Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karczma "呕贸艂ty Cz艂owiek"
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Kwi 06, 2005 19:20    Temat postu: Karczma "呕贸艂ty Cz艂owiek" Odpowiedz z cytatem


W zawalaj膮cej si臋 kamiennicy, w slumsach miasta, schodz膮c w d贸艂 obmytej w po艂owie lej膮cym deszczem a w po艂owie cuchn膮cymi 艣ciekami uliczki, dochodzisz do niezwyk艂ego przybytku. Z jego 艣rodka dobiega gwar, gromki 艣miech i ryk dobrej zabawy. Nagle drzwi rozsypuj膮 si臋 z trzaskiem, a na uliczk臋 wylatuje dw贸jka bij膮cych si臋 ze sob膮 ludzi. Nad otworem w kt贸rym kiedy艣 by艂y drzwi - wisi dumnie szyld z nabazgranym z艂ot膮 farb膮 napisem: "呕贸艂ty Cz艂owiek" Wchodz膮c do karczmy widzisz w drzwiach stoj膮cych dw贸ch osi艂k贸w kt贸rzy bacznie pilnuj膮 tego co si臋 dzieje w karczmie dwa sto艂y okupowane prze krasnoludy kt贸re 偶艂opi膮 piwo i co raz kt贸ry艣 wybucha gromkim 艣miechem par臋 metr贸w dalej widzisz paru zapitych ludzi dyskutuj膮cych o czym艣 za偶arcie a w rogu gra jakie艣 sm臋tne kawa艂ki podpita Elfia trupa, blisko niej siedzi sam jaki艣 nie ujawniaj膮cy si臋 osobnik skryty pod kapturem. Za barem stoi m臋偶czyzna wysoki i postawny jest wyprostowany, co raz dolewa komu艣 piwa. Po Karczmie krz膮taj膮 si臋 ca艂y czas dwie kelnerki jedna jest urodziwa i co jaki艣 czas kto艣 uszczypnie j膮 za ty艂ek a druga pulchna i przypominaj膮ca troch臋 prosie w lewym rogu sali dostrzegasz schody prowadz膮ce na g贸r臋 a ko艂o schod贸w znajduj膮 si臋 drzwi przy, kt贸rych stoi jeszcze jeden osi艂ek... Widzisz jeszcze, 偶e nast臋pne dwa sto艂y s膮 zaj臋te przez gaworz膮cych i pij膮cych ludzi osta艂 si臋 jedynie jeden wolny st贸艂.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Czw Kwi 07, 2005 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodz臋 do karczmy, nie zwracaj膮c zbytnio uwagi, ani na charakter miejsca ani te偶 na przebywaj膮ce w nim elementy - wida膰, 偶e bywa艂em ju偶 tutaj wcze艣niej i syf przybytku mnie nie przera偶a. Widocznie zdenerwowany zamawiam piwo i siadam przy wolnym stoliku. Oczekuj膮c na trunek poprawiam i sprawdzam nadpalenia na mojej zniszczonej szacie maga, otrzepuj臋 kapelusz. Po chwili zdejmuj臋 moje 偶贸艂te zawijane czubkami buty i zadzieram na oparcie stoj膮cego na przeciw krzes艂a stopy w 偶贸艂tych, przedartych onucach. Zaczynam powoli kontemplowa膰 stan moich onuc, przypatruj膮c si臋 im z za艂o偶onymi za g艂ow膮 r臋koma.
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Kwi 07, 2005 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


<Ko艂o Ciebie przebiega szybko 艂adna kelnerka z kuflem o kt贸ry prosi艂e艣 stawia go przed tob膮 i pyta si臋>

-Czy poda膰 co艣 jeszcze szanowny panie??

