Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ghrond
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ziemie Ch艂odu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Wrz 19, 2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

- I o tym m贸wi臋. Szef to widzi. I widzisz m艂ocie? Tylko ty srasz 偶arem, 偶e jeste艣 pizda w kuszy, no偶u, pi臋艣ci, nodze, 艂a艅cuchu, mieczu, szabli, 艂uku, procy...

- Dobra, starczy. - machn膮艂 r臋k膮 Wojownik. - Pojmuj臋.

- No i widzisz? Nawet ty m艂ocie mo偶esz si臋 czego艣 nauczy膰. Szef umie gada膰. Ale zaufanie... nie. Zaufanie b臋dzie po pierwszej walce, jak prze偶yjemy wszyscy. Ty robisz teraz za 艂eb, szefie, i twoim zadaniem jest nas wyci膮gn膮膰 z g贸wna w kt贸re sami si臋 zapakujemy.

Drzwi do baraku otworzy艂y si臋 z trzaskiem. Do 艣rodka wszed艂 Hartan i Gronk, taszcz膮cy dwa worki, jakie艣 drewniane i metalowe przedmioty oraz do艣膰 spory anta艂ek.

- Co tam macie? - powiedzia艂 Sym z ciekawo艣ci膮.

- Sztu膰-ce. - odpar艂 Ogr, powoli i z trudem wymawiaj膮c trudne, druchirskie s艂owo - Naczynia. Warzywa. Suszone mi臋so. Zbo偶e. B臋dzie zupa.

Hartan postawi艂 anta艂ek z hukiem na pod艂ok臋.

- A ta beczu艂ka?

- Piwo. - odpar艂 cz艂owiek Imperialne. Podarek od wojennych wodz贸w.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Wrz 20, 2010 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skin膮艂em tylko g艂ow膮 i zarzuci艂em na siebie p艂aszcz. Widz膮c i偶 planuje si臋 impreza, rzuci艂em kr贸tko:

- No to bawcie si臋 dobrze. Ja id臋 pogada膰 z Sekarem, co specjalnego dla nas wymy艣li艂 - u艣miechn膮艂em si臋 krzywo

Za艂o偶y艂em kaptur na g艂ow臋 i wyszed艂em. Sym ma racj臋, teraz bezpiecze艅stwo ich zale偶y od mojej osoby. Udaj臋 si臋 do Sekara, czas dowiedzie膰 si臋 jakie zadanie przydzieli艂 nam. W膮tpi臋 by by艂o to by艂o co艣 prostego, ten oddzia艂 nigdy nie ma prostych rzeczy do wykonania. Potem zastanowi臋 si臋 co robi膰, chyba wypada艂o by odwiedzi膰 艣wi膮tyni臋 i pomodli膰 si臋. Tak.. to zrobimy potem...
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Wrz 22, 2010 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

Opu艣ci艂e艣 barak, zostawiaj膮c Kosy zaj臋te pichceniem dzisiejszej uczty. Skierowa艂e艣 swe kroki w stron臋 budynk贸w dow贸dztwa. Przed odrzwiami zatrzymali Ciebie wartownicy, lecz kiedy okaza艂e艣 im swe miano, wpu艣cili do 艣rodka.

Zn贸w kroczysz tymi mrocznymi, ciasnymi i cholernie obronnymi korytarzami, o艣wietlanymi przez pochodnie. Trafi艂e艣 wreszcie do komnat dow贸dcy, ale wartownik przed nimi zatrzyma艂 Ciebie.

- Apostole, Lord Mia偶d偶ypi臋艣膰 jest nieobecny. Przebywa obecnie w siedzibie Konwentu na spotkaniu z Czarownicami. Przekaza膰 mu co艣?

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Wrz 23, 2010 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrza艂em uwa偶nie na wartownika:

- Tak. Gdy tylko Sekar wr贸ci chcia艂bym si臋 z nim spotka膰, przeka偶 mu 偶e b臋d臋 w 艣wi膮tyni czeka艂 na informacj臋 kiedy b臋dzie m贸g艂 po艣wi臋ci膰 mi czas. Sprawy.. organizacyjne...

