Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przekleństwo Wzgórz Hager - TOM 2
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PrzekleÅ„stwo Wzgórz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Lis 03, 2010 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syn Korgana zdecydowanie nie był zadowolony z obrotu spraw. Utracili przewagę zaskoczenia, pozwolili przeciwnikom się (zapewne) przegrupować i w dodatku trafili na wroga, którego się całkowicie nie spodziewali.

Zresztą, kto kiedykolwiek spodziewał się szczuroludzi?

Orzad na widok swoich machnął ręką wysoko, by się zebrali. Kiedy już to zrobili, zdjął hełm, splunął obficie na bok i starł przepocone włosy z czoła.

- Skaveni. - powiedział do tych, których nie było w tunelach - Nacięliśmy paru i zniszczyliśmy ich działo. Podczas odwrotu zauważyliśmy dwa inne korytarze. Zbierajcie się. Robota czeka.

Splunął raz jeszcze i założył hełm.

- Macie swoich "zbójców"... - warknął jakby do siebie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Lis 03, 2010 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wskazuję na wejście do groty.

- Jaskinia jest zadymiona. Nie ma sensu tam wracać. Wrócić musimy do ciała Duraka... Miał glejt - dodaję po chwili.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Lis 04, 2010 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wychodzę z jaskini pozytywnie zaskoczony , że to niedaleko miejsca gdzie upadłem. Nie czekając idę w miejsce gdzie zaatakowały mnie te ogromne wilki. Gdzieś musi leżećmój oręż. Przecież zwierzęta nie zabrały by miecza i młota. Szukam w śniegu śladów i po nich staram się dotrzećdo miejsca gdzie powinny leżeć moje bronie i helm. Grzebie w śniegu chwilowo mało zwracając uwagę na resztę towarzystwa. Nie mogę biegać z gołymi rękoma. Oręż to zawsze oręż nawet jeśli to drąg nabijany gwoździami...>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lis 17, 2010 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Fakt, glejt okaże się niezbędny po załatwieniu sprawy jedna osoba powinna po niego zejść jednak już teraz, najlepiej pilnowana przez drugą co by sie potem nie okazało, że glejt wyparował...
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pia Gru 10, 2010 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



----------------------------------------
Gatz
Wracając po śladach znalazłeś miejsca wcześniejszego ataku oraz, o dziwo, porzucony rynsztunek.
----------------------------------------

Dwoje członków drużyny wróciło do ciała Duraka po glejt i po chwili powróciło z powrotem pod wejście do jaskini, radośnie wymachując kartką papieru.

Przygotowujecie się do powrotu do jaskini, ustalając kolejność, przygotowując żagwie i ekwipunek


_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Gru 15, 2010 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zbieram wszystkie moje rzeczy , które znajdę. Szkoda konia ale nic to jeśli będziemy chodzić po jaskiniach i tak nie mógł bym jej zabrać. Hełm zakłądam na głowe, miecz przypinam do pasa a młot opieram na ramieniu bez blachy i ruszam do nowych towarzyszy.>

- Co teraz?? Ruszamy tępić szczury czy jakieś inne tałatajstwo. Co tutaj robiliście?? Jeśli pozwolicie przyłączę się do was...
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Gru 21, 2010 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orzad poczuł ulgę, kiedy towarzysze odnaleźli glejt. Bez niego cała ta wyprawa traciła sens, gdyż nie otrzymaliby zapłaty za łby "zbójców".

- Nie widzę obiekcji. - odparł krasnolud na wyrażoną przez człowieka chęć dołączenia do trupy - Jam widział, jak własnymi dłońmi ten człek szarpie szczurze łby. Wart on swej doli i dobrze mieć takiego rębajłę ze sobą. Ruszamy?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pon Gru 27, 2010 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Po krótkich przygotowaniach weszliście z powrotem do jaskini. Po kilkunastu krokach skręciliście w odnogę, która dość ostro zaczęła prowadzić was w dół jaskini. To właśnie stąd Gatz usłyszał kroki uciekającego gdzieś stworzenia. Wąski korytarz z trudem pozwala wam na zejście parami. Co kilkanaście metrów w sklepieniu i ścianach pojawiają się skalne pęknięcia, ziejące złowrogą czernią. Większość z nich to ślepe zaułki lub tak wąskie szczeliny, że żaden człowiek czy krasnolud nie dałby rady się przezeń przecisnąć.

