Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - TOM 2
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Troch臋 zdziwi艂o mnie zachowanie m艂odej dziewczyny. Albo przestraszy艂a si臋 nowych go艣ci albo nie zale偶y jej na bracie tak jak m贸wi艂a. Mog艂a te偶 wymy艣le膰 t臋 histori臋 ,tylko po co?? >

-Widocznie panienka si臋 rozmy艣li艂a < rzuci艂em do siedz膮cego obok>

<Je艣li czuje si臋 najedzony bior臋 moje tobo艂ki i id臋 szuka膰 pokoju do kt贸rego dosta艂em klucz. Je艣li nie, zamawiam wi臋cej jedzenia i dopiero po odegnaniu g艂odu udaje si臋 na poszukiwania pokoju...Rzadko kiedy mo偶a spokojnie spa膰. Trzeba to wykorzysta膰.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



----------------------------------------
Gatz, Osten
Dziewczyna kt贸ra jeszcze przed chwil膮 prosi艂a was o pomoc, teraz zerwa艂a si臋 przestraszona i znikn臋艂a gdzie艣 na pi臋trze gospody. Sybilla tak szybko postanowi艂a opu艣ci膰 wasze towarzystwo 偶e zostawi艂a nawet na stole przed chwil膮 rozsypane monety i pusty po nich mieszek.
Gatz - czujesz 偶e posili艂e艣 si臋 ju偶 wystarczaj膮co.
----------------------------------------

----------------------------------------
Edrill
Podchodz膮c do szynkwasu, k膮tem oka dostrzegasz jeszcze wchodz膮c膮 na pi臋tro Sybill臋, kt贸ra tu偶 przed znikni臋ciem w korytarzu odwraca si臋 i posy艂a ci przestraszone spojrzenie - jakby upewniaj膮c si臋 czy aby na pewno jej nie zauwa偶y艂e艣.
Szynkwas jest pusty. Karczmarz od razu podsuwa ci klucz z b艂臋kitn膮 wst膮偶k膮 i informuje 偶e strawa zaraz b臋dzie - jednocze艣nie wyci膮gaj膮c d艂o艅 po srebrnika.
Wszystkie 艂awy nadal s膮 pozajmowane - najmniej zasiedlone s膮 2 艂awy na 艣rodku - jedna z 3 krasnoludami, druga z 2 lud藕mi.
----------------------------------------

----------------------------------------
Judit
Karczmarz wr臋czy艂 ci klucz z brudn膮, zielon膮 wst膮偶k膮. Przygl膮daj膮c si臋 jej przez chwil臋 w czasie gdy Olaf przelicza zam贸wienie - jeste艣 prawie pewna 偶e s膮 na niej 艣lady krwi.
Szyling, pi臋膰 pens贸w - burkn膮艂 gospodarz wyrywaj膮c si臋 z zamy艣lenia - Na dziczyzn臋 cza b臋dzie nieco poczeka膰, prosz臋 spocz膮膰, zaraz przyniesiem miodzik. - Po czym wymownie otwart膮 d艂oni膮 wskazuje ci sal臋.
Odwracasz si臋 i kierujesz powoli na sal臋, rozgl膮dasz si臋 zdaj膮c sobie spraw臋 偶e nie ma obecnie ca艂kowicie wolnych 艂aw i b臋dziesz musia艂a si臋 do kogo艣 dosi膮艣膰. Nagle twoje zamy艣lenie przerywa olbrzymi klaps jaki otrzyma艂a艣 w ty艂ek, kt贸ry prawie ci臋 przewr贸ci艂. Sal臋 wype艂ni艂 pot臋偶ny rechot sz贸stki drwali z stolika obok kt贸rego przechodzi艂a艣. Nieliczne z臋by b艂yskaj膮 偶贸艂tym nalotem na rozbawionych, pijanych mordach drwali.
----------------------------------------

Jakby tego by艂o ma艂o w drzwiach wej艣ciowych pojawi艂 si臋 w艂a艣nie starszy m臋偶czyzna, do艣膰 bogato odziany. Po zdj臋ciu kapoty, na zamszowej karmazynowej kamizelce b艂ysn膮艂 jaki艣 z艂oty przedmiot zawieszony na 艂a艅cuszku.
- Otto 脰sterzweingolden! - zawo艂a艂 z usilnie wymuszon膮 rado艣ci膮 Durak, wsta艂 i przywo艂a艂 nowoprzyby艂ego go艣cia do stolika krasnolud贸w - Zapraszamy do nas, panie Otto.


