Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Organizacyjny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jaką koncepcję drużyny widzisz?
Oddział żołnierzy jednej rasy
0%
 0%  [ 0 ]
Oddział żołnierzy różnych ras
0%
 0%  [ 0 ]
Grupa cyrkowców
33%
 33%  [ 2 ]
Grupa złodziei (banitów. żebraków.itp)
0%
 0%  [ 0 ]
Oddział poborcy podatkowego
0%
 0%  [ 0 ]
Orkiestra
16%
 16%  [ 1 ]
Grupa losowo związanych przyjaciół
50%
 50%  [ 3 ]
Kompania handlowa (spółka)
0%
 0%  [ 0 ]
Nowicjusze jednego bóstwa
0%
 0%  [ 0 ]
Inne... Podaj przykład w poście
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 6

Autor Wiadomo¶æ
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stalowy wysłał mi postać - Tęczowy Guślarz - zatwierdzona:)

Cyrkowcy to dobra przykrywka pod misje zwiadowczo-szpiegowskie i złodziejskie

Trener misiów - bardzo ciekawa postaćSmile
W ogóle trener zwierząt wszelakich (np. fretki umiejącej różne rzeczy z kieszeni wyciagnąć)

Przyznam, dla takiej drużyny będzie mi trudniej prowadzić, ale będzie to bardzo ciekawe, zupełnie inaczej niż dla gromady wojowników i magów

Kiedyś, jeszcze w 1 ed prowadziłem dla drużyny wyłącznie oprychów...

Jeżeli ktoś ma ochotę na postać bardziej wojowniczą, możemy zrobić zapaśnika/gladiatora albo siłacza (umiejętność siłacz z 1 edycji - można uznać, że dla testów Siły nie związanych z zadawaniem obrażeń Krzepa jest zwiększana o 30%, jeżeli utrzymuje się dietę i przestrzega ćwiczeń.

Złodziej również będzie pasował do tej drużyny

Wyobrażam sobie jej profil jako zbieraczy informacji.

Co o tym sÄ…dzicie?

Jaracz - spokojnie, nie ma pośpiechu. Gdybyś tworzył dezertera, pomyśl nad jakąś umiejętnością/umiejętnościami, które trzymałyby go w grupie cyrkowców - może potrafi miotać nożami? Może zdezerterował dla swojej asystentki?

Warmłotek - z twoimi umiejętnościami walki, może zagrałbyś Araba? Robiącego pokazy swojej egzotycznej sztuki? Takiego, o jakim rozmawialiśmy jak o nauczycielu twojej postaci?

a może postacie von Carsteina (Estalijczyk) i Warmłotka robiłyby pokazowe pojedynki? W ramach sztuk o np. krucjatach - jeden jako Nors, drugi jako Estalijczyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie po to siedzielismy do 4 nad ranem by teraz zmieniać założenia zostaje przy swojej postaci. W innym wypadku czarno widze heroica jak zarżnie nas pierwszy lepszy oddział zwierzoludzi.Cyrkowcy mnie nie kreca ani do mnie nie przemawiają.Ankieta nie wskazuje na grupę cyrkowców więc pozostaje wolny wybór.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trener misiów - bardzo ciekawa postać


No, skoro pasuje to najpewniej zrobię w takim razie niedźwiednika , a Jankovem będę tylko grać w Sylvanii. Przyznam się iż radość mi sprawi trenowanie 4 metrowego kislevskiego Niedźwiedzia. Może nauczę go nawet sięgać do kieszeni po cukierki. Smile

Fakt faktem, ankieta wykazuje remis 3 do 3. Ale jak widzę Jaracz, Black, Stalowy i ja to cztery osoby, więc ktoś zmienił zdanie.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie , nikt nie każe zmieniać ci postaci Warmłotek. Lepiej zastanów się jak ją zgrać z drużynąWink Bo mamy grać drużyną co nie;)
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mamy właśnie i irytuje się bo nie moge znaleźć punktu zaczepienia od jakiegoś czasu.Dlaczego?z jakiego powodu?i jak możecie mi pomóc w moich celach że moja postac jednak ruszy z wami.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się Panowie grzecznie wycofam bo jednak moja postać, którą miałem ochotę zagrać nie wpasuje się w koncepcję grupy cyrkowców. Dla wyjaśnienia miał to by być Fanatyk Sigmara Very Happy
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pon Sty 09, 2012 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bowiem Ulryk tego chce Smile Sen, wizja, albo zwykłe przykazanie kogoś wyższego szarżą, kto miał sen lub wizję. Wszystko się sprowadza do halucynacji lub pijanego widu, w którym ktoś komuś nakazuje: "Idź i pilnuj tego a tamtego, bowiem jego rola będzie ważka!"

Ot... wytłumaczenie.

