Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kampania
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pia Sty 13, 2012 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELIZA

-Dzi臋kuj臋 ci za przybycie. Rozpocznij swoj膮 misj臋. Ja...musz臋 zebra膰 my艣li. P贸藕niej porozmawiamy- powiedzia艂 major von Riese do Elizy - Przy艣lij do mnie sekretarza. Mam do napisania nieprzyjemny list do arcykap艂ana Ulryka na temat trafno艣ci jego protekcji. - Zaciska gniewnie usta.

<Eliza oddala si臋. Wychodzi na korytarz. S艂yszy jeszcze:>

-Adiutant! - krzyczy. Wbiega 偶o艂nierz. - Zatrzyma膰 Norsmena za niesubordynacj臋 i oddalenie si臋 bez zgody dow贸dcy. Do lochu!

<Pow贸z, czekaj膮cy na Eliz臋 na podw贸rcu nie rzuca si臋 w oczy. Siedzi w nim dama dworu von Riese, kt贸ra ma podzi臋kowa膰 von Krieglitzowi za wypo偶yczenie akrobatki do wyst臋pu podczas 艣niadania - Elizy oczywi艣cie.>

<Po wyj艣ciu z powozu obie kobiety kieruj膮 si臋 do sali g艂贸wnej. Dama dworu zatrzymuje si臋, by zamieni膰 kilka zda艅 z majordomusem. Eliza wchodzi do hallu. Widzi swoich przyjaci贸艂, siedz膮cych przy stole z jakim艣 rangerem>


Ostatnio zmieniony przez Rademenes dnia Czw Sty 19, 2012 13:41, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Sty 13, 2012 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wr贸ci艂am do przyjaci贸艂 zadowolona i roze艣miana. Zd膮偶y艂am och艂ona膰 po tym jakiego nietaktu do艣wiadczy艂am ze strony tego "dzikiego luda". By艂 i poszed艂 i spok贸j. Wesz艂am na sale opatulona p艂aszczem zimowym pod kt贸rym grzeje mnie we艂niany sweter i we艂niane pantalony. Przed wej艣ciem stukn臋艂am obcasami but贸w aby pozby膰 si臋 z nich 艣niegu. Zdj臋艂am czapk臋 z g艂owy i poprawi艂am w艂osy aby 艂adnie si臋 prezentowa艂y. U艣miechaj膮c si臋 od wej艣cia witam wszystkich "nowo poznanych" tez zimy przyjaci贸艂. >

-Ju偶 wr贸ci艂am. Dobrze wam si臋 spa艂o?? Mam nadziej臋 ,偶e t臋sknili艣cie za mn膮 bo ja t臋skni艂am do was.

<Podchodz臋 po kolei do ka偶dego z przyjaci贸艂 i daje mokrego buziaka w policzek. Spogl膮dam troch臋 ze zdziwieniem na rangera ale u艣miecham si臋 tylko zawadiacko i m贸wi臋:>

-Witam , chce pan do艂膮czy膰 do naszej cyrkowej grupy??

<Siadam na wolnym ,wygodnym miejscu i rozgl膮dam si臋 po zebranych. Je艣li jest zbyt ciep艂o zdejmuj臋 wierzchnie ubranie, jesli jest ch艂odno zostaje w tym w czym przysz艂am. Wyci膮gam lusterko i dok艂膮dnie uk艂adam sobie w艂osy.>

-Co艣 wa偶nego mnie omin臋艂o, nad czym debatujecie moi mili??
<Chowam lusterko widz膮c ,偶e w艂osy s膮 ju偶 na miejscu i w odpowiednim szyku.>

-Wybaczcie, trudy podr贸偶y. <U艣miecham si臋 niewinnie.>
<Nagle co艣 mi si臋 przypomnia艂o. Si臋gn臋艂am do kieszeni p艂aszcza i wyci膮gn臋艂am soczyste cho膰 podmarzni臋te jab艂ko, po czym lekko rzuci艂am je na kolana Basilio.> -To dla Ciebie. Prawie zapomnia艂am, 偶e je mam.