_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Nie czekaj膮c zgarn膮艂em rozsypane monety do mieszka z kt贸rego zosta艂y wysypane i schowa艂em. Wsta艂em od 艂awy , zabra艂em swoje tobo艂ki i ruszy艂em szuka膰 pokoju do kt贸rego pasowa艂 b臋dzi臋 klucz z czerwon膮 wst膮偶k膮. Chocia偶 cz艂owiek , kt贸ry w艂a艣nie wszed艂 napewno ma lub sprawia innym k艂opoty zaj膮艂em si臋 jedn膮 spraw膮 i trzeba j膮 sko艅czy膰. Mam nadzieje , 偶e pok贸j b臋dzie czysty...>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Si臋gn膮艂em niech臋tnie do kieszeni i wyj膮艂em potrzebn膮 sum臋 k艂ad膮c j膮 w d艂o艅 karczmarza. Dostrzeg艂szy tylko dwie mo偶liwo艣ci wybieram 艂aw臋 tam gdzie siedz膮 ludzie. Podnosz臋 plecak z ziemi i kieruj臋 wolnym krokiem ku nim. Gdy podchodz臋 sk艂aniam si臋 grzecznie, trzymaj膮c kurczowo plecak i pytam si臋:

- Czy mo偶na si臋 przysi膮艣膰 drodzy Panowie ? - oczy moje badawczo patrz膮 na owych m臋偶czyzn

"Ah Sigmarze ale艣 mnie pokara艂. Nie do艣膰 偶e Twoja wola skierowa艂a mnie do zapomnianej wsi, zabitej dechami gdzie pewnie kto艣 mi w mord臋 da. Ale c贸偶 niezbadane s膮 Twoje wyroki, chocia偶 mam nadziej臋 偶e przypilnujesz swojego s艂ug臋 i nie pozwolisz by mu pod 偶ebra n贸偶 wbito" - dziwne czasem my艣li mnie nachodz膮, i chyba dobrze 偶e nikt nie umie czyta膰 w nich
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Najwidoczniej nie wpadli艣my jej w oko - powiedzia艂em z 偶artem na ustach.

Kiedy Gatz wsta艂 od sto艂u rzuci艂em mu dobrej nocy.

Pewnie ta dziewczyna nienormalna jaka艣, jeno zgrabnie si臋 porusza, ot co.

Otto 脰sterzweingolden. To chyba o nim rozmawia艂y pokurcze. Trzeba by pods艂ucha膰 o czym prawi膰 b臋dzie z nimi i ewentualnie zaoferowa膰 swe nieskromne us艂ugi.

W艂a艣nie mia艂em wstawa膰... Kiedy nadszed艂 ten cz艂owiek.

- Zosta艂em tylko ja. W臋drowiec poszed艂 na spoczynek wi臋c prosz臋, 艣mia艂o. Pan si臋 nie kr臋puje.

Dlaczego musia艂 podej艣膰 do mnie? Przecie偶 m贸g艂 zje艣膰 sobie pod 艣cian膮...

Mam pecha. Zapewne przez kulawego psa, kt贸rego widzia艂em wczoraj.

Na pewno...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< spogl膮dam z zaciekawieniem kto to b臋dzie naszym pracodawc膮 >

- Chod藕cie, chod藕cie d艂ugo nas trzeba by艂o czeka膰.

< opr贸偶niam kufel i bekam. >

- Piwo nam si臋 ko艅czy zreszt膮.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usiad艂em spokojnie ko艂o tego dziwnego m臋偶czyzny, delikatnie si臋 u艣miechaj膮c. Gdy ju偶 si臋 usadowi艂em wygodnie, plecak wcze艣niej po艂o偶ywszy na glebie a obok siebie na 艂awie po艂o偶y艂em moj膮 torb臋 podr臋czn膮 ze zwojami czystych papirus贸w, zdj膮艂em okulary. P艂aszcz rozpi膮艂em i zarzuci艂em delikatnie, by nie tr膮ci膰 bokiem "gospodarza 艂awy" i wyj膮艂em chusteczk臋, kt贸r膮 pocz膮艂em czy艣ci膰 okulary.