Odwr贸ci艂em si臋 spokojnie, zaci膮gn膮wszy kaptur na g艂ow臋 tak 偶e tylko oczy i pojedyncze pasemka w艂os贸w by艂o wida膰. Kieruj臋 si臋 ku 艣wi膮tyni by tak odda膰 si臋 w milczeniu i skupieniu modlitwie. Analizuj臋 w umy艣le s艂abe i mocne strony mojego zespo艂u.

"Strach.. to nie to. To uczucie dla s艂abych.. Ja jestem silny.. Jestem r臋k膮 Khaine'a.... Jestem Jego g艂osem... Jestem jego S艂owem... Mam ludzi pod sob膮.. To kolejny krok ku pot臋dze... chwale...lub kl臋sce... O przegranych si臋 nie m贸wi... Tylko o zwyci臋zcach... Tacy jeste艣my... Silni zostaj膮... S艂abi gin膮... Khaine prowad藕 mnie ku chwale lub kl臋sce.. Twe s艂owo...Twa wola..mym przeznaczeniem"


Modl膮c si臋 tak.. oczyszczam umys艂 od w膮tpliwo艣ci.. czekam w spokoju na wiadomo艣膰 od Sekara... Gdyby jednak oczekiwanie znudzi艂o mi si臋..a ja osi膮gn臋 apogeum spokoju i pewno艣ci siebie id臋 do koszar, zobaczy膰 jak rozwin臋艂a si臋 "impreza"...
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Wrz 24, 2010 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

Stra偶nik pokiwa艂 g艂ow膮, zapami臋tuj膮c Twoj膮 wiadomo艣膰. Uda艂e艣 si臋 wi臋c poza budynki dow贸dztwa, w kierunku wojskowej kaplicy Krwawor臋kiego Khaine'a. Akurat by艂o tu ca艂kiem sporo co bardziej wiernych (lub strachliwych czy te偶 boja藕liwych) 偶o艂nierzy kt贸rzy siedzieli w milczeniu lub modlili si臋.

Zm贸wi艂e艣 swe mod艂y. Przez ka偶de kolejne my艣li i ka偶d膮 kolejn膮 chwil臋 sp臋dzon膮 kolanem na zimnej, twardej posadzce, zgarbiony w uni偶onej pozie, czu艂e艣, jak sp艂ywa艂a na Ciebie 艂aska Twego pana.

Opu艣ci艂e艣 kaplic臋 krzepki na duchu. Uda膰 si臋 mia艂e艣 zamiar do baraku z powrotem, kiedy przyby艂 goniec w postaci m艂odego, ludzkiego niewolnika. Od Sekara. Wr贸ci艂 do swych komnat i przyjmie Ciebie w nich.

Ruszy艂e艣 za nim z powrotem do budynku dow贸dc贸w i Sekar wpu艣ci艂 Ciebie do swego biura, tak jak par臋 dni temu.

- Witajcie ponownie Apostole. S艂ysza艂em, 偶e macie do mnie spraw臋. S艂ucham zatem. - wydawa艂 si臋 by膰 odpr臋偶ony i w dobrym humorze - Jak tam Kosy? S艂ysza艂em o rozr贸bie ze szlachetk膮...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Wrz 28, 2010 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdj膮艂em kaptur gdy tylko wszed艂em do komnaty i lekko uk艂oni艂em g艂ow臋 na znak szacunku. Ucieszy艂 mnie widok odpr臋偶onego dow贸dcy bo to znaczy艂o 偶e sprawy id膮 po jego my艣li. Tak偶e dlatego si臋 ucieszy艂em albowiem 艂atwiej b臋dzie porozumie膰 si臋..

