Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Film Ultramarines - wh40k

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer 40K
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sro Sty 12, 2011 14:19    Temat postu: Film Ultramarines - wh40k Odpowiedz z cytatem

Martin von Carstein napisa³:
Tak na uboczu...

Skoro nie tak dawno była poruszona w tym temacie kwestia "Warhammer a film"... to kto widział

Ultramarines: A Warhammer 40,000

i jakie są wasze wrażenia?

Pierwszy film o MÅ‚ocie chyba...






grochu17 napisa³:
http://www.filmmix.pl/video/9140/Ultramarines-A-Warhammer-40000-Movie-2010-Napisy-PL


I nie trzeba kupować...





Welverin napisa³:
Jak dla mnie film jest BARDZO DOBRY Smile Klimat, muzyka i historia tworzą naprawdę super widowisko. Jedynie animacje mogą nie wszystkim przypaść do gustu, ale nie oczekujmy super grafiki przy bardzo małym budżecie. To przede wszystkim jest film dla Fanów Smile Mam nadzieję, że fani będą kupować ten film, tak jak i ja, to może powstaną i inne z WH40k... hmm.. a może też WH ? Wink
Dodam, że owszem film można dorwać na torrentach, ale można też zamówić oryginalną płytkę, na której są polskie napisy Smile





San27 napisa³:
Kilka portali takie coś oferuje - IPLA, VoD onet`u mają wypożyczalnie i są też telewizyjne w n i polsacie bodajże



Oglądałem WH40k i trwa całe 1:16:00 krótkometrażowy filmik jakby na wybadanie rynku czy w ogóle bedzie zainteresowanie takim produktem.

Grafika pozostawia wiele do życzenia niskobudżetowa produkcja jak ktoś już wcześniej zauważył.

Nie zrażajcie się jednak filmik jest całkiem niezły mroczny klimat utrzymany świetnie.Czuć jak napięcie wisi w powietrzu:), walki niedopracowane troszkę.
Bardzo podobało mi się pobojowisko, pierwszy zabity mutek,klimatycznie stworzeni.Jednak jak już mieli pełna zbroje to już takiego wrażenia na mnie to nie robiło.
Za prosta walka z demonem w moim odczuciu i ilość ultramarines też troszkę jakby zaniżała mi apetyt;) jednak jakby zrobić to z większym rozmachem...
Cóż więcej mogę napisać o tym filmiku hmm... Ocena jak najbardziej pozytywna.Polecam obejrzeć,można kupić można też obejrzeć go z polskimi napisami w internecie.

To w sumie tyle ode mnie w temacie filmiku;).
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Sro Sty 12, 2011 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardzo podobało mi się pobojowisko, pierwszy zabity mutek,klimatycznie stworzeni.Jednak jak już mieli pełna zbroje to już takiego wrażenia na mnie to nie robiło.


Space Marines Chaosu (Chosen Warrior w WFB) nie paradują w stringach na polu bitwy. To w końcu spaczeni bracia Space Marines... do tego warunki 40 th...
Ilość Marines w moim odczuciu jest całkowicie wystarczająca. Konsyliarz, Kapitan, Chorąży, Kilkunastu Marines... czyli jeden oddział.
Klimatyczna misja rozpoznawczo-ratunkowa jest lepsza niż wielka, durna sieka tysięcy Marines. Ten klimat niepewności (nie, żeby film nie był przewidywalny) dialogi itd. Mi film jak najbardziej pasi, chociaż grafika już nie bardzo. Ale na co komu grafika, która tak szybko w dzisiejszych czasach zdycha?
Warunki 40th zostały jak najbardziej spełnione. Dawn of War robi kasę, więc mamy i film. Smile
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Czw Sty 13, 2011 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin chodzi mi bardziej nie o samą zbroje co hełm.

Pierwszy którego ubijają ma pancerz ale nie nosi helmu i cholernie fajnie i klimatycznie to wyglądałoWink.

A już w pełnym rynsztunku czytaj z hełmem na łbie nie robiło to takiego wrażenia;).

Obejrzenie filmu skusiło mnie do zagrania w dawn of war 2 oraz następnie w w dodatek chaos rising,a na wisienke na torcie pozostawiam Space Marines którzy niedługo wychodzą.

Niestety książek nie zamierzam kupować z powodu chyba nie ukończenia żadnej sagi którą wydało CC, ponadto astronomiczne ceny na allegro aż odstraszaja.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer 40K Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group