<Zadowolona przeci膮gam si臋 jak kotka. >

-Co dzi艣 wymy艣li艂 t臋czowy Maestro??<robi臋 kr贸tk膮 przerw臋 na ziewanie. Oczywi艣cie grzecznie zas艂aniam usta d艂oni膮.>

-Niestety moich opiekun贸w zatrzymali Sigmarici jako 艣wiadk贸w w jakim艣 bzdurnym procesie. Dlatego wiecie ,偶e musicie si臋 mn膮 opiekowa膰 i b臋dziemy podr贸偶owa膰 i wyst臋powa膰 razem. Pewnie conajmniej przez p贸艂 roku...<U艣miecham si臋 cho膰 w g艂臋bi duszy martwie si臋 o moich zatrzymanych przyjaci贸艂.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pia Sty 13, 2012 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliza. Och... rzeczywi艣cie. Oto nasza nadobna panna! Nasz pi臋kny promie艅 s艂o艅ca o poranku! Ta za kt贸r膮 wzdycha po艂owa obecnych tutaj opoj贸w... no i nie tylko oni z reszt膮.

- Ach nic na razie konkretnego. Tutaj pan Edgar wspomnia艂 o tym 偶e jest spore prawdopodobie艅stwo roboty na trasie Wolfenburg - Erengrad. Wiesz... kupcy... podr贸偶ni i p贸藕niej troch臋 dworek pana von Krieglitz. Masa atrakcji. Nie trzeba wyje偶d偶a膰 poza Imperium nawet. Pad艂a te偶 propozycja podr贸偶y do Middenheim... hmm... a mo偶e Starym Krasnoludzkim Traktem? Ale... hmm.. no tak. G艂贸wny Trakt to wyprawa na par臋 lat.

Paln膮艂em si臋 w czach臋. Wsta艂em uk艂oni艂em si臋 jej 艂adnie i r臋kami wskaza艂em naszego kompaniona.

- Ah... no w艂a艣nie. Przepraszam bardzo. Przedstawiam Ci Edgara, zwanego 艁ysym. Jest zwiadowc膮 u von Kreglitza. By艂 bardzo oczarowany twoimi wyst臋pami.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Dalej nie podnosz臋 swej g艂owy. Spogl膮dam na manzana, chwytam je praw膮, ubran膮 w guante bez palc贸w, r臋k膮. Przybli偶am do nosa, obracam w d艂oni, mirando si臋 obiektowi mego deseo. W膮cham. I wgryzam si臋 profundo, mocno, ciesz膮c si臋 smakiem podmarzni臋tego manzana. Jad艂em lepsze, ale nie b臋d臋 dzisiaj especialmente exigente. Gryz臋, gryz臋, jeszcze raz odgryzam kawa艂ek, gryz臋, gryz臋, gryz臋. Po艂ykam. Odk艂adam jab艂ko na bok i zn贸w zaczynam brzd膮ka膰 na opartej na mych kolanach guitarra.

Zn贸w m贸wi臋 tym samym g艂osem co poprzednio>

- Gracia Seniorita Eliza. Señores Regenbogen, ty m贸wisz norte szlak, wi臋c ja ci臋 escuchar. Nie znam zbyt dobrze Imperium, ale tego Kislevu nie znam en absoluto. Tyle, co na norte to wiem. Wi臋c tam zimno. Lecz dalej yo sugerir铆a na sur. Wi臋cej manzana, wi臋cej oro, wi臋cej ciep艂a. Mniej barro. Chod藕my na sur, cho膰by do Altdorf. Tam pewnie bardzo du偶o jab艂ek. Du偶o ludzi z oro, lubi膮cych actuaciones cyrkowc贸w i dobr膮 muzyk臋. Sur by膰 bueno. Ale prisa nie ma. Nie trzeba si臋 艣pieszy膰.

