Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Muzyka na sesji warhammera
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Nathaniel
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk眃: Siedlce

PostWys砤ny: Pon Gru 06, 2004 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o muzyk臋 na sesj臋 to najlepsza dla mnie jest muzyka z gry Baldur's Gate. Jest tam wszystko co byc powinno - roznego rodzaju walki, kilka "miejskich" soundtrackow i wiele,wiele innych. Naprawde gor膮co polecam !!
_________________
Niekt贸re kobiety s膮 bezcenne,za wszystkie inne zap艂acisz kart膮 MasterCard...


Ostatnio zmieniony przez Nathaniel dnia Pon Gru 06, 2004 14:55, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nathaniel
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk眃: Siedlce

PostWys砤ny: Pon Gru 06, 2004 14:36    Temat postu: Muzyka na sesje download Odpowiedz z cytatem

Adek> Ostatnio znalazlem pare fajnych sciezek dzwiekowych do warhammer 40k na eMule. Pare juz mi sie sci膮glo i musze powiedziec ze niektore s膮 calkiem fajne. Wpisz w "szukaj" Warhammer i przezuc na zakladk臋 "audio". Powinno ci troch臋 tego wyrzucic. Pozdro
_________________
Niekt贸re kobiety s膮 bezcenne,za wszystkie inne zap艂acisz kart膮 MasterCard...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
MaTe
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 16

PostWys砤ny: Wto Gru 07, 2004 16:35    Temat postu: my narazie gramy bez muzy Odpowiedz z cytatem

My jak narazie gramy bez muzy ale mo偶e sie to zmieni
_________________
陇pozdro陇
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do潮czy: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk眃: Wielkie Ksi臋stwo Pozna艅

PostWys砤ny: Czw Gru 16, 2004 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje muzyke z gry BG2 tak jak wy偶ej napisa艂 Nathaniel oraz z gry Elder Scroll's 3:Morrowind tam jest dopiero muzyka od kt贸rej sie oderwa膰 nie mo偶na Cool A do gier w klimatach przysz艂o艣ci(np. Neuroshima) pasuje muzyka elektroniczna, ale nie w zupe艂no艣ci techno Razz
_________________
"Kiedy zastanawiamy si臋 nad swoim 偶yciem, to w艂a艣ciwie sam fakt, 偶e 偶yjemy, powinien nas najbardziej zadziwi膰." - Reinhold Schneider
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk眃: Zielona Gora

PostWys砤ny: Czw Gru 16, 2004 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz gralem z muzyka bylo klimatycznie leciale muzyka z BG2 i HoM&M III ale gracze mie mogli sie skupic i teraz gramy bez muzyki
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Sty 21, 2005 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZNACIE MOZE JAKIES STRONKI Z DOBRA KLIMATYCZNA MUZA DO WYKORZYSTANIA NA SESJI ??

Zwlaszcza chodzi mi o odglosy padajacego deszczu, wiejacego wiatru (wichury), burzy, najlepiej jakby byly zapetlajace sie..

Wszystkie inne tez. Brakuje mi troche dobrej muzy do walki i odglosow przyrody.. Ale z innymi tez sie zapoznam..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Wto Lut 01, 2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas je艣li si臋 da, to jest muzyka na sesji, zle偶y, gdzie gramy. Ja osobi艣cie uwielbiam to, co Howard Shore skomponowa艂 do Lord of the Rings. S艂ucham tego cz臋sto;) Ale og贸lnie soundtracki filmowe pasuj膮, czasami na sesji s艂ycha膰 Enyi臋, albo Vollenveidera. My艣l臋, 偶e klimatyczny podk艂ad mo偶e pom贸c wczu膰 si臋 w gr臋, ale to by by艂a przesada, 偶eby co chwil臋 MG zmienia艂 d藕wi臋ki w zale偶no艣ci od tego, co si臋 dzieje;) Odrywa艂oby to od gry.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lut 04, 2005 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mam ca艂kiem sporo dobrej muzy na sesje. Przynajmniej ja uwa偶am 偶e jest dobra. Zar贸wno do heroica jak i do darka. Niestety najcz臋strzym problemem jest to 偶e nie ma na czym jej odtworzy膰 a ja jej gracz膮 nie zanuce. Gdyby sesje by艂y u mnie w domu to nie by艂o by problemu. Ale z jednej strony rodzinka chodzi wcze艣nie spa膰. A z drugiej to gracze nie lubi膮 dzielnicy/blokowisk w kt贸rych mieszkam. Usprawiedliwiaj膮 si臋 偶e za daleko. No i ja musze 艂azi膰 do nich a oni nie maj膮 sprz臋tu do odtwarzania muzy "pod r臋k膮". Sad
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
dauthi
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Kwi 2005
Posty: 22
Sk眃: Middenheim