<Zauwa偶asz 偶e krasnoludy 艣miej膮 si臋 chyba z tego jak wygl膮dasz bo co raz kt贸ry艣 poka偶e na Ciebie Palcem i wybuchnie rubasznym 艣miechem >
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Czw Kwi 07, 2005 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- W艂a艣ciwie ta... nocleg by sie przyda艂, najlepiej na zbiorczej sali, bo wyp艂ata mi si臋 op贸藕nia... - zerkam zn贸w w stron臋 rozbawionych pokurczy i nie odwracaj膮c od nich wzroku ko艅cz臋 - ... znajdzie si臋 prawda w tym przybytku miejsce dla wielkiej s艂awy maga? huh? - z firmowym u艣miechem odwracam sie do kelnerki, po czym poprawiam onuce celem lepszej wentylacji.
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pia Kwi 08, 2005 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ale偶 tak zacny panie Znajdzie si臋... Rachunek, je艣li pan chce mo偶e uregulowa膰 jutro rano u Gerala...

<Odpowiada Kelnerka i u艣miecha si臋 w twoj膮 stron臋 zaraz potem oddala si臋 nosi膰 nast臋pne kufle z Piwem na st贸艂 pokurczy, kt贸re nie przestaj膮 si臋 z ciebie 艣mia膰 i wytyka膰 palcami w ko艅cu po paru minutach nudzi si臋 im ju偶 na艣miewanie si臋 z Ciebie i powracaj膮 do swoich nowo nape艂nionych kufli Piwa m贸wi膮c co艣 dalej i 艣miej膮c si臋 dono艣nym i rubasznym 艣miechem>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Pia Kwi 08, 2005 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Znakomicie, przekarz prosz臋 Geralowi, jakby kto si臋 o Orthoxeliusa w interesach, w najbli偶szych dniach pyta艂, 偶e zasta膰 wieczorem na pokojach lub tu w sali mnie mo偶na. Tu za艣 masz 3 szylingi za piwo to i jeszcze to kt贸re za chwil kilka doniesiesz, oraz za bali臋 kt贸r膮 wystawisz gdzie na zapleczu, jak tylko chwil臋 znajdzisz. Postaw te偶 na piecu wod臋 do zgrzania, nie 艣piesz si臋, piwa w po艣piechu pi膰 nie cierpi臋 - jak za艣 balia gotowa b臋dzie i woda zgrzana - daj zna膰 tedy.
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pia Kwi 08, 2005 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


<Kelnerka us艂yszawszy twoje polecenia Przytakn臋艂a g艂ow膮 i doda艂a >

-Jak Sobie 偶yczysz. Id臋 ju偶 przekaza膰 wszystko Dla Gerala dobry Panie

<Widzisz 偶e Kelnerka w po艣piechu dosz艂a do Baru wymieni艂a par臋 zda艅 z jej w艂a艣cicielem...>

<Po Oko艂o dwudziestu minutach pojawia si臋 Kelnerka z Kuflem Piwa dla Ciebie i m贸wi>

-Tak jak sobie panie 偶yczy艂e艣 Piwo a woda do k膮pieli si臋 ju偶 grzeje...

<po wypowiedzianych s艂owach kelnerka u艣miechni臋ta odchodzi dalej do Pracy>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Pia Kwi 08, 2005 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po opr贸偶nieniu drugiego kufla wstaj臋, zabieram plecak, buty i id膮c za wskaz贸wkami kelnerki udaj臋 si臋 na zaplecze celem wyk膮pania. Wypchany plecak, kt贸ry cuchnie jak sto pi臋膰dziesi膮t, przys贸wam blisko balii i nie spuszczam go z oka, rozbieram si臋 do naga. Przed wej艣ciem do wody wygrzebuj臋 z mojego pasa z przytroczonej skrzyneczki dwie ampu艂ki, jedn膮 umagicznion膮 w艂asnej konstrukcji regeneruj膮c膮, vitalis minor, drug膮 - olejek wonny o zapachu lawendy. Obie wlewam. Nast臋pnie szukam po kredensie i innych meblach z zaplecza sztu膰c贸w, g艂贸wnie widelc贸w, po nazbieraniu kilku kilkunastu metalowych widelc贸w rzucam na nie prosty czar p艂on膮cego 艣wiat艂a i wbijam gdzieniegdzie w drewnian膮 pod艂og臋 st贸艂 i meble. 艁okciem sprawdzam czy woda nie jest jeszcze za gor膮ca (nawyk z dzieci艅stwa) poczym 艂aduj臋 si臋 z pluskiem do balii. Zielonkawa po艣wiata bij膮ca ze sztu膰c贸w mi臋kko zalewa ca艂膮 izbedk臋. Z zamkni臋tymi oczyma, staram si臋 zrelaksowa膰, zapominaj膮c o smrodzie sk贸ry hydry dobiegaj膮cym z plecaka i gwaru znajduj膮cych si臋 za 艣cian膮 spitych krasnolud贸w.
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pia Kwi 08, 2005 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Le偶膮c wygodnie w wannie s艂yszysz, 偶e kto艣 wszed艂 do karczmy i zapad艂a na moment cisza.. Po chwili wszystko dalej wraca do normy. Po oko艂o pi臋ciu minutach s艂yszysz pukanie do drzwi- puk puk - i g艂os kobiety kelnerki kt贸ra ci臋 obs艂ugiwa艂a>

