Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karczma "Żółty Człowiek"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Kwi 20, 2005 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Słucham uważnie mężczyzny , po czym gdy kończy daję mu jeszcze 2zk i mówie>
-Mam nadzieję , że to prawda. Dziękuję za informacje. Ale jeśli okażą się fałszywe to lepiej żebyśmy się już nie spotkali. Żegnaj Klausie, może nasze drogi jeszcze się zejdą. Jeśli tak to lepiej żeby w pokoju.
<Uśmiecham się do rzezimieszka, lekko kiwam głową na pożegnanie i wychodzę do miasta, na poszukiwanie Abuka.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sro Kwi 20, 2005 19:09, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Krank
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 16 Kwi 2005
Posty: 12

PostWys³any: Sro Kwi 20, 2005 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się i podziękował gestem za dwie korony które dostał za darmo. Pokręcił głową z niedowierzaniem i usiadł na krześle. Powiedział po chwili do siebie:

-Miła Himututo, szkoda że w tym mieście długo się taka inna nie uchowa, pewnie zaraz ją do jakiegoś zamtuzu zaciągną.

Posiedział jeszcze chwile i ruszył w podróż po mieście, szukając pracy dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Kwi 21, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Wszyscy opóścili karczme a zapici ludzie leżący na stole zostali wyrzuceni przed karczme przez 1 z wikidajłów krasnoludy same wyszły chwiejnym krokiem i przystąpiono do napraw i porzdku po porzedniej nocy zamontowano stare drzwi i posrzątano rzygowiny pijaków po niespełna 2 godzinach karczma wygląda jak nowa w środku został jeden wykidajło i jedna kelnerka.... Nie ma żadnych gości jak to w godzinach porannych zazwyczaj bywa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
GedMortensen
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Cze 2005
Posty: 33
Sk±d: Wolne Miasto GdaÅ„sk

PostWys³any: Pia Cze 24, 2005 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wchodzÄ™ do lokalu, szukam jakiegoÅ› wolnego miejsca, dosiadam siÄ™>

<wołam kelnerkę>
-dwa piwa poprosze!!

<sącze browarek rozglądam się po karczmie za jakąś bratnią duszą z którą możnaby porozmawiać>
_________________
Bestiariusz do Warhammera 2 zajebioza!!!!!!!! Pzdr Odric z Wurtbadu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GedMortensen
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Cze 2005
Posty: 33
Sk±d: Wolne Miasto GdaÅ„sk

