Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rekrutacja
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2012 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martinie Von Carstein:

- Po co Ty w og贸le grasz na tej sesji jak olewasz moje posty, posty gracza kt贸ry do Ciebie co艣 m贸wi ??

- Ju偶 pomijam fakt, 偶e do konwersacji do nie raczy艂e艣 do艂膮czy膰 tylko swoje V贸dka v贸dka... i jak to czytam to szczerze a偶 mi si臋 nie chce Tobie odpisywa膰.


- Je偶eli Twoja posta膰 ma tylko zn贸w chla膰, gada膰 o v贸dce etc to wybacz ale podzi臋kuje Ci za gr臋 bo szkoda mojego czasu. Wiem 偶e nie powinienem tego na forum pisa膰, ale temat ten porusza艂em z Tob膮 kilkakrotnie.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2012 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain - na kiedy planowany jest start drugiego aktu?
_________________
Przyjaciel czy wr贸g?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2012 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chc臋 zako艅czy膰 do 25.05. I to jest deadline.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2012 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale nie rozumiem o co ci chodzi.
1. Nie doczyta艂em fragmentu "wszyscy", na samym dole. M贸j b艂膮d. S膮dzi艂em i偶 - tak jak z tob膮 uzgodni艂em na gg - pozwolisz mi wzi膮膰 te dwie flaszki na drog臋. W tym celu chcia艂em porozmawia膰 najpierw o tym (i o wied藕mie/kobiecinie) z karczmarzem, coby potem - jak to by艂o w cz臋艣ci 艂ow贸w "na wilka i sete" i jak to艣my m贸wili w trakcie "trzeba by艂o dopisa膰 w KP, na wiele pozwalam" - nie by艂o logistycznych problem贸w.
Swoim zwyczajem, kt贸ry powszechnie deklaruje, nie czytam z regu艂y post贸w innych. Black wie dlaczego ("cudowne" regularne odgadywanie posuni臋膰 przeciwnik贸w, zamiar贸w etc nie jest dla mnie - zabija ca艂膮 przyjemno艣膰 z gry)
Nie przeczyta艂em "Wszyscy" (jeszcze raz ma wina), wi臋c napisa艂em jakbym dopiero co wsta艂 spod lady po rzeczonym 艣nie.
Mog艂e艣 mi chocia偶 to zasygnalizowa膰 na gg, skoro ci si臋 nie klei艂o z reszt膮. Troch臋 dni od mego posta do dzi艣 min臋艂o, mog艂em raz-dwa poprawi膰.
2. Moja posta膰 jest moczymord膮. Alkoholikiem. Co zaznaczy艂em w historii. To o czym mam my艣le膰 po primo jak nie o v贸dce i z艂ocie (na v贸dk臋), a konkretnie o zgromadzeniu sobie konkretnego zapasu na poszukiwania?


Ps. A "von" jako tytu艂 szlachecki (czyli "sk膮d") pisze si臋 oczywi艣cie z ma艂ej litery.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2012 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaram si臋 ja艣niej wyklarowa膰 swoje my艣li.

Je艣li zaczynasz gra膰 na forum to warto by zaznajomi膰 si臋 z pewnymi zasadami. Ja mam Ci臋 informowa膰, 偶e kto艣 co艣 do Ciebie powiedzia艂? Nie.
Czytasz i grasz, a jak nie grasz to nie graj. I niestety trudno twoje przyzwyczajenia musisz zmieni膰, 偶eby u mnie gra膰.

Dwa: to 偶e Twoja posta膰 jest moczymord膮 to jedno, ale uczynienie z niej jedynej koncepcji na sesj臋, to szkoda mojego i Twojego czasu. I tak to wygl膮da.. na razie Twoja posta膰, brutalnie m贸wi膮c, jedyne co robi to "v贸dka, v贸dka, v贸dka" wi臋c Konstant na Zamku ma wi臋cej do powiedzenia ni偶 Twoja posta膰. Wi臋c je艣li tak to zamierza wygl膮da膰, zosta艅 w tej karczmie a ja jak sko艅cz臋 sesj臋 dopisz臋 : Jankov zachla艂e艣 si臋 na 艣mier膰...

Trzy: czas... warto by艣 jednak zagl膮da艂 sam z siebie na sesj臋.. bo ja gania膰 za Tob膮 nie zamierzam i prosi膰 "odpisz".