-Mo艣ci panie jak si臋 wyk膮piesz to przyszed艂 jakis jegomo艣膰 do ciebie m贸wi 偶e ma wa偶n膮 sprawe.... Jaki艣 wa偶ny kap艂an chyba...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Psiamacie ch臋do偶one - mrukn膮艂em cicho - co za艣 ich do mnie ci膮gnie, z oci膮ganiem wychodz臋, wycieram si臋, bez po艣piechu, ubieram tylko w podkoszulin臋 i p贸艂kalesony, bez wierzchniej szaty, narzucam jeszcze m贸j wisior z honorowym z艂otym kluczem do bram Talabheim i po chwili zastanowienia - 偶贸艂te onuce. Z go艂ymi 艂ydkami i przykr贸tk膮 po偶贸艂k艂膮 podkoszul膮 wchodz臋 do sali, w r臋ku trzymam plecak z przytroczonymi rzeczami osobistymi i szat膮. Pakunek rzucam za szynkwas i informuj臋 kelnerk臋 co by baczy艂a na niego, a szate odda艂a do uprania za co rano zap艂ace kolejne 5 szyling贸w. Po poinformowaniu kelnerki o szczeg贸艂ach obchodzenia sie z szat膮 magiczn膮 podczas czyszcenia udaj臋 si臋 do rzekomego kap艂ana z "rzekom膮 wa偶n膮 spraw膮", kt贸ra pewnie oka偶e si臋 jak zwykle jakim艣 standardowym zdj臋ciem kl膮twy zgnilizny z 艂ona czyjej艣 kochanki, bezinwazyjnym spuszczeniem powietrza z op艂ucnej krowy, czy pomoc lewitacyjna przy zawieszaniu elewacji 艣wi膮tyni na du偶ych wysoko艣ciach...
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


<Wok贸艂 ciebie ca艂y czas s艂ycha膰 dobr膮 zabawe krasnoludy siedz膮 si臋 smiej膮 z偶艂opi膮c piwo ludzie w ko艅cie pij膮 dyskoutuj膮 co jaki艣 czas kto艣 tylko ryknie 艣miechem a przed sob膮 widzisz kap艂ana jest wysokim postawnym cz艂owiekiem na g艂owie ma kaptur a na szyi zwisa mu znak Morra nie jeste艣 w stanie dostrzec jego twarzy szepcze do Ciebie>

-Prosz臋 czcigodnego Pana za mn膮 na g贸r臋 tu nie mo偶na o tym rozmawia膰...

<g艂os wyda艂 si臋 tobie ch艂odny i zarazem stanowczy Kap艂an odwraca si臋 i idzie po schodach na g贸r臋 zach臋ca ci臋 jeszcze gestem >
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Uh - drapi臋 si臋 chwil臋 w niedogolon膮 brod臋 - niech i tak b臋dzie - odpowiadam sam do siebie - poczym ci膮gn膮c za sob膮 naciagni臋te onuce cz艂apie na g贸re za kap艂anem. Przechodz膮c ko艂o szynkwasu wskazuj臋 palcem na kelnerk臋 i przypominam jej - Przed zamoczeniem przewin膮膰 na drug膮 stron臋, nie na tarce, nie szczot膮, w paluchcach czeba, woda letnawa z odrobin膮 tego ingredientu co da艂em we flaszeczce...
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