- Kosy?? Prawdziwe skurwysyny, musz臋 przyzna膰. Znaj膮 si臋 na swojej robocie - powiedzia艂em z szacunkiem - Tak, mia艂em przyjemno艣膰 wymieni膰 si臋 艣wiatopogl膮dem z tym szlachetk膮 ale my艣l臋 偶e moje argumenty by艂y bardziej mia偶d偶膮ce

U艣miech teraz i u mnie si臋 pojawi艂. Lecz po chwili zacz膮艂em powa偶nie:

- Lordzie Sekar.. chcia艂bym wiedzie膰 jakie dok艂adnie plany masz wobec nas, oraz .... - na chwil臋 zamilk艂em - rad臋 przed wyruszeniem na t膮 wojn臋. Sp臋dzi艂em ca艂e 偶ycie trenuj膮c, lecz trening to nie to samo co prawdziwa wojna. Chcia艂bym us艂ysze膰 od kogo艣 zaprawionego w boju....rad臋. Tak przyszed艂em po rad臋 i po plan przed bitw膮.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Paz 01, 2010 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

Sekar u艣miechn膮艂 si臋, ale z jakiego艣 powodu ten gest by艂 niepokoj膮cy.

- Kosy s膮 kim s膮. S膮 niezwykle przydatne, wr臋cz niezast膮pione na dalekiej p贸艂nocy, przy najazdach Hung贸w. A co do niesnasek mi臋dzy nimi a tob膮, Apostole... nie obchodz膮 mnie, dop贸ki nie wp艂ynie to na efektywno艣膰 dzia艂a艅. Wi臋c, dla w艂asnego dobra, trzymaj ich kr贸tko za mordy bo inaczej ja to zrobi臋 z wami wszystkimi.

Roz艂o偶y艂 na stole map臋 okolic Wie偶 Stra偶niczych i Ghrond. Szybkim ruchem wbi艂 sztylet w g贸rsk膮 prze艂臋cz.

- Tutaj s膮 ju偶 Hungowie i 艣l膮 podjazdy na nasze ziemie. Niekt贸re s膮 p贸艂 dnia drogi od miasta. Stracili艣my kontakt z karawanami i go艅cami kt贸rzy mieli tu dotrze膰 dzisiaj i jutro. Odes艂ali艣my wszystkich pozosta艂ych. Nie wysy艂amy ju偶 go艅c贸w na po艂udnie. Apostole, wojna! Rozumiecie? B臋dziemy r膮ba膰, k艂u膰 i wyrywa膰 serca tym 艣mierdz膮cym g艂upcom. Wy zajmiecie si臋 unieszkodliwianiem najgro藕niejszych wrog贸w. Czarownik贸w, champion贸w, dow贸dc贸w. B臋dziecie bojowymi asasynami armii Ghrond. Mojej armii.

Wyrwa艂 sztylet i zwin膮艂 map臋.

- Plany s膮 wam zb臋dne na chwil臋 obecn膮. Rozkazy b臋dziecie otrzymywa膰 osobi艣cie poprzez go艅c贸w lub magi臋. Czy to jasne? A co do rady, Apostole, to mam tylko jedn膮. Na polu walki musisz przekona膰 siebie i wroga, 偶e to ty wygrasz. To po艂owa zwyci臋stwa.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Paz 08, 2010 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S艂ucha艂em uwa偶nie s艂贸w Sekara, milcz膮c. Nie odezwa艂em si臋 ani s艂owem, bowiem wszystko co powiedzia艂 by艂o prawd膮. Spojrza艂em mu prosto w oczy i zrozumia艂em... je偶eli mam polec polegn臋. Wychodz臋 spokojnie z jego komnaty, z kamienn膮 twarz膮. Zn贸w dziwne my艣li pojawiaj膮 si臋 w mej g艂owie. Powoli jednak dochodz臋 do siebie. Id臋 wprost do jakiej艣 karczmy i bior臋 kilka piw, lub czego艣 innego czym mo偶na mord臋 zala膰. Nast臋pnie kieruj臋 si臋 do kwatery Kos i otwieram drzwi. Patrz臋 i tylko pytam si臋, zapewne ju偶 nie藕le podpity:

- Macie czym pocz臋stowa膰 towarzysza ?
- u艣miecham si臋 w pijanym u艣miechu

Nast臋pnie chwil臋 z nimi rozmawiam a potem wypalam wprost:

- Dobra, gdzie tu mo偶na co艣 zer偶n膮膰 bo jak mam ruszy膰 z wami na b贸j to bez porz膮dnego dymania nigdzie si臋 nie rusz臋.. No zdrad藕cie koledze gdzie tu jaki burdel czy co艣 w tym stylu ?
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Paz 14, 2010 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

Opu艣ci艂e艣 budynek dow贸dztwa i uda艂e艣 si臋 poza wewn臋trzny kr膮g Ghrond, do jednej z kilku lokalnych tawern. Tam, przepu艣ci艂e艣 gar艣膰 semis贸w na jakie艣 wino. Drogie i g贸wniane, ale w 艂eb wali艂o ostro - o czym si臋 przekona艂e艣.

Nie藕le wstawiony, wr贸ci艂e艣 do baraku gdzie impreza chyli艂a si臋 ku ko艅cowi. Wsz臋dzie wala艂y si臋 jej pozosta艂o艣ci. Ogr, Woj i Khornista spali w najlepsze i wali艂o od nich alkoholem na ca艂e metry. Sym ogarnia艂 burdel, Vidanel gdzie艣 znik艂a.

- 艁oh... szeff... i tesz wsztafiony? Hurwa.... ja艣li chesz szom RZERSZNO艃膯, toh p贸ciem... raszem. Tsza rosz艂adofa膰... nahpient... khurwa... sz kija szpuszci膰! Isiemy! Chot艣 za mno!

Opu艣cili艣cie barak i udali艣cie si臋 po raz kolejny do zewn臋trznego kr臋gu, gdzie Korsarz doskonale wiedzia艂 kt贸ra "karczma" jest de facto zakamuflowanym bordelem. Wkr贸tce stali艣cie ju偶 w ciep艂ym wn臋trzu.

- O nie nie nie. Oboj臋tnie kim jeste艣cie, najpierw musicie wytrze藕wie膰! - m贸wi艂 w艂a艣ciciel tego przybytku, zakamuflowany pod postaci膮 karczmarza - Eliksir trze藕wo艣ci mam na stanie, ale to b臋dzie kosztowa艂o!

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Paz 19, 2010 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akolita spojrza艂 m臋tnym wzrokiem na "gospodarza" i po艂o偶y艂 mu niedbale r臋k臋 na ramieniu. Przysun膮艂 si臋 bli偶ej, tak 偶e fetor alkoholu zapewne razi艂 po oczach i rzek艂:

- Nooo Paaaniiieee tyyylkooo uczzccciwwie - be艂kot wydoby艂 si臋 z gard艂a mrocznego elfa

Wyj膮艂 odpowiedni膮 ilo艣膰 pieni臋dzy i w艂o偶y艂 mu do r臋ki je. Przybli偶y艂 si臋 do "gospodarza" jeszcze bli偶ej i rzek艂 mu do ucha:

- Tylko niech te dziewki b臋d膮 warte swojej ceny. Jutro Khaine mo偶e nie by膰 tak 艂askawy dla Ciebie - s艂owa te by艂y ciche, lecz ju偶 nie przypomina艂y be艂kotu

Xynthos czeka艂 a偶 podadz膮 mu ten eliksir po czym wypi艂 go do sp贸艂ki z towarzyszem i kaza艂 przyprowadzi膰/zaprowadzi膰 si臋 do dziewek.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Paz 23, 2010 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

Mia艂e艣 wra偶enie, 偶e karczmarz si臋 przestraszy艂 - a ju偶 na pewno by艂 zaskoczony tym, 偶e potrafisz si臋 jako tako opanowa膰 nawet w stanie nietrze藕wym i skutecznie grozi膰, wykorzystuj膮c swoje naturalne predyspozycje. Na pewno we藕mie sobie Twoje rady do serca.

Otrzymali艣cie eliksiry trze藕wienia kt贸re wypili艣cie. W par臋 chwil (okraszonych obrzydliwym smakiem w ustach, zawrotami g艂owy i skurczami w brzuchu) otrze藕wieli艣cie. Ch臋do偶ona alchemia.