PostWys砤ny: Pon Kwi 04, 2005 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka do Warhammera... hymmm. ponizej dam kilka zespolow, ktore sa nieodlacznymi towarzyszami przygod moich oraz mojej kompaniji =]
no.1 - Mortiis - tu w szczegolnosci polecam albumy "Crypt of the Wizard" i "Stargate", chociaz calosc (z starego materialu) pasuje swietnie. Muzyka na dlugie podroze i tym podobne
no.2 - Arcana - wprost sama sie prosi na sesje, kiedy klimat Mortiisa staje sie zbyt "mily i wesoly" (ekhm) i, np. wchodzimy do starych, nawiedzanych przez nekromante lochow; wszelakie katedry i inne koscioly ( duzo dzwonow )
no.3 - Northaunt - gdy na sesji nie mamy zamiaru walczyc (moje ulubione) i mistrz gry snuje opowiesci. Deszcz, deszcz, delikatne dzwieki pianina, szepty ukladajace sie w spokojna melodie. Az chce sie snic =]
no.4 - Elend - groza, groza i jeszcze raz groza, opera bardzo w "groznym" klimacie
no.5 - Dead can dance - bardzo duzo muzyki na bardzo wiele roznych okazji. Znajdzie sie nawet bal u ksiecia, czy wiejska zabawa
no.6 - Conan Soundtrack - graliscie kiedys w "Wladce Zimy - Burana" ? to znacie klimat tej muzyki (po sesji dostalem brava od graczy... =] )
no.7 - Hagalaz Runedance - Elficki las, lub poprostu las hehe
Dalej sie nie bede rozpisywal bo nikt by tego nie przeczytal.
A gdzie to dostac? hymm 9159450 gg moje. Porozmawiac ze mna, dac maila czy w jakis inny sposob to zalatwimy =]
Niech muzyka wypelni klimatu Waszych sesji...
_________________
Make this day like a night... Songs of Darkness, Words of Light †
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
PUG
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 29 Lip 2005
Posty: 5

PostWys砤ny: Pia Lip 29, 2005 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam muz臋 z Draculi, Waleczne serce i z LOTR-a.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Losiu888
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 05 Lip 2005
Posty: 32
Sk眃: Lublin

PostWys砤ny: Sro Sie 31, 2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na sesji uzywac muzy ktora zostala stworzona jako podklad. Czyli wszelkiego rodzaju sciezki dzwiekowe...
W szczegolnosci polecam sountracki do:
Ostatniego Mohikanina (The Last of the Mohikans)
Conana (Conan:The Barbarian)
艁owcy Androidow (Blade Runner)
Gladiatora (:p)
Jesli chodzi o zespoly to najlepze sa te instrumentalne. wokal moze rozpraszac i niszczyc klimat...
Dobor muzy musi zalezec od stylu gry, co innego nadaje sie hero艂a co innego do hrozy
_________________
Niech Imperium sie modli.
Stary Swiat splynie krwia.
Ludzie nie dotrzega prawdy, nie poczuja dotyku skazy.
Ostatnie Dni nadchodza i zadne z Dzieci Sigmara nie zdola ich powsztrzymac.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Kozar
Go舵





PostWys砤ny: Wto Gru 13, 2005 01:20    Temat postu: Krzyk. Odpowiedz z cytatem

Muzyka - jak najbardziej.
Przyciszona, mroczna... .

Je偶eli chodzi o 'dostosowywanie muzyki do wydarze艅' to my艣l臋 ,偶e dobrym rozwi膮zaniem jest puszczanie jednego utworu (monotonnego) 'w k贸艂ko' i prze艂膮czenie na kolejny dopiero wtedy, gdy klimat (etap albo miejsce) przygody si臋 zmieni. Dobrze jest gdy MG podzieli przygod臋 na kilka okres贸w, a nast臋pnie w odpowiednich momentach jeno naci艣nie - dyskretnie - odpowiedni przycisk (discman i zestaw g艂o艣niczk贸w spisuje si臋 idelanie!), a w nast臋pstwie zabrzmi inny utw贸r... . Cztery monotonne, mroczne utwory wystarcz膮 w zupe艂no艣ci. Chodzi po prostu o to, by jakie艣 niepokoj膮ce d藕wi臋ki - ledwie s艂yszalne - pl膮ta艂y si臋 z my艣lami graczy.

A tak poza tym... potrzebuj臋 pliku .mp3, b臋d膮cego zapisem jakiego艣 demonicznego, przera藕liwego, wrzasku.

Czy jest tu kto艣 tak dobry, kto zechce poda膰 mi namiary na takowy?
B臋d臋 niezmiernie wdzi臋czny.
Powr髏 do g髍y
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Wto Gru 13, 2005 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sesje gdzie dominuje klimat grozy, nienormalno艣ci, szale艅stwa polecam gor膮co soundtracki z Silent Hill 1 i 2.

Co do innych doskonale nadaje si臋 muzyka z gry Divine Divinity. Ma bardzo specyficzny klimat.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Gru 13, 2005 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak ,Monstreo masz racje ja ju偶od dawna u偶ywam trak贸w z Silent Hilla;] To dzia艂a na graczy Pora偶aj膮co!!! Je艣li na jakiej艣 mojej sesji nie ma muzyki to klimat musz臋 nadrabia膰 cisz膮 . Wberw pozorom cisza to tak偶e 艣wietna muzyka na sesje. Ale kompletna cisza ,bez cha艂as贸w s膮siad贸w, domownik贸w, dzieci za oknem , samochod贸w. Tylko cisza..... Polecam;]
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Gru 13, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam polecam Blackmoore Kingdom... taka p艂ytka z muz膮... 偶adna tam gra czy film, po prostu czysta muzyka Very Happy 艢cie偶ki bardzo przydatne na zabawy w karczmie, czy pobyt bohater贸w na Dworze pa艅skim Very Happy
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group