Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Organizacja nowych sesji
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kwatera organizacyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Paz 30, 2010 23:24    Temat postu: Organizacja nowych sesji Odpowiedz z cytatem

Na pro艣b臋 Warm艂otka za艂o偶y艂em ten temat. Dzia艂 niekoniecznie si臋 zgadza, aczkolwiek bardziej pasuj膮cego na chwil臋 obecn膮 nie ma.

Od jakiego艣 czasu ci膮gnie si臋 potajemnie w膮tek stworzenia nowej sesji na Drachu. Czas zagra膰 w otwarte karty. Poni偶ej podaj臋 PW Warm艂otka i posty z zamkni臋tego dla graczy dzia艂u Gildia Mistrz贸w.

Warmlotek napisa:
Czy podj膮艂 by si臋 kto艣 "czasowy" i dobrze znaj膮cy t膮 ras臋 do stworzenia dru偶yny Krasnolud贸w?

Przyk艂adowo Kap艂anka/Kap艂an Valayi,paru wojak贸w,jaki艣 in偶ynier,ksi膮偶e, czy kowal run lub jaki艣 oddzia艂 D艂ugobrodych z jaka艣epicka misja.
Nie wiem poszukiwa艅 zaginionej twierdzy,czy mo偶e co艣 z krasnoludami choasu,czy nawet wyprawa do kr贸lestw ogr贸w za jakim艣 artefaktem.
Ciekawie by sie dzia艂o jakby by艂a jaka艣 hierarchia typu w艂asnie kap艂anka,jakis dow贸dca kowal run paru wojak贸w czy zab贸jc贸w ciagnaca z nimi
Takie ot propozycje;).

Sesja dla do艣wiadczonych i AKTYWNYCH graczy.

Chodzi o to i偶 bardzo wymagaj膮ce i ciekawe by艂y by relacje takiej grupki stworzonej z jednej rasy i napisana epicka wciagaj膮ca historia

Od bardzo dawna mam ochote na taka sesyjke st膮d moja pro艣ba do MG.

M贸j apel ma na celu jedynie by艣cie om贸wili sprawe w Gildii Mistrz贸w i mo偶e kto艣 by sie zdecydowa艂 podja膰 takie wyzwanie.


Blackswordsman napisa:
Pomys艂 Warm艂otka jest ca艂kiem niez艂y. Ale poprowadzi膰 to jedno a mie膰 dru偶yn臋 , kt贸ra pogra to drugie. Trzeba te偶 uwzgl臋dni膰 to ile kto sesji ju偶 prowadzi i jak si臋 to toczy..


Ethereal napisa:
Odno艣nie pomys艂u jaki Warmlotek przes艂a艂 mistrzom gier na PW, musz臋 wyrazi膰 swoj膮 aprobat臋. Z ch臋ci膮 zobaczy艂bym tak膮 sesj臋 i by膰 mo偶e zagra艂bym w ni膮.

Jednak偶e z mojej strony na chwil臋 obecn膮 to pr贸偶ne nadzieje. Obecne zatrz臋sienie sesji po艂膮czone z moj膮 uczelni膮 i 偶yciem na trzy r贸偶ne miasta uniemo偶liwia wyskrobanie mi czasu. Odpadam.


---

A propos powy偶szego: podtrzymuj臋 to, co napisa艂em. Odno艣nie innych koncept贸w jak na sesj臋 krasnoludzk膮, to posiadam na chwil臋 obecn膮 trzy jako tako sprecyzowane pomys艂y.

- sesja o Skavenach i dla Skaven贸w
- sesja o P贸艂nocnych Pustkowiach (o Chaosie i dla Chaosu, dark heroic)
- sesja o wojnie religijnej w Bretonii (inspiracja trylogi膮 husyck膮 A. Sapkowskiego)

Wszystkie trzy powy偶sze pomys艂y jak wida膰 dotycz膮 w膮skiego, wr臋cz wyspecjalizowanego tematu (mo偶e opr贸cz ostatniego), wi臋c nie s膮 to sesje dla mas tylko dla koneser贸w.

Zreszt膮, nawet je艣li mia艂bym kt贸ry艣 z powy偶szych pomys艂贸w poprowadzi膰 (a innych na chwil臋 obecn膮 nie mam i nie planuj臋 obmy艣la膰), musz臋 zako艅czy膰 wszystkie pozosta艂e sesje kt贸re prowadz臋 tu i tam, ponadto musz臋 jako tako ogarn膮膰 bordel na swojej uczelni.

Realny termin na kt贸ry by膰 mo偶e takow膮 bym za艂o偶y艂? Pocz膮tek lutego, nie wcze艣niej.

Tyle ode mnie. Zapraszam do konwersacji.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak si臋 w艂a艣nie zacz膮艂em zastanawia膰 czy tylko Ja i Ethereal mamy dostep do gildii mistrz贸w ale nie razem jest to 12 os贸b. Ale reszta si臋 nie wypowiedzia艂a. Pomijaj膮c 4 osoby , kt贸re mog膮 nie wr贸ci膰 na forum to co z reszt膮? Podnosi mi si臋...w jelitach..