Przerwa艂em jednak po chwili i wyci膮gn膮艂em d艂o艅 ku nieznajomemu:

- Edrill Auerbach, mi艂o mi szanownego Pana pozna膰 - g艂os mam do艣膰 cichy aczkolwiek weso艂y. Patrz臋 jak jest ubrany nieznajomy

"Kurcze g艂odny si臋 robi臋. W mord臋 trolla ca艂y dzie艅 w podr贸偶y i cz艂owiek mo偶e zg艂odnie膰.. Eh zjad艂bym nawet konia.. chocia偶 fakt raz ju偶 jad艂em i wypieczony dobrze smakuje ca艂kiem ca艂kiem. Hmm dziwny ten jegomo艣膰" - zn贸w moj膮 g艂ow臋 wype艂niaj膮 dziwne my艣li
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, pewno jaki艣 uczony! Do tego szk艂a na nosie trzyma wi臋c pewnie przy艣lepawy jest. No z takim jeszcze dzisiaj nie siedzia艂em. Ciekawe kto b臋dzie nast臋pny? Dziewka jaka艣 by si臋 zda艂a!

- Osten - powiedzia艂em kr贸tko i u艣cisn膮艂em mu d艂o艅.

Mam na sobie d艂ug膮 sk贸rznie z kapturem, kt贸ry - naturalnie - nie jest naci膮gni臋ty na g艂ow臋. Na stole le偶膮 tak偶e r臋kawice, a obok krzes艂a dwa miecze, 艂uk i ko艂czan ze strza艂ami oraz tobo艂ek.

Zaczesa艂em w艂osy do ty艂u i zwi膮za艂em je kawa艂kiem rzemyka.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz膮c bronie i og贸lnie 偶e ten m臋偶czyzna to musi by膰 jaki艣 twardziel eno. Kurcze troszk臋 si臋 odsun膮艂em bom poczu艂 偶e jeszcze mu si臋 nie spodobam to mi w mord臋 da. Jednak tak cz艂owiek pozwoli艂 mi usi膮艣膰 ko艂o siebie to wypad艂o by i co艣 powiedzie膰:

- Panie Osten widz臋 偶e Pan to musi umie膰 si臋 tym wszystkim pos艂ugiwa膰 no - pokazuj臋 na bronie - A wie Pan, ja to jestem taki t艂umacz, cho膰 ostatnio pisarz no i mo偶e Pan s艂ysza艂 偶eby tu co艣 ciekawego si臋 dzia艂o. Szukam -na chwil臋 zamy艣li艂em si臋 jakbym szuka艂 s艂owa, jednocze艣nie wk艂adaj膮c okulary na nos - weny tw贸rczej do mej powie艣ci... albo mo偶e co艣 ciekawego Pan ostatnio prze偶y艂. To by da艂o si臋 opisa膰 i mo偶e s艂awny by Pan zosta艂

Siadam troszk臋 wygodniej lecz nadal trzymam dystans. Jeszcze ten du偶y miecz roz艂upie mi czaszk臋.

"No Sigmarze ale艣 mnie pokara艂. Przecie偶 ta dziewoja sama chcia艂a i mia艂a wielk膮 chu膰. A to grzechem by艂o by damy nie zaspokoi膰.. No dobrze dam膮 to nie by艂a.. to 偶e da艂a to inna sprawa..ale miej lito艣膰" - zn贸w.. i zn贸w.. te my艣li mnie wyko艅cz膮
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzi膮艂 mnie za jakiego艣 rzezimieszka i awanturnika, cudownie. Ach, mo偶e i tak wygl膮dam, ale przecie偶 nim nie jestem.

- Potrafi臋 aczkolwiek unikam walki z lud藕mi - powiedzia艂em. - Jestem zwiadowc膮 i my艣liwym, a przy okazyji teraz zarobku szukam...

