanty z Arabii a ich pułapki są coraz bardziej śmiercionośne. Ilu waszych towarzyszy zgięło lub odeszło zanim mnie spotkaliście lub w trakcie naszej znajomości? A ilu nowych towarzyszy którzy razem z nami walczą zyskaliśmy? Kierunek wybierzcie wy..lepiej poinformowani. Najpierw znajdźmy Felixa. Dobry tropiciel na pewno go znajdzie...a potem możemy gdzieś ruszać. Zaznaczam jednak, że jeśli Erin odłączy się aby ratować Filipa ja ruszam razem z nią. Zróbcie głosowanie jeśli chcecie a najlepiej najpierw odszukajmy Felixa.

<Wstałem od stołu i wziąłem Brunhildę za rękę po czym ruszyłem za Erin do jej pokoju aby mogła dokładnie zbadać Bru. Jeśli trzeba zostawiam je same, jeśli nie trzeba, towarzysze im podczas zabiegu.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Arya
Klucznik
Klucznik


Do³±czy³: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys³any: Pon Gru 23, 2013 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Kiedy Klaus przyprowadził Bru do mojego pokoju posadziłam ja na łóżku po czym zwróciłam się do medyka>

- Myślę, że najpierw spróbuje porozmawiać z nią w cztery oczy...Twoja obecność mogłoby ja blokować. Ale nie obawiaj się, nie zamierzam jej nic zrobić...o ile mnie nie sprowokuje. Zacznę od zwykłej rozmowy. Możesz czekać za drzwiami dla pewności jeśli tego potrzebujesz. No a teraz wyjdź już proszę...- odprowadziłam Klausa za drzwi po czym usiadłam na łóżku na przeciwko Brunhildy.

<Przez moment przyglądałam się jej powierzchownie starając się dostrzec cokolwiek co mogłoby nasunąć mi jakikolwiek wniosek. W końcu odezwałam się ściszonym, spokojnym i łagodnym głosem>

- Bru...Jesteśmy same...pomogę Ci...ale musisz dać sobie pomóc...Pozwól, że oglądnę Ciebie dokładniej. To nie będzie bolało...Wiem, że wiele przeszłaś ostatnimi czasy...ale możemy spróbować to naprawić...Pozwolisz mi??

<Jeśli Bru nie odezwała się i ani też nie sprzeciwiła mi położyłam ją na łóżku i powoli zdjęłam z niej ubranie oglądając dokładnie całe jej ciało, od palców u nóg aż po czubek głowy. Kiedy skończyłam ubrałam ją z powrotem. >
_________________
Przyjaciel czy Wróg : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi­ve bir­th to a burning star"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys³any: Sob Sty 04, 2014 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Erin|Klaus<<<

Wszyscy w spokoju wysłuchali słów czarodziejki i nikt nie próbował jej zatrzymać, gdy wychodziła z jadalni. Jeszcze chwilę po tym panowała cisza, po czym medyk odpowiedział na słowa Albrechta. Jemu również nikt nie przeszkodził w wyrażaniu swej opinii. Gdy skończył trochę zrezygnowanym głosem odpowiedział mu rycerz.

- Wsparcie? Wojska były wysyłane i na północ jak i na wschód, nawet te przybyłe z imperium, jako wsparcie. Co się z nimi dzieje nie wiadomo. Dlatego też caryca chce wysłać obcych w niewielkiej ilości, aby nie zwracać zbyt wielkiej ilości uwagi. Dlaczego obcych? Ponieważ wielu się tu takich przewija w poszukiwaniu starych krasnoludzkich i elfich kurhan. Co do towarzyszy to masz rację Klausie. Było ich wielu, ale jeśli nie postawimy swego następnego kroku dobrze zginie o wiele więcej naszych znajomych. Nie będziemy tracić czasu na szukanie Felixa. On i tak zawsze podążał swymi ścieżkami. Uważam, że jeśli jeszcze żyje to sam się odnajdzie.

Po tych słowach Klaus wraz ze swą towarzyszką udali się do pokoju Erin, natomiast reszta drużyny została sama z wielkim problemem dotyczącym wyboru drogi.