Mnie wszystkie 3 pomys艂y si臋 podobaj膮. Ale drugi najbardziej. "Chaos" .

Swoj膮 drog膮 trzeba zrobi膰 spis Aktywnych ludzi na forum , z tego list臋 ch臋tnych plus jaki艣 dodatkowych pewnych ludzi i z tego wybra膰. Je艣li b臋dzie z czego wybiera膰Wink


P.S. Liczba moich post贸w w tym momencie jest bardzo znacz膮ca;D


2502 ach co偶 to by艂a za data....
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie moja opinie zagram we wszystko,wsz臋dzie:)

Wszystkie propozycje mi pasuj膮 w 偶adna nie gra艂em wi臋c na pewno to bedzie dla mnie nowe wyzwanie z kt贸rego ch臋tnie skorzystam.

Skaveni ahh ju偶 przypomina mi si臋 ksi膮偶ka Kinga "Zab贸jca Skaven贸w" ...mi贸d.

Chaos why not? nigdy nie gra艂em po dark side z ch臋cia mo偶na spr贸bowa膰.
"Krew dla Boga KRWI!! Czaszki dla Tronu Czaszek" :>

Bretonia hmm zagra膰 B艂臋dnym Rycerzem:) plus ca艂y kult Pani Jeziora>bardzo ciekawy pomys艂.Je偶eli kto艣 nie mia艂 styczno艣ci z Bretonnia proponuje ksi膮偶ke Reynoldsa " B艂臋dny Rycerz"

Tak czy siak pisze si臋 pod wszystkim wszystkimi cz艂onkami:).
Dok艂adnie trzeba sprawdzi膰 ile tak naprawd臋 jest aktywnych ludzi,kt贸rzy maja ochot臋 zagra膰 mo偶e uda si臋 zgarn膮膰 nowy narybek?Smile

P.S.

Ostatnio uda艂o mi si臋 zebra膰 pare os贸b i fabularniak ruszy艂 z kopyta.Warhammer i Neuroshima^^, wi臋c powoli si臋 odrdzewiam po 6 latak posuchy.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie. Pokornie wybaczcie. A powa偶nie. Wypali艂em si臋 na prowadzenie. Na postacie mam jakie艣 ide臋..ale na prowadzenie to ani czasu, pomys艂贸w, weny.. PUSTKA... PUSTKOWIE CHAOSU!!!!!

Je偶eli chodzi o sesj臋 Etha to albo Chaos albo Bretonia.. Ale Chaos wydaje si臋 ciekawszy. Tak, demon Slaneesha od dawna chodzi mi po g艂owie Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"We are Chaos! Chaos is sstrong!! "

to jest moja odpowied藕, ja jak zwykle jako gracz, w sumie prowadzenie chodzi po g艂owie ale to rozmowa na inny dzie艅.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chocia偶 sesja dla krasnolud贸w kusi, to jednak musz臋 zrezygnowa膰 z prowadzenia. Nie chodzi o brak weny, co raczej o brak czasu. Dowodem na to jest 偶a艂osna regularno艣膰 moich post贸w Smile

Plus jest jest jednak taki, 偶e za dwa tygodnie powinienem ju偶 mie膰 czasu nieco wi臋cej. Dlatego pisz臋 si臋 jak zwykle na gr臋 na wspomnianych sesjach. Przy czym najch臋tniej bym zagra艂 w jednolitej ekipie krasnolud贸w.

Tyle ode mnie... aha. Nie mam dost臋pu do Gildii Mistrz贸w Black Smile
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chaos... tak, zdecydowanie podoba mi si臋 pomys艂 na sesj臋 w tym klimacie. Od dawna planuj臋 sobie zagra膰 jak膮艣 tak膮 postaci膮 "chao艣niack膮", ale jako艣 nie by艂o okazji zagra膰.

I podobnie z krasnoludami. Nigdy a偶 tak ta rasa mi nie chodzi艂a po g艂owie, mo偶e ze wzgl臋d贸w, 偶e zawsze popiera艂em elfy. Ale perspektywa zagrania w dobrej ekipie takiej sesji jest nad wyraz kusz膮ca i je艣li kto艣 by艂by w stanie- nie odm贸wi艂 bym.

I fakt- te偶 nie mam wej艣cia do Izby.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahoj!

Od jakiego艣 czasu gram przez WISE z paroma osobami z tego forum, ale dopiero ostatnio nasz艂a mnie ochota aby tutaj zajrze膰.

