Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Organizacyjny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jaką koncepcję drużyny widzisz?
Oddział żołnierzy jednej rasy
0%
 0%  [ 0 ]
Oddział żołnierzy różnych ras
0%
 0%  [ 0 ]
Grupa cyrkowców
33%
 33%  [ 2 ]
Grupa złodziei (banitów. żebraków.itp)
0%
 0%  [ 0 ]
Oddział poborcy podatkowego
0%
 0%  [ 0 ]
Orkiestra
16%
 16%  [ 1 ]
Grupa losowo związanych przyjaciół
50%
 50%  [ 3 ]
Kompania handlowa (spółka)
0%
 0%  [ 0 ]
Nowicjusze jednego bóstwa
0%
 0%  [ 0 ]
Inne... Podaj przykład w poście
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 6

Autor Wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także "nie używaj podstępów ani oszustw" co od razu dyskwalifikuje mnie z tej sesji...staram się to nagiąc by mógł zagrać.

Poza tym Mało ulrykaninów przestrzega tych praw.

Inaczej większość barbarzyńców nie czciła by go.

Rycerz Ulryka potrafi nawet naszczać w kaplicy Vereny albo chlać na warcie na umór potrafi cały żołd wydać na hazard...to są wojownicy i na wpół barbarzyńcy a nie Święci Palladyni z Zakonu Płonącego Serca.

Często nawet werbowani są z podlejszej kasty.

Nie grzeszÄ…cy swym obyciem kulturÄ… za to skuteczni.

Ulryk to specyficzny bog.

Właśnie bardzo dokładnie się zapoznałem z Ulrykanami przed tą sesją i wiem że dobrze go odgrywam.

Tak więc twoje postulaty zostają odrzucone.

Ale masz racje wycofuję się z sesji byś mógł ty pograć, bo w tym momencie moja postać rozłupała by ci łeb za e to porównanie co dałeś w poście.
I to nie wywodzi siÄ™ z mojej wiary a historii postaci.

Eot.

Miłej gry.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warmłotek, Imperium i kult Ulryka są oparte o zasadę lojalności i feudalizm.
Nie iczekuj, że w strukturze zmilitaryzowanej możesz działać poza hierarchią
Podejście Elizy jest i tak liberalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie kazał twojej postaci oszukiwać ani postępować podstępnie. Twoja postać miała poprostu walczyć kiedy trzeba. Zachowujesz się dokłądnie tak samo jak przy Ingwarze. Nie masz racji i się przy tym upierasz. Nie wiem co za głupoty czytałeś o sikaniu w świątyni Vereny. Bo tak robią barbarzyńcy z północy którzy czczą bogów chaosu. Rycerz Ulryka jest rycerzem a nie barbarzyńcą z lasu. Czytasz jakieś nieoficjalne bzdury i potem masz złe pojęcie o wyznawcach bóstw. Co więcej nie czytasz ze zrozumieniem oraz niedokładnie, co wiele razy okazało się na forum. Twoje poprawianie, zmaina postów, dopisywanie. Masz zły humor i już ci sie wszystko nie podoba. Odgrywasz berserkera z norski a nie rycerza ulryka
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pia Sty 13, 2012 18:59, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty nie oczekuj ze Norsmen przybedzie do imperium i bedzie lizac dupsko majorowi i jego corce i plaszczyc sie przed nimi. Mówic elokwentnie i jak wychowany Imperialista.

Ulryk i Norsmen to mieszanka wybuchowa, ale najpierw doczytajcie troche o Ulryku a potem mnie pouczajcie.

Poza tym on NIE JEST jeszcze RYCERZEM ULRYKA. na razie jest NORSMENEM na wpół barbarzyńca.

Czy sądzisz iż prawa Imperialne i wymyślone przez Imperialistów mają zastosowanie w Norsce? I są tam uczone jako jedyna wielka prawda o Ulryku?

W waszym mniemaniu istenieje jedna tylko prawda o Ulryku prawda Imperialna...to w starych czasach nie miałby ani jednego wyzwawcy...

Mam bardzo dobry humor Smile tak w ogóle.

I nie ma co się sprzeczać miłej gry życzęSmile.Wszystko zostało powiedziane.