<Tr膮ci艂em mocniej w struny, aby sprawdzi膰 brzmienie mego instrumento. Wzdycham ci臋偶ko>

- Szkoda tych opiekun贸w. Niech nas Myrmidia ma w swej opiece na szlaku. Norte salvaje, wsz臋dzie lasy. Norte peligrosos. Musimy uwa偶a膰.

<Zn贸w si臋gam po manzana, aby je tym razem final>
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<U艣miecham si臋 szczerze do Edgara>

-Bardzo mi mi艂o ,偶e podoba艂 si臋 panu m贸j wyst臋p...<robi臋 min臋 zagubionej dziewczynki> a co najbardziej si臋 panu podoba艂o??

<Kolejny amant zza rogu?? Czy te偶 po prostu szczera publiczno艣膰?? Nie mam teraz ochoty na 偶adne m臋skie podchody.>

<Uk艂adam si臋 w jeszcze wygodniejszej pozycji ale tak,偶eby by膰 w centrum uwagi, lubi臋 to szczeg贸lnie podczas przedstawienia.>

-Szlak p贸艂nocny jest najbardziej ...op艂acalny... Pewnie nie macie tej trasy za sob膮 porzyjaciele wi臋c podpowiem wam jak to wygl膮da...

<Robie ma艣lane troche przyspane oczy i przypominam sobie trasy ,kt贸re pokonywali艣my w poprzednich latach.>

-Ruszaj膮c z Wolfenburga na p贸艂nocny szlak mamy z wi臋kszym miast i miasteczek Wiltzstadt, Kelleburg ,Schwetz, dalej na rozstaju do wyboru Felde i powr贸t przez las na szlak po czym Dassel ,lub mo偶emy Felde omin膮膰. Z Dassel dalej na p贸艂noc Hasselhund, Aukrug, Ferlangen, potem przez kilka dni same wioski po drodze a偶 do Bokenhof. Z tamt膮d na wch贸d do Shonfeld i Erengradu, lub na zach贸d do nadmorskiego Skalkalten...

-Je艣li ruszymy do Middenheim to po drodze miniemy miasta Bautzen, Bartenstein , Koerin,Bersburg i Krudewald no i Middenheim. Tylko Bautzen jest jeszcze na terenach Ostlandu. Reszta to Hohland i miasto pa艅stwo Middenheim.

<Ogl膮dam swoje d艂onie i paznokcie jednak nie przestaj臋 m贸wi膰.>

-Do Altdorfu jest za daleko i si臋 nie op艂aca. Nie nale偶ymy do tamtejszej gilddi artyst贸w. Po zap艂aceniu op艂at drogowych, podatk贸w miejskich i pozwole艅 niewiele nam zostanie a konkurencja jest du偶a...

-W Middenheim je艣li nie ma kontraktu z w艂adzami Grafa Borysa lub czasu karnawa艂u tak偶e b臋dzie trudno o zarobek, poza tym droga jest trudniejsza dla wozu...


-Jest jeszcze jedna mo偶liwo艣膰 tournee...najbardziej op艂acalna ale mo偶e by膰 te偶 najd艂u偶sza. Na zach贸d Butzen, troch臋 wracamy na po艂udnie , omijamy niego艣cinne Tomashof i jedziemy do Neugrimnitz, Treuburg,Retweinm,Lautenburg, Shwerin, Shwetz i dalej ju偶 normalnie p贸艂nocny szlak... Je艣li chcemy naprawd臋 zarobi膰 proponuj臋 aby艣my obrali ostatni膮 tras臋...