Jeśli to będzie dezerter, to z formacji strzelców. Ma tym samym dobre oko i zna się na prochu. Czemu zwiał, już mam obmyślone, bo i historia jest gotowa. Jednak wciąż się zastanawiam nad drugą opcją. Czarny szaman z czarnego lądu byłby chyba większą atrakcją w cyrku? Razz

No chyba że potrzebujecie maga. Mogę zagrać kolejnym, lub po raz kolejny Zirem - ci to już jak plaga na tym forum.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najłatwiejsze (bo twoich celów nie znam) - motyw boskiego nakazu. Jakaś wizja od Ulryka (czy urojenie czy od mrocznych bogów - mniejsza z tym, celu nie znam) nakazująca eskortowanie biednej, "bezbronnej" (wszak Niedźwiedź, którego tresuję to nie Kubuś Puchatek) trupy cyrkowej. Jakbyś był zapaśnikiem lub jakimś szybkim biegaczem to mógłbyś trenować z miśkiem. Wink


Cranmer mnie uprzedził. Jakby co - mym zdaniem Czarny Szaman to bardzo dobry pomysł, sam żałuję trochę iż na niego nie wpadłem. Już sama skóra gwarantuje publikę.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaracz Smile Nie Cranmer. A Czarny szaman też już w sumie istnieje i się nieźle sprawdza, o czym poświadczyć może Stalowy.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain, nie wycofuj się. Fanatyk się przyda do sparingu z miśkiem. Ewentualnie będziesz z Warmłotkiem wędrował w mini-grupie.

Wybacz Jaracz za pomyłkę. Wink
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do³±czy³: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe... Ngoma to bardzo fajna postać. Powiem że wszyscy powinni być pozytywnie zaskoczeni tym kim on jest.
Szkoda że nie będzie Ragniego, jego krasnoludzkiego towarzysza, ale... no cóż... obaj są normalnie prawie na trzeciej profesji, a tutaj startujemy z pierwszej. Powiedzmy że to będzie historia o tym jak Ngoma nauczył się języka staroświatowego Wink
_________________
Przyjaciel czy wróg? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyn szaman zawsze pachniał mi Czarną Kompanią, swoją drogą musze sobie kupić kolejne części bo tą wygraną już dawno przeczytałem. Jak sobie przypomne wygłupy, to może być bardzo śmiesznie z murzynem:D Tylko proszę niech on nie będzie gwiazdą snotballa:D bo mam złe wspomnienia:D

A treser zwierzat jak najbardziej się przyda do drużyny:D Ma być
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 01:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A treser zwierzat jak najbardziej się przyda do drużyny:D Ma być


Będzie. Coraz więcej danych, coraz więcej pomysłów.

Wink
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 01:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain, fanatyk Sigmara może się ładnie wkomponować w drużynę
Cyrkowcy odgrywali różne scenki teatralne
Jedną z ich form były pasje - sceny z życia bogów i świętych. Zwykle odbywały się w dni świąteczne, przed świątyniami, cieszyły się poparcie kościoła. Twój fanatyk mógłby z żarem organizować wspaniałe pasje. Wybierać ochotników do grania, przewodzić pielgrzymom, którzy przyłączaliby się, by zagrać w pasji i przez to być bliżej Sigmara. Tak, jak SIgmar wędrował po Imperium i świadczył o swej boskości rozwiązując jego problemy, tak Twoja postać mogłaby szerzyć Jego chwałę, poprzez czyny, poprzez pasję, a jeśli trzeba - zbrojne wystąpienia w obronie Kościoła. Taki zaangażowany padre połączony z vigilantem:)


Panowie, bez ciśnienia, ale proponuję czas rozpoczęcia kampanii i pierwszego posta na piątek-sobota. Jak się komuś zamarudzi z postacią, to proszę, żeby mi tylko przysłał krótką notkę biograficzną i polecimy troszkę po prowizorce, postać Kaina ubłaga Sigmara, by nas wspomógł i był po naszej stronie, by wiara klajstrowała potknięcia Smile

Warmłotek, myślę, że przedstawienie opozycji Ulrycjanin - SIgmaryta mogłoby pójść na gruncie współzawodnictwa typu Gimli-Legolas, a nie rozbijania sobie nawzajem łbów. "To ja pokażę Ci, że Sigmar/Ulryk jest lepszy! Lepiej się tym zajmę!" może być fajną motywacją, by Wasze postaci zajmowały się różnymi wyzwanami. Obaj macie postacie ofensywne - obaj ruszaliby do boju z zamiarem pokazania, kto tu jest lepszym wojownikiem itp.

BTW Black, mam "Black Company d20" jeśli chcesz, ciekawa pozycja...hmm...balck...black...?? Smile

Martin jeżeli Jankov bardziej Ci pasuje nie ma sprawy, ja się zapaliłem do niedźwiednika, ale to Tobie ma się dobrze grać postacią

Myślę, że czarny szaman będzie bardzo ciekawą postacią....tylko niech uważa na siebei po zapadłych wsiach...Smile z oddanymi kapłanami SIgmara...."Bless the mind to small for doubt" Smile


Ostatnio zmieniony przez Rademenes dnia Wto Sty 10, 2012 01:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Wto Sty 10, 2012 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę o 2-3 NPCach do drużyny cyrkowców, którzy dodadzą jej klimatu...kogo chcielibyście mieć w trupie?

Bedziecie też mieli wlasny wóz z rekwizytami itp, ozdobiony i....może spróbujecie napisać, jaki?

Kto będzie "starszym" trupy? Dobrze by było, gdybyście wyłonili taką osobę, bo mam dla niej indywidualne wprowadzenie

Zakładam, że wasze postacie są lojalne wobec rodu von Raukov, głównej opozycji rodu Tasseninck, rządzącego Ostlandem. To dla rodu von Raukov będziecie pracowali jako oczy, uszy, a czasem też nieoficjalne ręce

wróżka by się wam w ekipie przydała do wyciągania informacji:)

W Warhammerze jest rasa Srtigani, odpowiednik Cyganów. Może ktoś ma ich krew w żyłach?

Co powiecie na Tęczowego Guślarza jako maestro?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group