A zrezygnowałem nie z powodu tego że przeszkadza wam moja gra ulrykaninem, a dlatego że musiałbym ciachnąć twoją postać.
Rademenes wie o co chodzi bo ten kawałek historii czytał.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potem może co najwyżej opiszę Ulryka, zgodnie z podręcznikiem głównym i dodatkiem o religii (oczywiście wszystko oficjalne)

Nie czytałem waszych postów, bo psuć sobie zabawy w ten sposób nie zamierzam - co wielokrotnie deklaruję przy każdej okazji. Warmłotek powinien grać tak, jak zadeklarował w karcie. Nie wiem po prawdzie co w niej jest, nie wiem co dotarło do tej ich Norski (Norska jest chyba opisana w Księdze Spaczenia, nie miałem czasu jeszcze tego przeczytać. O Ulrykanach wiem też tyle, co z głównego podręcznika póki co (i WFB). Ale chwilowo się nie będę w tej kwestii wypowiadał.

Każdy wie, iż ja po pierwsze znam się na Wampirach. Znam się na Estali (bo oficjalne źródła skąpe, ale i te najbardziej oficjalne nieoficjalne śledziłem).

Warmłotek powinien grać tak jak zadeklarował w karcie (tak jak ja gram chociażby Jankovem, patrz odpowiedni dokument). Jest niby Ulrykaninem i Norsem. Krnąbrnym nowicjuszem, być może nie pojmującym istoty bóstwa i tej jego religii. Przez co oczywiście póki co, póki się nie dostosuje raczej nie ma co marzyć o przyjęcie do Zakonu (ale jak najbardziej na kopa z niego, o ile w nim jest. Los bezpańskiego Norsa w Imperium pewnie jest ciekawy). Jeżeli życiorys tej postaci ma to, iż będzie musiał zabić Elize - proszę bardzo, niech to zrobi. Niech spróbuje.

Miło by było, żebyście się w miarę możliwości obrzucali cytatami z podręcznika. Ja studiuję historię, to coś w tej kwestii wiem (chociażby różnej interpretacji).
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram zgodnie z moją kartą postaci, moja postac nie ogarnia co to hierarchia i prawa Imperium nie dawno przybył co do Imperium.

Dla niego kończyła się hierarchia na Jarl/on, nauczyciel/on koniec.

Im większe schodki tym gorzej, i musi sie zaadoptować.

Ciężka dyspute z rademenesem odbyłem właśnie na ten temat.
Że zderzają się dwa różne światy nie znaczy że Źle odgrywam postać!.

Aldagar inaczej zinterpretował słowa Elise co do czarnoksiężnika.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Pia Sty 13, 2012 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wymienienie czy choćby policzenie wszystkich bogów Norski jest niemożliwe, ponieważ do głównego panteonu czczonego przez większość mieszkańców każde plemię dodaje własne bóstwo i herosów".

Księga Spaczenia, strona 179. Po pobieżnym zapoznaniu się z tematem.

Religijny mętlik, dający pole do popisu. Jeżeli Warmłotek się wysiliłby, po uzgodnieniu z MG, mógłby wierzyć w jakaś wynaturzoną wersję Ulryka (taką, jaką gra teraz - zakładając iż narzekania tylu osób są słuszne). Co oczywiście kwalifikuje się do wywalenia z zakonu lub szybkiej resocjalizacji za pomocą drągów. Droga nowicjusza nie jest łatwa, ale usiana złamaniami.

Przykłady wynaturzonych (a raczej inaczej interpretowanych, widzianych bóstw z południa) to chociażby podany w Księdze Mermidus - mroczna, okrutna wersja Mannana (pokrewna Stormfelsowi, innej wersji tego samego bóstwa).

"Północni bogowie są zawsze bardziej dzicy i okrutni od swych południowych odpowiedników".

Postów Eliza-Norsmen nie czytałem (wiadomo czemu) nie będę innego sposobu wymyślał. Jeżeli dla Norsmena najwyżej stał Jarl to niech ten, co mu każe zostanie uznany (nazwany) jego obecnym Jarlem.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wyznawca Ulryka inny będzie w Norsce a inny w Imperium i nie wiele będą mieli ze sobą wspólnego.

A już na pewno w Norsce nie będą obowiązywały prawa Imperialne i zasady wymyślone przez zakon, nawet biorąc to na logikę.

Czy sądzicie że za czasów Sigmara i przed nim były jakieś prawa dla barbarzyńców czcących Ulryka?
A pamiętacie jak Norsmeni znaleźli się w miejscu na mapie świata w którym teraz się znajdują i dlaczego, a przede wszystkim kiedy?
Odcięli się wtedy i specjalnie przez te wieki nie ewoluowali.

A już na pewno nie przyjmowali praw swojego wroga, czy celu grabieży.

Wejdźcie w skórę gościa wychowanego na w pół dzikim kraju gdzie siła i determinacja rządzi przetrwaniem.

Do tego ciągłe zagrożenie od plemion czczących Bogów Chaosu.