Podsumowuj膮c:
Mo偶emy tak sobie teraz t艂umaczy膰 swoje racje. Ty masz jedn膮, ja mam swoj膮 i albo co艣 si臋 zmieni w Twojej grze albo Ci podzi臋kuje (co b臋dzie nowo艣ci膮 zar贸wno na tym forum jak i dla mnie jako GM bo nigdy mi si臋 to nie zdarzy艂o).
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Nie Kwi 22, 2012 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja mam Ci臋 informowa膰, 偶e kto艣 co艣 do Ciebie powiedzia艂? Nie.


Ok MG. Tylko potem nie r贸b mi wyrzut贸w.

Cytat:
olewasz... posty gracza


Skoro b艂膮d "widzisz i nie grzmisz" in flagranti, a po fakcie.

Do tej pory gra艂em po primo z Blackiem, o czym ci臋 kilkakrotnie informowa艂em. Mam stamt膮d przyzwyczajenia. Nie wiem do ko艅ca jakie zasady lub jak膮 wizj臋 swej roli masz w swej sesji, pisa艂em ci wi臋c na komunikatorze teksty "masz jaki艣 problem, uwag臋, wal 艣mia艂o ja si臋 dostosuj臋". Tak by艂o chocia偶by z "<" lub rozdzielaniem "my艣l臋/m贸wi臋/robi臋", 偶eby艣 mia艂 czytelnie, co te偶 uczyni艂em lub staram si臋 czyni膰

W "Przyjacielu i Wrogu" Black jest Anio艂em Str贸偶em, mistrzem gry, kt贸ry mi臋dzy innymi koordynuje lub 艣mia艂o na gg wytknie b艂臋dy lub me niedopatrzenia i poprosi o ich popraw臋 lub zmian臋, a ja grzecznie i pokornie wykonuj臋 jego zalecenia, by wszystko by艂o cacy.


Cytat:
Dwa: to 偶e Twoja posta膰 jest moczymord膮 to jedno, ale uczynienie z niej jedynej koncepcji na sesj臋, to szkoda mojego i Twojego czasu. I tak to wygl膮da.. na razie Twoja posta膰, brutalnie m贸wi膮c, jedyne co robi to "v贸dka, v贸dka, v贸dka"


Brednie. Moja posta膰 od utraty oka stawia w贸dk臋 na drugim miejscu podium. Pierwszym jest zemsta na wilczysku, co powinien ci u艣wiadomi膰 dialog w google dokumencie gdy pr贸bowa艂em ci delikatnie powiedzie膰 i偶 nie obchodz膮 mnie sceny 艂贸偶kowe, a dopytywa艂em si臋 co rusz o informacje, dane, poszlaki, lokalne mity i opowie艣ci, aby m贸c podj膮膰 inteligentnie 艣ledztwo, polowanie. Zamiast si臋 rzuca膰 ze szabl膮 w dym. Potem w nieudanym po艣cie dopytywa艂em si臋 o wied藕m臋/starowink臋 (oczywi艣cie po flaszce). Bynajmniej nie o dro偶d偶e na zacier. Teraz ruszam za postaci膮 Blacka bo "idzie do jaskini wilczyska"...

Oczywi艣cie poci膮gu do alkoholu wyzby膰 si臋 nie mo偶e ma posta膰 - to integralna jej cz臋艣膰 i chocia偶by dla zachowania realizmu musz臋 stara膰 si臋 odzwierciedla膰, oddawa膰 chrapk臋 na niecny trunek. Odgrywa膰 osob臋 uzale偶nion膮. A taka, gdy siedzi w karczmie przy 0,7 i zjawi si臋 przy nim kobieta w nag艂ej potrzebie nie wstanie natychmiast by krzykn膮膰 "Siod艂a膰 konie! W b贸j!"... przynajmniej nie bez wsparcia dw贸ch "Agent贸w" i Le艣nego Dzbana w prawicy.