PostWys³any: Sob Cze 25, 2005 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wstaję od stołu, podchodze do lady, kłade monety na blacie>
wychodzÄ™ z karczmy, machajÄ…c do kelnerki
_________________
Bestiariusz do Warhammera 2 zajebioza!!!!!!!! Pzdr Odric z Wurtbadu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Powolnym krokiem wchodze do karczmy oraz rozgladam sie po niej szybkim wzrokiem>. Zaraz po tym siadam przy wolnym stole i krzycze do kelnerki - Piwo i pół upieczonego dzika prosze!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodząc widzisz coś dziwnego wszyscy skupili się wjednym miejscu krzycza przezywają ktoś płacze. Dostrzegasz jednego osobnika siedzącego samotnie odzianego w długi czarny płaszcz który pije piwo nie przejmując się niczym. Zdajesz sobie sprawe ze chyba prędko nie dostaniesz nic do jedzenia i picia ale możesz próbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodze do miejsca w którym wszyscy się zebrali, ciągle obserwując zachowanie osoby w czarnym płaszczu>. Patrze na to co zwróciło tak wielka uwage (prawie) wszystkich osób w karczmie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powoli zbliżając się dostrzegasz czerwoną plamę na podłodze podchodząc dalej dostrzegasz ciało leżące na ziemi z którego sterczą dwa bełty jeden w klatce piersiowej a drógi centralnie w sercu słyszysz jakieś zdania wyrwane z kontekstu nie słyszysz jednak początku
...mój mąż nie żyje za co !!ktoÅ› wrzasnÄ… na kobietÄ™- zamknij siÄ™ gÅ‚upia babo przestaÅ„ ryczec- kobieta dalej lamentuje i krzyczy. NastÄ™pnie sÅ‚yszysz … mówili że grywaÅ‚ w kart z nie ciekawymi ludźmi i za to go zabili...ktoÅ› jeszcze krzyczaÅ‚ że robiÅ‚ interesy z ciemna strona miasta jakimiÅ› zbirami ale nie dosÅ‚yszaÅ‚eÅ› dokÅ‚adnie jakimi zerkasz co chwile na tego osobnika w czarnym pÅ‚aszczu lecz on siedzi i popija piwo nie zwracajÄ…c na nic uwagi... Nagle karczmarz wpada do pomieszczenia wydaje rozkaz sÅ‚użącym posprzÄ…tania tego caÅ‚ego baÅ‚aganu i rozgania gapiów i po upÅ‚ywie 20 minut ciaÅ‚o zostaje wyrzucone na zewnÄ…trz a krew zmyta z podÅ‚ogi kelnerka podchodzi do Ciebie zaprasza do stolika i pyta co podać...kontem oka zerkasz na kobietÄ™ i widzisz jest bezradna i caÅ‚y czas pÅ‚acze nagle podchodzi jeden z wykidajłów i wyrzuca kobietÄ™ za drzwi ciÄ…gnÄ…c ja prawie za sobÄ… sÅ‚yszysz jeszcze lament kobiety i dźwiÄ™k jak pada na ziemie i dostrzegasz jak zamykajÄ… siÄ™ za niÄ… drzwi nagle przypominasz sobie o kelnerce która czeka na zamówienie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Poproszę pół upieczonego dzika oraz porządny kufel piwa!- A i jeszcze jedna sprawa jeśli są jeszcze wolne pokoje to poprosze jeden.Gdy kelnerka odeszła mówie sam do siebie-musze uspokoić swoje nerwy po tym co tu zaszło.<Zastanawiam się czy nie dosiąść sie do tajemniczej postaci w czarnym płaszczu>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siedzisz spokojnie czekając na jedzienie z kuflem piwa podanym wcześniej gdy do karczmy wchodzi trzech strażników rosłych z halabardami i jakiś łazęga w podartych ubranicah który wskazuje na Ciebie palcem i mówi To on!! To on!! widziałem jak strzelał z kuszy z tamtego budynku i wyciąga z pod obdartego płaszcza kusze i pokazuje ją strażnikom i dalej krzyczy To on !! a kusze widziałem jak mu wypadała z pod płaszcza tak to napewno tenkrasnolud nagle wokół Ciebie pojawiają się strażnicy wszyscy goście karczmy jak by napoczątku nie wiedzą co robić potem ktoś krzyczy z tłumu -tak ja też go widziałem jak strzelał widziałem go przez okno siedział na dachu tamtego budynku. wszyscy nagle zaczynają krzyczeć że to ty jestes winny a gość w czarnym płaszczu siedzi i dalej spokojnie pije piwo ktoś znowu z tłumu krzyczy -Ten przeklęty morderca wrócił zobaczyć czy dobrze wykonał zadanie na stryczek go tak jak głosi nasze prawo za morderstwo placisz swoim życiem !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko wstaje od stolika i podbiegam do osoby w czarnym płaszczu. Gdy juz przy nim jestem pytam sie go-Masz jakies wpływy w tym mieście? , jeśli tak to pomóż mi rozwiazac problem ze strażnikami,jeśli nie odpowie, stoje i czekam na dalszy rozwój wypadków.< W międzyczasie wyjmuje swój topór>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jegomość w czarnym płaszczu spojrzał jedynie na Ciebie ale się nic nie odezwał a strażnicy z wyciągniętymi halabardami podeszli do Ciebie i jeden z nich mówi do ciebie
-odłuż ten topór jak chcesz żyć śmieciu !! nagle dwóch strażników rusza na Ciebie z halabardami a trzeci jak by zachodzi od tyłu widzisz moment kiedy oni idą na CIebie i dostrzegasz kątem oka jak mężczyzna w czarnym płaszczu wstaje i widzisz jak wychodzi z karczmy czujesz okrutny bul w potylicy i widzisz ciemność ktoś chyba rozbił ci butelke na głowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal14
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 50
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Czw Wrz 08, 2005 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Próbuję wstać , i coś powiedzieć na moje usprawiedliwienie>. Jeśli mi sie to nie uda <czekam> na dalszy rozwój wypadków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Wrz 09, 2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<budzisz się w jakimś ciemnym pomieszczeniu strasznie boli ciebie kark od uderzenia nie masz pojęcie gdzie możesz być ale jesteś pewien że nie jest to więzienie dostrzegasz drzwi i w pokoju jest jeszcze łóżko i stoi twój cały ekwipunek jedynie nie dostrzegasz swojej broni>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group