Karczmarz zaprowadzi艂 was na zaplecze, gdzie czeka艂y ju偶 na was kobiety. By艂y to trzy ludzkie niewolne z r贸偶nych krain Starego 艢wiata. Sponiewierane i tanie. Raczej niewarte uwagi. Sym w ka偶dym razie w og贸le na nie nie spojrza艂 (pewnie ku uldze niewolnic). Do tego by艂y cztery elfki Druchii, odpowiednio odziane w mniej wi臋cej podobny kr贸j sukien przypominaj膮cych szlafroki - pod kt贸rymi oczywi艣cie nie maj膮 nic. Dwie mia艂y kruczoczarne w艂osy, z czego jedna d艂ugie po pas a druga spi臋te z ty艂u, kr贸tkie - co najwy偶ej do ramion albo do szyi. Pierwsza by艂a wy偶sza i nieco masywniejsza od kr贸tkow艂osej, o ostrzejszych rysach twarzy, ma艂ych piersiach, kszta艂tnych po艣ladkach i czerwonych oczach. Ta mniejsza mia艂a natomiast bardzo pon臋tne piersi i szczup艂膮, acz wyra藕nie kobiec膮 budow臋 cia艂a oraz fioletowe oczy. Trzecia szczyci艂a si臋 mieszanin膮 cech obu czarnow艂osych skrajno艣ci oraz rzadko spotykanymi w spo艂ecze艅stwie Druchii w艂osami koloru miedzi, zapl膮tanymi w warkoczyki d艂ugie do po艂owy plec贸w. Sym pokaza艂 gestem, by艣 wybra艂 pierwszy.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Paz 26, 2010 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akolita stan膮艂 spokojnie i dumnie wyprostowany. Wytrze藕wia艂 ju偶 i przez d艂u偶sz膮 chwil臋 przygl膮da艂 si臋 zar贸wno kobietom ludzkim jak i Druchi. Zacz膮艂 podchodzi膰 do ka偶dej z elfek bacznie przygl膮daj膮c im si臋, patrzy艂 on im prosto w oczy. W ko艅cu odwr贸ci艂 si臋 do Syma i rzek艂:

- Trzeci膮 wezm臋, ty we藕 pozosta艂e dwie. Tylko rano masz by膰 偶ywy.. nie pozw贸l by kobiety Ci臋 zajecha艂y na 艣mier膰 - gdy to m贸wi艂 poklepa艂 go po ramieniu

Odwr贸ci艂 si臋 zn贸w w stron臋 trzeciej i pokaza艂 jej gestem by podesz艂a.

- Jak masz na imi臋 ? - jego ton by艂 spokojny, suchy

Nast臋pnie kaza艂 jej si臋 zaprowadzi膰...w spokojniejsze miejsce
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Paz 31, 2010 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

Sym delikatnie wzruszy艂 ramionami, przywo艂uj膮c na twarz szelmowski u艣mieszek i poszed艂 z dwoma pi臋knymi kobietami do jednego z pokoj贸w. Karczmarz i ludzkie niewolnice znikn臋艂y gdzie艣 na zapleczu, a Ty uda艂e艣 si臋 z trzeci膮 kurtyzan膮 do jednego z przestronnych pokoj贸w na pi臋trze.

- Neira, panie. - odpar艂a du偶o bardziej emocjonalnym g艂osem ni偶 Tw贸j. Kiedy byli艣cie ju偶 we wn臋trzu schludnej i nieco pustawej komnaty (chocia偶 tak naprawd臋 liczy艂o si臋 tylko przestronne 艂o偶e na kt贸rym pomie艣ci艂yby si臋 i trzy osoby), zamkn臋艂a drzwi i podesz艂a do Ciebie od ty艂u, przytulaj膮c si臋 ca艂ym cia艂em do Twoich plec贸w i b艂膮dz膮c r臋koma po klatce piersiowej. Czu艂e艣 jej oddech na swoim karku i przy uszach.

- A wy, panie?

