Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rekrutacja
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Lut 19, 2011 18:09    Temat postu: Rekrutacja Odpowiedz z cytatem

Hoetmar ma艂a miejscowo艣膰 pod Liecheberg, znajdowa艂a si臋 na po艂udniowym zachodzie Sylvanii. Wioska otoczona drewnian膮 palisad膮, maj膮c膮 gwarantowa膰 pozorne bezpiecze艅stwo wie艣niakom i przyjezdnym. G艂贸wn膮 atrakcj膮 w tej mie艣cinie by艂a gospoda „Czarny Pan”. Jej w艂a艣cicielem by艂 Horatio Mertz. Przed wjazdem do miasta zatrzymywali si臋 tutaj prawie wszyscy „obcy”: najemnicy szukaj膮cy zysku, 艂owcy wampir贸w marz膮cy o s艂awie, kupcy czy zwykli podr贸偶nicy, kt贸rych zakr臋ty 偶yciowe zmusi艂y do zawitania do tej mrocznej krainy.

***

Samo Leichberg by艂o dobrze ufortyfikowanym miastem, otoczonym przez pot臋偶ne mury. Miejsce to by艂o kultem wiary Morra. W艂adca miasta i jego mieszka艅cy od wielu pokole艅 opieraj膮 si臋 dominacji Von Carstein贸w.
Sylvania od lat bowiem rz膮dzona jest przez r贸d Von Carstein, kt贸rego g艂贸wn膮 siedzib膮 jest Zamek Drakenhof. Ludno艣膰 miejscowa wierzy, 偶e wampiry opanowa艂y t膮 ziemi臋 i, gdy tylko s艂o艅ce schowa si臋 za chmurami ust臋puj膮c miejsca swojemu bratu ksi臋偶ycowi, wampirzy w艂adcy i ich s艂ugi wyruszaj膮 na „艂owy”. Tak jedno mo偶na by艂o rzec o tym miejscu – co艣 z艂ego si臋 dzia艂o. Jakby mrok okry艂 krain臋 sprawiaj膮c, 偶e ziemi臋 stawa艂y si臋 ja艂owe, a ludzie bali si臋 nadchodz膮cego zmroku. Miejsce to by艂o ziemi膮 przekl臋tych, gdy偶 nawet mutanci mogli znale藕膰 tutaj schronienie i spok贸j od 艂owc贸w czarownic.

***

„Czarny Pan” to spora karczma, wielko艣ci膮 dor贸wnuj膮ca trzem budynkom. Wschodnie i zachodnie skrzyd艂o przerobione zosta艂y na pokoje go艣cinne, gdzie mo偶na by艂o odpocz膮膰 po d艂ugiej i ci臋偶kiej w臋dr贸wce, a centralna izba, najwi臋ksza, mog艂a pomie艣ci膰 ponad setk臋 ludzi.

Dzie艅 zbli偶a艂 si臋 ku ko艅cowi, stary Horatio powoli 艣ciera艂 kurz z najwi臋kszego sto艂u w swojej karczmie. Nie spieszy艂 si臋, bowiem wiedzia艂, 偶e ma jeszcze ponad godzin臋 nim zm臋czeni prac膮 ch艂opi zaczn膮 艣ci膮ga膰, jak co wiecz贸r, do jego przybytku. Splun膮艂 na blat, 偶eby zetrze膰 zaschni臋te resztki czego艣, co wygl膮da艂o na sos, podrapa艂 si臋 po rzyci i westchn膮艂 przeci膮gle. Obok niego krz膮ta艂a si臋 m艂oda dziewczyna o jasnych w艂osach. Oboje domy艣lali si臋, 偶e jak ka偶dego dnia, przy ostatnich promieniach s艂o艅ca karczma zacznie si臋 wype艂nia膰 go艣膰mi.
Sp臋dzenie wieczoru w tawernie s艂u偶y艂o nie tylko rozrywce, lecz tak偶e stanowi艂o mo偶liwo艣膰, by zasi臋gn膮膰 wie艣ci o szerokim 艣wiecie, i najwa偶niejsze – dawa艂o schronienie przed noc膮.


