Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - TOM 2
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Akasha
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 12
Sk眃: Mielec

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ignoruj臋 zapytanie karczmarza.
Po chwili wahania podchodze do m臋偶czyzny kt贸ry mnie przywo艂uje. Staj臋 przed nim i m贸wi臋 mu:
- Witaj. mam na imi臋 Sybilla - nerwowo patrz臋 na cz艂owieka kt贸ry siedzi obok niego przy stole - czy ten cz艂owiek jest z tob膮?
Staram si臋 nie zwraca膰 na siebie uwagi i bez pytania przysiadam sie do stolika
_________________
Gdy jeste艣 daleko to z t臋sknoty p艂acz臋, boj臋 si臋, 偶e wi臋cej ju偶 Cie nie zobacz臋

#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - Sybilla
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jestem Gatz... <m贸wi臋 do dziewczyny> <przenosz臋 na chwil臋 wzrok na m艂odego m臋偶czyzn臋 a potem zn贸w na dziewczyn臋>

-Je艣li chce by膰 ze mn膮 to b臋dzi臋 ze mn膮... napewno nie przeciw mnie...

<opr贸偶niam spokojnie kufel do ko艅ca>
-Masz k艂opoty Sybilla? Kto艣 ci臋 艣ciga? <g艂os mam 艣ciszony ale twardy i ch艂odny>

<ogl膮dam teraz z bliska dziewczyn臋, co ma przy sobie i jak jej z oczu patrzy>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



----------------------------------------
Brokk, Ragnar
Siedz膮cy z wami krasnolud Durak coraz bardziej nerwowo wypatruje kupca o kt贸rym wspomina艂, a z kt贸rym um贸wi艂 si臋 dzi艣 wiecz贸r.
- Sp贸藕nia si臋 co艣 ten Dwukoronowy cholernik - sapn膮艂 Durak - ale co ch艂opaki? - poci膮gn膮艂 krasnolud obs艂uguj膮c si臋 jednocze艣nie przyniesionym w艂a艣nie anta艂kiem - Je艣li robota i zap艂ata spasuje - wejdziemy w temat razem? Co? Polubi艂em ju偶 te wasze poharatane mordy, a i 偶elazem pomacha膰 te偶 wiem 偶e umiecie - jakby przysz艂a potrzeba.
----------------------------------------

----------------------------------------
Gatz, Osten, Sybilla
Dziewczyna ma na sobie lekki zimowy, sk贸rzany str贸j z futrzan膮 podpink膮. Znoszone i do艣膰 ubrudzone ubranie nie 艣wiadczy o jej zbyt wysokim pochodzeniu. Nie wygl膮da te偶 na podr贸偶nika, ani tym bardziej jakby w艂a艣nie zesz艂a z traktu - raczej na jedn膮 z mieszkanek Pokrzyczy. Dopiero gdy usiad艂a przy 艂awie da艂o si臋 zauwa偶y膰 jej d艂ugie, lekko kr臋cone krucze w艂osy, kt贸re spi臋te w kok gin臋艂y gdzie艣 pod czap膮 i kurt膮 delikatnie prze艣wituj膮c teraz z na po艂y rozpi臋tego p艂aszcza. 艢niada cera i ogromne migda艂owe oczy sprawiaj膮 偶e ci臋偶ko oderwa膰 od niej wzrok - mimo oblepiaj膮cego gdzieniegdzie dziewczyn臋 b艂ota.
Zauwa偶yli艣cie, 偶e przypatruj膮 si臋 wam krasnoludy z s膮siedniego stolika, osoba jedynej, i to m艂odej kobiety na sali pe艂nej m臋偶czyzn widocznie wzbudzi艂a zainteresowanie biesiadnik贸w.
----------------------------------------


_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Czeka艂em jak zareaguje m艂odzieniec na moj臋 s艂owa. Spokojnie siedz臋 na swoim miejscu i zastanawiam si臋 czy ta miska kaszy ze skwarkami to wystarczaj膮ca ilo艣膰 jedzenia aby nape艂ni膰 brzuch. Czekam na odpowied藕 dziewczyny, mam nadziej臋 ,偶e ma jakie艣 solidne k艂opoty. A je艣li nie , no c贸偶 poprostu p贸jd臋 spa膰. Niech sobie patrz膮 , po to dostali oczy. Je艣li czuje si臋 nadal g艂odny to zamawiam jeszcze jedn膮 miske kaszy ze skwarkami. Pilnuj臋 moich tobo艂k贸w cho膰 i tak 偶adnej z moich rzeczy nie schowaj膮 w kiesze艅.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawiam kufel pod przechylony anta艂ek oblizuj膮c przy tym usta.