<Kelnerka przytakn臋艂a g艂ow膮 na twoje instrukcje a kap艂an poprowadzi艂 ciebie do pokoju jest tam 艂u偶ko jakas szafka stolik i dwa krzes艂a zaj膮艂 miejsce przy jednym krze艣le i m贸wi do Ciebie >

-Usi膮d藕

<kap艂an wskazuje tobie wolne krzes艂o i Ci膮gnie dalej>

Ja Jestem Erel jak ju偶 zapewne zauwa偶y艂e艣 Jestem kap艂anem Morra. przechodz膮c niedawno przy s艂upie og艂oszenowym zauwa偶y艂em twoje og艂oszenie o skurze hydry zaintrygowa艂o mnie to 偶e zdoby艂e艣 tak膮 skure pomy艣la艂em sobie 偶e musisz by膰 pot臋偶nym Magiem i postanowi艂em si臋 do ciebie uda膰 bo mamy problem na tutejszym Cmentarzu umarlaki wychodz膮 z grob贸w i niewiemy z k膮d to si臋 bierze czy by艣 m贸g艂 si臋 podj膮c zlikwidowania tego co tam jest podej偶ewamy 偶e to co wskrzesza te umarlaki siedzi w Krypcie Jakies pytania jeszcze ?? a co do Ceny to jest ona do uzgodnienia....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Kwi 11, 2005 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wchodz臋 do karczmy i podchodz臋 do szynkwasu>
-Szlachetny karczmarzu czy macie jeszcze wolne pokoje. Je艣li tak to ch臋tnie wynajm臋 jeden tylko dla mnie. Ach czy mo偶na wzi膮艣膰 tutaj kompiel. By艂a bym bardzo wdzi臋czna je艣li da艂o by si臋 to za艂atwi膰. A chust膮 na twarzy niech si臋 pan nie przejmuje. Jestem troch臋 przezi臋biona i nie chce nikogo zarazi膰.
<Robi臋 s艂odkie ,niewinne oczy do karczmarza. Zerkam po sali i m贸wi臋 do karczmarza na ucho >
-Przepraszam ,偶e pytam ale nie wie pan mo偶e , czy nie kr臋ci si臋 tu niejaki Abuk?
<Spogladam znowu po sali czy kto艣 mi si臋 specjalnie przygl膮da>
-Tak wi臋c karczmarzu gdyby艣 by艂 tak 艂askaw i m贸g艂 mi poda膰 dzbanek mleka i piecze艅 z owcy by艂a bym bardzo rada. Ile b臋dzi臋 mnie kosztowa膰 taka przyjemno艣膰?
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Pon Kwi 11, 2005 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nieumarli?? Tutaj? W stolicy? - Dlaczego nie zajmie si臋 t膮 spraw膮 oddzia艂 kapan贸w Morra? Albo stra偶nicy? A stra偶 cmentarna? Nie znam si臋 na nekromancyi, jestem po r贸偶d偶ce iluzjonist膮, fakultatytwnie co najwy偶ej wojenn膮 d艂ubi臋 - jak los zmusi...

Po sekundzie ciszy spogl膮dam na swoje ubranie, dziurawe onuce, wspominam na zniszczon膮 szat臋 i zapchany 艣cierwem plecak...
- M贸wisz, 偶e zarobi膰 mo偶na?... - wezm臋 to zlecenie..., ale mam 4 warunki:

Pierwszejszy - je藕li znajde wej艣cie do krypty lub innego le偶a - sam nie poleze - dru偶yn臋 skikn臋 - cz艂onk贸w jej za艣 sam wybior臋.
Druga rzecz - w ramach zaliczki - poczebuj臋 now膮 szat臋 ochronn膮, bez szaty nie leze
Trzecie - ka偶dy bez wzgl臋du na efekt ekspedycyi co ze mn膮 polezie - po 50 koron na 艂ebka dostanie
Czwarte - to co znajdziemy z broni lub z艂ota - w koszta manipulacyjne policzymy i kap艂ani czepia膰 sie nie b臋d膮.

Je艣li si臋 zgadzasz i szat臋 do jutra rana mi dostarczysz - mog臋 wyruszy膰 zaraz po tym.
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group