Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kampania
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Lut 04, 2012 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobra... Wy艣wiadcz mi przys艂ug臋 i wejd藕 tam za mn膮. Potrzebuj臋 w razie czego jaki艣 plec贸w, aby przekona膰 go o ten papier. - rzek艂em do bibliotekarza.

Tak. To z pewno艣ci膮 m艂ody magister. Albo kto艣 w moim rodzaju. Strasznie podekscytowany swoimi badaniami. Dobrze dobrze... nie najgorzej. Chocia偶 to 偶e chce mnie wci膮gn膮膰 do terminu na p贸艂 roku niezbyt optymistycznie nastawia.

Chocia偶... to Alchemik. P贸艂 roku pracy, mo偶e bym nawet zarobi艂 na op艂at臋 egzaminacyjn膮. Hmmm... tak... nie nie... nie mog臋. Zosta艂em kurna T臋czowym Majstrem. Nie mog臋 tak po prostu wypi膮膰 si臋 na przyjaci贸艂. Tak si臋 przecie偶 nie godzi!

Wparowa艂em szybko do pracowni, 艣ci膮gaj膮c kapelusz z g艂owy.

- Prosz臋 zaczeka膰 Magistrze! Prosz臋, b艂agam o wybaczenie! - wo艂am za czarodziejem - Bardzo przepraszam, ale nie mog臋 zaci膮gn膮膰 si臋 do tej pracy na sta艂e. Bartolomeo powiedzia艂, 偶e strasznie potrzeba wam pracownika, kogo艣 kompetentnego kto zna si臋 na magii, ale nie mog臋 zosta膰 na sta艂e. Mam ju偶 inn膮 prac臋... 偶e tak powiem... z bran偶y rozrywkowej, przy czym mocno 膰wicz臋 przy tym moje zdolno艣ci splatania eteru, jak i manipulacj臋 Bia艂ym Wiatrem oraz wykorzystywanie pryzmat贸w i soczewek.

Mog臋 z facetem popracowa膰 par臋 godzin, jednak musz臋 jeszcze wr贸ci膰 potem na wyst臋p. A mo偶e... hmm... czemu nie.

- Panie Magistrze. Prosz臋 mi pokaza膰 dok艂adnie co i jak mam robi膰. Na optyce nie znam si臋 jeszcze idealnie, ale podstawy jakie艣 mam. Mo偶na powiedzie膰, 偶e g艂贸wnie nabyte poprzez praktyk臋. Popracuj臋 z Magistrem par臋 godzin, bo mam teraz wolne, ale potem popo艂udniu musz臋 si臋 uda膰 do koszar, gdzie ze swoimi towarzyszami b臋dziemy dawa膰 przedstawienie. Widz臋, 偶e jest Pan zapracowany... odkrycia odkryciami, wa偶ne s膮, jednak je偶eli nie da si臋 umys艂owi odpocz膮膰, wtedy zaczyna si臋 pope艂nia膰 b艂臋dy i traci膰 koncentracj臋. Mo偶e by Magister przyszed艂 obejrze膰? Jak dot膮d poczyni艂em par臋 bardzo ciekawych obserwacji odno艣nie u艂o偶enia aury w zale偶no艣ci od nastroj贸w publiczno艣ci. Szczeg贸lnie - tutaj mrugn膮艂em okiem - korzystnie uk艂ada si臋, kiedy ludzie si臋 ciesz膮 i raduj膮 szczerze, nie z艂o艣liwie. Nagromadzenie zachwytu doskonale uk艂ada linie Wiatr贸w przez co podejrzewa, pozwala z 艂atwo艣ci膮 go czerpa膰.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Lut 05, 2012 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ngoma si臋 u艣miechn膮艂 szeroko do akolity i uchyli艂 przed nim czo艂a. Nie pozna艂 jeszcze tego cz艂owieka, wi臋c oddawa艂 cze艣膰 nie mu, lecz profesji kt贸r膮 si臋 para艂.