<Rozbawiona wstaj臋, odk艂adam p艂aszcz i wykonuj臋 kilka akrobacji aby nie siedzie膰 za d艂ugo w jednym miejscu. Przewrotki w powietrzu, salto z odbicia na r臋kach.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po po偶arciu jab艂ka, nie widz膮c nic lepszego do roboty, gram dalej na swej guitare. Zosta艂em zbombardowany dziesi膮tkami barbarzy艅sko brzmi膮cych nazw, od kt贸rych nie jednemu Estalijczykowi zawr贸ci艂oby si臋 w g艂owie. Bawi臋 si臋 strunami... c贸偶 pocz膮膰, za ma艂a wiedza o tym kraju.
Norte, sur, este, oeste ...
Zn贸w m贸wi臋. Akcent, ton g艂osu tak jak poprzednio>

- Seniorita... nie wiem co decir. Jak Señores Regenbogen aceptar kt贸ry艣 z twych elecci贸n to ja te偶. M贸wisz, 偶e ten ostatni jest los m谩s ricos? Bien. Ale jak barro zniszczy mi me botas to mi kupisz nowe, takie same.
Kto wie? Mo偶e co艣 interesante na norte szlaku znajd臋, wartego opisania w mym diario. Byle manzanas e oro by艂o, a na szlaku pok贸j.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiaj膮ca sprawa. Na p贸艂noc czy na po艂udnie?

- Haw! Wida膰 kto miejscowy w tej kompaniji, a kto nie. - rzek艂em zamy艣lony puszczaj膮c dymki z ust.

Odj膮艂em fajk臋 i zjad艂em troch臋 mi臋sa powoli prze偶uwaj膮c ka偶dy k臋s. Popi艂em troszk臋 resztk膮 miodu z jednego dzbanka. S艂odyczy!

- Ja si臋 na to zapatruj臋... skoro m贸wisz 偶e tourne po po艂udniowej granicy b臋dzie dla nas korzystniejsze w takim razie wybior臋, ja w艂a艣nie po艂udniowy szlak. Mo偶e b臋dzie cieplej, b臋dzie wi臋cej jab艂ek, pini臋dzy i innych takich. Wi臋cej z u艣miech贸w do rozpora, kt贸re trzeba odwr贸ci膰 i takie tam o.

Przep艂uka艂em usta wod膮 i wr贸ci艂em do pykania fajki. Hmm... o ju偶 koniec? Szybko. Chyba niedok艂adnie nabi艂em ostatnio. Zabra艂em wi臋c si臋 do jej oczyszczania. Odchyli艂em lekko swoje barwne okrycie, ods艂aniaj膮c we艂niany sweter pod spodem. Z kt贸rej艣 kieszeni wyj膮艂em pod艂u偶ne pude艂ko do kt贸rego schowa艂em przyrz膮d fajkarski.

- Reszta przystaje na ten wyb贸r?

- Z reszt膮 oboj臋tnie jaki by nie by艂 musimy zdoby膰 zapasy coby nie przymiera膰 w drodze g艂odem. Troch臋 nas jest, a wszystko b臋dzie musia艂o si臋 zmie艣ci膰 na wozie razem z nami.

- Je偶eli chodzi o zarobki, o kt贸rych wspomniano dzielimy si臋 po r贸wno. Wszelkie jakie艣 "prywatne wynagrodzenia" mo偶na zachowa膰, jednak mam by膰 o wszystkim informowany. Tak偶e o tym je偶eli kto艣 podejmuje si臋 jakiego艣 interesu na boku albo chce gdzie艣 si臋 szwenda膰. Jeste艣my kompanij膮. Je偶eli kto艣 wpadnie w k艂opoty, lepiej aby reszta nie mia艂a utrudnionego ratowania zagro偶onego kompaniona.

- Kolejna sprawa. Program wyst臋p贸w. To mo偶emy ustali膰 po drodze. Kto wyst臋puje sam, a kto z kim艣.

