Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dobro czy zło? - po czyjej stanąć stronie?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Charakter twojej postaci:
PraworzÄ…dny
2%
 2%  [ 1 ]
Dobry
16%
 16%  [ 7 ]
Neutralny
54%
 54%  [ 23 ]
ZÅ‚y
16%
 16%  [ 7 ]
Chaotyczny
9%
 9%  [ 4 ]
Wszystkich G³osów : 42

Autor Wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 19:22    Temat postu: Dobro czy zÅ‚o? - po czyjej stanąć stronie? Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie jak jest na waszych sesjach..
Czy gracie drużyną praworządnych za wszelką cenę starających się wyplewić całe zło starego świata, czy chaośniakami szerzącymi śmierć, zarazę i zniszczenie ku woli swego boga?
A może gracie drużyną dobrych postaci, które cel swojego życia dostrzegają w pomocy i poswięceniu niesionym innym?
Może waszym celem jest zdobycie najbardziej przyziemnej wartości jaką są bogactwa - tak bardzo jednak w życiu przydatne?
Pozostanie neutralnym jest bardzo wygodne.. Robię tylko to na co akurat mam ochotę! - piękne słowa ale czysto neutralnych postaci graczy chyba nie ma.. Chyba..
Zapraszam do dyskusji.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty chyba najlepiej to wiesz drogi zgredzie, ze ja gram skrajnie złą postacią... Niestety wilkołak nie ma dużego wyboru i czasem musi zagryźć jakąś wioske... choć nieraz chwilowe przyćmienie umysłu powoduje u mnie przypływ pozytywnego myślenia (ale zdarza się to rzadko). Tak jestem zły i zgadzam sie ponieść wszystkie konsekwencje, zawsze mnie ktoś ściga i wytyka palcami ale cóż takie życie Cool
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej drużynie zabijamy złe postacie ( tak nam się zdaje ) np. strażników, zwykłch ludzi , cyrkowców a nawet takie groźne osobistości jak kapitan barki rybackiej , za to ratujemy naprawde dobre postacie jak jakiś szalony mag który spóścił zaraze an wszyskie krowy we wsi.
Tak jesteśmy prawdziwom drużynom bohaterów
A tak naprawde dobra to ochyda, no bez przesady dobro ? tylko w bajkach dla dobrych dzieci dobro zawsze zwycięża, ale tak naprawde zło panuje nad światem manipulując tymi wszyskimi słabościami jakie posiadajom ludzie, niziołki , elfy czy też krasnoludy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w druznie o charakterze neutralny ale mamy jednego elfao charakterze dobrym.
Robimy dobre rzeczy chociaz zdaza sie na niezle nabroic kiedys w Middenhim zrobilismy takie rozpierdol ze nas az gonil jaki rycez zakonyn z cala swoaj armia
A zabilsmy tylko jakiegos goscia w barze
O okradlismy sklep przy czym zabilsmy dwuch sprzedawcow i nie wiem wogule za co oni nas gonili Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tych sprzedawców tak załatwiliśmy że u jednego nie było wiadomo gdzie jest głowa a gdzie dupa a drugi sie rozsmarował po wszystkich ścianach pomieszczenia po zatym zkazańca wyciągliśmy z rąk straży, ukradliśmy im cały wóz wybiliśmy z 7 strażników miejskich i zrobiliśmy chaos w całym mieście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my to jak mamy kogoś zabić to napewno będzie to osoba neutrualna albo dobra, bo często od złych bierzemy robote ( przynajmneij tak jest w tej drużynei którą teraz gramy ), np. ostanio bez rzadnych ogródek zabiłem gościa bo potrzebowałem jego ciuchów, nei interesowało mne icyz ma rodzine czy ktoś bedzie za nim tęsknił tak więc wszyscy w naszej drużynei niby mają charakter chaotycznie neutralny ale tak naprawde t oskurczybyki które sprzedałyby włsną matke za kilka miedziaków Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie nas tez nie interesuje czy ktos ma rodzine czy osierocimy jakeis dzieci

My tego eni bierzemy pod uwage mamy to gleboko w powarzaniu
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rheon
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 12
Sk±d: Olkusz

