Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Organizacyjny
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jak膮 koncepcj臋 dru偶yny widzisz?
Oddzia艂 偶o艂nierzy jednej rasy
0%
 0%  [ 0 ]
Oddzia艂 偶o艂nierzy r贸偶nych ras
0%
 0%  [ 0 ]
Grupa cyrkowc贸w
33%
 33%  [ 2 ]
Grupa z艂odziei (banit贸w. 偶ebrak贸w.itp)
0%
 0%  [ 0 ]
Oddzia艂 poborcy podatkowego
0%
 0%  [ 0 ]
Orkiestra
16%
 16%  [ 1 ]
Grupa losowo zwi膮zanych przyjaci贸艂
50%
 50%  [ 3 ]
Kompania handlowa (sp贸艂ka)
0%
 0%  [ 0 ]
Nowicjusze jednego b贸stwa
0%
 0%  [ 0 ]
Inne... Podaj przyk艂ad w po艣cie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G硂s體 : 6

Autor Wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 02:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rademenes:

Dlaczego olewasz wypowiedzi graczy i w og贸le na nie odpisujesz na tre艣ci napisane przez nich?
Czytasz te posty po 艂epkach czy co?

Arcykap艂an zla艂 to co powiedzia艂em czy co? bo nie wiem? Powiedzia艂em co艣 arcykap艂anowi nagle ju偶 szed艂em na wart臋.

To po co ja si臋 napinam i w og贸le odzywam postaci膮?

Druga sprawa:

Czemu informujesz gracza o fakcie dokonanym po...?

Czemu ja nie mam informacji 偶e nie jad艂em przez ile艣 tam tylko jak ju偶 stoj臋 na warcie?

To ja mam wp艂yw jaki艣 na moj膮 posta膰 czy nie? Czy sam sobie prowadzisz moj膮 posta膰 jak ci si臋 podoba i ja tu nie mam nic do gadania.

Trzecia sprawa:

Moja posta膰 jest umieraj膮ca 偶e po paru godzinach prawie pada na pysk? Jestem ci臋偶ko ranny czy ledwo 偶ywy? Bo przeci臋tne dziecko par臋 godzin ustoi w jednym miejscu nie m臋cz膮c si臋 zbytnio jedynie nudz膮c tym bardziej go艣膰 z wytrzymk膮 tak膮 jak膮 ja posiadam.

Te偶 nic o tym nie wiedzia艂em, raczej by艂em wypocz臋ty po tygodniu sp臋dzonym w komnacie.

Dalej temat to wizja czy co? z tym Bjornem? bo nie sprecyzowa艂e艣.



A teraz wnioski ( kt贸r臋 nie maj膮 na celu ci臋 urazi膰 tylko wychwyci膰 b艂edy kt贸re wymagaj膮 szlifu)

Ja rozumiem 偶e ka偶dy potrzebuj臋 czasu by si臋 zaadoptowa膰 okrzepn膮c i nabra膰 do艣wiadczenia, trzeba to Rademenes zrobi膰 na spokojnie, nikt inny ni偶 gracze nie poka偶e ci gdzie b艂edy pope艂niasz. Wi臋c nie traktuj tego jako atak na swoj膮 osob臋. Za szybko rzuci艂e艣 si臋 na g艂臋bok膮 wod臋, trzeba to zrobi膰 step by step.

Nie mo偶esz w ten spos贸b prowadzi膰 sesji, to nie jest sesja tylko sam sobie prowadzisz nasze postacie i uk艂adasz ich decyzje tak by tobie pasowa艂o.To ty musisz si臋 nagina膰 pod naporem naszych decyzji i krok贸w jakie zrobimy. Robisz za narratora, a nie za w艂adce marionetek. Mamy woln膮 wol臋 i robimy jak uwa偶amy ty musisz by膰 na to gotowy.
I by膰 gotowy zaadoptowa膰 sw贸j plan do naszych ruch贸w a nie na odwr贸t.

To my decydujemy czy we藕miemy jakiego艣 questa czy nie. Czy cze艣膰 we藕mie cz臋艣膰 uzna 偶e ich posta膰 nie ma w tym interesu. Bo widzia艂em u martina zla艂e艣 to 偶e on nie zadeklarowa艂 pomocy.


