Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pia Cze 29, 2012 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah... zaskoczenie. Statek Widmo? A mo偶e piraci z pomoc膮 jakiego艣 czarnoksi臋偶nika?

- Ruchy! Do dzia艂! 艁adowa膰! - wydar艂em si臋 na ludzi.

Wydaj臋 z siebie gro藕ne pomruki, powarkiwania i przekle艅stwa pop臋dzaj膮c ludzi do pracy. Patrz臋 na cel odmierzaj膮c odleg艂o艣膰 i rozkazuj臋 dzia艂onowym nasypa膰 odpowiedni膮 ilo艣膰 prochu, jak i ustawi膰 dzia艂a pod odpowiednim k膮tem. Staj臋 przy jednym z dzia艂 i sam je obs艂uguj臋 z pomoc膮 ludzi.

Kiedy b臋d膮 gotowi daj臋 rozkaz do odpalenia serii.

Potem chwytam jeden z muszkiet贸w, dalej pop臋dzaj膮c ludzi 艂aduj臋 go i pilnuj臋, aby proch nie zam贸k艂. Kiedy b臋dzie got贸w namierzam kapitana wrogiego okr臋tu i posy艂am w niego kulk臋, bior膮c poprawk臋 na wiatr i inne warunki atmosferyczne oraz bujanie.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pia Cze 29, 2012 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po serii wystrza艂贸w prostuje si臋 przed sterem i spogl膮dam na okr臋t przeciwnika oceniaj膮c mo偶liw膮 ilo艣膰 dzia艂 i za艂ogi.

"Wiedzia艂em, 偶e to nie koniec. Sprytna zasadzka. Musz膮 mie膰 kogo艣 kto pos艂uguje si臋 magi膮 skoro mogli tak niepostrze偶enie do nas podp艂yn膮膰. Trzeba go szybko ukatrupi膰."

Z zamy艣lenia wyrwa艂 mnie rozkaz pierwszego oficera.

- Tak Jest!

Wykrzykuje i wykonuje rozkaz.
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lip 10, 2012 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Co do stu zgni艂ych rozgwiazd!!

<Zostawiam 艂adunek w kajuci i szybko wybiegam na pok艂ad oceniaj膮c szkody , sytuacj臋 i po艂o偶enie statk贸w wzgl臋dem siebie. Staram si臋 zidentyfikowa膰 statek ,kt贸ry nas atakuje. Do kogo nale偶y i jakiej jest klasy? Czy nale偶y do jakiej艣 gildii kupieckiej, rodziny szlacheckiej,sekty religijenej a mo偶e to poprostu piraci...Mam bardzo dobry wzrok i szerok膮 wiedz臋. Wydaje si臋 by膰 szybki, jest wi臋kszy wi臋c mo偶e i wolniejszy.>

-Kapitan na pok艂adzie!! Dzia艂onowi!! Panie Dumtech!! Zdmuchnijcie maszty temu szkaradztwu!!!

<Dobywam rapiera i macham nim dyryguj膮c za艂og膮. Widz膮c ,偶e pierwszy zleci艂 zwrot na sterburt臋 rozwijam ten manewr.>

-Pe艂en zwrot przez sterburt臋!!

<Czekam na odpowiedni moment i daje rozkaz do strza艂u.>

-Ognia!! Pourywa膰 im te patyki wystaj膮ce nad wod臋!!

<Po salwie wydaje rozkazy aby zrobi膰 "odej艣cie" od wroga i mie膰 mo偶liwo艣膰 ponownego ataku.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lip 10, 2012 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy

Hukn臋艂o, dmuchn臋艂o i dzia艂a wystrzeli艂y. Dym uni贸s艂 si臋 w powietrzu a statek wroga jak p艂yn膮艂 tak p艂yn膮艂. Dobyto lunet by przyjrze膰 si臋 jakie szkody poczynili艣cie wrogowi. Zdawa艂o si臋 by 偶e statek nie dozna艂 wi臋kszego uszczerbku na swoim zdrowiu. Marynarze spogl膮daj膮 na kapitana jakby oczekiwali czego艣 "na dno" , "dobijmy psubraci" a tymczasem wr贸g zacz膮艂 manewr. Statek zacz膮艂 ustawia膰 si臋 dziobem do was.
Kapitan wrogiego statku nadal sta艂 na dziobie szczerz膮c si臋 z艂owrogo a z pod dziobu wysun臋艂y si臋 trzy lufy armatnie, kt贸re z艂owrogo zamigota艂y.