Odkryte d艂onie z艂膮czy艂y si臋, a palce lekko postuka艂y o siebie. Zastanawiam si臋 czy co艣 pomin膮艂em jeszcze wa偶nego.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WSZYSCY

<Edgar odpowiada szerokim, zadowolonym u艣miechem>

-Nied艂ugo rusz膮 pos艂a艅cy z listami, kt贸re pan Krieglitz wymienia z innymi szlachetnymi rodzinami, by dowiedzie膰 si臋, kto za dwa miesi膮ce b臋dzie na turnieju z okazji 艢wi臋ta Wiosny w Wolfenburgu. Powiem ch艂opakom, 偶e w tras臋 rusza znakomita grupa komediant贸w....jak nazywa si臋 wasza trupa?...na pewno m贸wili艣cie, zaraz spobie przypomn臋...aha! Jak macie w贸z, we藕cie zapasowe ko艂o a mo偶e nawet i o艣. 艢nieg rozmi臋ka, 艂atwo ugrz臋zn膮膰. I kocio艂ek, coby zio艂a na katar zaparzy膰. I par臋 krzepkich w艂贸czni- nie ma nic lepszego na wilki, dziki i nied藕wiedzie, a teraz g艂odne chodz膮, pod wsie podchodz膮... I pami臋tajcie o pasjach na 艣wi臋ta religijne, lud ubogi ale miedziaka wysup艂a, bo wiadomo, 偶e z takich igr po偶ytek i zbawienie duszy bli偶sze.Co tydzie艅 jakiego boga pomniejsze 艣wi臋to, tyle, 偶e ja si臋 nie wyznaj臋. Przyda艂by si臋 wam w towarzystwie mnich jaki pobo偶ny, bo cz艂owiekowi 艣wi臋temu noclegu i strawy tak 艂atwo nie odm贸wi膮.

-M贸wi艂 mi Johann Weismuller, 偶e Stra偶nicy Dr贸g maj膮 mie膰 uroczyst膮 odpraw臋 z samym majorem von Riese, to pewnie p贸藕niej w kantynie zabaw臋 sobie zrobi膮 na pocz膮tek wiosennych patroli. B臋d膮 panie swawolne z "Weso艂ego B臋bniarza", ale igrc贸w zaprosi膰 pewnie przepomnieli. Id藕cie do sier偶anta Wolchbauera i powiedzcie, 偶e kuzyn Hory艂ki was przysy艂a - u艣miecha si臋 z ukontentowaniem - o ile, rzecz jasna, innych plan贸w nie macie. Jaka to nazwa by艂a, co ch艂opakom mam powiedzie膰...


ALDAGAR

<Wychodzisz z komnaty , k膮tem oka rejestruj膮c wyraz w艣ciek艂o艣ci na twarzy oficera. Tw贸j plan opuszczenia rezydencji napotka艂 nieoczekiwane trudno艣ci - nie wiesz, gdzie masz i艣膰. Wok贸艂 kr臋c膮 si臋 偶o艂nierze i adiutanci, ka偶dy pod膮偶a szybkim krokiem, z zaaferowan膮 min膮.>

-Adiutant! - s艂yszysz g艂os majora - zatrzymac Norsmena za niesubordynacj臋 i oddalenie si臋 bez zgody dow贸dcy. Do lochu![


Ostatnio zmieniony przez Rademenes dnia Czw Sty 19, 2012 13:42, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozgl膮dam si臋 z艂owr贸偶bnie

- Przypomnij mi Majorze bym nigdy nie zostawa艂 twoim przyjacielem ju偶 wiem jak ich traktujesz! - krzycz臋 na odchodne

Spogl膮dam na 偶o艂nierzy

- Nie b臋d臋 stawia艂 oporu, p贸jd臋 sam. Dziubnij mnie kt贸ry t膮 wyka艂aczk膮 a wsadz臋 mu ja w dup臋...- zastraszam 偶o艂nierzy u偶ywaj膮c swoich umiej臋tno艣ci w tej dziedzinie

Wyci膮gam miecze z pochew i oddaje najbli偶szemu spokojnie.