- Oczywista, 偶e wejdziemy w temat razem - odpowiadam gdy ju偶 si臋 napij臋 - Wyspa膰 bym si臋 nie m贸g艂, wiedz膮c, 偶e musisz po ludziach towarzyszy szuka膰. Grozi膰 i krzycze膰 gdy b臋d膮 szczali po gaciach na widok kilku zbrojnych na trakcie! - zanosz臋 si臋 podpitym 艣miechem - Prawda Ragnar? - wal臋 w st贸艂 ci膮gle zanosz膮c si臋 艣miechem - Czekajcie no... czas odda膰 to co w siebie wla艂em tego wieczora... oby mi nic nie zamarz艂o...

Wstaj臋 i niezbyt pewnym krokiem zmierzam do wyj艣cia za potrzeb膮. Przy drzwiach zatrzymuj臋 si臋 na moment. Wszak偶e zostawi艂em kurt臋 przy stoliku, ale nie wracam si臋 po ni膮.

- Co ja... - mrucz臋 do siebie - hardy jestem... ot co...

Bior臋 g艂臋bszy oddech i wychodz臋 na zewn膮trz.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< ja tak偶e podstawiam kufel... nie ma co sie oszcz臋dza膰, to przecie偶, mo偶e by膰 m贸j ostatni kufel... nie zbadane s膮 wyroki... ten no... bo偶e jako艣 tak! >

- A prawda, prawda!

< tak偶e uderzam r臋k膮 w st贸艂, chocia偶 i tak nie rozumiem o czym m贸wi >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Cze 21, 2010 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy 艂adnie tak si臋 gapi膰, ale... Gapi臋 si臋 na dziewuch臋 d艂u偶sz膮 chwil臋, lecz opami臋ta艂em si臋.

- Nie znamy si臋 z tym panem - powiedzia艂em. - Czemu pytasz? Na imi臋 mam Osten skoro ju偶 tak si臋 sobie przedstawiamy.

艢wietnie. Jeszcze dwie osoby wi臋cej i zaczn臋 si臋 denerwowa膰.

W rzy膰 ch臋do偶y膰 tak膮 pogod臋. Gdyby nie zima dawno szuka艂 bym zarobku gdzie indziej...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Akasha
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 12
Sk眃: Mielec

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zciszam nieco g艂os.
- Co mi si臋 sta艂o? - Pytasz panie? - i dodaje po chwili
- M贸j brat... - zaczynam 艂ka膰 - M贸j brat, porwali go, zabij膮... - rozgl膮dam si臋 nerwowo woko艂o - jakby boj膮c si臋 偶e kto艣 us艂yszy.
- Wy z traktu zchodzicie prawda? - ba艂abym si臋 poprosi膰 o pomoc kogo艣 z miejscowych albo z kupc贸w tu przebywaj膮cych...
Wycieram oczy chusteczk膮
- Musicie mi pom贸c, prosz臋... - wygrzebuj臋 z za pazuchy woreczek i wysypuj臋 pieni膮dze - razem jakie艣 4 szylingi i 5 pens贸w - tyle mam, a je艣li to nie wystarczy to... - przerywam, rumieni臋 si臋 i spuszczam w d贸艂 oczy nie ko艅cz膮c...
- Musicie mi pom贸c - zamorduj膮 go. Ma na imi臋 Werner - wyruszyli 3 dni temu do Wisz膮cego W膮wozu, wys艂ani przez kupca z Kampanii Handlowej... Byli te偶 z nim inni - ale nie znam ich - awanturnicy z traktu pewnie jacy艣 - tu zatrzymuj臋 si臋 i spogl膮dam na 2 m臋偶czyzn - przepraszam - spuszczam g艂ow臋 - nie mia艂am na celu pan贸w obrazi膰 - wy w ko艅cu te偶 z traktu. Wernera wzi臋li za przewodnika - bo my, my tu mieszkamy i...
- Musicie go odnale藕膰, uratujcie go, liczy si臋 ka偶da godzina
_________________
Gdy jeste艣 daleko to z t臋sknoty p艂acz臋, boj臋 si臋, 偶e wi臋cej ju偶 Cie nie zobacz臋

#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - Sybilla
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Uspok贸j si臋 dziewczyno. Dlaczego go porwali i dlaczego maj膮 go zabi膰 skoro wzieli go za przewodnika?? Ilu ich by艂o?? I gdzie jest ten Wisz膮cy W膮w贸z? Znam troch臋 okolice i nie przypominam sobie takiego miejsca. 艢nieg ju偶 zalega a trzy dni przewagi to szmat drogi. Kto mnie poprowadzi?