Po około 20 minutach uważnego schodzenia okropnie zimnym korytarzem w zasięgu światła pochodni, zauważacie jakiś delikatny ruch kilkanaście metrów przed sobą. Coś leży lub czai się przy jednym z załomów w niższej części korytarza.

_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Gru 27, 2010 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zróbcie mi pole do strzału...

< wznoszę w górę rusznicę wodząc lufą po skałach przed nami mówię głośniej >

- Wyłaź! I tak nam nie zwiejesz, kula i proch są cierpliwe... my mamy czas poczekam aż zgłodniejesz i wyściubisz nos z kryjówki.
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Gru 28, 2010 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mam dziwne przeczucie>

-Poczekaj mości krasnoludzie, nie strzelaj jeszcze!!

<Dobyłem miecza i bieżyłem pospiesznie przy ścianie do tego czegoś, zostawiając krasnoludowi pole do strzału z drugie strony. Czyży to była.. mało prawdopodomne ale możliwe...>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Gru 28, 2010 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syn Korgana stąpał ciężko po klepisku jaskiń i korytarzy, lecz stąpał pewnie i z wyczuciem. Taka już maniera brodaczy zrodzonych i chowanych w trzewiach ziemi.

Spiął się do bojowego ruchu na widok cienistej figury, leżącej naprzeciw nich. W rękach miał już młot, głownią do dołu, dzierżąc prawicą tuż pod nią a lewicą w połowie drzewca. Zawarczał złowrogo, podkreślając groźbę swego brodatego pobratymca.

Bacznie obserwował ruchy nowego towarzysza i jego "rozmówcę". Splunął na bok demonstracyjnie i czekał, nie wpieprzając się przed lufę Ragnara.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Gru 29, 2010 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro człowiek wysunął się na przeciw, zajmuję jego miejsce. Trzymam tarczę przed sobą, lekko pochyloną. Jestem gotowy w razie czego odparowywać ciosy zarówno przeciwko mnie, jak i Ragnarowi. Tak jak zwykli tarczownicy walczyć w podziemiach. Topór trzymam oparty o ramię, lecz gotowy do szybkiego zamachu. Od czasu do czasu zerkam do tyłu.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Czw Gru 30, 2010 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


----------------------------------------
Gatz
Podchodząc nieco bliżej do skulonej, przestraszonej postaci od razu rozpoznajesz Sybillę.
----------------------------------------

----------------------------------------
Sybilla
Zbliżająca się grupa której tak się bałaś okazała się zbieraniną ludzi i krasnoludów - poszukiwaczy przygód. Kilka twarzy pamiętasz z karczmy w Pokrzyczy, być może przybyli z odsieczą aby cię uratować. Przez ostatnie kilkadziesiąt minut błąkałaś się po korytarzach jaskiń, nie mając pojęcia gdzie się znajdujesz.
----------------------------------------



_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Akasha
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 12
Sk±d: Mielec

PostWys³any: Wto Sty 04, 2011 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- K Kim jesteście? Nie zrobicie mi krzywdy? To ty Gatz?...

Powoli wstaję z mojej kryjówki, trzęsąc się z zimna.

- Co się stało? Pamientam że napadły na nas wilki a potem obudziłam się w ciemności, idąc wzdłuż ścian dotarłam tutaj. Słyszałam też jakieś odgłosy walki.
_________________
Gdy jesteś daleko to z tęsknoty płaczę, boję się, że więcej już Cie nie zobaczę

#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager - Sybilla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Sty 05, 2011 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wajdelota szedł cały czas za Ragnarem, kryjąc się w mroku. Gdyby ktoś spojrzał na niego mógłby dostrzec jego rozszerzone źrenice. Najwyraźniej bał się.. tak wyglądają przestraszeni ludzie... Gdy krasnolud kazał się odsunąć uczony schował się jeszcze bardziej w mrok, tak że ciemność go prawie pochłonęła.

Wcześniejsze widoki też zrobiły na nim wrażenie. Czuł się wyraźnie zagubiony, tak przynajmniej wyglądało. Nie przywykł do chodzenia po mrocznych i ciemnych jaskiniach.. miasto widać było jego żywiołem
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PrzekleÅ„stwo Wzgórz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Nastêpny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group