"Nie b臋d臋 zabija膰 偶o艂nierzy kt贸rzy wykonuj膮 tylko swoje rozkazy...za to majorowi przyda艂aby si臋 lekcja pokory..."
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ngoma przez ca艂y czas s艂ucha艂 swoich towarzyszy z uwag膮 i lekko zmarszczonym czo艂em. Z nimi jeszcze potrafi艂 rozmawia膰. Dworzanie za艣 u偶ywali dziwnej odmiany j臋zyka, cz臋sto ca艂kowicie niezrozumia艂ego dla czarnego szamana z odleg艂ego po艂udnia. Zimy nie starczy艂o by zaadaptowa艂 sw贸j j臋zyk do tutejszej gwary. Dlatego te偶 w wielu powa偶nych dysputach nie uczestniczy艂. W innych za艣 m膮drze i ze szczerym u艣miechem przytakiwa艂 g艂ow膮.

Oparty 艂okciami o st贸艂 obraca艂 d艂ugimi s臋katymi palcami z艂ot膮 monet臋. Nawet nie zdawa艂 sobie sprawy 偶e szczerzy do niej z臋by za ka偶dym razem, gdy odbija艂a refleksy 艣wiat艂a. W ko艅cu przesta艂 i schowa艂 j膮 we wn臋trzu d艂oni. Drug膮 si臋gn膮艂 do p贸艂miska z pieczywem. Wybra艂 grubszy kawa艂 pokrojonego bochna chleba i ugryz艂 po偶贸艂k艂ymi z臋bami z lubo艣ci膮 przymykaj膮c oczy. Gdy prze偶u艂 do ko艅ca k臋s Edgar akurat wspomina艂 o w艂贸czniach.

- Ndiya! - czarnosk贸ry zakrzykn膮艂 weso艂o - mam mkuki. Wilk g艂odny podejdzie bliko. Ale w艂贸cznia d艂uga. Tylko 偶e... - tu wyra藕nie posmutnia艂 - Wilk g艂odny, to chudy. Ma艂o mi臋sa. Lepiej i艣膰 za p艂oty i polowa膰 na wolne plamiaste rogate. Nie uciekn膮, a du偶o mi臋sa.

Przy ostatnich s艂owach przerzuci艂 wzrok z rozm贸wc贸w na 膰wicz膮c膮 akrobatk臋. Znowu si臋 u艣miechn膮艂 i zamrucza艂 z podziwem.

- Gi臋tka niczym tawi. Dobra. Poprosz臋 moje vizuki by o ni膮 dba艂y. B臋d臋 m贸wi膰 z watangulizi.

Wyci膮gn膮艂 spod sto艂u sznur z nawleczonymi na niego czterema czaszkami i pog艂adzi艂 je czule i zaraz schowa艂 z powrotem pod st贸艂 przewieszaj膮c sznur przez udo.

- Ale to p贸藕niej.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnios艂em si臋 elegancko z krzes艂a i wyprostowa艂em. Zza krzes艂a wyci膮gn膮艂em sw贸j ozdobiony soczewkami, szk艂em i pryzmatem kostur. Z w pe艂ni uroczyst膮 postaw膮 艣ci膮gn膮艂em z g艂owy kapelusz i odrzuci艂em nadmiar opo艅czy na ramiona ods艂aniaj膮c sw贸j pe艂ny ubi贸r. Ot prosty sweter, gruby pas i spodnie oraz masa mieszk贸w i takich tam pierd贸艂ek. Z pod t臋czowego materia艂u sp艂ywa艂 na pier艣 symbol Kolegium 艢wiat艂a na z艂ocistym 艂a艅cuszku.

- Zw膮 nas - powiedzia艂em w pe艂ni uroczy艣cie - T臋czowa Moneta! Roznosimy wsz臋dzie rado艣膰 i 艣miech! Szcz臋艣cie i weso艂o艣膰! Zachwyt i pocieszenie! Taka oto nasza szlachetna misja!

Zawin膮艂em r臋k膮, a w mojej d艂oni pojawi艂a si臋 moneta. Pstrykn膮艂em j膮 w g贸r臋 i z艂apa艂em, po czym okaza艂em trzymaj膮c mi臋dzy dwoma palcami zwiadowcy.

By艂a z艂ota, jednak specyficzna domieszka metali sprawi艂a, 偶e mieni艂a si臋 na t臋czowo. Podarek od kumpla z Kolegium Metalu.