Je偶eli chcesz aby posta膰 co艣 wykona艂a to musisz j膮 zmotywowa膰 do dzia艂a艅. Bez wyra藕nego celu, korzy艣ci taki Jankov przecie偶 nie skoczy przez p艂on膮c膮 obr臋cz. To nie jest idealista, co za has艂a idzie na piki. Ale je偶eli mo偶e na tym co艣 zyska膰 np. 偶ycie, dusze, Krow臋 to ju偶 warto chocia偶by przemy艣le膰 spraw臋. Prosta metoda Kija i Marchewki, o kt贸rej ucz膮 przy Psie Paw艂owa w gimnazjum...

Cytat:
warto by艣 jednak zagl膮da艂 sam z siebie na sesj臋..


Od czasu do czasu zagl膮dam, ale musisz przyzna膰 i偶 jednak nie odpisujesz tutaj najregularniej... wi臋c 艂atwo mi przeoczy膰 tw贸j tekst i dlatego zawsze si臋 ciesz臋 z informacji na gg "odpisa艂em".
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Maj 09, 2012 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOBRA PANIE I PANOWIE O TO CO NAST臉PUJE.

AKT II START: 20.05.2012

GRACZE Z AKTU I CO GRAJ膭: JAK NAPISZ臉 ILE PD PROSZ臉 O PRZES艁ANIE NA M脫J EMAIL POPRAWIONYCH KART POSTACI.

HARRY, LOKI KP DOBRE. WITAJCIE NA POK艁ADZIE.

LUKO POPRAW MECHANIK臉 I ZAPRASZAM R脫WNIE呕.

CRANIK CZEKAM NA CIEBIE.

WARM艁OTEK WEDLE UMOWY TE呕 CZEKAM.

JAK KTO艢 JESZCZE CH臉TNY I SKORY TO ZAPRASZAM

MARTIN JE艢LI MASZ GRA膯 Z TAK膭 CZ臉STOTLIWO艢CI膭 JAK GRA艁E艢 TO PODZI臉KUJE CI.


ZASADY WYJA艢NI臉: PP KA呕DY MA JEDEN (NO CHYBA 呕E KTO艢 JU呕 STRACI艁) PUNKT SZCZ臉艢CIA U MNIE NIE ISTNIEJ膭 CHYBA 呕E MA KTO艢 TAK膭 ZDOLNO艢膯. CZAS NA ODPIS: PO MOIM PO艢CIE MAX 4 DNI.

GDYBY KOMU艢 KTO UMAR艁, PIES ZACHOROWA艁, NURGLE NAWIEDZI艁 INFO PROSZ臉.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Maj 10, 2012 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przygotujcie si臋 na sprawiedliwe skopanie waszych ty艂k贸w w s艂usznej sprawie! Albowiem ja postanowi艂em do艂膮czy膰 do gry wcielaj膮c si臋 w posta膰 prawego rycerza Very Happy
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Wto Maj 15, 2012 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich nowych towarzyszy przygody, ju偶 nied艂ugo si臋 spotkamy. Licz臋, i偶 m贸j or臋偶 b臋dzie pomocny w rozwianiu trudnych spraw ;p
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Maj 15, 2012 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luko napisa:
Witam wszystkich nowych towarzyszy przygody, ju偶 nied艂ugo si臋 spotkamy. Licz臋, i偶 m贸j or臋偶 b臋dzie pomocny w rozwianiu trudnych spraw ;p


Ah kolejna 艣wie偶a krewww.... <mniam>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Wto Maj 15, 2012 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw prze偶uj m贸j m艂ot ;p
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Maj 17, 2012 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko bez prze偶uwania m艂ot贸w, ani innego or臋偶a, czy zbroi. Nie mam zamiary ca艂ego aktu sp臋dzi膰 na robieniu wam po kolei lewatyw.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Maj 17, 2012 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo prawdopodobne Smile-

wiesz jak us艂yszysz gdzie艣 w oddali "wilk jest dziki, wilk jest z艂y, wilk ma bardzo ostre k艂y" to znaczy 偶e mo偶esz zacz膮膰 przygotowywa膰 sto艂y operacyjne, lewatywy i lobotomie Very Happy
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Maj 20, 2012 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie mi艂ej gry i zabawy 偶ycz臋.

Let play the game
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Maj 20, 2012 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki za obs贸w臋 ludkowie i mo艣ci MG zatrzyma艂y w mnie w Krakowie sprawy s艂u偶bowo-rozrywkowe i w pe艂ni dost臋pny b臋d臋 dopiero jutro z wieczorem.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group