Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Fobia elf贸w
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Wto Kwi 12, 2005 19:23    Temat postu: Fobia elf贸w Odpowiedz z cytatem

W Grimuarze mo偶na przeczyta膰 偶e elfy czuj膮 strach gdy widz膮 durze przestrzenie i gdy wchodz膮 do bardzo ma艂ego pomieszczenia np. niewielki szyb kopalniany. Czy wasze postacie maj膮 jakies ograniczenia ze wzgl臋du na te fobie? I czy wasi MG wog贸le cos takiego toleruj膮 na waszych sesjach?
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Wto Kwi 12, 2005 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie umnie ie ma czego艣 takiego i nie ka偶dy Elf jest taki sam wi臋kszo艣膰 a czy twoja posta膰 to wi臋kszo艣膰 samo to 偶e opu艣ci艂 taki l臋艣ny Elf las to ju偶 udowadnia 偶e jest odmie艅cem a wi臋c nie stosuje czego艣 takiego usiebie...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Nie Kwi 17, 2005 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie 偶ebym kogo艣 krytykowa艂 ale w potraficie rozmawia膰 tylko na pozytywne tematy o elfach? Na innym forum fantasy napisa艂em i by艂o ponad 30 odpowiedzi...hmm....dojrza艂o艣ci chyba wam brakuje
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Kwi 17, 2005 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w膮tpie 偶eby tutaj ludzie potrafili jedynie dobrze m贸wi膰 o Elfach Black jedynie llubi Elfy zato ze ich kobiety maj膮 smaczne piersi Zedd to nienawidzie Elf贸w. Poprostu mo偶e nie maj膮 ochoty si臋 wypowada膰 albo nie maj膮 zdania albo nie wiem.... ich sprawa.... nikt nie mo偶e nikogo zmusza膰 do pisania post贸w...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Kwi 18, 2005 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie elfy nie maj膮 偶adnych fobii , no chyba tylko przed krasnoludami i przede mn膮. Wszyscy poza jedn膮 osob膮 u mnie maj膮 Blackofobie. Smile A co do wmawiania nam , 偶e jeste艣my nie dojrzali to nie masz racji. Sam jeste艣 niedojrza艂y i do tego niecierpliwy. Ja jak napisz臋 temat to ludzie mog膮 nie pisa膰 przez miesi膮c i si臋 nie ciskam. Popracuj nad cierpliwo艣ci膮.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Pon Kwi 18, 2005 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawanie na "dzien dobry" takiej fobii graczowi jest chyba bez sensu no nie ?? To sie kwalifikuje pod chorobe psychiczna, a kto zaczyna grac wariatem ??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to pytanie by艂o do mnie Twisted Evil Ja zaczynam gra膰 wariatem, uwielbiam gra膰 wariatami. I uwielbiam z graczy robi膰 wariat贸w. Ale fobie przestrzenne dla elf贸w. Co to to nie. Lepiej takiemu elfowi dac na dzie艅 dobry mi艂o艣膰 do krasnolud贸w. To jest odpowiednia choroba. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy o tym nie s艂ysza艂em - l臋k przed przestrzeni膮 (agorafobia) moim zdaniem jest g艂upi - ale ju偶 przed ciasnymi przestrzeniami (klaustrofobia) ma jaki艣 sens - na poczatek mo偶e by膰 - ale bardzo s艂aby - dopiero w skutek traumatycznych wydarze艅 moznaby go rozbudowa膰.
Osobi艣cie nie stosuje.
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Sro Kwi 20, 2005 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艁ysy1382 napisa:
To sie kwalifikuje pod chorobe psychiczna, a kto zaczyna grac wariatem ??