Za oknem ju偶 poszarza艂o, z nieba pocz膮艂 pada膰 rz臋sisty deszcz. Ludzie t艂umnie schodzili si臋 do „Czarnego Pana” w celu wypicia czego艣 mocniejszego lub znalezienia noclegu przed dalsz膮 podr贸偶. Drzwi karczmy, na kt贸rych od zewn膮trz wyrze藕biono go艂臋bic臋 nios膮c膮 m艂ot, co jaki艣 czas porusza艂y si臋, za spraw膮 wiej膮cego mocno wiatru, i uderza艂y we framug臋. Go艣cie jednak nie zwracali uwagi na taki szczeg贸艂, czuli si臋 tutaj bezpiecznie. Dzi艣 poza zwyk艂ymi podr贸偶nymi, zjecha艂a si臋 tutaj dziwna mena偶eria.
W lewej cz臋艣ci karczmy, przy jednym ze stolik贸w siedzia艂a grupa m臋偶czyzn ubranych tak samo. Nosili sk贸rzniem, na co mieli narzucone p艂aszcze, na kt贸rych widnia艂 dziwny symbol – go艂a czaszka, z kt贸rej oczodo艂贸w wystawa艂y ko艂ki. Ci, kt贸rzy stali by w pobli偶u, mogli by dos艂ysze膰 rozmow臋:

- My艣lisz 偶e one istniej膮 – zapyta艂 jeden
- Tak, m贸wi臋 Ci. Mistrz Soltau-Lubeck powiada, 偶e w Regakhof ich znajdziemy – odpowiedzia艂 drugi
- Wam… – nie doko艅czy艂 trzeci, bowiem kt贸ry艣 z jego kompan贸w uderzy艂 go w g艂ow臋
- Milcz m艂odzie艅cze – skwitowa艂 kolejny – m贸wi臋 wam, raz widzia艂em t膮 istot臋. Mia艂a wielkie k艂y, z kt贸rych sp艂ywa艂a krew, palce zako艅czone szponami, kt贸rymi m贸g艂by rozp艂ata膰 nawet p艂yt贸wk臋, a oczy… oczy czerwone i przenikaj膮ce 艣wiadomo艣膰, tak, 偶e mo偶na oszale膰

Gdzie indziej grupa nizio艂k贸w opowiada艂a rado艣nie jak to Altdrof, po Burzy Chaosu, rozwija si臋 w do艣膰 powolnym tempie. Pili nie ma艂o, i zamawiali jad艂o, kt贸re widocznie by艂o pierwszej klasy.

- M贸wi臋 wam, nasz imperator poradzi sobie szybko – zacz膮艂 jeden
- Co ty bredzisz, zobaczysz minie 膰wier膰 wieku nim Imperium zn贸w odzyska 艣wietlno艣膰 – drugi jednak nie chcia艂 si臋 podda膰
- Co wy tam imperium, jak ten Wielki Z艂y nadal gdzie艣 schowa艂 si臋. Ino czeka膰, a偶 zn贸w zaatakuje, a teraz i Sigmar nas opu艣ci艂 – trzeci zacz膮艂
- Tak, podobno zostawi艂 m艂ot, a sam znikn膮艂 jak kiedy艣 – szepn膮艂 kolejny.

***

To taki kr贸tki przedwst臋p do mojej sesji drodzy gracze. Teraz czas na zasady rekrutacji.
Sesja b臋dzie mia艂a miejsce w Sylvanii, kilkana艣cie miesi臋cy po Burzy Chaosu. Gra b臋dzie toczona w formie storytellingu z rzutami w wa偶nych momentach, kt贸re przeprowadzam ja. W przeciwie艅stwie do moich poprzednich „sesji” ta nie b臋dzie 偶adnym heroiciem. Chc臋 zrobi膰 co艣 bardziej mrocznego a przynajmniej takie jest za艂o偶enie sesji.

Ch臋tni do gry tworz膮 pierwsz膮 profesj臋 podstawow膮: maj膮c膮 rozwini臋te wszystkie umiej臋tno艣ci, zdolno艣ci i rozwini臋cia z niej jednak nie wchodzicie na kolejn膮. Ekwipunek wed艂ug podr臋cznika przydzielacie: czyli to co wybrana przez profesja ma to i wy macie. Ilo艣膰 z艂ota sam wam dobior臋. Co do profesji i rasy nie mam wymaga艅. Druga edycja oczywi艣cie.

Historia na minimum 1 stron臋 A-4 ma zawiera膰: imi臋 i nazwisko, histori臋 jej 偶ycia, wygl膮d, co lubi, czego nie, jakie ma podej艣cie do 偶ycia, warto艣ci, cele, oraz co robi/sprowadza j膮 do Sylvani!!!

Rozmowy zaczynamy od my艣lnika i kursyw膮.
Przemy艣lenia bierzemy w cudzys艂贸w.
Koniec rekrutacji: 12 marca.
Cz臋stotliwo艣膰 postowania: raz na tydzie艅. Czyli od momentu powstania posta gracze maj膮 tydzie艅 by odpisa膰. Brak mo偶liwo艣ci oczywi艣cie uwzgl臋dniony przy wcze艣niejszej informacji.
Posty piszemy w pierwszej osobie.

Kontakt przez PW lub gg: 4401858/ po 18 jestem niewidoczny. Mail: kain30@wp.pl
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste


Ostatnio zmieniony przez kain dnia Pia Mar 11, 2011 15:13, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Lut 20, 2011 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako艣 widz臋 bak odzewu zatem pierwszy zg艂osz臋 si臋 do tej sesji. Posta膰 dostaniesz za tydzie艅 albo w ostatnim dniu rekrutacji - tak w moim stylu - nie mam nawet jeszcze konkretnego pomys艂u ale jaki艣 najemnik b膮d藕 zwyk艂y zabijaka... mo偶e zb贸j, na pewno jaka艣 posta膰 z grupy nie do ko艅ca dobry ale nie tak strasznie z艂y.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Lut 20, 2011 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trupy... wampiry, lisze... 偶ycie po 艣mierci wci膮偶 na topie Smile

Si臋 zg艂aszam i ja. Wzorem Crana zagram kim艣 nie do ko艅ca dobrym, ale te偶 nie ska偶onym do szpiku ko艣ci z艂em Razz

Porywacz zw艂ok/hiena cmentarna. Kt贸ra z tych dw贸ch (wed艂ug mnie nies艂usznie rozdzielonych) profesji przyjdzie mi w udziale, jeszcze nie wiem. Dam zna膰. Posta膰 si臋 powolutku tworzy.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Lut 20, 2011 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I'm in for it in the name of Sigmar
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2011 03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gariel napisa:
I'm in for it in the name of Sigmar


Zmartwychwstanie zawsze spoko!

I ja zagram. Nie mam poj臋cia jeszcze kim natomiast gratuluj臋 pomys艂u osadzenia sesji w Sylvanii. Oby by艂o tak jak zak艂adasz - mroczno i brudno.

Kart臋 postaci wy艣l臋 zapewne chwil臋 przed terminem.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2011 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze mam pytanie do tych kt贸rzy chc膮 gra膰:

Wolicie pisa膰 posty w pierwszej czy trzeciej osobie ? - ka偶dy to widzi inaczej, wi臋c niech wola ludu si臋 spe艂ni Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2011 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnijcie o mnie. Ja jak zawsze ch臋tny do gry... nie wiem do ko艅ca jeszcze kim. My艣l臋 albo nad ex stra偶nikiem dr贸g, b臋d膮cym banit膮, zwyk艂ym najemnikiem- intelektualist膮, a elfim grajkiem i mistrzem je藕dziectwa.

Zastanowi臋 si臋. Macie jednak mnie po swojej stronie, o!

Co do pisania- zdecydowanie pierwsza osoba, by lepiej si臋 wczu膰 w posta膰 i j膮 odgrywa膰.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2011 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hail to Gazul, the Lord of Underearth!
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2011 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takze sie dopisuj臋 do listy rekrutacyjnej.

Rozwa偶e posta膰 i pomys艂 na ni膮.Mam w sumie 5 pomys艂贸w na postacie zobaczymy co z tego wyjdzie:D

JA ZDECYDOWANIE Z 1 OSOBY BY WCZU膯 SIE W POSTAC POTRZEBUJE PISAC JAKBYM TO BY艁 JA.

Chociaz Snorri,my艣li 偶e to dobry pomys艂 Very Happy te偶 da艂oby rade jednak zdecydowanie wol臋 1 osob臋.

Co wa偶niejsze czy Wampira mo偶na tez stworzyc czy tylko "si艂y dobra" wchodz膮 w rachube?

Pytam bo nie wiem czy masz zamiar dzielic graczy i obracac przeciw sobie czy raczej bedziemy walczyc ze zlem czaj膮cym sie w sylvani:).

Osobiscie proponowalbym zaawansowane profesje na wampiry bo 艂owca wampir贸w przyk艂adowo to zaawansowana.Jednak jest to tylko propozycja do rozwa偶enia.




Reszte pytan bede walil na gg.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2011 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wst臋pnie si臋 zg艂aszam, ale musz臋 to jeszcze przemy艣le膰...
Zio艂och臋tni otworz膮 fili臋 w Drakenchof.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2011 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile znajd臋 troch臋 czasu z czym niestety ostatnio ci臋偶ko pode艣l臋 kart臋 Wink.
I wybaczcie tym razem czas na ciemn膮 stron臋 w mym wydaniu.
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2011 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisuje si臋 jako ch臋tny do grania
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2011 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja posta膰 sko艅czona czeka na akceptacj臋Very Happy
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2011 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warmlotek napisa:
Moja posta膰 sko艅czona czeka na akceptacj臋Very Happy


Ja jej nie dosta艂em jeszcze Razz

mail: kain30@wp.pl
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2011 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ju偶 posz艂aSmile
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group