- 艁y-sy Heinz? - powiedzia艂 szaman intonuj膮c 艣piewnie miano cz艂owieka, kt贸rego szuka艂 - ja z nim m贸wi膰?...

Nie powiedzia艂 nic wi臋cej, cho膰 ostatnie s艂owa powiedzia艂 jakby w roztargnieniu przenosz膮c wzrok ponad akolit膮 wprost na cmentarz. Ufa艂 偶e m臋偶czyzna nie b臋dzie sprawia艂 k艂opot贸w i widz膮c trudno艣ci porozumienia si臋 z czarnosk贸rym s艂ug膮, nie b臋dzie wymaga艂 od niego elaborat贸w na temat jego zadania. Wiedzia艂 偶e dosta艂 liberie ze znakiem bogatego cz艂owieka. Dla takich ludzi zwykle warto robi膰 ust臋pstwa, o czym Ngoma przekona艂 si臋 w swoim 偶yciu nie raz. Mia艂 nadziej臋, 偶e do艣wiadczony wiekiem nowicjusz te偶 si臋 o tym przekona艂.

- 艁adne groby - powiedzia艂 udaj膮c roztargnienie - my nie mie膰 takich...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Nie Lut 05, 2012 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Cholerny Secundus. Niby to m贸j krajan, ale mimo wszystko nie ufam mu. Mo偶e zreszt膮 sam pochodzi z tego miasta na M, kt贸rego plugawej nazwy nawet nie chc臋 wypowiada膰. Ma艂e, zezowate oczka. Ja mam mu zaufa膰? Gdzie moje z艂oto? Najpierw z艂oto, potem towar. Mo偶e zreszt膮 najpierw poka偶臋 te zdobycze T臋czowemu? Ksi膮偶k臋 o optyce i kawa艂ek lustra. O ile ten plugawy kawa艂ek lustra komu艣 poka偶臋. Za darmo. W mie艣cie na pewno znalaz艂bym na to kupca.
P贸jd臋 teraz do wozu. Nale偶y mi si臋 chwila wypoczynku do demona! Musz臋 opatrzy膰 ran臋, zje艣膰 jab艂ko, z艂apa膰 oddech. Nic na szybko, nie jestem jego s艂u偶膮cym. Zw艂aszcza przed zap艂at膮.
Wiele tego nie zabra艂em, ksi膮偶k臋 wezm臋 ze sob膮, kawa艂ek lustra ukryje w wozie, nuty te偶 tam zostawi臋. Tylko co zrobi臋 z wiernym Claudio, kt贸ry ma zr臋czne paluszki jak na hazardzist臋 przysta艂o.>

- Id臋 teraz do wozu odpocz膮膰. Je偶eli chcesz mo偶esz i艣膰 do sacerdote , chwilowo nie jeste艣 mi potrzebny.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Lut 05, 2012 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wiele si臋 zmieni艂o przez te kilkana艣cie lat. Kiedy艣 mog艂am spokojnie wyj艣c na spacer z opiekunk膮 i nawet boczne uliczki by艂y przyjazne a teraz trzeba wsz臋dzie uwa偶a膰.
Spogl膮dam tylko chwil臋 na duchownego i spuszczam specjalnie g艂ow臋 jakby w odruchu pokory ale to po to aby mnie nie pozna艂. >

-Wasza wielebno艣膰 wybaczy ale szukam przyjaciela, Magnusa. Powinien tutaj by膰. To m艂ody, wysoki, przystojny i niezwykle radosny me偶czyzna. Nosi na sobie opo艅cz臋 w kolorach t臋czy i kapelusz. Niespos贸b go przeoczy膰. Nie widzia艂a go wasza wielebno艣膰? Mo偶e jeszcze tu nie dotar艂 a mo偶e ruszy艂 dalej??

<Je艣li si臋 oka偶e ,偶e Magnus ju偶 opu艣ci艂 przytu艂ek wtedy ruszam do sier偶anta aby um贸wi膰 wyst臋p.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group