Erin pozostała sama w pokoju z Brunhildą, natomiast Klus stał za drzwiami i nasłuchiwał w obawie, że coś się może stać z jego ukochaną.

Erin przyglądała się uważnie Brunhildzie, lecz nic nie wzbudziło jej podejrzeń. Mówiąc delikatnie do wybranki medyka ułożyła ją na łóżku i powoli ściągnęła jej ubiór. Brunhilda nie opierała się i nie wypowiedziała ani jednego słowa. Czarodziejka nic nie znalazła i doszła do jednego wniosku. Coś się stało z psychiką Bru, a Erin nic na to nie mogła poradzić, bardzo dużo cierpienia musiała przeżyć Brunhilda i być może potrzebuje tylko czasu.

Gdy Klaus stał za drzwiami pokoju Erin w milczeniu na korytarzu pojawił się Paweł idący do swego pokoju. Minął Klausa i zatrzymał się na moment przemawiając do niego.

- Myślę, że nie ważne, co poczniecie. Ważne, abyście się trzymali razem, ale co taki stary człek jak ja może wiedzieć?

Paweł się uśmiechną i zniknął w swym pokoju.

_________________
"Przyjaciel czy Wróg?" ==> Pascal Wittenberg, człowiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Mały Głód) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arya
Klucznik
Klucznik


Do³±czy³: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys³any: Pia Sty 10, 2014 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kiedy zakończyłam badanie Bru wpuściłam Klausa do pokoju>

- Hm...cięzko mi powiedzieć co się z nią dzieje. Z pewnością nie jest magia...To jej psychika. Być może wydarzenia których była świadkiem wywołały jej odcięcie się od rzeczywistości. Tak...potrzebuje czasu...z pewnością...co jednak nie gwarantuje, że kiedykolwiek dojdzie do siebie. Przykro mi Klausie. Musisz być cierpliwy...i musisz postanowić co z nią zrobisz. W takim stanie nie może nam towarzyszyć. Jeśli ruszymy dalej najlepiej byłoby oddać ją na ten czas pod opiekę kapłanów. Ty zdecyduj.

<Usiadłam obok kobiety czekając na jego odpowiedz>

-Powiedz mi tylko jeszcze co zdecydowali...?
_________________
Przyjaciel czy Wróg : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi­ve bir­th to a burning star"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 12, 2014 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tyle dobrego, że to żadna magia. Chociaż tyle...Jakoś będziemy musieli sobie poradzić...

<Pokiwałem głową.> -Nic narazie nie uradzili. ruszą albo do Praag, albo do Czarnozavtry...Felix podobno sam się znajdzie..podobno...

-Skoro nie wiemy gdzie szukać Filipa ruszymy do najbliższego sanktuarium Shalayi aby tam zajęli się Brunhildą..a potem. Potem zobaczymy co dalej...
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys³any: Nie Sty 26, 2014 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Erin|Klaus<<<