<Zm臋czenie samo momentalnie odesz艂o. Kto艣 bardzo uwa偶ny m贸g艂 zauwa偶y膰 jak w moich oczach pojawi艂 si臋 b艂ysk. K艂opoty, bardzo dobrze...>

-Tylko je艣li wiesz gdzie oni s膮 , jest sens wyrusza膰.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Drzwi do gospody otwieraj膮 si臋 szeroko i do 艣rodka wraz z mro藕n膮 zami臋ci膮 wpada dw贸jka zakapturzonych ludzi. Zatrzaskuj膮 drzwi zamykaj膮c usta 艣wiszcz膮cemu wichrowi, otrzepuj膮 swoje podr贸偶ne ubrania i zdejmuj膮 kaptury.
M臋偶czyzna i kobieta. Oboje do艣膰 m艂odzi, m臋偶czyzna o jasnych w艂osach i wysokiej posturze. Kobieta 艣redniego wzrostu, o br膮zowych w艂osach i pi臋knych, rozpoznawalnych z daleka piwnych oczach.

----------------------------------------
Judit, Edrill
Wreszcie uda艂o si臋 wam dotrze膰 na stajanie. Gdy zacz膮艂 zapada膰 zmrok Judit traci艂a ju偶 nadziej臋 偶e znajdziecie tego dnia ciep艂y k膮t. Rozgl膮da艂a si臋 ju偶 raczej po trakcie gdzie mo偶na by roz艂o偶y膰 ob贸z. Ale Edrill by艂 ju偶 w tych stronach kilka lat temu i wiedzia艂 偶e Pokrzycz niebawem poka偶e si臋 na waszej drodze.
Spotkali艣cie si臋 w Weissbrucku i od tej pory postanowili艣cie kontynuowa膰 podr贸偶 razem z sobie tylko wiadomych powod贸w.
Karczma wype艂niona go艣膰mi ko艅cz膮cymi wieczerza膰 wygl膮da na najzwyklejszy zajazd, jakich wiele ju偶 widzieli艣cie przy trakcie. Mi艂e ciep艂o dobiegaj膮ce z otwartego paleniska i jasne 艣wiat艂o 艣wiec jest dla was mi艂膮 odmian膮 po wielu godzinach drogi w mrozie.
Rozgl膮dacie si臋 szukaj膮c wolnego miejsca. Jest kilka na wp贸艂 zaj臋tych 艂aw na kt贸rych b臋dziecie mogli spokojnie przysi膮艣膰 i odpocz膮膰 po podr贸偶y.
----------------------------------------

Durak, w momencie gdy otworzy艂y si臋 drzwi - nerwowo odwr贸ci艂 si臋 z nadziej膮 偶e zobaczy swojego zleceniodawc臋, ale zmru偶y艂 tylko oczy na widok nowo przyby艂ych i mrukn膮艂 co艣 z cicha wracaj膮c do swojego kufla.


_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M臋偶czyzna spokojnie zdj膮艂 kaptur i skierowa艂 si臋 wolno ku ladzie. Cho膰 wszed艂 z jak膮艣 kobiet膮, to jednak nie rozpocz膮艂 rozmowy bowiem wola艂 od nich obecnie stroni膰. Nie spojrzawszy nawet na ni膮 ani nie zamieniwszy s艂owa ruszy艂 przed siebie. Mia艂 on kr贸tkie jasne w艂osy, cho膰 gdzie nie gdzie mo偶na by艂o dostrzec, siwe pasemka kt贸re bynajmniej nie odejmowa艂y mu lat. Przez okulary spogl膮da艂y na otoczenie niebiesko-stalowe oczy, kt贸re do艣膰 nerwowo si臋 wszystkim przygl膮da艂y. Przez rami臋 m臋偶czyzna mia艂 przerzucon膮 torb臋 podr臋czn膮, w kt贸rej zmie艣ci艂o by si臋 mo偶e kilka ksi膮偶ek. Na plecach mia艂 torb臋 podr贸偶n膮, kt贸ra ci膮偶y艂a mu dosy膰. M臋偶czyzna podrapa艂 si臋 po br贸dce i delikatnie u艣miechn膮艂 si臋 . Je艣li nie ma kolejki to podchodz臋 do lady, je艣li jest to spokojnie czekam a偶 ludzie przestan膮 si臋 pcha膰 po zam贸wienie. Je偶eli ju偶 mog臋 z艂o偶y膰 zam贸wienie rzek艂em:

