Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sesja
Id do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przeznaczenie czy Przypadek ??
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2012 20:00    Temat postu: Sesja Odpowiedz z cytatem

>>>Klaus<<<

Otworzy艂e艣 oczy. obudzi艂 ci臋 wstrz膮s spowodowany przejazdem wozu po nier贸wno艣ci na drodze. Rozejrza艂e艣 si臋 dooko艂a. Nic si臋 nie zmieni艂o od wczorajszego dnia, nic pr贸cz pogody. S艂yszysz uderzaj膮ce krople mocno padaj膮cego deszczu. Czy偶by o jesie艅 zapuka艂a w drzwi Imperium? Ca艂e szcz臋艣cie, 偶e kupiec kt贸remu uratowa艂e艣 syna z wdzi臋czno艣ci do艂膮czy艂 do karawany tylko dla ciebie ca艂kowicie zabudowany w贸z. S艂ysza艂e艣, 偶e takimi wozami podr贸偶uj膮 cyrkowcy z Ksi臋stw Granicznych i musisz przyzna膰, 偶e jest to ma艂y domek na k贸艂kach. Podnios艂e艣 si臋 z pryczy i ruszy艂e艣 do jedynego okienka w twoim tymczasowym mieszkaniu. Okienko znajduje si臋 tu偶 za plecami, wynaj臋tego tymczasowo na twe us艂ugi, wo藕nicy.. Podr贸偶ujesz ju偶 prawie miesi膮c z cz艂onkami tej karawany, lecz pr贸cz dow贸dcy, kt贸ry rozszyfrowa艂 dla ciebie wiadomo艣膰 od Brunhildy nie pozna艂e艣 nikogo. Zdajesz sobie spraw臋, 偶e wszyscy w karawanie uwa偶aj膮 ci臋 za odludka, lecz wiesz, 偶e to nie tak. Przez ca艂y ten czas by艂e艣 zaj臋ty sk艂adnikami i tworzeniem eksperymentalnej bomby. Nim wyjrza艂e艣 prze okienko spojrza艂e艣 na 3 gliniane pojemniki. U艣miechn膮艂e艣 si臋 sam do siebie bo wiedzia艂e艣 偶e twoja praca jest sko艅czona. Oto na pod艂odze w drewnianym pude艂ku wy艣cielonym s艂om膮 spoczywaj膮 trzy ma艂e gliniane „bombki”. Cho膰 opr贸cz pracy kosztowa艂o ci臋 to maj膮tek bo 70 zk, to jeste艣 z siebie zadowolony i masz nadzieje, 偶e osi膮gniesz za ich pomoc膮 sw贸j cel. Pomy艣la艂e艣 sobie- Gdyby Erin mog艂a to zobaczy膰, pewnie by艂aby zachwycona twoj膮 pomys艂owo艣ci膮. W ko艅cu otworzy艂e艣 okienko i ujrza艂e艣 ledwo widoczne z powodu padaj膮cego deszczu miasto- cel twojej podr贸偶y- Middenheim. Nie by艂o ci臋 tam raptem kilka miesi臋cy i znowu jeste艣 zmuszony tu wr贸ci膰. Masz nadzieje, 偶e wszystko wr贸ci艂o do wzgl臋dnego porz膮dku.

-Dzie艅 dobry panu. Mam nadzieje, 偶e dobrze si臋 panu spa艂o?- zwr贸ci艂 si臋 do ciebie wo藕nica

_____________________________________________________________

>>>Rudi<<<

Nasta艂 kolejny poranek. Ty i twoi ludzie sp臋dzili艣cie kolejn膮 noc dla pewno艣ci na terenie Mirror Moors. Niestety, a mo偶e stety nic si臋 nie wydarzy艂o. Twoi podw艂adni zacz臋li pakowa膰 swoje rzeczy i przygotowywa膰 si臋 do drogi. Ty r贸wnie偶 id膮c w ich 艣lady zacz膮艂e艣 si臋 pakowa膰. W mi臋dzy czasie rozmy艣la艂e艣 co mo偶e by膰 przyczyn膮, i偶 jedno z jezior nadal jest zamarzni臋te i wygl膮da jak lustro. Jeste艣 pewny, 偶e zabili艣cie to co kazano ci si臋 pozby膰. Walka by艂a ci臋偶ka a jedyn膮 ofiar膮 po waszej stronie jest jeden ko艅. Z rozmy艣la艅 wyrwa艂 ci臋 g艂os jednego z twoich

- Dok膮d teraz panie?

No w艂a艣nie dok膮d teraz? Czy po R贸偶臋 do Carroburga, czy zaj膮膰 si臋 drug膮 spraw膮 i dowiedzie膰 si臋 dlaczego znikaj膮 ludzie z wiosek Isenbuttel i Rosche.

_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Sro Wrz 19, 2012 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[To by艂o dziwne… Ile jeszcze trafi si臋 nam takich niespodzianek. Na przysz艂o艣膰 musz臋 by膰 ostro偶niejszy zw艂aszcza teraz jak mam pod sob膮 ludzi. Potwory ubite sprawa za艂atwiona… Ale na t膮 tafle to chyba tsza by jakiego艣 maga.]

Pr贸buj臋 od艂ama膰 kawa艂ek tej dziwnej skorupy i wsadzi膰 we flakonik przy okazji dam jakiemu艣 magowi do zbadania.

- No to teraz do Isenbutel. Zobaczymy co si臋 tam dzieje.

[Najch臋tniej zabra艂 bym waz臋 z Carroburga zaoszcz臋dzi艂o by to czasu ale po przygodzie z tymi lustrzakami to wol臋 nie ryzykowa膰.]

Wyruszamy w kierunku wsi pocz膮tkowo wolniej by da膰 do zaleczenia si臋 odniesionych ran. Potem przy艣pieszamy nieco t臋po marszu. Przed ka偶dym noclegiem mamy przynajmniej p贸艂 klepsydry treningu a rano tyle samo czasu po艣wi臋cam na poszukiwanie zi贸艂.
Je偶eli w jakiej艣 wsi nadarzy si臋 okazja zakupi膰 jaki艣 ma艂y w贸z czy kolask臋 zatrzymuje si臋 na ma艂e zakupy.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Czw Wrz 20, 2012 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Rudi<<<

Cho膰 pr贸bowa艂e艣 z ca艂ych swoich si艂 ukruszy膰 cho膰 kawa艂ek lodu z zamarzni臋tego jeziora nie zdo艂a艂e艣 tego uczyni膰, ba nawet nie zarysowa艂e艣 powierzchni. To upewni艂o ci臋 w przekonaniu, 偶e za tym musi sta膰 jaka艣 moc. By膰 mo偶e warto tu wr贸ci膰 i zbada膰 to miejsce lecz tylko z osob膮 znaj膮c膮 si臋 na magii lub innych mocach. Nic innego nie pozosta艂o jak ruszy膰 w drog臋 i tak si臋 te偶 sta艂o. Przy ka偶dym zachodzie s艂o艅ca wszyscy razem 膰wiczycie wedle twojego rozkazu. Zauwa偶asz r贸wnie偶, i偶 dni robi膮 si臋 coraz kr贸tsze i zimniejsze, w dodatku jeste艣cie na p贸艂nocy gdzie zimy s膮 bardzo ostre. Jak do tej pory nie uda艂o ci si臋 zakupi膰 tego co potrzebujesz, cho膰 mijali艣cie dwie wioski. Podr贸偶ujecie tak ju偶 trzeci dzie艅 gdy docieracie do rozwidlenia dr贸g. Na p贸艂noc Middenheim. W tamtym kierunku r贸wnie偶 znajduj膮 si臋 te dwie wioski do kt贸rych pod膮偶asz. Na drugim drogowskazie jest napis Carroburg.

- Za pozwoleniem panie. Czy nie lepiej aby cho膰 jeden z nas wr贸ci艂 do Carroburga i przywi贸z艂 podarunek dla ksi臋偶niczki? Nie b臋dziemy musieli si臋 wraca膰, a spotka膰 si臋 mo偶emy na miejscu w Middenheim lub w jakiej艣 innej osadzie lub mie艣cinie.

_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Wrz 21, 2012 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odpowiadam wo藕nicy zdawkowo>

- Tak ,tak mo偶e by膰 chocia偶 bywa艂o lepiej... Musz臋 zatrzyma膰 si臋 na noc w jakiej艣 艣redniej karczmie albo lepiej ...w domu kogo艣 zaprzyja藕nionego. Najlepiej im mniej os贸b wie ,偶e nazywam si臋 Hans Bitte tym lepiej.

<Pog艂aska艂em "moje" blond w艂osy i przejrza艂em si臋 w lusterku jak wygl膮dam. Farbki i ok艂ady powinny ju偶 ca艂kowicie wygna膰 z mojej twarzy blizny z pami臋tnego dnia kiedy spotkja艂em kwiata zab贸jce. Rozgl膮dam si臋 po mie艣cie na okoliczne mijane budynki szukaj膮c jaki艣 nowo艣ci czekaj膮c na odpowied藕 wo藕nicy. Jednosze艣nie ca艂y czas my艣le co sta艂o si臋z Bru?? Czy trafi艂a tutaj czy do Kislevu, Trzeba popyta膰 wielu os贸b.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pia Wrz 21, 2012 22:51, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Pia Wrz 21, 2012 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm… Tam pono膰 czekaj膮 nas zwierzoludzie wi臋c ka偶dy miecz si臋 zda. Z drugiej strony zima nadchodzi du偶ymi krokami… No nic… Masz jednak racje Rupercie. 艁atwiej znale艣膰 ch臋tne do walki r臋ce ni偶 zgubiony czas. Zatem b臋dziesz odpowiedzialny za ten 艂adunek. Zostaw 艂owczemu w Middenheim wiadomo艣膰 gdzie si臋 zatrzyma艂e艣. Dostaniesz konia na drog臋.

Oddaj臋 konia Rupertowi. Dalsz膮 w臋dr贸wk臋 kontynuuj臋 z Johanesem na piechot臋. Dzi臋ki temu 偶e poruszamy si臋 we dw贸jk臋 i pieszo wi臋c mo偶emy skorzysta膰 z le艣nych skr贸t贸w i przy okazji rozejrze膰 si臋 za jakimi艣 ciekawymi ro艣linami, zio艂ami. Je偶eli w臋dr贸wka oka偶e si臋 zbyt wolna trenuj臋 co wr贸ci czy nawet trzeci wiecz贸r.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pon Wrz 24, 2012 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Klaus<<<

Spogl膮daj膮c w lusterko u艣miechn膮艂e艣 si臋 do siebie. Jeste艣 pewny, 偶e b臋dzie ci臋 komukolwiek ci臋偶ko rozpozna膰, a mi臋dzy innymi to zas艂uga r贸wnie偶 Brunhildy. Gdy tylko pomy艣la艂e艣 o tym, 偶e ja porwali momentalnie tw贸j u艣miech znikn膮艂. Gdyby艣 to ty poszed艂 od ty艂u do tego budynku wszystko by艂oby inaczej, a teraz nawet nie jeste艣 pewny czy jest w Middenheim. Wiesz tylko tyle, 偶e kazano ci si臋 zjawi膰 w jakiej艣 nieprzyjemniej karczmie. Z zamy艣lenie wyrwa艂 ci臋 wo藕nica.

-Oczywi艣cie! Od mnie nikt si臋 nie dowie jak si臋 pan nazywa! S艂ysza艂 pan, 偶e co艣 z艂ego si臋 wydarzy艂o w mie艣cie w ostatni dzie艅 festynu miejskiego. Powiadaj膮, 偶e by艂o jak na wojnie! Po艣cigi, wybuchy! Z reszt膮 do dzi艣 odbudowuj膮 jeden z wiadukt贸w o tam- wskaza艂 ci ruchem g艂owy kierunek- Nie wiem ile z tego prawdy, ale ka偶da historyja pono膰 ma w sobie ziarno prawdy!

Rozgl膮dasz si臋 prze okienko w swoim wozie na budynki, uliczki, drzewa og艂osze艅. Wszystko wygl膮da najnormalniej w 艣wiecie, ale wiesz, 偶e nie raz tak bywa艂o przed jak膮艣 „burz膮”.

- To do jakiej karczmy lub dzielnicy mam pana odstawi膰? Ma pan jak膮艣 ulubion膮?

__________________________________________________________________________________________________________________________

>>>Rudi<<<

Tak jak rozkaza艂e艣 tak te偶 si臋 sta艂o. Rupert objuczy艂 kona swoim ekwipunkiem i ruszy艂 na po艂udnie do Carroburga. Ty za艣 z Johanesem ruszyli艣cie w kierunku p贸艂nocnym. Pod koniec drugiego dnia w臋dr贸wki dotarli艣cie do wi臋kszej wioski Kutenholz. Ucieszy艂e艣 si臋 na widok zabudowa艅. W ko艅cu b臋dziecie mogli zje艣膰 i spokojnie si臋 wyspa膰. Jeszcze przed noc膮 i przed znalezieniem pokoi zdo艂a艂e艣 znalaz艂e艣 ch臋tnego kt贸ry odsprzeda ci konia wraz z dwuko艂贸wk膮.

- Tak jak m贸wi臋 panie! Ko艅 poci膮gowy najlepszy w ca艂ym Middenlandzie! Jest wart swej ceny! Do tego dwuko艂贸wka z drzewa sosny 艣ci臋tej w pierwszy dzie艅 zimy co cechuje je niezwyk艂a wytrzyma艂o艣ci膮 gdy偶 sam Urlyk je pob艂ogos艂awi艂! Dlatego to wszystko warte jest tych 50 zk!

Musisz przyzna膰, 偶e cz艂owiek ma gadane. Co teraz?

_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Wrz 30, 2012 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak s艂ysza艂em...straszna historia <odpowiedzia艂em kr贸tko>

-Prosze mnie zawie藕膰 do ...do apteki. Jest taka jedna ,kt贸r膮 musz臋 odwiedzi膰...

<Opisuj臋 wo藕nicy gdzie ma mnie zawie藕膰. Kiedy jestem na miejscu dzi臋kuje mu i daje srebrnika za fatyge.>

-Dzi臋kuj臋...mi艂ego dnia.

<Wchodz臋 do apteki i rozgl膮dam si臋 wewn膮trz jak si臋 rzeczy maj膮...>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pon Paz 01, 2012 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Klaus<<<

Wo藕nica wzdrygn膮 si臋 gdy powiedzia艂e艣 mu gdzie ma ci臋 zawie藕. Popatrzy艂 przez okienko na ciebie i gdy zrozumia艂, 偶e nie 偶artujesz przytakn膮 ci.

- Yyy. Jak sobie pan 偶yczy.

Tak jak powiedzia艂 tak te偶 zrobi艂. Ko艂o po艂udnia stan膮艂e艣 mokn膮膰 na deszczu przed drzwiami apteki. Po偶egna艂e艣 si臋 szybko z wo藕nic膮 i nie zwlekaj膮c d艂u偶ej wszed艂e艣 do 艣rodka. Ogarn膮艂e艣 wzrokiem szybko wn臋trze i stwierdzi艂e艣, 偶e jest tak jak by艂o ostatnio. No mo偶e wi臋cej klient贸w znajduje si臋 w 艣rodku. Twoje oczy spotka艂y si臋 z oczami siostry z zakonu Shallyi, kt贸ra poda艂a w艂a艣nie jakie艣 zawini膮tko jakiemu艣 biedakowi. Ze zdziwionym wyrazem twarzy przeprosi艂a pozosta艂ych w pomieszczeniu i podesz艂a do ciebie.

- Witam pana. Czy pan si臋 zgubi艂?

__________________________________________________________________________________________________________________________

>>>Erin<<<

Stoisz na pok艂adzie okr臋tu przy zachodzie s艂o艅ca i spogl膮dasz na jeden z cud贸w 艣wiata. Na l艣ni膮c膮 wie偶e, wielk膮 latarnie morsk膮 w kt贸rej p艂onie ogie艅 tysi膮ca lamp. Ta gigantyczna budowla stoi na stra偶y szmaragdowych wr贸t, pierwszej morskiej bramy Lothern. Pami臋tasz dzie艅 kiedy pierwszy raz przyp艂yn臋艂a艣 do tego „cudownego” miasta, pe艂nego „magicznych” miejsc i zjawisk. Z zamy艣lenia wyrwa艂 ci臋 przeszywaj膮cy zimny wiatr. Drgn臋艂a艣 na my艣l o zbli偶aj膮cej si臋 zimie i o tym, 偶e ju偶 musisz wraca膰 do imperium. Pokocha艂a艣 Ulthuan i zdajesz sobie spraw臋, 偶e zostawi艂a艣 tam cz膮stk臋 siebie. Zacisn臋艂a艣 d艂o艅 w pi臋艣膰 i u艣miechn臋艂a艣 si臋. Tak lepiej- powiedzia艂a艣 do siebie. Wok贸艂 ciebie da艂o si臋 odczu膰 wzrost temperatury. Podnios艂a艣 d艂o艅 i przygl膮da艂a艣 si臋 jej przez chwile. Mistrz Sentis nauczy艂 ci臋 wiele ale co mia艂 na my艣li m贸wi膮c o twoim przeznaczeniu?

- Rusza膰 si臋 szczury l膮dowe! Bo inaczej rzuc臋 was krakenowi na po偶arcie!

Obr贸ci艂a艣 si臋 i spojrza艂a艣 na bosmana krzycz膮cego na za艂og臋. Znowu jestem w艣r贸d swojej rasy- pomy艣la艂a艣.

- Niech panienka si臋 nie boi- zwr贸ci艂 si臋 do ciebie bosman- Nie jestem taki straszny, a nawet czasem potrafi臋 by膰 milutki.- u艣miechn膮 si臋 do ciebie pokazuj膮c kilka brakuj膮cych z臋b贸w.

_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Wto Paz 02, 2012 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<呕al i smutek ogarn膮艂 mnie na my艣l, 偶e musia艂am rozsta膰 si臋 z bliskimi mi osobami. Czas sp臋dzony na Ulthuanie sprawi艂, 偶e jeszcze bardziej doceniam 偶ycie. 艢wiadomo艣膰, 偶e gdy wr贸c臋 do Imperium zn贸w b臋d臋 musia艂a zmaga膰 si臋 z wszelkimi przeciwno艣ciami losu sprawia i偶 jeszcze bardziej staram si臋 zachowa膰 w mej pami臋ci szcz臋艣liwe obrazy z 偶ycia jakie wiod艂am w tamtej rzeczywisto艣ci. Mam wra偶enie 偶e to ciep艂o, ten p艂omie艅 kt贸ry przeszywa ka偶dy zakamarek mego cia艂a szuka uj艣cia i 偶e pr臋dzej czy p贸藕niej znajdzie spos贸b aby si臋 wydosta膰. Spojrza艂am ostatni raz stron臋 nikn膮cej , wspania艂ej krainy. S艂owa mistrza utkwi艂y w mej pami臋ci. Przeznaczenie.... Z zamy艣la艅 wyrwa艂y mnie krzyki bosmana na pok艂adzie. Spojrza艂am na niego z delikatnym u艣miechem>

- Prosz臋 mi wierzy膰, bosmanie, spo艣r贸d os贸b kt贸re spotka艂am na tym 艣wiecie z pewno艣ci膮 mog臋 zaliczy膰 pana do grona mile i szczerze po偶膮danych towarzyszy podr贸偶y. Mo偶e nie cz臋sto p艂ywam statkiem ale przyzwyczai艂am si臋 do towarzystwa r贸偶nego rodzaju os贸b- spojrza艂am na niego z delikatnym u艣miechem- Mam nadziej臋, 偶e moja osoba nie b臋dzie dla was ucia偶liwa oraz 偶e podr贸偶 minie szybko i bezpiecznie. Gdyby zasz艂a konieczno艣膰 pomocy, prosz臋 da膰 mi zna膰. Z ch臋ci膮 zajm臋 si臋 czym艣 po偶ytecznym.
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Sro Paz 03, 2012 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Erin<<<

Bosman spojrza艂 na ciebie szeroko otwartymi oczami. Wida膰, 偶e powoli „trawi” s艂owa kt贸re wypowiedzia艂a艣 do niego.

-Yyy. Tak, tak. Je艣li chodzi o prac臋 to musi pogada膰 pani z kapitanem. Ale z tego co wiem to do艣膰 s艂ono zap艂aci艂a pani za t臋 podr贸偶 wi臋c jak to si臋 m贸wi- jest pani u nas go艣ciem, a jak kapitan to uj膮艂- bardzo 艂adnym i po偶膮danym go艣ciem…

Bosman przerwa艂 swoj膮 wypowied藕 gdy przez drzwi z kajuty kapita艅skiej wypad艂a 艂adna drobna kobieta. Kr贸tko 艣ci臋ta blondynka o jasnoniebieskich oczach, oko艂o 20 wiosen. Ubrana jest w postrz臋pion膮 koszule i poszarpane spodnie. Przez te same drzwi wyszed艂 kapitan. Gruby niski cz艂owiek z bujnym czarnym zarostem. Wzi膮艂 艂yka z kufla i rzuci艂 drewnian膮 misk膮 z jedzeniem w kobiet臋.

- Ty szmato pok艂adowa! To jest za gor膮ce! Id藕 i przynie艣 mi to tak abym m贸g艂 zje艣膰 od razu!

Kapitan spojrza艂 na ciebie, u艣miechn膮艂 si臋 i uk艂oni艂, a nast臋pnie wr贸ci艂 do siebie zamykaj膮c za sob膮 drzwi. Kobieta podnios艂a si臋, zabra艂a misk臋 i ruszy艂a pod pok艂ad. Nie uroni艂a ani kropli 艂zy, a na drzwi za kt贸rymi znajduje si臋 kajuta kapita艅ska patrzy艂a wzrokiem nienawi艣ci. Bosman wzruszy艂 tylko ramionami i wr贸ci艂 do swoich obowi膮zk贸w. Natomiast ty zacz臋艂a艣 zastanawia膰 si臋 nad tym co powiedzia艂 bosman i nad tym co przed chwil膮 si臋 wydarzy艂o. Za rej do starego 艣wiata zap艂aci艂a艣 35 zk, do tego zakupienie reszty sk艂adnik贸w i zap艂ata za wykonanie twojej szaty poch艂on臋艂a reszt臋 twoich 艣rodk贸w finansowych. Kr贸tko m贸wi膮c tw贸j maj膮tek na dzie艅 dzisiejszy wynosi 15 zk. No c贸偶, kiedy艣 z matk膮 nawet tyle nie mieli艣cie. Co do niebieskookiej blondynki- kim ona jest i co ona tu robi? To nie miejsce dla samotnej i s艂abej kobiety!

_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Sro Paz 03, 2012 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[„Holercia co艣 podejrzanie tanio…”]

Nachylam si臋 do Johanesa.

- Wejd藕 do karczmy i zapytaj o tego kupca i wypytaj co to za jeden ino migiem. – M贸wi臋 do niego tak 偶eby kupiec mnie nie s艂ysza艂.

Zaczynam dok艂adnie ogl膮da膰 w贸z i konia zagl膮dam mu w z臋by klepi臋 po 艂opatce i zadzie sprawdzam rzemienie uprz臋偶y. Pr贸buje Johannesowi kupi膰 jak najwi臋cej czasu. Zreszt膮 jest wiecz贸r a my Tu przenocujemy wi臋c nie musz臋 si臋 spieszy膰.

[„Dwuk贸艂ka faktycznie by si臋 przyda艂a 50 koron niby nie du偶o ale i tak powa偶nie odci膮偶y mi sakiewk臋 ale i nawet za sto razy tyle nie uda mi si臋 kupi膰 czasu. Je偶eli nie b臋dzie zastrze偶e艅 bior臋 ale… nie bez targ贸w”]

Je偶eli kupiec nie ma opinii kr臋tacza przyst臋puj臋 do targ贸w nie dam wi臋cej jednak ni偶 45 koron.

- No ko艅 mo偶e i dobry ale dwuk贸艂ka…

_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Czw Paz 04, 2012 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przygl膮da艂am si臋 ca艂ej tej sytuacji ze spokojem jednak w 艣rodku mnie wrza艂o. Kiedy kapitan zamkn膮艂 za sob膮 drzwi a dziewczyna podnios艂a si臋 i uda艂a si臋 pod pok艂ad podesz艂am do bosmana>

- Przepraszam, 偶e przeszkadzam w obowi膮zkach ale kim by艂a ta dziewczyna, kt贸ra wysz艂a z kajuty kapitana?- spojrza艂am na niego ch艂odnym wzrokiem- Kapitan chyba lubi si臋 zabawi膰, nieprawda?
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Paz 04, 2012 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<U艣miecham si臋 nieznacznie.>

-Nie nie, jestem w odpowiednim miejscu. To apteka prawda?? Poszukuje lekarstwa na b贸l g艂owy...podobno mo偶na tutaj zakupi膰...

<Rozgl膮dam si臋 dyskretnie po aptece szukaj膮c tego co si臋 zmieni艂o od mojego ostatniego pobytu. Chwil臋 przechadzam si臋 po izbie po czym oboj臋tnie czy otrzymam to o co zapyta艂em czy te偶 nie, kieruje si臋 na zewn膮trz i do tylnego wej艣cia. U偶ywaj膮c klucza mam zamiar do sta膰 si臋 do pomieszcze艅 w piwnicy. Mo偶liwe ,偶e Bru jest lub by艂a tutaj i zostawi艂a jak膮艣 wiadomo艣膰. Jestem nadzwyczaj ostro偶ny i staram si臋 porusza膰 niezauwa偶ony.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Sob Paz 06, 2012 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>>Rudi<<<

Tak jak postanowi艂e艣 zrobi艂e艣. „Kupi艂e艣” czas dla Johanesa. Gdy ty toczy艂e艣 targi ze sprzedawc膮 tw贸j podw艂adny poszed艂 do karczmy. Nie by艂o go par臋 minut. Gdy wr贸ci艂 poprosi艂 ci臋 na chwil臋 na bok.

- Za wiele o nim panie si臋 nie dowiedzia艂em. Wiem tylko 偶e podr贸偶uje z p贸艂nocy i sprzeda艂 ju偶 prawie wszystko w tej osadzie co mia艂 przy sobie. Jeden z go艣ci karczmy powiada, 偶e to uciekinier i sprzedaje to co ukrad艂. Natomiast inny m贸wi艂, 偶e ten cz艂owiek to kupiec kt贸ry handluje 艣rodkami transportu. To wszystko czego si臋 dowiedzia艂em.

Gdy Johanes sko艅czy艂 sprzedawca si臋 odezwa艂

- Niech strac臋. Niech b臋dzie te 45 zk!

Wyci膮gn膮艂 w twoj膮 stron臋 r臋k臋 aby przypiecz臋towa膰 wasz膮 umow臋. Wida膰 bardzo mu si臋 spieszy bo nie sprzeciwia艂 si臋 gdy si臋 z nim targowa艂e艣.

__________________________________________________________________________________________________________________________

>>>Erin<<<

Gdy zwr贸ci艂a艣 si臋 do bosmana zanim ci odpowiedzia艂 rozgl膮dn膮 si臋 dooko艂a czy nikt na was nie patrzy. Gdy si臋 upewni艂 zacz膮艂 m贸wi膰 szeptem.

- To jest kobieta kapitana. To jego w艂asno艣膰 i owszem kapitan lubi si臋 bawi膰 z kobietami jak i m艂odymi ch艂opcami. Natomiast tym kt贸rzy o tym m贸wi膮 ucina j臋zyki, wi臋c wybaczy pani ale ja chc臋 sw贸j j臋zyk zachowa膰.

Uk艂oni艂 si臋 niezdarnie i odszed艂 wchodz膮c pod pok艂ad.

__________________________________________________________________________________________________________________________

>>>Klaus<<<

Siostra spojrza艂a na ciebie jakby zbita z tropu

- Tak panie. To apteka pana Klausa Herzta, kt贸ry to ze swej dobroci, wsp贸艂pracuj膮c z naszym zakonem postanowi艂 nie艣膰 ulg臋 cierpi膮cym w tej zapomnianej dzielnicy. Ot贸偶 lekarstw tu si臋 nie kupuj臋, tu si臋 je dostaje. Lecz pomagamy tylko tym, kt贸rzy s膮 w bardzo z艂ej sytuacji materialnej i takowej pomocy od nas potrzebuj膮. Je艣li chce pan kupi膰 lekarstwo to musi si臋 pan uda膰 do innego przybytku i radzi艂abym w innej dzielnicy. A teraz pan wybaczy ale musz臋 wraca膰 do swoich obowi膮zk贸w.

Kobieta u艣miechn臋艂a si臋 nieznacznie do ciebie i wr贸ci艂a do swoich pacjent贸w. Ty natomiast chwil臋 jeszcze lustrowa艂e艣 pomieszczenie apteki. Stwierdzi艂e艣, 偶e nic si臋 tu nie zmieni艂o i postanowi艂e艣 p贸j艣膰 do siebie. Wyszed艂e艣 z budynku a nast臋pnie poszed艂e艣 na jego ty艂y. Upewni艂e艣 si臋, 偶e nikt ci臋 nie obserwuje i wszed艂e艣 do 艣rodka swoich podziemi tajemnym wej艣ciem. Znalaz艂e艣 tam rozczarowanie i bezpiecze艅stwo. Rozczarowanie poniewa偶 nie znalaz艂e艣 偶adnych 艣lad贸w 艣wiadcz膮cych o obecno艣ci Brunhildy. Bezpiecze艅stwo poniewa偶 o tym miejscu prawie nikt nie wiedzia艂. Lecz co dalej? Wiesz gdzie ci臋 oczekuj膮, ale czy tam dowiesz si臋 co sta艂o si臋 z Brunhild膮? I jak to rozegra膰 aby nie chcieli ci臋 zabi膰?

_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink


Ostatnio zmieniony przez luko dnia Nie Paz 07, 2012 14:16, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Sob Paz 06, 2012 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowied藕 bosmana na temat stosunku kapitana do kobiet oraz jego zainteresowanie t膮 sam膮 p艂ci膮 zniesmaczy艂a mnie, jednocze艣nie wzbudzaj膮c 偶al wobec kobiety.

[Kapitan, nawet je艣li jest tym kim jest, za wiele sobie pozwala. Niech tylko wyci膮gnie swe 艂apy w moj膮 stron臋 a rozgrzeje go do czerwono艣ci<u艣miechn臋艂am si臋 w duszy> W膮tpi臋 aby ta kobieta z w艂asnej woli ulega艂a mu. Najlepiej b臋dzie jak z ni膮 porozmawiam. Wtedy b臋d臋 wiedzia艂a co zrobi膰...]

Ruszy艂am pod pok艂ad w poszukiwaniu kobiety. Z tego co powiedzia艂 do niej kapitan wnioskuj臋, 偶e uda艂a si臋 do kuchni po nowy posi艂ek dlatego te偶 zmierzam w tamtym kierunku. Id膮 zamy艣li艂am si臋 na chwil臋.

[Jednocze艣nie ciesz臋 si臋 偶e wracam i smutno mi te偶 z tego powodu....Ale musz臋 w ko艅cu odnale藕膰 mego mistrza. Nie wiem na ile moja matka dotrzyma艂a swojej obietnicy ale zamierzam doprowadzi膰 t膮 spraw臋 do ko艅ca.]
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przeznaczenie czy Przypadek ?? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Nast阷ny
Strona 1 z 61

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group