Mam co艣 mu opowiedzie膰? Hm, w gruncie rzeczy nie mam nic lepszego do roboty.

- Ano, wiem co艣 - zacz膮艂em. - Raz polowa艂em na ba偶anty dla karczmarza z pewnego miasteczka w Talabeklandzie, tu偶 przy granicy gdzie ko艅cz膮 si臋 wielkie lasy. M臋偶czyzna z艂otem 艣mierdzia艂, a rzek艂 mi, 偶e siedz膮 u niego jakie艣 ludzie co w takim mi臋sku si臋 lubuj膮. Przyj膮艂em zlecenie, w ko艅cu pieni膮dze to ja lubi臋 i zacz膮艂em tropi膰. 艁azi艂em po lesie ca艂y dzie艅 od 艣witania a偶 w ko艅cu musia艂em rozbi膰 ma艂y ob贸z. Rozpali艂em ognisko i na wszelki wypadek zastawi艂em par臋 pu艂apek co by mnie nic w nocy nie napad艂o i mego 偶ycia nieodebra艂o. Jakie艣 licho spa膰 mi nie dawa艂o wi臋c wsta艂em by rozejrze膰 si臋 w ko艂o i dojrza艂em grup臋 kszta艂t贸w, kt贸ra gdzie艣 lezie. W 艣rodku lasu! Wyobra偶asz pan sobie?
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta spojrza艂a tylko na owych jegomo艣ci, nieco krzywi膮c si臋. Wiedzia艂a, 偶e nie b臋dzie ju偶 tak milusio jak kiedy艣. Nie mniej si臋gn臋艂a do cholewy buta po sztylet- tak na wszelki wypadek. Przecie偶 jest tu sam膮 "bezbronn膮" kobiet膮 po艣r贸d napalonych samc贸w. Po chwili, gdy ju偶 jej wr贸ci艂 humor- skierowa艂a si臋 do jakiego艣 stolika. Chyba b臋dzie musia艂a z powrotem wr贸ci膰 do uczonego- przynajmniej on nie jest zboczony. Wtedy spostrzeg艂a jakiego艣 ch艂opa. Hm.. co jej tam by艂o. U艣miechn臋艂a si臋 i podesz艂a do nich:

- Ufam, 偶e panom nie b臋dzie przeszkadza艂a moja niewinna osoba w tym towarzystwie...

Zw艂aszcza podkre艣li艂a s艂owo niewinna. Co prawda w tym prawdy by艂o tyle, co w tym, 偶e Imperator by艂 wyznawc膮 Khorna, ale... no trzeba gra膰 g艂upi膮, by potem w odpowiedni spos贸b zaskoczy膰.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze rozcieram r臋ce po przymusowej wizycie poza karczm膮.

- T艂oczno tutaj jako艣 o tej porze roku. Ci膮gle kto艣 wchodzi, ci膮gle kto艣 wychodzi...

Rozgl膮dam si臋 po sali, a po wej艣ciu wspomnianego Otta, na nim skupiam swoj膮 uwag臋.

- Zapraszamy - wt贸ruj臋 towarzyszom - zapraszamy... a piwo Ragnarze... Piwo zawsze si臋 znajdzie... ale - zawieszam g艂os i palec podniesiony ku g贸rze - to za moment. Kolejny anta艂ek nie ucieknie, a przecie tego jeszcze troch臋 jest...

Podnosz臋 naczynie by sprawdzi膰 ile tam jeszcze chlupocze trunku i rozlewam do kufli.

- Karczmarzu! Czwarty kufel.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaciekawiony opowie艣ci膮 Ostena s艂ucham go uwa偶nie. Moje oczy z ka偶d膮 chwil膮 delikatnie si臋 rozszerzaj膮, licz膮c na jaki艣 k膮sek. I gdy zada艂a mi pytanie to tylko rzek艂em:

- No i co to by艂o?? - lecz nim zd膮偶y艂 odpowiedzie膰 - wiem, wiem jacy艣 kulty艣ci, prawda? - w mych oczach wida膰 iskierki nadziei na co艣 naprawd臋 niesamowitego. G艂os mam podekscytowany...