Ten kto zaczyna gra膰 elfem Mr. Green
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 21, 2005 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie CO KTO LUBI. Ja do elfek nic nie mam (sam chcialbym miec jedna), ale elfy ... Mimo wszystko takie choroby to nie na DZIEN DOBRY
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem elfy powinny mie膰 te fobie, bo w ko艅cu nikt nie m贸wi艂 偶e elfy s膮 normalne. A fobie r贸wnowa偶膮 ich "twardo艣膰 emocjonaln膮". Nie uznawanie tych fobii jest kolejnym wykluczeniem cech elfa, wed艂ug kt贸rych powinno si臋 gra膰... A charakter rasy jest jej sednem. Bo dziwny jest elf kt贸ry przez pierwsze 100 lat swego 偶ycia biega艂 po lesie, a kiedy si臋 znalaz艂 w kana艂ach, nie odczuwa tam 偶adnych obaw. Czy wy tego nie rozumiecie? Wiadomo 偶e ka偶dy mo偶e czu膰 dyskomfort, lecz elf o wiele bardziej A poza tym elf mo偶e "kasowa膰" sobie niemi艂e wspomnienia czyli te偶 punkty ob艂臋du. Tak wi臋c te choroby s膮 ich jedynymi chorobami. To co jest napisane w Grimuarze jest uzupe艂nieniem do ras, poniewa偶 w podr臋czniku g艂贸wnym bardzo niewiele na ten temat napisali. A tak odwo艂uj膮c si臋 do Lotr, to czy Gimli nazywa艂by si臋 krasnoludem gdyby nie jego up贸r i krasnoludzka twardo艣膰 i poczucie humoru? By艂by wtedy krasnoludem z wygl膮du. To samo si臋 tyczy wszystkich innych ras, bo co to za nizio艂ek kt贸ry nie jada przynajmniej 5 - 8 posi艂k贸w dziennie? Je艣li oczywi艣cie si臋 da. Tak samo elfy powinni艣my przyj膮膰 takimi jakie nam dali. Spr贸bujcie chocia偶 kilka sesji zagra膰 tak jak jest w podr臋czniku i w Grimuarze, a nie od razu wypiera膰 si臋 tego co tam napiasli. Wiem 偶e to dla graczy graj膮cych elfami i tak nie przejdzie, bo wol膮 gra膰 po swojemu, ale jak by si臋 tak przyj偶e膰 temu wszystkiemu co tam napisali, to to ma jednak sens. A tylko noobscy gracze dostaj膮cy takiego elfa, nie potrafi doda膰 czego艣 od siebie by si臋 r贸偶ni艂 od reszty. Bo z tego co widze, to tacy gracze, je艣li im nie pozwoli膰 zmienia膰 tego co jest, to uwa偶aj膮 偶e wszystkie elfy robi膮 si臋 takie same. To po ch** graj膮 elfem skoro nie potrafi膮 si臋 dostosowa膰? Ka偶dy elf mo偶e by膰 inny, tylko TRZEBA UMIE膯 NIM GRA膯. Do艣wiadczony gracz mimo dok艂adnie okre艣lonego charakteru, potrafi zrobi膰 posta膰 tak by by艂a inna, nie naruszaj膮c jej podstaw, a nie wyklucza膰 wi臋kszo艣膰 cech "by posta膰 by艂a wyj膮tkowa"...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Nie Maj 21, 2006 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takich fobii nie uznaje to bezsensowne Razz Elfy to raczej pewne istoty spokojne i nie lekajoce sie niczego ;p
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Nie Maj 21, 2006 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfy nie l臋kaj膮 si臋 w艂a艣nie, s膮 opanowane itp. ale w zamian za to dostaj膮 te kilka rzeczy kt贸rych si臋 boj膮. Pr臋dzej czy p贸藕niej ka偶dy zwariuje:P A to co jest napisane w Grimuarze dotyczy przede wszystkim lr艣nych elf贸w, bo jak by np elf morski mia艂 agorafobie, czy klaustrofobie, to by nie m贸g艂 statkami p艂ywa膰... A poza tym co do tych zaburze艅, to jest tylko moje zdanie, i ja jako jeden z niewielu si臋 do tego stosuje. Radze spr贸bowa膰, mo偶e si臋 spodoba膰Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk眃: Katowice

PostWys砤ny: Czw Maj 25, 2006 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam si臋 z Dante_delire. Prowadz膮c sesje, w kt贸rych gracze odgrywaj膮 elfich (le艣nych) bohater贸w przyznaj臋 im na pocz膮tku fobi臋 przed zamkni臋t膮 i otwart膮 przestrzeni膮. A to dlatego, 偶e elfy le艣ne 偶yj膮 w艂a艣nie w lesie, a ka偶dy kto w lesie bywa艂 chyba wie, jak taki las wygl膮da - ni otwarty ni zamkni臋ty (oczywi艣cie las lasowi nie r贸wny) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sob Maj 27, 2006 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te fobie przestrzenne, dla wielu graczy mog膮 okaza膰 si臋 niezrozumia艂e, lecz jednak trzeba bra膰 pod uwage 偶e je艣li kto艣 przez 80 偶y艂 w lesie i nie widzia艂 przestrzeni wi臋kszej ni偶 le艣na polanka, czy mniejszej ni偶 przestrze艅 pomiedzy jednym drzewem a drugim, mo偶e si臋 naprawde przestraszy膰. A te fobie maj膮 odzwierciedli膰 w艂a艣nie to 偶e one czuj膮 si臋 nieswojo je艣li nie siedz膮 w lesie. Bo np. czy czu艂by si臋 tak samo pewnie id膮c kana艂ami, ciasnymi i 艣liskimi czy mo偶e p艂yn膮艂 na morzu gdzie nie ma 偶adnego drzewa, a jedynym schronieniem tam jest statek, kt贸ry przecie偶 mo偶e zaton膮膰? Te fobie nieod艂膮czn膮 cech膮 elf贸w. Zabra膰 te cechy elfowi, to tak jakby krasnolud polubi艂 gobasy.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group