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee... ja tam grywam różnie... tzn zależnie od humoru...
Jak chce sobie pomordować... to biore postać super extra złą... która morduje wszystko co sie rusza...
No a czasami sobie lubie zagrać kimś dobrym... i pomordować odrobine mniej Smile
_________________
Najlebsze radio w sieci... eRadio...
www.eradio.ltd.pl --->wejdźi zobacz...
www.graj.abc.pl --->kliknij i posłuchaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm Ja powiem tak Elf tez moze miec zły charakter mi się zdaje ze wy widzicie tylko stareotypy ze jak elf to zawsze dobry spedalony i wogule moj elf jest neutralny bo kiedys Baba podeszła domnie i mowi choć panie pomoż mi moje dizecko potrzebuje pomocy a ze byłem dobry to polazłem ( i jeszcze szedł krasnal kapłan zemną ) włazimy a tam dziecko ma 8 pajęczych nóg i jest wilkie i chce nas zajebac !!To my zajebalismy te "dziecko" coś jak drider jeśli ktos wie o czym mowa i potem zajebałem ta kobiete ze nas tak wystawiła i MG mowi: mowi: Miałes dobry charakter masz nautralny jeszcze cos takeigo zrobisz i masz zły ^^i jestem Elfem z 5 punktami obłędu ktory chce zostac tancerzem wojny ale sie okaze jak to bedzie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandil napisa³:
moj elf jest neutralny bo kiedys Baba podeszła domnie i mowi choć panie pomoż mi moje dizecko potrzebuje pomocy a ze byłem dobry to polazłem ( i jeszcze szedł krasnal kapłan zemną ) włazimy a tam dziecko ma 8 pajęczych nóg i jest wilkie i chce nas zajebac !!To my zajebalismy te "dziecko" coś jak drider jeśli ktos wie o czym mowa i potem zajebałem ta kobiete ze nas tak wystawiła i MG mowi: mowi: Miałes dobry charakter masz nautralny jeszcze cos takeigo zrobisz i masz zły ^^i jestem Elfem z 5 punktami obłędu ktory chce zostac tancerzem wojny ale sie okaze jak to bedzie Wink


Ale to jeszcze nie swiadczy o zmianie charakteru - wrecz przeciwnie - powinno cie utwierdzic ze zlo na tym swiecie istnieje i jesli za zlo uznales dridera to po tak traumatycznych przezyciach powinienes skierowac sie raczej w kierunku praworzadnego z misja zwalczanie wszelkiego plugastwa na tym swiecie. To ze zabiles kobiete, ktora spolkowala z niewiadomo czym skoro powila dridera to wcale nie znaczy ze bedac kobieta na pewno byla dobra.. Tutaj dostrzegam blad MG.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle ż w gruncie rzeczy dobrą postacią jest cholernie ciężko grac złe typy zawsze moga isc na łatwizne i olewać sprawe, Dobry bohater to nie lada wyzwanie do odegrania chyba jeszcze przez długi czas nie stane na takim poziomie zeby dać sobie rade z dobrą postacią...... Ale wogule co fajnego jest w pomaganiu innym Twisted Evil
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak juz siebie widze w błyszczącej zbroi , z mieczem ze znakami jakiegoszkonu , na rumaku który nei boi sie niczego, jade przez miasto a wszyski panny się z mną ogladaja , ale ja mam śluby i nei mogę , za to podróuje i zwalczam wszelkie plugastwa a jak wieżdżam to efektownie np. mój koń rozwla drzwi wieżdżam na nim i móie do zgromadzonego tam plugastwa:
- To ja jestem tu prawem !!!
I zadaje im śmierć ( szybką ) , a tak naprawde potem okazuej się ze to nie była siedziba wiedź tylko klub wiejskeij gospodyni domowej gdzie się przepisami an ciast wymieniją

A tam moge być zły brać dziołchy siłą , a jak mam kogoś zbić to najpierw doświadcza kilka dni bólu w torturach Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm Zedd moze i masz racje Wink widze ze dobry z ciebie MG i maż niezły staż Wink pokłon dla twojej wiedzy i umijętnosci bycia MG Wink a co do Rahala to mam krasnoluda w druzynie ktory dobijał Elfy ktore nas zaatakowały za wtargnięcie do lasu i chciały zabić i jak jakieś zyły to on pchał im ziemi do mordy i walił łbem w drzewo ^^ zato został mu obniżony charakter ^^ W takiej sytuacji nie widze tu błędu MG bo to było ciut okrutne co on robił Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie - faktycznie sadyzm tego krasnoluda zaslugiwal na zmiane charakteru. Wg niego sprawiedliwie bylo zabic elfy za to ze weszly do lasu- w koncu jest krasnoludem i wono mu chodzic gdzie mu sie tylko podoba - nikt nie ma prawa mu zabronic. Elfy postapily glupio - zwykle nie zabijaja za sam wstep do lasu - to nie driady. Ale rozwalanie ich glow o drzewa - nie bylo to poszanowanie przeciwnika. Zaslugiwalo na zmiane charakteru. Swoja droga to zastanawia mnie czy faktycznie jest na tyle opanowany i czy ma taka silna wole zeby rozlupac czaszke jakiegos goscia o drzewo. U nas bezsensowne okrucienstwo konczy sie zdobyciem obledu (wiadomo - jesli gosc jest na tyle poszarpany to umysl powoli zaczyna szwankowac), a konsekwencja jest choroba psychiczna (w tym wypadku moze byc np: sadyzm, furia itp..)
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm....nie udał mu sie żut na opanowanie i dostał 2 punkty oblędu za to ale to fakt ze im się nalezało a zaatakowały nas dlatego bo zabilismy jakies zwieze w ich lesie (byliśmy głodni ) i wypadło kilku....a jak skonczyli juz opisałem w poprzednim poscie ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group