Gdy zn贸w przysz艂a ta "dziewczyna" cho膰 zdaje mi si臋 偶e to raczej "przyb艂臋da" co si臋 ci膮gle za mn膮 szwenda. 殴renice wr贸ci艂y do normalno艣ci i tylko przytakn膮艂em g艂ow膮 i wr贸ci艂em do Ostena ponaglaj膮c gestem r臋ki by zadowoli艂 m膮 ciekawo艣膰.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki ciekawski. Kap艂ani twierdz膮, 偶e ciekawo艣膰 to pierwszy stopie艅 do piekie艂, ale ja co艣 czuj臋, 偶e oni nie chc膮 by ludzie wiedzieli du偶o... 艁atwiej nimi manipulowa膰.

Ciekawe s艂owo - manipulowa膰.

- Chcia艂em zobaczy膰 gdzie id膮 te postacie i dlaczego zignorowa艂y mnie. Jestem prawie pewien, 偶e po艣r贸d mroku zauwa偶y艂y moje liche ognisko... No, ja bym zauwa偶y艂. Doszli jeno do jakiego艣 budynku wzniesionego z kamienia. Stara, zniszczona, poro艣ni臋ta mchem budowla wygl膮da艂a jakby mia艂a za chwil臋 legn膮膰 w gruzach... Kiedy postacie wesz艂y do budynku, ja pobieg艂em pod okno i pods艂uchiwa艂em co oni tam wyrabiaj膮.

Za艣mia艂em si臋.

- My艣la艂em, 偶e tam ch臋do偶y膰 si臋 b臋d膮. Raz, kiedy艣 w Talabheim pewien go艣ciu mi opowiada艂, 偶e czasami 艂azi na takie schadzki i wszyscy ch臋do偶膮! Rozumisz pan? No, mniejsza. Zakrad艂em si臋 i oni co艣 tam recy...rec... recytowali po nie naszemu. Wa艣膰 t艂umacz to pewno by poj膮艂 w mik c贸偶 oni tam burczeli pod nosem.

Wejrza艂em na kobiet臋. Westchn膮艂em.

- No skoro pani musi... Prosz臋 sobie usi膮艣膰.

Ale偶 si臋 rozgada艂em. Jak nigdy.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Sro Cze 23, 2010 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta skin臋艂a g艂ow膮 i spogl膮da艂a na oblicze obu pan贸w. M臋偶czyzna- uczony j膮 zdecydowanie nudzi艂, co innego ten prosty cz艂owiek, z kt贸rym on rozmawia艂. S贸l tej ziemi- nie ma co- pomy艣la艂a sobie wci膮偶 si臋 u艣miechaj膮c. Wys艂uchiwa艂a opowie艣ci m臋偶czyzny, jakby sama sobie odpowiadaj膮c na wiele pyta艅. Wszak wiedzia艂a do艣膰 du偶o na ten temat, ale wola艂a otwarcie o tym nie m贸wi膰- jeszcze si臋 przestrasz膮. Odchrz膮kn臋艂a i doda艂a co艣 do s艂贸w cz艂owieka:

- Nie wszystko t艂umacz zrozumie, niech mi pan uwierzy. S膮 j臋zyki, kt贸re tylko nieliczne osoby znaj膮- i ca艂e szcz臋艣cie- tylko one. Gdyby rozprzestrzeni艂y si臋 one na ca艂e Imperium- owe pa艅stwo leg艂o by w gruzach.

Po tych s艂owach zamilk艂a- gdyby mia艂a powiedzie膰 o co chodzi na prawd臋, spotka艂a by si臋 z niewygodnymi pytaniami, kt贸re prowadz膮 do podejrze艅. A te zazwyczaj ko艅cz膮 si臋 艣mierci膮. Lecz z jej twarzy nie da艂o si臋 odczyta膰 tego, 偶e mia艂a jakie艣 w膮tpliwo艣ci co do swoich s艂贸w. Ca艂y czas si臋 u艣miecha艂a, niezale偶nie od sytuacji.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Nast阷ny
Strona 3 z 20

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group