Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dobro czy z艂o? - po czyjej stan膮膰 stronie?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Charakter twojej postaci:
Praworz膮dny
2%
 2%  [ 1 ]
Dobry
16%
 16%  [ 7 ]
Neutralny
54%
 54%  [ 23 ]
Z艂y
16%
 16%  [ 7 ]
Chaotyczny
9%
 9%  [ 4 ]
Wszystkich G硂s體 : 42

Autor Wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Trzeba by cos zajebac.." - Woster nagminnie powtarza te slowa..
Tak to juz jest ze zyja w swiecie targanym nienawiscia.. Nawet barda nie oszczedza - tylko dlatego ze ich wkurzal.. Ale nie chcialem sie mscic.. No bo jak tu ich udupiac po pierwszych godzinach grania??
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak膮 s dru偶yn膮, tylko mi opowiada艂. Prowadzi艂em mu raz, zacz臋li艣my Kontrakt Oldenhallera, bo nie gra艂. Ju偶 przy tworzeniu postaci si臋 k艂贸ci艂, 偶e nie chce 艣piewuKrasnoludem by艂, zab贸jc膮trolli. Wyszed艂 z gospody w nocy, patrzy, a tu 偶ebrak le偶y. Podszed艂 do tego 偶ebraka, wbi艂 mu sw贸j top贸r w klatk臋 piersiow膮, przeszuka艂, czy nie ma pieni臋dzy ( Laughing ) i poszed艂 dalej. Gra艂em z nim t膮 jedn膮 sesj臋 i to mi wystarczy Wink Po prostu r贸偶ni ludzie maj膮 r贸偶ne cele w graniu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale woster powtarzaj膮c te s艂owa tworzy klimatyczn膮 pstac zdaje mi si臋... 偶e jego postac jest taka jak膮 stworzy艂.... to jest fajne bo taki Woster jest unikatowy ;] i ta posta膰 ma cz膮ste kt贸r膮 w艂o偶y艂 w ni膮 sam Lesionix
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gimli MadDuck
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 29 Sty 2005
Posty: 13

PostWys砤ny: Wto Lut 01, 2005 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym charakterem jest neutralny. Niema k艂opot贸w z odgrywaniem go, MG nie ma pretensji do ciebie jerzeli zostawisz dru偶yne i pujdziesz na piwo.
_________________
b膮d藕 sob膮 zawsze gdzie jest chaos
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Sie 12, 2005 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach! Szlag! Jestem jedynym go艣ciem w tym Zamku kt贸ry stoi za Prawem! [lubi臋 te偶 Neutralny ale co tam Very Happy ] Ja na przyk艂ad nie potrafi臋 gra膰 z艂ymi postaciami... Zawsze nienawidzi艂em Z艂a i BARDZO brutalnie si臋 z nim obchodzi艂em... i obchodz臋. Pomy艣lcie o mnie jako o prawdziwym Inkwizytorze, kt贸ry pomaga dobrym i neutralnym Smile ludziom [i nie tylko], kt贸ry bardzo nie lubi z艂a...

Swoj膮 drog膮 w skarbcach z艂ych mag贸w i r贸偶nych szef贸w z艂a mo偶na znale藕膰 sporo bajer贸w i kasy... Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Wto Lis 15, 2005 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zag艂osuje bo miewam r贸偶ne postacie od praworz膮dnych mnich贸w Alluminasa po chaotycznych czcicieli Mrocznych Pot臋g
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Gru 07, 2005 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma dobra, nie ma z艂a. Wszystko to jest wzgl臋dne. W zwi膮zku z tym zamiast stawa膰 po jednej stronie lepiej by膰 ponad tym - m贸j wyb贸r: CHAOS. Lecz nie ten po stronie niszczycielskich pot臋g Khorne'a czy Nurgle'a. Czysty, nieskr臋powany, tolerancyjny, wolny i niezale偶ny CHAOS.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Gru 07, 2005 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualizuj臋 m贸j wyb贸r.

Podobnie jak Monstero my艣l臋 o Chaosie. Stwierdzenie 偶e Chaos sam w sobie to z艂o jest idiotyczne i bezpodstawne. Pot臋gi Chaosu najcz臋艣ciej s膮 藕le odbierane przez wyznawc贸w...

Wyznawcy Niepodzielnego Chaosu cz臋sto szalej膮 lub dziwaczej膮.

Ci o silnej psychice ciesz膮 si臋 wolno艣ci膮, si艂膮 umys艂u i cia艂a oraz wielkim szcz臋艣ciem, gdy偶 Los im sprzyja. Niestety, takich os贸b jest bardzo ma艂o w Warhammerze... I zwykle si臋 ukrywaj膮.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Nie Lut 26, 2006 04:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczesciej gram jako neutralny i .... dobrze mi z tym bylo.
Moja ostatnia postac zaczynala jednak dla odmiany z charakterem dobrym. Niestety. Pech chcial (a wlasciwie MG sprawil) ze moja postac przechodzi pewne zmiany. Obecnie ma charakter neutralny, jednak pomalutku (tak mi sie wydaje) przemienia sie w chaotyczny lub zly...