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lis 02, 2010 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzi膮艂em j膮 delikatnie za r臋k臋, g艂aszcz膮c j膮 czule. Moje cia艂o jednak nadal by艂o napi臋te, jakbym oczekiwa艂 niespodziewanego ataku. Gdy zapyta艂a o me imi臋 rzek艂em:

- Xynthos, akolita... Sk膮d jeste艣, co by艂o Twoim domem?
- zapyta艂em chc膮c zaspokoi膰 swoj膮 ciekawo艣膰.

Trzymaj膮c jej r臋k臋 odszed艂em na p贸艂 kroku i odwr贸ci艂em si臋 spogl膮daj膮c na ni膮. Przyci膮gaj膮c j膮 delikatnie usiad艂em na 艂o偶u i czekaj膮c a偶 usi膮dzie na mnie okrakiem... Czuj臋 jak ca艂e moje cia艂o przeszywa delikatny dreszcz podniecenia. My艣la艂em 偶eby by膰 ostrym i po prostu potraktowa膰 j膮 jak zwyk艂膮 dziwk臋, jednak nie zas艂u偶y艂a jeszcze na to.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Lis 03, 2010 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xynthos

- Jestem st膮d. Z Ghrond. A ty? M贸wmy sobie po imieniu skarbie... - odpar艂a kr贸tko, przeci膮gaj膮c uwodzicielsko niekt贸re sylaby.

Tak jak si臋 spodziewa艂e艣, zasiad艂a na Tobie okrakiem, przeje偶d偶aj膮c swoimi d艂o艅mi po ca艂ym Twoim ciele. Jej dotyk jest koj膮cy, odpr臋偶aj膮cy. Strasznie ci臋偶ko pod nim utrzyma膰 mi臋艣nie w gotowo艣ci. Czy偶by艣 by艂 tak wyposzczony, czy ona by艂a taka dobra?

Zrozumia艂e艣 teraz dlaczego tak wielu szlachcic贸w i inszych nieszcz臋艣nik贸w by艂o sztyletowanych w 艂o偶nicy przez nadobn膮 dziewk臋 lub skrytob贸jc贸w. Ci臋偶ko si臋 w takim stanie broni膰.

Nag艂ym ruchem zerwa艂a z Ciebie koszul臋. Tego si臋 nie spodziewa艂e艣. Adrenalina skoczy艂a Ci do 偶y艂 natychmiast. Wpi艂a si臋 swoimi d艂ugimi paznokciami w Twoj膮 pier艣, przeje偶d偶aj膮c nimi po Twoich mi臋艣niach, dra偶ni膮c je i powoduj膮c dreszcze. Zje偶d偶a艂a coraz ni偶ej, na przemian dra偶ni膮c i drapi膮c. W mgnieniu oka pozby艂a si臋 paska i zsun臋艂a spodnie, uwalniaj膮c Twoj膮 m臋sko艣膰 kt贸ra nadzwyczaj szybko si臋 przebudzi艂a. Zdecydowanie, by艂e艣 wyposzczony.

Po艂o偶y艂a si臋 obok, zsuwaj膮c w mi臋dzyczasie swoj膮 szat臋 i ukazuj膮c Tobie idealnie wyprofilowan膮 i zadban膮 kobiec膮 sylwetk臋, od wysmuk艂ej, 艂ab臋dziej szyi poprzez 艂agodne stoki ramion, plecy, w膮skie wci臋cie w biodrach i kszta艂tny, wypuk艂y ty艂ek. Podwin臋艂a swoje d艂ugie nogi od kt贸rych zakr臋ci艂o Ci si臋 w g艂owie i z艂膮czy艂a je w kolanach. Podpieraj膮c si臋, przysun臋艂a si臋 bli偶ej do Ciebie, opieraj膮c rami臋 i g艂ow臋 o Twoje biodro. Czujesz, jak jedn膮 z d艂oni chwyci艂a Ciebie za interes, a偶 drgn膮艂e艣.

Nie mog艂e艣 powstrzyma膰 st臋kni臋cia, gdy dobra艂a si臋 do niego ustami, jednocze艣nie dra偶ni膮c palcami.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ziemie Ch艂odu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group