- Witaj, zm臋czony w臋drowiec poszukuje co艣 ciep艂ego do jedzenia i picia a tak偶e jakiego艣 noclegu. Dostan臋 to tutaj, prawda ? - m贸j g艂os jest spokojny, mo偶e wydawa膰 si臋 偶e nawet zm臋czony. Gdy to m贸wi臋 poprawiam okulary na nosie

Rozpinam po艂y p艂aszcza a plecak k艂ad臋 na ziemi, opieraj膮c go o nog臋. Rozgl膮dam si臋 szybko za najbardziej odosobnionym miejscem w ten karczmie. Najlepiej by przy niej nie by艂o zbyt wielu os贸b. Ceni臋 sobie cisz臋 i spok贸j. Pod p艂aszczem mo偶na dostrzec 偶e m臋偶czyzna nosi kamizelk臋 koloru brunatnego, a z jednej kieszeni wystaje rysik.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta spojrza艂a tylko na owego dziwnego skryb臋, b膮d藕 t艂umacza, jak si臋 sam tytu艂owa艂. Wzruszywszy ramionami, 艣ci膮gn臋艂a sw贸j p艂aszcz, zostaj膮c w samym ubraniu, a w艂a艣ciwie zielonej szacie, rozci臋t膮 w kroczu, by nie przeszkadza艂o to w je藕dzie konnej. Mia艂a br膮zowe, kr臋cone w艂osy i lekki u艣miech na twarzy. Wydawa艂a si臋 by膰 pe艂n膮 偶ycia osob膮, w przeciwie艅stwie do jej towarzysza. Nie mniej wida膰 od razu by艂o, 偶e nie jest osob膮 zupe艂nie bezbronn膮- noszony przez ni膮 miecz i 艂uk, kt贸ry 艣ci膮gn臋艂a z plec贸w, sugerowa艂, 偶e pomimo swojego niewinnego wygl膮du jest w stanie zrobi膰 kuku tym, kt贸rzy j膮 zaczepi膮. Opiera艂a si臋 ka kiju, wskazuj膮cym na to, 偶e jest r贸wnie偶 w臋drowniczk膮. Podobnie jak uczony- mia艂a torb臋, na poz贸r ci臋偶k膮, przerzucon膮 przez jedno rami臋. Spogl膮daj膮 na to, jak jej niedosz艂y towarzysz sk艂ada zam贸wienia, czeka cierpliwie. Jak odszed艂- dziewczyna skierowa艂a swoje kroki ku ladzie i z u艣miechem na twarzy, rzek艂a:

- Witajcie, dobry karczmarzu. Jak widz臋 ruch u was nie ma艂y dzisiejszego dnia. Nie mniej jednak my艣l臋, 偶e przyjmiecie zam贸wienie strudzonej w臋drowniczki i podacie mi贸d pitny oraz dziczyzn臋. Oraz pok贸j na noc, bowiem nie wypada艂o by, by kobieta spa艂a w jednej sali z m臋偶czyznami.

Jej g艂os by艂 naprawd臋 weso艂y i pe艂en 偶ycia, nawet jak na ow膮 por臋 roku. Gdy ju偶 z艂o偶y艂a zam贸wienie, spokojnym i gi臋tkim krokiem uda艂a si臋 w stron臋 wolnej 艂awy, by spocz膮膰.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Codziennie kogo艣 zabij膮... Te偶 mi co艣. Jak kto艣 nie potrafi poradzi膰 sobie to z jakiej okazyi ma mu pomaga膰 osoba, kt贸ra niech臋tnie do takich spraw podchodzi?

Kiedy dziewucha m贸wi艂a o cenie - konkretnie w tym momencie kiedy doda艂a, i偶by ta sumka nie wystarczy艂a - na mojej twarzy pojawi艂 si臋 u艣mieszek sugeruj膮cy, 偶e by膰 mo偶e jako艣 si臋 dogadamy.

- Na dworzu widzia艂em map臋, mo偶e by膰 pomocna - odezwa艂em si臋. - Znaczy mo偶e by膰 pomocna jak kto艣 czyta膰 potrafi. