Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karczma "Żółty Człowiek"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Pia Wrz 09, 2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powoli wstajÄ™ i rozglÄ…dam siÄ™ po pokoju.
- Gdzie ja jestem do cholery??- mówię nerwowym glosem.
Następnie <zabieram cały swój ekwipunek i ruszam w stronę drzwi>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Wrz 09, 2005 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrałeś swój cały ekwipunek i zmierzasz w strone drzwi podziągasz za klamke ale drzwi są zamknięte wygląda jak by były zaryglowane z drógiej strony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Pia Wrz 09, 2005 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeklinam w duchu samego siebie.Następnie mowie sam do siebie:
-Gdybym nie wszedł do tej karczmy, nie znajdowałbym się teraz tutaj.Czy to kara boska czy tylko zwykły przypadek?
-Dobra trzeba coś postanowić w tej sytuacji-dodaje.
Rozglądam się po pokoju w celu znalezienia okna.Jeśli w pomieszczeniu nie ma okna, stukam pięścią z całej siły w drzwi i krzycze:
-Jest tam kto?!! Jeśli tak to niech ten ktoś powie mi przynajmniej gdzie się znajduje do jasnej cholery!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Wrz 09, 2005 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Waląc i krzycząc w drzwi nagle słyszysz otwierający się rygiel odruchowo odsuwasz się od drzwi i do pomieszczenia wchodzi ten mężczyzna z baru w czarnym płaszczu teraz już ma zdjęty płaszcz widzisz skórzaną zbroje krótki miecz i samopowtarzalną kusze jest średniego wzrostu ma około 175 cm wzrostu czarne włosy i czarną kozią bródkę za nim widzisz jednego strażnika mężczyzna zwraca się do Ciebie

-Witam mów mi Cień jesteś w ciężkiej sytuacji poprosiłeś o pomoc więc jej Tobie udzieliłem... wiem że masz teraz dużo pytań i jesteś na pewno głodny więc choć pójdziemy coś zjeść i w trakcie postaram się Tobie odpowiedzieć na twoje pytania a i jeszcze jedno nasza pomoc nie jest darmowa NIGDY!

Cień odwrócił się na pięcie i wyszedł wskazał ci skinieniem ręki żebyś podążał za nim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sob Wrz 10, 2005 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wychodze z pokoju i podążam za Cieniem>.
-Gdzie ja jestem??- pytam go.
-Gdzie jest moja broń??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Wrz 10, 2005 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrównujesz się z Cieniem i zadajesz swoje pytania on mówi jesteś w Żółtym Człowieku cały czas tyle że w piwnicach gdy strażnicy cię wynieśli my Ciebie odbiliśmy z ich rąk więc jesteś poszukiwany zapewne już listem gończym albo będziesz dopiero bo zapewne nie wiesz kto zginął w tej karczmie i niby to ty jesteś mordercą to był bardzo bogaty kupiec ale zadawał się z niewłaściwymi ludźmi a co do twojej broni jak odbijaliśmy Ciebie z ich rąk to ona została na ulicy nie mieliśmy już czasu się po nią wracać. Właśnie dochodzicie do innego pomieszczenia wygląda jak jadalnia są stoły widzisz czterech podobnie ubranych mężczyzn jak Cień którzy jedzą Cień wskazuje Tobie palcem na miejsce przy stole żebyś usiadł i zwraca się do Ciebie usiądź spokojnie zaraz ktoś przyniesie jedzenie sam Siada naprzeciwko Ciebie i mówi dalej no więc podejrzewam że nie masz za dużo czasu my nie będziemy Ciebie tu długo chować musisz rozwiązać swój problem sam czasami udzielimy ci potrzebnej pomocy ale musisz znaleźć osobę która Ciebie wrobiła w to bagno i udowodnić swoją niewinność choć to może być ciężkie na tym świecie i pozostaje Tobie jeszcze drugie wyjście jeśli Się Tobie nie uda możesz zawsze pracować dla nas.... co ty na to ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sob Wrz 10, 2005 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siadam przy stole, zastanawiam sie nad wyjściami z tej sytuacji.
-Przemyślałem sprawe, i podjałem decyzję , chciałbym sie do was dołączyć.
-Tylko jeszcze jedno, przyjmiecie mnie ot tak czy bede musiał przejsc jakieś próby,testy??
-Jeszcze jak byś mógł to wytłumacz mi czym się zajmujecie?
Po zadaniu pytań czekam spokojnie na jedzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Wrz 12, 2005 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyzna patrzy na Ciebie zdziwiony i mówi- nie ma nic za darmo na tym świecie. Jest to pierwsza lekcja. Przystępując do gildii jesteś dożywotnio związany z nami. Jeśli zechcesz wstąpić w nasze szeregi, będziesz musiał złapać, bądź zabić ścierwo, które wrobiło Cię w tą kabałę. Dla nas nie istnieje coś takiego jak moralność, zapamiętaj to. Robisz to, co Tobie każemy, albo wydamy Ciebie w ręce straży. Możesz nazwać nas najemnikami. Tak będzie prościej. Za jakiś czas wszystkiego się dowiesz, lecz jeśli spróbujesz szepnąć coś straży znajdziemy i zabijemy Cię! Pamiętaj!! Poza tym jesteś poszukiwany, więc raczej nie jesteś aż takim głupcem, żeby dać się zabić. To by było na tyle. Aha jeszcze jedna sprawa. Będziesz miał problemy z poruszaniem się po mieście, więc radziłbym Tobie wychodzić tylko nocą albo być mocno zakamuflowanym. Broń natomiast możesz dostać w pokoju obok. Jak będziesz potrzebował pomocy to po prostu pytaj kogo kolwiek. Rozmowę przerywa kobieta niosąca posiłek-kasze i kufel piwa, które smakuje jak szczuny elfa- a przynajmniej tak to sobie wyobrażasz. Cień dalej zwraca się do Ciebie i mówi: weź to może pomoże Tobie w znalezieniu Twojego celu.Cień wyciąga rękę i podaje Tobie spinkę, która ma ciemny, matowy kolor. Przedstawia ona skrzyżowany z księżycem miecz. Nie masz pojęcia co może ona znaczyć. Cień kontynuuje dalej. Wiesz więc co masz zrobić. Jak będziesz czegoś potrzebował to każdy udzieli Tobie informacji. Ja będę na górze w karczmie, ale nie pokazuj się tam aż tak często. Powodzenia! Cień uśmiecha się lekko. Wstaje od stołu i odchodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Pon Wrz 12, 2005 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Niechętnie jem kasze i popijam piwem>.Idę do pokoju obok po broń , a następnie patrzę kto jest jescze w tym pomieszczeniu. Gdy kogoś znajdę pokazuję mu spinkę i pytam się go
-Czy wiesz co to jest za spinka?Co ona oznacza? Do kogo może należeć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Wrz 14, 2005 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzisz do pomieszczenia które wskazał Tobie Cień dziwi Ciebie trochę bo stoi tam kobieta rozglądasz się szukając mężczyzny ale jest jedynie kobieta w tej zbrojowni gdy tylko Ciebie zauważyła od razu mówi

-a to o Tobie Cień mi wspominał tu mam topór dla Ciebie i tarcze

Kobieta podaje Tobie tarcze zwykłą drewnianą z metalowym obiciem i topór który nie może nawet równać się z twoim ale zdajesz sobie sprawę że na razie musi on tobie wystarczyć wychodzisz z zbrojowni i akurat wpada na Ciebie jakiś mężczyzna i zadajesz mu pytania które Ciebie nurtują on patrzy na Ciebie przez chwile i odpowiada

-Tak w ogóle może najpierw byś się przedstawił ja jestem Hramp a o tej spince nic nie wiem ale poczekaj może i gdzieś ją już widziałem ale nie jestem w stanie Sobie przypomnieć nic

Hramp patrzy siÄ™ zniecierpliwony na Ciebie i czeka czy masz mu coÅ› jeszcze do powiedzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Czw Wrz 15, 2005 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja nazywam siÄ™ Gimli Hellscream-mowie po chwili. Jeszcze jedno pytanie
- Jak wygląda życie tutaj?
Po zadaniu pytania dodaje
-Jeśli bedziesz cos wiedział o spince to daj znać. Ja będe przez jakiś czas tutaj.
Następnie odchodze od Hrampa i udaje sie do Cienia który mnie tu przyprowadził.Gdy już u niego jestem zadaje pytanie
-Czy mógłbyś mi pomóc w sprawie tego zabojstwa, chodzi o to zebys pomógł mi zwerbować drużynę z którą mógłbym wyruszyć w poszukiwania drania który mnie w to wszystko wrobił.
<Stoję spokojnie i czekam na odpowiedź>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Wrz 20, 2005 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Hramp spogląda na Ciebie jak na totalnego idiote i mówi >

-Cień tobie nie powiedział że tutaj nie ma nic za darmo. Ale mniejsza o to... życie tutaj niczym się nie różni po prostu traktujesz to jako dożywotnią prace... i tyle...

<zdaje się że Hramp chciał coś Tobie powiedzieć ale poleciałeś na górę do Cienia. Wchodzisz powoli po schodach. Nie słyszysz żadnych odgłosów z karczmy. Jest cicho więc wnioskujesz że musi być dzień. Podchodzisz do Cienia i zadajesz swoje pytanie Cień spojgląda na Ciebie w jego oczach widzisz już lekkie zdenerwowanie twoją bezradnością odpowiada Tobie spokojnym Tonem >

-Radź Sobie sam powiedziaÅ‚em Tobie wszystko co o tej broszce . A co ja niby mam dla Ciebie szukać drużyny a ty co bawisz siÄ™ w bohatera, który prowadzi wyprawÄ™ na smoki ?? Nie mam ludzi do oddania pod twojÄ… komendÄ™. Masz u nas zakwaterowanie wyżywienie i rynsztunek ale to jest twoje zadanie sprawdzajÄ…ce twoje umiejÄ™tnoÅ›ci jak znajdziesz sobie sam kogoÅ› kto Tobie pomoże proszÄ™ bardzo nie obchodzi mnie on masz Sobie poradzić i zabić osobÄ™ która Ciebie wrobiÅ‚a w te caÅ‚e gówno!.. a bym zapomniaÅ‚ tÄ… BroszkÄ™ znaleźliÅ›my na dachu budynku przed karczmÄ……
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sro Wrz 21, 2005 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po usłyszeniu odpowiedzi ide do kogos kto sprzedaje liny.Po drodze przeliczam swoje złote korony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Paz 03, 2005 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<przeliczając złote korony schodzisz schodami na dół gdyż przypomniałe się Tobie że moze dostaneisz line od kobiety które miała zadbać o twój Ekwipunek dochodzisz do pomieszczenia w którym stoi już znana Tobie Kobieta i mówi do CIebie >

-O to znowu ty ?? coÅ› jeszcze chcesz odemnie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Pon Paz 03, 2005 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mowie do kobiety>:
-Czy mogłabyś dać lub sprzedać mi linę. Długość liny ma mieć (mniej więcej) 15m.
Po otrzymaniu liny dziekuje kobiecie,jeśli trzeba płacić to płacę należność.
Następnie udaje sie do swojego pokoju i czekam az zapadnie zmrok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group