Widz臋, 偶e by艂 to strza艂 w dziesi膮tk臋 bo jest propozycja sesji absolutnie krasnoludzkiej, co by mi bardzo pasowa艂o. Gram krasiami ju偶 od dawna, czasem z bardziej, czasem z mniej szalonymi lub pot臋偶nie fabularnymi motywami. Jednak by艂aby to dla mnie pierwsza okazja do zagrania z dru偶yn膮 100% krasnoludzk膮. My艣l臋 偶e taka wyprawa nie obejdzie si臋 bez piwowara z prawdziwego zdarzenia Very Happy

Pozosta艂e motywy... tylko Pustkowia Chaosu by do mnie przemawia艂y, bo kisi si臋 we mnie sporo ju偶 niszczycielskich mocy i dobrze by by艂o je z siebie wypu艣ci膰, aby mi wi臋cej g艂owy nie tru艂y.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pon Lis 01, 2010 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M贸j pomys艂 w sumie wynik艂 z tego 偶e jestem tu w sumie jako 艣wie偶a krew.
I gram w sumie z Fratusem,Cranmerem i Jaraczem,a Black nas ci膮gnie jako MG.

Przejrza艂em sesje pozosta艂e i widze 偶e z wszyscy s膮 porozrzucani,a z pocz膮tkowych liczb zaczynaj膮cych przygod臋 zosta艂a malutka grupka.

Uzna艂em,wi臋c za sensowne je偶eli tak niewielu nas pozosta艂o na stworzenie co艣 wsp贸lnie i wsp贸ln膮 zabawe:).

Drug膮 bardziej samolubn膮 kwesti膮 by艂o to 偶e mam ochote zobaczy膰 jak reszta gra i pozna膰 was na tej p艂aszczy藕nie.

Przede wszystkim ciesz臋 si臋 偶e jest aprobata i zainteresowanie t膮 propozycj膮.Ba艂em si臋 偶e Eth postawi temat i w ciagu 2 tygodni znajd臋 jedna odpowiedz...swoj膮.
Znaczy macie zapa艂 i ch臋ci:), a to po艂owa sukcesu.

Fratek,Cranik i Jaracz mieli ju偶 chwile styczno艣ci z moja postaci膮 i gr膮, a w szczeg贸lno艣ci Black jako MG wi臋c czy nadaj臋 si臋 na sesje dla do艣wiadczonych graczy to ju偶 ich musicie spyta膰.
Fakt faktem bedzie to moja druga sesja on forum:).

STALOWY: Tak ca艂kiem na uboczu zdajesz sobie sprawe 偶e to sesja na forum a nie wise?Smile
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Lis 01, 2010 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah... nie zdawa艂em sobie z tego sprawy. Dzi臋ki za zwr贸cenie uwagi.

Ale to tylko jeszcze bardziej upraszcza spraw臋.
Krasiowa sesja i ju偶.
To jedyny w pe艂ni s艂uszny wyb贸r.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lis 02, 2010 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te偶 nie mog臋 wej艣膰 do Gildii Mistrz贸w Sad

Co do sesji o krasiach to na mnie nie liczcie.. nie czuj臋 klimat贸w.
Sesja Etha: to Chaos a potem Bretonia ....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sro Lis 03, 2010 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA TEN MOMENT WYGL膭DA TO W TEN SPOS脫B, JEST SZANSA 呕E ETH POCI膭GNIE SESJE PO STRONIE CHAOSU.
=======

1.MG: ETHEREAL.

PLANOWANY START:Bli偶ej nieokre艣lony

GRACZY: 7 SZTUK (na ten moment)

1.Kain
2.Black
3.Jaracz
4.Cramner
5.Warm艂otek
6.Stalowy
7.Pawelczas


Oczywi艣cie to szmat czasu i wszystko si臋 mo偶e jeszcze zmieni膰.Kto艣 mo偶e odpa艣膰 kto艣 mo偶e do艂膮czy膰.



2. Z powodu du偶ej ilo艣ci zainteresowanych (sztuk 7) Spraw膮 krasnoludzk膮 ^^. Poszukujemy MG,kt贸ry podniesie r臋kawice i stawi czo艂a wyzwaniu:P
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Sro Lis 03, 2010 13:54, w ca硂禼i zmieniany 4 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Lis 03, 2010 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troch臋 zagalopowa艂e艣 si臋 z t膮 nazw膮. Na pewno nie b臋dzie to jakie艣 "Pi臋tno Chaosu". Tytu艂 pozostawi臋 w tajemnicy.

Druga sprawa to "planowany start". Ja napisa艂em, 偶e b臋d臋 M脫G艁 poprowadzi膰 CO艢 w okolicach lutego, po sesji zimowej na studiach. Nie wiem CZY i KIEDY poprowadz臋 co艣 w rzeczywisto艣ci. By膰 mo偶e odpal臋 sesj臋 jutro (je艣li jestem wariatem), by膰 mo偶e nigdy.

Co do sesji o krasnoludach - na mnie nie patrzcie. Nie b臋d臋 mistrzowa膰 takiej sesji.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sro Lis 03, 2010 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eth Wink nie mia艂em zamiaru wybiera膰 ci nazwy do twojej sesji;P po prostu chcia艂em zaznaczy膰 偶e bedzie o chaosie:p,ale ok zmienie to;] je艣li razi po oczach.
Co do czasu rozpocz臋cia sesji widocznie 藕le zrozumia艂em;) zaraz to zmienie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Lis 03, 2010 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mo偶e nasz kolega Warm艂otek co艣 poprowadzi Razz Razz Razz ????
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kwatera organizacyjna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group