_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zagra艂em niski ton. Chyba wszystko jest dobrze.
Raz. Dwa. Raz dwa trzy.

Zaczynam gra膰 smutn膮 melodi臋, kt贸ra akurat nasun臋艂a mi si臋 na my艣l o biednym, g艂odnym lobo. Samotnym, zmarzni臋tym, zaszczutym. Gdzie艣 tam, w tych mrocznych, borro lasach. Pewnie jego stado, samice i m艂ode wybi艂y jakie艣 stwory i ludzie. Teraz sam, ostatni wilk ze paquete b艂膮ka si臋 i czeka na niechybn膮 muerte...

http://www.youtube.com/watch?v=zXkfJv8f5EA

Za艣mia艂em si臋 mimowolnie. Sucho, szybko.>

- Hehehe... libre, moteado, con cuernos. 呕eby艣 ty by艂 una vez w Bilbali to by艣 zobaczy艂 verdadero vacas y toros. Stado los lobos to nic, w por贸wnaniu do jednego toros, kt贸ry akurat ci臋 darse cuenta de. Tutejsze byd艂o to tylko marne, enanos, pobre odbicie naszych, estalijskich pi臋kno艣ci. Ech... Estalia, t煤 mis favoritos. Tam ganado poluje na ciebie. Buena pelea.

<Us艂ysza艂em pomys艂 tego ca艂ego arco iris maestro. Pokiwa艂em g艂ow膮 ze comprensi贸n y la compasi贸n. Arco iris de la maestro, arco iris de la moneda. Co b臋dzie nast臋pne. Arco iris de la guitarra? Arco iris de la manzana? Mania Wielko艣ci. Wpad艂em na sw贸j pomys艂. M贸wi臋 dalej ponurym g艂osem>

- Mamy hermoso kobiet臋. Mamy mago. Mamy te偶 negro. Mo偶e wi臋c Arco Iris de Negro? Po waszemu... <tutaj napinam si臋 wr臋cz> t臋...t臋tzowy muszyn? Arco iris de la moneda zapewne du偶o na szlaku. Arco Iris de Negro raczej ma艂o. Da膰 mu tylko color capa.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ngoma za艣mia艂 si臋 gard艂owo i potrz膮sn膮艂 g艂ow膮.

- Si - zaprzeczy艂 w swoim narzeczu - wujaszek Ngoma czarny po艣r贸d bia艂ego - potoczy艂 wyprostowan膮 r臋k膮 w powietrzu dooko艂a - Te艅czowi to by膰 on - tu wskaza艂 na Magnusa - i jego 艣mieszne vizuki. Aaaa... - nagle podni贸s艂 palec jakby co艣 sobie przypomnia艂 - Szlak. S膮 zb贸je? - to pytanie skierowa艂 do Edgara - Papa Legba si臋 nie cieszy. D艂ugo nie ma kukie艂ek. Nie ma ta艅ca weso艂ego po zmierzchu przed 艣witem.

Wzi膮艂 kolejny k臋s chleba, czyli drug膮 po艂贸wk臋 pajdy i zacz膮艂 偶u膰 zamaszy艣cie poruszaj膮c szcz臋k膮. W mi臋dzyczasie wpatrywa艂 si臋 jak urzeczony w t臋czow膮 monet臋. Wyobra偶a艂 sobie co za duchy w niej mieszkaj膮, 偶e tak si臋 mieni. Stara艂 si臋 odegna膰 od siebie my艣li zwi膮zane z ewentualn膮 nie艂ask膮, w jak膮 m贸g艂 popa艣膰 przez zimow膮 bezczynno艣膰.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Sty 14, 2012 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Nie przerywam gry. Wys艂ucha艂em uwa偶nie Negro szamana Ngomo. Jednocze艣nie kr臋ci cabeza i m贸wi tak. Dziwna musi by膰 kraina, z kt贸rej viene. Instant谩neamente korzystam z jego w艂asnych palabras>

- ¡bravo señores Ngomo. Negro entre los Blancos. Bardzo 艂adnie brzmi. Extraordinario. Ile trup cyrkowych ma tak膮 nazw臋? Czarny po艣r贸d Bia艂ego Na norte pewnie ludzie simple. 艁atwo to trafi do ich cabezas. 艁atwo zapami臋taj膮. Mo偶e nie b臋d膮 confundido z innymi. Bien.