Coz.... A mialo byc tak pieknie.....
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Sro Kwi 19, 2006 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grywam czysto chaotycznymi postaciami, cho膰 g艂贸wnie (b臋d膮c orkiem z zami艂owania) d膮偶e do brutalnych konfrontacji - jak to t艂umaczy艂em mojemu mg, gdy zaproponowa艂 mi granie magiem: "Ja jestem pa艂k膮, nie sztyletem" - taka prawda - nienawidz臋 d艂ugich intryg - s膮 dla mnie nudne i zbyt skomplikowane ( co innego by膰 pionkiem w takiej intrydze - nienawidz臋 rz膮dzi膰 - uwielbiam wype艂nia膰 rozkazy) dlatego te偶 sk艂aniam si臋 do os膮du, 偶e gram chaotyczn膮 neutraln膮 postaci膮 ( nie lubi臋 DnD, ale ta definicja najbardziej tu pasuje) ja chce walczy膰 - ale nie zabija膰! Wink Cho膰 czasem jedno drugiego nie wyklucza - jak Zaraki Kenpachi!
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Czw Kwi 20, 2006 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urdhgag napisa:
Ja grywam czysto chaotycznymi postaciami, cho膰 g艂贸wnie (b臋d膮c orkiem z zami艂owania) d膮偶e do brutalnych konfrontacji -

ja chce walczy膰 - ale nie zabija膰! Wink Cho膰 czasem jedno drugiego nie wyklucza - jak Zaraki Kenpachi!


To mi nie do ko艅ca pasuje na posta膰 chaotyczn膮, ni to Khornita, ni to Mallalita...

Mo偶e chodzi o jak膮艣 filozofi臋 kult贸w ko艅ca lub kult贸w przemocy. Bo Chaos to to chyba nie jest... ale to tylko moja osobista dygresja.

A ja nadal jestem za postaciami o 艣wiatopogl膮dzie Chaotycznym. Tylko trudno takimi gra膰 w realiach Warhammera, przyt贸艂ki s膮 ju偶 pe艂ne szale艅c贸w...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Kwi 21, 2006 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monstero m贸j chaos polega na tym, 偶e robi臋 co chc臋 i z nikim si臋 nie licz臋 - jedynie z samym sob膮, a walki - kt贸re stacza膰 uwielbiam i to nie dla nagr贸d, do艣wiadczenia czy s艂awy - s膮 dla mnie 藕r贸d艂em emocji i rozrywki - im trudniejszy przeciwnik tym wi臋ksza zabawa. Walka nijak si臋 ma do "mojego" chaosu, bo to nie kwestia religi, a ch臋ci rozerwania si臋 Smile.

Uwa偶am te偶, 偶e Khorne jest bardziej z艂ym bogiem ni偶 chaotycznym (ale to tak btw)
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Nie Kwi 23, 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku wszystko jasne.

Przy okazji, bardzo anarchistyczne pogl膮dy, bardzo...

A Khorne'a zostawi艂bym w domenie chaotycznej, w ko艅cu jak inaczej mog艂oby wygl膮da膰 "zbrojne rami臋 chaosu"?
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Pon Kwi 24, 2006 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to bez r贸偶nicy jaki charakter, ale neutralny jednak jest najlepszy. Wielu graczy woli z艂ych, ze wzgl臋du na to 偶e 偶e 艂atwo si臋 gra, mo偶na zabi膰 za pierdo艂e i og贸lnie pozwala na wy偶ywki. Dobry za艣 jest charakterem kt贸ry jest trudny do odegrania, gdy偶 musimy by膰 mili i lito艣ciwi, a na dodatek ten charakter jest jednym z trudniejszych, wi臋c nadaje si臋 tylko do naprawde dobrych graczy.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dycia



Do潮czy: 11 Maj 2006
Posty: 4

PostWys砤ny: Pia Maj 12, 2006 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carakter ma olbrzymie znaczenie, bo jest najwazniejszym wyznacznikiem odgrywania postaci. Zgadzam sie, 偶e dobry to trudny charakter do odgrywania, podobnie jak praworz膮dny i chaotyczny. Ja preferuje gra膰 postaciami, kt贸re s膮 neutralne, a w trakcie rozwoju zmieniaja sie w zalkezno艣ci co ich bardziej poci膮ga. Od tego s膮 tendencje.
np. neutralny z tendencja do z艂ego itd. Ale je艣li gracz chce to za charakter bazowy mo偶e wybra膰 inny. tylko b艂agam niech go odgrywa jak nale偶y
[mam tu na my艣li s艂owa cyt " bo elfy s膮 ku*wa dobre"]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group