Mo偶e niech Black ci to wyja艣ni bo on prowadzi sesj臋 ja nie i po prostu nie potrafi臋 ci pom贸c chocia偶 bym chcia艂. Powie ci czego ci trzeba i jak to zrobi膰.

Bo live to nie forum tutaj s膮 troch臋 inne zasady prowadzenia nie prze艂o偶ysz ca艂ego do艣wiadczenia z jednej p艂aszczyzny na druga.

I na koniec nie zniech臋caj si臋 trzeba zacz膮膰 od podstaw, a nie od hardkorowych sesji z trudnymi postaciami.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Pia Sty 20, 2012 12:44, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coraz lepiej Rademenes si臋 rozkr臋ca. Wskaz贸wki ju偶 dosta艂 wi臋c teraz jego ruch:P
Warm艂otek przesadzasz. Rademenes to doros艂y ch艂op poradzi sobie.
Haha a to ,偶e gram postaci膮 偶e艅sk膮 to nie znaczy ,偶e masz mnie z MG na randki umawia膰Razz
Rademenes ma sw贸j spos贸b prowadzenia i swoj膮 wizje sesji. Fakt ,nie mo偶na zapomina膰 o graczach ale niech prowadzi po swojemu a my poprostu poka偶emy co jest nie tak.
Hej Rademenes!! Nie przyno艣 pracy na forum i nie traktuj nas jak swoich "podopiecznych". To wy艂azi z ciebie szczeg贸lnie w nocy:PRazz I nie strasz mnie czarnymi kotami bo ja sam jestem czarny:P
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne b艂臋dy jakie Rad m贸g艂 zrobi膰 to te z po艣piechu (Im szybciej tym lepiej jest be). Bardzo, ale to bardzo dobre opisy terenu, postaci etc wskazuj膮 na do艣膰 du偶e do艣wiadczenie w prowadzeniu sesji. Ja mu tego pomini臋cia nie mam za z艂e, bo potem si臋 艂adnie wykaraska艂... a Basilio nadal mo偶e si臋 wykr臋ci膰 np. poprzez walni臋cie kap艂ana w pysk.
A ja mam czarnego kota! I kilka jab艂oni.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja licz臋 na to 偶e sobie poradzi ale kto ma mu wytkn膮膰 b艂臋dy? Gracze, to tylko dla jego dobra. A uwa偶am 偶e napisa艂em konstruktywn膮 krytyk臋,kt贸ra ma na celu pom贸c a nie zdo艂owa膰.

Nie m贸wi臋 偶e ma prowadzi膰 jak ty Black wiadomo ka偶dy MG na sw贸j styl.
Ale raczej chodzi o wskaz贸wki co by takich pu艂apek na sesji forumowej unika膰.Ci臋偶ko mi to ocenia膰 bo ja MG nie jestem.

Opisy ma bardzo dobre i dok艂adne sam na to zwr贸ci艂em mu uwag臋Smile, ale teleportuje postacie co psuje ca艂y efekt na dodatek moja posta膰 r贸wnie dobrze mog艂aby by膰 niemow膮 bo i tak nikt nie zwraca uwagi na to co m贸wi臋.Czy to 偶e nie mam kontroli ani wiedzy o swojej postaci.

Takie b艂臋dy trzeba wytkn膮膰 by si臋 nie powtarza艂y.

Black to si臋 nazywa zboczenie zawodowe:) prostuje mu si臋 dopiero po paru piwkach:D.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warm艂otek:

- kap艂an wys艂ucha艂 Aldagara i nic nie powiedzia艂. Opis doj艣cia na wart臋 zosta艂 skr贸cony, bo potem mia艂em wiele do napisania, a nie chcia艂em robi膰 ci epopei do czytania. Na przysz艂o艣膰 postaram si臋 pami臋ta膰 o napisaniu, 偶e NPC nic nie odpowiedzia艂 czy 偶e pomin膮艂 temat . Mog臋 robi膰 drobiazgowe opisy standardowych akcji (przej艣cie przez miasto), ale wtedy b臋dzie wolniej. Dlatego tak mi zale偶y, by艣cie mi sygnalizowali, jakie macie plany, nawet na organizacyjnym ,jak nie ma sposobu, by uj膮膰 to fabularnie.