Wzrok patrz膮cych przez lunety r贸wnie偶 spocz膮艂 na pok艂adzie wrogiego statku bowiem.skoro jest kapitan to musi by膰 i za艂oga, lecz jej nie mo偶na by艂o nigdzie dostrzec. Ani na pok艂adzie ani na masztach, tylko ten jeden cholerny kapitan.

Potr贸jne dzia艂o rykn臋艂o i kule uderzy艂y o wasz膮 burt臋. Poczuli艣cie kolejne uderzenie, kt贸re wami zatrz臋s艂o. Kule spustoszy艂y znaczn膮 cz臋艣膰 dolnego pok艂adu zabijaj膮c kilku marynarzy.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Wto Lip 10, 2012 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wystrza艂ach krzycz臋 do kapitana

- Na bog贸w! Kapitanie! Jak to cholerstwo jest dobrze uzbrojone. Chyba nie damy rady uciec. Ich okr臋t jest za szybki. Si艂a ognia, te偶 jest po ich stronie. Mo偶e powinni艣my przyst膮pi膰 do aborda偶u?!

Pr贸buje wyprowadzi膰 okr臋t poza pole ra偶enia dzia艂
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Wto Lip 10, 2012 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"C贸偶 to za dziwny statek? Bez za艂ogi tylko z kapitanem, a manewruje? Czy to nie jakie艣 cholerne czary, albo inszy chaos pr贸buje nam si臋 dobra膰 do dupy?"

Stoj臋 zdezorientowany na pok艂adzie w pe艂nym rynsztunku. Gotowy do walki - do obrony oficer贸w b膮d藕 natarcia na przeciwnika. Gotowy na wszystko, tylko nie na oczekiwanie na chybotliwym pok艂adzie na zagubion膮, armatni膮 kul臋, kt贸re zechce 艂askawie urwa膰 mi nog臋 tu偶 nad kolanem.

- Na pohybel skurwysynowi! Cho膰 no tu do mnie, to pogadam z tob膮 moj膮 gwiazdeczk膮. No chod藕 cwaniaku.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lip 13, 2012 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Statek kt贸rego nie imaj膮 si臋 kule? Co za bzdura. To musi by膰 jakie艣 zbiorowe przywidzenie. Przemywam oczy i raz jeszcze skupiam si臋 na statku. To jaka艣 iluzja, staram si臋wi臋c dostrzec pradziwy wygl膮d tego czego艣. Uszczypn膮艂em si臋 aby si臋 obudzi膰. Na wszelki wypadek kaza艂em zmieni膰 kurs na prawie kolizyjny ze statkiem wroga.>

-Rusza膰 si臋 rybie zgredy!! Za艂atwimy t臋 mar臋 czymkolwiek jest. Prze艂adowa膰 dzia艂a i by膰 gotowym do strza艂u.

-Panie Dumtech kiedy si臋 z nim zr贸wnamy wali膰 w maszty i kad艂ub poni偶ej lini wody...Skoro nie mo偶emy go zgubi膰 b臋dziemy walczy膰 do ko艅ca ...ich oczywi艣cie...
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Lip 16, 2012 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy

Zrobili艣cie manewr kolejny tak samo jak "statek widmo". A o czy to mo偶ecie sobie przeciera膰 do woli, nawet sol膮 posypa膰 ale co widzieli艣cie to widzicie dalej. Statek ani nie uszkodzony od waszych salw ani zadra艣ni臋ty. Ludzie na statku zacz臋li si臋 rusza膰 jak w ukropie, rozkazy jedne i drugie a marynarze wylewali z siebie si贸dme poty. Zr贸wnali艣cie si臋 z nim i jednocze艣nie obie strony wystrzeli艂y salwy. Ryk dzia艂 uni贸s艂 si臋 echem na morzu, dym otoczy艂 jeden i drugi statek. Wasz fokmaszt z艂ama艂 si臋 na p贸艂, kilku marynarzy zgin臋艂o od lataj膮cych kul a 偶agle s膮 w op艂akanym stanie. Podziurawione przez kartacze na pewno b臋d膮 wymaga膰 naprawy. Ale skoro wy takie odnie艣li艣cie "rany" to na pewno tamten jeszcze mocniej dosta艂
Patrzycie, pewni zwyci臋stwa, na statek wroga a ten ko艂o was przep艂ywa jak gdyby nigdy nic. Zero. Pieprzone zero. Nic mu si臋 nie sta艂o. Marynarze maj膮 pe艂ne gacie i zwieracze powoli zaczynaj膮 im puszcza膰. Przep艂yn臋li艣cie tak blisko siebie 偶e mogli艣cie odczyta膰 napis na jego burcie "Zemsta Kr贸lowej". Nasta艂a cisza, kt贸r膮 przerwa艂 cichy szept:

- Niech Mannan ma nas w opiece.

A potem doszed艂 was dziki, wr臋cz nieziemski 艣miech mro偶膮cy krew w 偶y艂ach, kt贸ry przebi艂 si臋 przez 艣wiszcz膮cy wicher i fale uderzaj膮ce w艣ciekle w burty statek.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Lip 16, 2012 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No dobra kurwa... mam tego dosy膰! - warkn膮艂em straszliwie.

Chrz膮kaj膮c, warcz膮c i prychaj膮c poprawi艂em sw贸j pas z pistoletami, szabl膮 i toporem. Spojrza艂em z pogard膮 na statek widmo.

- Siedem dekad p艂ywam po morzach i nie b臋dzie mi podskakiwa膰 jakie艣 nadnaturalne g贸wno!

Chwyci艂em jedn膮 z lin aborda偶owych pewnym chwytem jednej r臋ki. W drugiej b艂ysn膮艂 m贸j straszliwy rodowy top贸r. Odbi艂em si臋 i pomkn膮艂em na przekl臋t膮 widmow膮 艂ajb臋.

Nie jestem jednak g艂upcem. L膮duj膮c trzymam nadal lin臋, na wypadek, gdyby okr臋cik chcia艂 sobie od tak znikn膮膰.

- Wy艂a藕 eteryczny skurwysynu! Wsadz臋 ci top贸r w twoje demoniczne dupsko! - wydar艂em si臋.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn


Ostatnio zmieniony przez Stalowy dnia Pon Lip 16, 2012 14:54, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pon Lip 16, 2012 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"No w ko艅cu. Jeden pos艂ucha艂 i przyst膮pi艂 do ataku. Oby l膮duj膮c krasnolud znalaz艂 pok艂ad pod nogami."

Steruje tak okr臋tem aby by膰 gotowym do aborda偶u. Gdy krasnolud stanie na pok艂adzie okr臋tu przeciwnika mo偶e udowodni膰, i偶 to jedyna droga do zwyci臋stwa.

- Strach nie jest po naszej stronie. Walczcie! Bo uciec nie ma dok膮d!

艢mieje si臋 g艂o艣no szydz膮c z przeciwnika.

"Co to za okr臋t? Nie przypominam sobie abym s艂ysza艂 o Zem艣cie Kr贸lowej. A jak nie s艂ysza艂em to znaczy, 偶e nie warto sobie ni膮 g艂owy zawraca膰."

- Kapitanie!?

Spogl膮dam na kapitana czekaj膮c na rozkazy.
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Pon Lip 16, 2012 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co za narwaniec… Szkoda dobrej ci臋ciwy… ale jak przestanie pada膰 to si臋 ja odpowiednio wysuszy.


Mamrocz臋 i wzdycham ci臋偶ko od偶a艂owuj膮c prac臋 potrzebna do regeneracji wilgotnej ci臋ciwy. Zak艂adam j膮 na 艂uk. Staj臋 w pozycji strzeleckiej i posy艂am pierwsz膮 strza艂臋 w kierunku ko艂a sterowego mierz膮c tak by je zaklinowa艂a. Nak艂adam drug膮 i spogl膮dam w kierunku krasnoluda by w go os艂oni膰 gdyby jaki艣 przeciwnik zbli偶y艂 si臋 do niego.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Lip 16, 2012 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Co za czort? Jakiego trzeba miec pecha by przy pierwszej wyprawie trafi膰 na jaki艣 przekl臋ty statek. Zaczynam si臋 ba膰. Wole walczy膰, ni偶 sta膰 i czeka膰 a偶 usieknie mnie jaki艣 kartacz."

Nie mam zamiaru rzuca膰 si臋 na wrogi statek, w moim rynsztunku pr臋dzej bym si臋 utopi艂. Poza tym nie mam do艣wiadczenia w takiej walce. Z drugiej strony stanie i czekanie te偶 nie jest mi w smak. Nie mam te偶 czym zaatakowa膰 na odleg艂o艣膰. Wi臋c pozostaj臋 na stanowisku, tu偶 przy kapitanie, czujny i uwa偶ny, na tyle na ile mog臋 na statku w trakcie burzy.

Nie krzycz臋, nie komentuj臋, nie odzywam si臋. Nie wiem nawet co mia艂bym m贸wi膰. Czekam na wydarzenia, czyli robi臋 to, czego nienawidz臋 robi膰, a co czasem robi膰 trzeba.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lip 20, 2012 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zastanowi艂em si臋 przez chwil臋. Wygl膮da na to ,偶e nie ma innego wyboru. Oczy zawodz膮, cho膰 razem z Dumtechem powinni艣my wypatrzy膰 i rozpozna膰 statek z bardzo daleka a nie porafimy zrobi膰 tego z bliska. Kule armatnie nie imaj膮 si臋 tego czego艣...To jaki艣 sen... W takim razie mo偶emy zrobi膰 co艣szalonego, co艣 czego normalnie w takiej sytuacji bym nie zrobi艂. Ale to i tak tylko sen. Nie ma na 艣wiecie niezniszczalnych statk贸w... Krzycz臋 g艂o艣no i daje znaki.>

-Haki na burte!! Do aborda偶u!! Ka偶dy kto 偶yw!! Atakowa膰!!!

<Sam 艂apie jak膮艣 lin膮 za pomoc膮 kt贸ej przedostaje si臋 na wrogi pok艂ad. Jakakolwiek magia nas atakuje pokonamy j膮 albo jeszcze dzi艣 b臋dziemy ucztowa膰 ze stworzeniami kr贸lestwa Mannana...U艣miecham si臋 na t臋 my艣l.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pia Lip 20, 2012 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"No w ko艅cu przechodzimy do ataku! Najlepsz膮 obron膮 jest atak! Czy kto艣 ju偶 tego kiedy艣 nie m贸wi艂? Nie wa偶ne."

Zbli偶am okr臋t do okr臋tu przeciwnika aby umo偶liwi膰 aborda偶.

- Do ataku!
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pia Lip 20, 2012 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sen....

"Unosz膮c si臋 na falach... a po bokach dwie syreny pie艣ci艂y mnie i 艣piewa艂y do ucha i poi艂y rumem...nagle jaki艣 huk sp艂oszy艂 je i odp艂yn臋艂y, rozejrza艂em sie niezadowolony i nagle opad艂em w g艂臋biny fal....budz膮c si臋"

Zbudzi艂 mnie huk armat i wstrz膮s otworzy艂em oko patrz膮c na butelk臋 rumu i opuszczone moje spodnie, naci膮gam je szybkim ruchem...Wychodz臋 spod pok艂adu... lekko zataczaj膮c si臋...mrucz膮c co艣 niezrozumiale... chyba kolejny raz przysn膮艂em w trakcie za艂atwiania potrzeb natury...

- CO Tu do kurwy si臋 dzieje ? Ju偶 wysra膰 si臋 nie mo偶na 偶eby... - spogl膮dam na statek stercz膮cy na przeciw nas z lufami wycelowanymi w nas i zamar艂em w ciszy...

Widz膮c ludzi aborda偶uj膮cych, otrz膮sn膮艂em si臋 w jednej chwili...widz膮c kapitana rzucajacego rozkazy do ataku
Wyci膮gn膮艂em moj miecz i widz膮c Kosmatego aborda偶uj膮cego wrogi pok艂ad zjerzy艂em si臋...

"Kurdupel przede mn膮?! Po moim trupie! "

Wyrwa艂 si臋 z mojego gard艂a okrzyk bojowy i lapi膮c pierwsz膮 lepsza line jaka znalaz艂em przeskakuje na wrogi pok艂ad rozgl膮daj膮c sie 艣mierciono艣nie szukajac wzrokiem przeciwnika...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Nast阷ny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group