WiÄ™c oboje postanowili, co począć i już nastÄ™pnego dnia pożegnali siÄ™ z resztÄ… towarzyszy i ruszyli wraz z BrunhildÄ… na wschód. Podróż byÅ‚a dÅ‚uga i bardzo chÅ‚odna, lecz w koÅ„cu wszyscy dotarli do miasta Mirka, od którego zaledwie dwie może trzy klepsydr znajduje siÄ™ sanktuarium Shalayi – cel ich podróży. Na miejscu Klaus ofiarujÄ…c zÅ‚oto na potrzeby sanktuarium zapewniÅ‚ miejsce w skrzydle szpitalnym dla swej wybranki Bru. Ostatniej nocy pobytu Klausa obudziÅ‚ delikatny wstrzÄ…s, lecz nie przejÄ…Å‚ siÄ™ tym i przespaÅ‚ resztÄ™ nocy w spokoju. NastÄ™pnego dnia zaczęły dziać siÄ™ w sanktuarium dziwne niewyjaÅ›nione zjawiska. Jak czarodziejka i medyk sÅ‚usznie po dÅ‚ugiej przeprawie stwierdzili, że wszystkiemu winna jest woda. Postanowili odszukać źródÅ‚o wody, gdzie znaleźli piÄ™ciu mężczyzn, którzy za pomocÄ… prochu dostali siÄ™ do podziemnej rzeki zasilajÄ…cej sanktuarium. Do rzeki wlewali coÅ›, czego oboje bohaterów nie rozpoznawaÅ‚o. Po pewnym czasie uknuli plan jak rozprawić siÄ™ z bandÄ… trucicieli. Wszystko poszÅ‚o prawie zgodnie z planem. Po za jednym, a mianowicie pozostawili jednego z bandytów, przeznaczonych do przesÅ‚uchania w jaskini, gdy oboje postanowili jÄ… wysadzić. Ta grupowa amnezja pokrzyżowaÅ‚a na jakiÅ› czas plany bohaterów, lecz nie na dÅ‚ugo. Dowiedzieli siÄ™, bowiem, że ów piÄ™ciu mężczyzn miaÅ‚o siÄ™ z kimÅ› spotkać w wiosce Woltsara. Po uporaniu siÄ™ ze skutkami trucizny za pomocÄ… Å›wiÄ™tego Å›rodka Erin i Klaus ruszyli dalej na wschód do miejscowoÅ›ci gdzie ktoÅ› oczekiwaÅ‚ bandytów. Na miejscu okazaÅ‚o siÄ™, że w Woltsarze ginÄ… ludzie w niewyjaÅ›nionych okolicznoÅ›ciach, a wszystko to zaczęło siÄ™, gdy pewien wÄ™glarz Aleksiej znalazÅ‚ dziwny kamienny krÄ…g. Po spÄ™dzeniu kilku dni w wiosce i po rozmowach z jej mieszkaÅ„cami oraz po odnalezieniu kilku części ludzkich ciaÅ‚ Klaus dowiedziaÅ‚ siÄ™, że mieszkaÅ„cy tej wioski w przeszÅ‚oÅ›ci wierzyli w inne bóstwa, a mianowicie przeróżne bożki przyrody. Po odkryciu, kto mimo wszystko pozostaÅ‚ przy starej religii i po ubÅ‚aganiu owego czÅ‚owieka - Piotra Piotrowicza, aby pomógÅ‚ skontaktować siÄ™ z pogaÅ„skimi bóstwami, Klaus zaczÄ…Å‚ ukÅ‚adać caÅ‚Ä… historiÄ™ tej mieÅ›ciny w caÅ‚ość. Tak, wiÄ™c kilka dni później i kilku bożków dalej w koÅ„cu Klaus stanÄ…Å‚ oko w oko z Leszym – panem lasu i Wodniakiem – panem topielców, kiedy zgodziÅ‚ siÄ™ rozstrzygnąć zakÅ‚ad miÄ™dzy dwoma bożkami. MusiaÅ‚ na pieÅ›ci pokonać Ojca Niedźwiedzia – szambelana Leszego. Sprytny Klus za pomocÄ… ziół i szczęścia wygraÅ‚ owÄ… potyczkÄ™ ocierajÄ…c siÄ™ o Å›mierć. Jednak Erin byÅ‚a przy nim i medyk mino wszystko nie trafiÅ‚ do Å›wiata Morra. DziÄ™ki wygranej Leszy obiecaÅ‚ skontaktować bohaterów z Gregorijem – synem Piotra Piotrowicza, który jako dziecko uciekÅ‚ do lasu przed linczem z powodu swych drobnych mutacji. DziÄ™ki mutantowi Erin i Klaus majÄ… siÄ™ dowiedzieć gdzie jest kamienny krÄ…g i co jest odpowiedzialne za Å›mierć ludzi z wioski. Oboje późnym popoÅ‚udniem wrócili do domu wÅ‚odarza Woltsary Iwana Ilji gdzie otrzymali zakwaterowanie. Do wieczora odpoczywali i wyczekiwali późnej nocy, kiedy to mieli siÄ™ spotkać na granicy lasu i pola Piotra Piotrowicza z Gregorijem.

_________________
"Przyjaciel czy Wróg?" ==> Pascal Wittenberg, człowiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Mały Głód) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przeznaczenie czy Przypadek ?? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
Strona 61 z 61

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group