<Nie zmieniaj膮c tonu g艂osu. Przerywam na chwil臋 gr臋>

- Powiniene艣 respecto i nie obnosi膰 si臋 z tymi twoimi t铆teres. 艢ci膮gniesz na nas desgracia tymi rituales.

<Prostuj臋 i zginam palce, nast臋pnie wracam do gry>

- Rituales... Pero por el otro to mo偶e zaciekawi膰 czytelnik贸w. Ciekawy material to mego diario.

<Musz臋 zapami臋ta膰 aby explorar i opisa膰 te rituales w mym diario. To ma szanse si臋 vender.>
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sty 15, 2012 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zrobi艂o mi si臋 ciep艂o wi臋c zdj臋艂am we艂niany sweter i pantalony zostaj膮c w haftwoanej koszuli i sk贸rzanych spodniach. Troche je poluzowa艂am i zacz臋艂am rozci膮ga膰 nogi przy biodrach ,w udach, 艂ydkach i stopach wyci膮gaj膮c je w szpagacie wzd艂u偶 a potem wszerz. >

-Nareszcie wszyscy si臋 obudzili. <U艣miecham si臋 zadowolona> - Dzi臋kujemy ci Edgarze za rad臋, na pewno z niej skorzystamy. Ka偶de monety si臋 przydadz膮 przed wyjazdem wi臋c zgadzamy si臋 na wyst臋p dla Majora Riese i stra偶nik贸w dr贸g prawda moi kochani?? <Ostatnie s艂owa wypowiadam lekkim dr偶膮cym z podniecenia g艂osem i spogl膮dam zalotnie na wszystkich po kolei.>

-Poza tym uwa偶am ,偶e dobrze jest mie膰 zaprzyja藕nionych stra偶nik贸w dr贸g na szlaku wi臋c tylko zyskamy na tym wyst臋pie.

<Kiedy ju偶 rogrza艂am i rozci膮gn臋艂am nogi zaj臋lam si臋 ramionami , szyj膮 i t艂owiem. Viki zawsze mi powtarza ,偶e rozci膮ganie i rozgrzanie cia艂a to podstawa zdrowia i zwinno艣ci dobrego akrobaty. Wymachy, skr臋ty, wygibasy. Mam nadziej臋 ,偶e j膮 i reszte moich opiekun贸w zwolni膮 jak najpr臋dzej. A w mi臋dzyczasie zaprzyja藕nie si臋 bardziej z tymi kochanymi dziwakami. U艣miecham si臋 pod nosem do siebie. Mieli si臋 mna opiekowa膰 ale to ja b臋d臋 musia艂 si臋 opiekowa膰 nimi. >

-Basilio prosz臋 ci臋 zagraj co艣 weso艂ego. Co艣 skocznego...

-Maestor decyduje jako ,偶e majwi臋cej obowi膮zk贸w. T臋czowa Moneta to dobra nazwa. Ludzie lubi膮 ogl膮da膰 monety. A dzi臋ki nam b臋d膮 lubi si臋 z nami dzieli膰...

-Maestro a wi臋c wybra艂e艣 trase , nazw臋 mamy , trzeba zajac si臋 prowiantem i zakupem potrzebnych rzeczy. Policzy膰 ile mamy pieni臋dzy podzieli膰 po r贸wno wydatki i wyruszy膰 po z艂oto, przygody i u艣miech...

<Wstaj臋 wyskakuj臋 w g贸r臋 i robie m艂ynek w powietrzu, salto i l膮duje na r臋kach. Dobre 膰wiczenie ale potrzeba sporo miejsca.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group