Przyjeżdża sobie taki do Imperium, i nagle widzisz zamiast dzikich ostępów i małych wiosek. Wielki kraj, Wielkie miasta, system którego nie rozumie.

I widzi obsesję ludzi na temat tytułów, hierarchii itp.

I co w miesiąc ma się zaadaptować albo od razu? To według was jest klimatycznie granie postaci?

I wiara w Ulryka zgodna z zasadami w Imperium?

Ja nie gram Imperialistą, postać musi się zaadoptować do nowego kraju i jest to proces powolny.

Więc przemyśl black to wszystko a potem osądzaj mnie czy umiem odgrywać jakąs postać albo nie.

Piszesz mi że zły humor wyładowywuje na postaci...ma tak być...bo postać nie może być prostolinijnia...płaska...jak deska.
Raz może wstać lewą raz prawą nogą, raz może mieć dobry humor i może zachować się czy siak, raz będzie chodził wkurwiony i będzie warczał na wszystko...raz będzie miał fochy,a raz nie.

To jest nadanie postaci cech ludzkich, a nie trzymać się tylko założeń, gram Ulrykiem ma być tak tak i tak. I nie ma żadnych odstępstw, taka gra mi się wogóle nie podoba.
I zauważ czy grałem Bohardem, Vingaardem, Ingwarem, czy Aldagarem.
Wszędzie adoptuję zmienność postaci...

Że gram ciężkim postaciami które nie zawsze ułatwiają wam prowadzenie, czy są układne, miłe i wygodne do prowadzenia.
Nie znaczy że źle odrywam postać.

Nie można nigoko wsadzać w jakieś ramy i ograniczenia bo to wtedy już nie rpg,a granie w/g wizji MG a to jest bezsens.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hierachia jest wszędzie. Czy na zadupiu Norsca czy w imperium. Jesteś w domu , na terenie władcy to albo zachowujesz się tak jak gospodarz każe albo go zabijasz albo ciebie kasują. I tak jest wszędzie. Nawet w chaosie. Odegrałeś jakby Aldagar był conajmnej tak wpływowy w Ostlandzie jak Szlachcic. Gdybyś tak odegrał w Norsce u jakiego kolwiek gospodara dostał byś toporem w czache. Chcesz założyć zakon Ulryka a to znaczy że musisz znać prawa , przykazania i stosować sie do wszystkich. Według mnie w takim przypadku twoja postać dopuściła się bluźnierstwa i aż dziw że piorun z nieba jej nie zwęglił. Tobie się wydaje że wojownik z Norsca nie słucha nikogo. Błąd!! Słucha swojego przełożonego. A jak nie chcesz mieć przełożonych to zawsze musisz chodzić sam bo charyzmy na zakładanie zakonu postać nie okazuje za grosz. Ale jak najbardziej nadaje się do zebrania grupy barbarzyńców napadających na podróżnych. Jest jeszcze jedna możliwość. Grasz szaleńcem szukającym śmierci. Najważniejsze przykazania są podstawą. Skoro TWOJ bóg Ulryk jest inny nie zdziw się jak nikt za tobą nie pójdzie i żadnego zakonu nie założysz. Pewnie nie wiesz ale każdy zakon musi mieć akceptację kapłanów i władz danego regionu. W przeciwnym razie będziesz zwykłym renegatem, bandytą i masz jak największe rekomendacje do Mallala. Albo nie znasz realiów starego świata albo poprostu z premedytacją je olewasz zgrywając głupa.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I widzi obsesję ludzi na temat tytułów, hierarchii itp.


Podobnie jak niziołki. Aczkolwiek z drugiej strony te rodzinne istoty podlegają pod Patriarchat. (osobna kwestia to tytuły).

Przewertowałem wczoraj rozdział o Norsmenach w Księdze Spaczenia.
W Norsce panuje ścisła hierarchia.

Król/Jarl/Wojowie/Wolni Chłopi/Niewolnicy.

Wyłączając Wróżbitów, Szamanów, Vitki i kobiety.

Niższy wyższemu jest winy bezgraniczne posłuszeństwo. Inna rzecz, że nie zawsze jest to przestrzegane. Wówczas następuję, bardzo szybko, ukaranie nieposłusznego. Najpopularniejszą metodą, powszechnie akceptowaną, jest śmierć. Albo tego stojącego wyżej, albo stojącego niżej. Stojący niżej wymawiając posłuszeństwo rzuca wyzwanie stojącemu wyżej. Godzi w jego prestiż, podważa autorytet. W społeczeństwie, gdzie liczy się po siła i łaska bogów. To jest wspólne dla wszystkich plemion.