-je偶eli masz dzia艂anie, kt贸re zasadniczo nie zmienia toku narracji, mo偶esz wple艣膰 je do kampanii - np. je偶eli Aldagar ma ochot臋 kupi膰 sobie jab艂ko albo pozdrowi膰 przechodnia, to piszesz o dodatkowych szczeg贸艂ach.

-fakty dokonane: tak jak pisa艂em w kampanii, straci艂e艣 poczucie czasu. Tak, jak pisa艂em na gg, Aldagar przez tydzie艅 po 20 godzin dziennie by艂 poddawany indoktrynacji (a nie, napisa艂em: nauce. Zapomnij o indoktrynacji. Nikt Aldagarem nie manipulowa艂Wink na pewno;))

Monotonna, ci臋偶ka praca umys艂owa. Wprowadzenie w stan przem臋czenia przez ograniczenie dost臋pu do pokarm贸w wysokobia艂kowych i wypoczynku. Deprywacja sensoryczna, izolacja spo艂eczna.

Dopiero po wyprowadzeniu z tego stanu poprzez wystawienie na zr贸偶nicowane bod藕ce cz艂owiek odzyskuje na nowo zdrowy rozs膮dek i orientacj臋. Nie mia艂e艣 chwili, by my艣le膰 o sobie. Zadbano o to. Dopiero, kiedy posta艂e艣 troch臋 na warcie, to si臋 zmieni艂o.

-trzecia sprawa: tak, po takim okresie tego typu aktywno艣ci, jak opisana powy偶ej, padasz na pysk

-tak, to jest wizja. Ngomie napisa艂bym to wprost, ale Aldagar do艣wiadcza tego po raz pierwszy w 偶yciu. Za艂o偶y艂em, 偶e jest zdezorientowany i b臋dzie podejmowa艂 jakie艣 dzia艂ania, 偶eby sprawdzi膰, gdzie jest i co si臋 dzieje. Aldagar jednak uzna艂 sprawdzenie tego stanu za mniej istotne ni偶 wej艣cie w interakcj臋 z Bjornem. I to jest ok - kto艣 mo偶e mie膰 ochot臋 odegra膰 scenk臋 dezorientacji, kto艣 mo偶e mie膰 ochot臋 poci膮gn膮膰 akcj臋 do przodu.

-dzi臋ki za trosk臋Smile Wasze uwagi s膮 dla mnie konstruktywn膮 krytyk膮 i bardzo du偶o na nich korzystam

-Aldagar zdecydowa艂 si臋 podda膰 planom Ulrycjan, wi臋c swobody ma tyle, ile mu dadz膮 (a 偶e nie s膮 demokratami, to niewiele:). W ka偶dej chwili mo偶e robi膰 co艣 innego. Ma woln膮 wol臋 i robi jak uwa偶a, ja jestem na to gotowy.

-Aldagar spotka艂 si臋 par臋 razy z ignorowaniem i narzucaniem woli drugiej osoby. Jest przyzwyczajony do wolno艣ci i bezpo艣rednio艣ci, nic dziwnego, 偶e szlag go trafia na takie gierki. Bardzo dobrze odgrywasz styk my艣lenia norskiego z imperialnym. W Norsce liczy艂y si臋 czyny Aldagara, one tworzy艂y jego pozycj臋. Tu licz膮 si臋 jego znajomo艣ci, one tworz膮 jego pozycj臋. Niesprawiedliwe - dla Norsa, dla kt贸rego cz艂owiek jest tym, kim jest, a nie tym, jakich ma znajomych i pozycj臋 w hierarchii

-Secundus zignorowa艂 brak deklaracji Basilio i patrzy艂, co on z tym zrobi. Jednocze艣nie wys艂a艂 sprzeczn膮 informacj臋 - pocz臋stowa艂 winem. Gierka, kt贸r膮 Basilio m贸g艂 przyj膮膰 albo odrzuci膰.

Black

- zabi艂e艣 mi 膰wieka tym przenoszeniem. Mam nadziej臋, 偶e z Twojej strony charakter Elizy nie przecieknie na rozmowy gg.Wink A z kogo w nocy wychodzi to wychodzi - to ty zacz膮艂e艣 mi pisa膰 o "statusie" Elizy;)

-a kotami to je ci臋 nie straszy艂em tylko poszerzy艂em Twoj膮 wiedz臋 kim by艂 patron mojego nicka.

Martin

- fakt po艣piech m贸j wr贸g
-fakt za艂o偶y艂em sobie 偶e milczenie oznacza zgod臋, to by艂o za艂o偶enie fa艂szywe, ale jako艣 uda艂o mi si臋 wybrn膮膰

Dzi臋ki Panowie za wszystkie uwagi
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elise to Elise nie mieszam sesji z lu藕n膮 rozmow膮. Poprostu poinformowa艂em ci臋 jak wygl膮da sprawa 偶eby nie by艂o w膮tpliwo艣ci Wink

Tak, jak co艣 z艂ego to najlepiej zwali膰 na Blacka. On jest z艂y bo jest CZARNY I Z CHAOSU to napewno Z艁Y. To napewno Black obcina posty ,wyrywa serce fabu艂y i zjada na 艣niadanie obiad i kolacje bo takie ma upodobania kulifabularne:P

Tak a kto mnie chcia艂 przestraszy膰: Hatot Hator Hator?? Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2012 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpisz臋 jutro po po艣cie Ngomy, chyba, 偶e stwierdzicie, 偶e chcecie poci膮gn膮膰 dyskusj臋 o planach i podziale r贸l w dru偶ynie.

Par臋 razy by艂a uwaga, 偶e za bardzo p臋dz臋. 呕ebym nie wszed艂 Wam "w p贸艂 zdania", mam pewien pomys艂 - do Waszej rozwagi. Kto chce, mo偶e na organizacyjnym napisa膰 mi "dalej", co znaczy, 偶e sko艅czy艂 wypowied藕 i akcje swojej postaci i czeka na nast臋pny post. Dop贸ki nie b臋d臋 mia艂 "dalej" od wszystkich, nie rusz臋 (chyba, 偶e minie ustalone 2 dni na jeden post, wtedy pisz臋 nast臋pny). Zaawansowani MG za艂atwiaj膮 to bardziej elegancko, ale ja musz臋 jeszcze nabra膰 wyczucia.

Druga sprawa - punkty Szcz臋艣cia. tak, jak Wam opisa艂em na pocz膮tku "organizacyjnego", 1 punkt Szcz臋艣cia daje 1 Poziom Sukcesu (albo marginalny sukces gdy na kostkach wypada pora偶ka, albo zwyk艂膮 pora偶k臋, gdy na kostkach wypada krytyk). Zaznaczajcie na organizacyjnym, je偶eli chcecie wyda膰 PS na "pewniaka". Przyk艂adowo, je偶eli Basilio chce dowiedzie膰 si臋 czego艣 o Secundusie na podstawie podanego przez niego wina, to jest test umiej臋tno艣ci wiedza (Estalia), kt贸ry wykonam przed odpisaniem na posta. Je偶eli Martin zaznaczy mi w "Organizacyjnym", 偶e wydaje 1 Punkt Szcz臋艣cia, uwzgl臋dni臋 to w opisie w temacie "Kampania".

Je偶eli kto艣 chce podkre艣li膰 wykorzystanie jakiej艣 swojej umiej臋tno艣ci lub talentu, lub cechy a nie wynika to jednoznacznie z opisu w "kampanii" (czasami taki opis psu艂by narracj臋) prosz臋, by napisa艂 w "Organizacyjnym" np. "Magnus wykorzystuje umiej臋tno艣膰 plotkowanie, rozmawiaj膮c ze wszystkimi, kt贸rzy zechc膮 go s艂ucha膰"

Przypominam, 偶e punkty Szcz臋艣cia odzyskuje si臋 poprzez praktyki religijne w 艣wi膮tyni, kapliczce lub uczestnictwo we mszy odprawianej przez kap艂ana:)

Na czasie b臋dzie chyba kwestia ewentualnych roz艂am贸w w dru偶ynie, tak na przysz艂o艣膰. Podstawowe za艂o偶enie sesji jest takie, 偶e gramy dru偶yn膮. Oczywi艣cie mo偶na si臋 od niej oddali膰 na jaki艣 czas i w贸wczas b臋d臋 prowadzi艂 w膮tki poboczne - ale s膮 one POBOCZNE, czyli g艂贸wne "si艂y tw贸rcze" kieruj臋 na rozw贸j g艂贸wnego w膮tku, a PD najwi臋cej jest za w膮tek g艂贸wny (chyba odkry艂em Ameryk臋Smile. W膮tek poboczny mo偶e si臋 przewija膰 i powtarza膰, ale nie trwa nieprzerwanie w niesko艅czono艣膰, bo wtedy zagro偶ona jest sp贸jno艣膰 g艂贸wnego w膮tku - takim typowym dla WFRP w膮tkiem pobocznym jest sol贸wka przy przej艣ciu na kolejn膮 profesj臋 czy przy nauce niekt贸rych umiej臋tno艣ci albo tworzeniu czar贸w.

Black, nie oskar偶aj mnie o rasizm:) jestem jak najdalszy od ryzyka bliskiego zapoznania si臋 z teatrzykiem kukie艂kowym Papy Legby. To m贸wi艂em ja, Wac艂aw Jarz膮bek;)

DEMOGRAFIA
Jedna wa偶na uwaga, dotycz膮ca niezgodno艣ci mojej wizji Starego 艢wiata z kanonem. Rozw贸j cywilizacyjny w WFRP sugeruje renesans (w niekt贸rych dziedzinach nawet pocz膮tki Rewolucji Przemys艂owej), a liczebno艣膰 obywateli kszta艂tuje si臋 na poziomie X wieku ne. W mojej wersji Starego 艢wiata zaludnienie r贸wnie偶 odpowiada epoce Renesansu - np. Wolfenburg liczy oko艂o 30 tysi臋cy ludno艣ci.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Sty 21, 2012 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz臋 ci tutaj:

Chc臋 wyda膰 jeden z moich punkt贸w szcz臋艣cia na to badanie wina.

Cytat:
Przypominam, 偶e punkty Szcz臋艣cia odzyskuje si臋 poprzez praktyki religijne w 艣wi膮tyni, kapliczce lub uczestnictwo we mszy odprawianej przez kap艂ana:)


Czyli Myrmida ma gdzie艣 w Wolfenburgu jak膮艣 kapliczk臋 lub 艣wi膮tynie? Dobrze wiedzie膰 takie rzeczy. Wink

ps. dalej
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Sty 21, 2012 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaram si臋 zrobi膰 wam opis Wolfenburga, mam ju偶 cz臋艣膰 ale jest do zredagowania. P贸ki co ufam w Wasze do艣wiadczenie:) Wolfenburg to stolica prowincji, je偶eli co艣 jest dost臋pne, to najwi臋ksza szansa na dostanie tego jest w Wolfenburgu. Podobnie, je偶eli chodzi o 艣wi膮tynie - s膮 tu 艣wi膮tynie wszystkich g艂贸wnych, uznanych b贸stw, kwarta艂y mniejszo艣ci narodowych (w tym Estalijczyk贸w - wolnomularze-budowniczowie katedr, kilku faktor贸w estalijskich kupc贸w maj膮cych swe przedstawicielstwa w Erengardzie, szermierze, artylerzy艣ci - nie jest ich wielu, ale jest kwarta艂 "Ma艂a Estalia"Smile Zaraz ko艂o "Ma艂ej Tilei", 偶eby stra偶 miejska si臋 nie nudzi艂a, i Nizio艂kowa, bo dobra kuchnia to podstawa)

Opis oceny charakteru po preferowanym winie b臋dzie w nast臋pnym po艣cie. Je偶eli Basilio opisze to w memuarach, b臋dzie cytowany w przysz艂o艣ci jako prekursor wykorzystania osobowo艣ci marki w analizie osobowo艣ci cz艂owieka w pracach psycholog贸w reklamy Uniwersytetu Bilbali Very Happy kolejny dow贸d na wy偶szo艣膰 Estalijczyk贸w nad innymi narodami