(Zresztą jest bardzo dużo odwołań do historycznych Wikingów. Z tym, że jak to w Warhammerze bywa jest ostrzej, jaskrawiej, mroczniej. Wikingowie byli jak na swe czasy dość demokratyczni. Tutaj Król ma władze absolutną nad Jarlem. Jarl (tylko na swym terenie) nad wojami, chłopami, niewolnikami. Chłopi się nie liczą - na modłę Imperium - niewolnicy mają co najwyżej status bydła, co zresztą można zobaczyć nawet w Wergildzie)

Co do tytułów - Norsowie mają dziką obsesję na punkcie rozmaitych przydomków. Wielorybójca, Kurwistrach i tak dalej.

Mym zdaniem postać Warmłotka, skoro się buntuje (co nie jest dziwne - Norsmenowie gardzą południowcami) powinna być. BA! Musi być mocno obita. Skoro Norsmen ugina się głównie przed siłą to jej właśnie należy użyć. W Norsce zapłaciłby też Wergild (zaciągnąłby dług, któy musiałby spłacić).

Cytat:
Czy sądzicie że za czasów Sigmara i przed nim były jakieś prawa dla barbarzyńców czcących Ulryka?


Stanowczo tak. Nawet u Germanów (znów odwołanie Twórców do historii naszej.), plemion, mieliśmy prawa. Zwłaszcza religijne. Których przestrzegano (co wynika ze znalezionych w Torfowiskach - świetnie zachowanych! - ciał. Podejrzewa się, że to ofiary religijne, rekrutowane ze skazańców).

Cytat:
Odcięli się wtedy i specjalnie przez te wieki nie ewoluowali.


To chyba z pierwszej edycji.
W drugiej Norsmenii, wyparci przez swych "krewniaków" z Terenów Imperium, zepchnięci przez Ungołów wylądowali w zimnej, okrutnej Norsce. Co nie oznacza oczywiście izolacji. Mamy chociażby rabunki, najazdy na ziemie sąsiadów i branie niewolników, dóbr (co wspomaga rozwój kulturowy i technologiczny. Nie można jednak zaprzeczyć iż sami Norsmenowie też na polu tych dziedzin podjęli działania. Rzemiosło Norsmenów jest słynne i poszukiwane). Norsmenowie nie zatrzymali się na etapie opalonego w ogniu kija. Mamy też jasno napisane o Kupcach, Odkrywcach i co ważniejsze - punkt programu - o działaniach cywilizacyjnych podjętych w Norsce przez Marienburg.

Cytat:
I co w miesiąc ma się zaadaptować albo od razu?


Prawda. Norsmen powinien zostać obity i wytresowany. Skoro w Kitaju, Nipponie, Erengardzie (w największym stopniu), a także w Marienburgu (notka o modzie na ochroniarzy z Norski) jest to możliwe.

Gdybym grał Norsmenem i byłbym przy tej sytuacji to podjąłbym działania stosowne, w celu wytłumaczenia obydwóm stronom sytuacji i podjęcia negocjacji. Gdybym grał mądrym, rozsądnym Norsmenem. Ale ja wolę moją guitara i manzana, rozgwieżdżone niebo, ciepło, południe.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nauczyciel miał nad tobą absolutną władzę? Czy nauczyciel komuś podlegał? Niestety ja nie MG, nie mam twej historii (i lepiej, żebym jej nie znał.).
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajmy temu spokój,jeżeli nie potrafie grać, jak tutaj black i rademenes twierdzi to szkoda strzępić sobie postów na mój temat.

Grajcie sobie,a mnie możecie strzelić piorunem co najwyżej.

Meczy mnie ciąglę tłumaczenie się z mojej postaci.

MA BYC NIE WYGODNA tyle.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ proszę bardzo. Ja ci się staram wytłumaczyć tylko proste mechanizmy logiczne, społeczne, które działają w starym świecie i w miarę możliwości przystosować i wytłumaczyć. Znaleźć kompromis pomiędzy twoją opinią, a opinią opozycji. Nikogo nie zmuszam do gry.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam je bardzo dobrze, nie odgrywam tak jak odgrywam bo ich nie znam.

Gram jak gram bo postać ma takie założenia...i tak ma być.

Cała przemiana ma odbyć się na sesji.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra już wiem gdzie jest błąd. Na lini gracz --->Mg <-----gracz .
Mg właź na gadu bo musimy porozmawiać poważnie. Zamiesznie wyszło z góry:D zaraz to wyjaśnimy ale Nors i tak dostanie lanie za złe spojrzenie na Elise RazzRazz
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group