Czy dobrze rozumiem, 偶e:

Basilio analizuje wino, po czym idzie do apartamentu nadwornego muzyka, jak tylko wypocznie (Wolfganga Roebe)

Eliza idzie porozmawia膰 z Bartolomeo i Gret膮

Magnus chce si臋 zapozna膰 z nutami, wi臋c idzie z Eliz膮 do Bartolomeo i Grety

Aldagar czeka na odpowied藕 Bjorna

Ngoma nic nie zadeklarowa艂, zle s膮dz臋, 偶e je偶eli nadal nic nie powie, to interesowa膰 go b臋d膮 przede wszystkim 艣mierci, tak, jak to zaznaczy艂 we wczesniejszym po艣cie, p贸jdzie wi臋c z Magnusem i Eliz膮, by dowiedzie膰 si臋, jak mo偶e si臋 dosta膰 do kostnicy i/lub kap艂ana Morra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Sty 21, 2012 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkretnie to analiza, p贸jd臋 to powozu, otworz臋 ksi膮偶k臋, napisz臋 kilka zda艅 po estalijsku - co te偶 dam w temacie SR - i zdrzemn臋 si臋. Potem rusz臋 do tego pokoju
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Sty 21, 2012 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aldagar czeka na twojego posta, jak zawsze ja wszystko b臋d臋 zawiera膰 w postach, gram w czasie tera藕niejszym i nie wychodz臋 o krok w prz贸d co dalej b臋d臋 robi膰 to zale偶y od sytuacji, kt贸ra jest dynamiczna i zmienna:). Gdy ko艅cz臋 i wysy艂am znaczy czekam na tw贸j ruch:).

Jak b臋de mia艂 jakie艣 pytania, niejasno艣ci ewentualne co do sytuacji to gg/telefon:).
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Sob Sty 21, 2012 21:57, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Sty 21, 2012 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ngoma to chcia艂 jeszcze pogada膰 na temat w膮tpliwo艣ci, kt贸re wytkn膮艂 - sk膮d wiadomo 偶e praca sp艂on臋艂a... czy kto艣 podziela my艣l o zwi膮zku pomi臋dzy utworem, a sztyletem (ungolskie pochodzenie obu mo偶e nam pom贸c okre艣li膰 natur臋 mordercy). Je艣li nikt si臋 nie pofatyguje, 偶eby pod膮膰 temat, to owszem - chcia艂bym spr贸bowa膰 dosta膰 si臋 do kap艂ana Morra. A jak? Proste, trzeba b臋dzie odegra膰 scenk臋 - Ja b臋d臋 zakapturzonym pomagierem lekarza, kt贸rego mo偶e odgrywa膰 kto艣 z dobr膮 gadk膮... kto艣 bia艂y Razz

Inaczej s艂abo widz臋 pro艣b臋 czarnego szamana, aby m贸g艂 zobaczy膰 martwe cia艂o Smile
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Nie Sty 22, 2012 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ngoma wci膮偶 jest z Secundusem i Mesmerem w komnacie. Mo偶e porozmawia膰 o po艂膮czeniu w膮tk贸w jataganu i nut.

Na Silva Rerum wklei艂em kilka s艂贸w o Wolfenburgu. W miar臋 posiadanego czasu b臋d臋 to poszerza艂. W pierwszej kolejno艣ci b臋d臋 opisywa艂 to, co uznacie za potrzebne dla swoich postaci i napiszecie o tym. Zamek Krieglitz znajduje si臋 oko艂o p贸艂torej godziny pieszo od Wolfenburga, wi臋c zimuj膮c tam, mieli艣cie okazj臋 bywa膰, a mo偶e nawet wyst臋powa膰 w mie艣cie, i troch臋 je poznali艣cie.

Eliza i Magnus wyszli na rynek przy koszarach, szerszy jego opis w silva rerum.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pon Sty 23, 2012 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rade: zmieni艂e艣 swojego posta po moim odpisie ?
Chodzi mi o ko艅c贸wk臋 ostatniej linijki.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Pon Sty 23, 2012 14:04, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pon Sty 23, 2012 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmienia艂em posta. Doda艂em daty
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nast阷ny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group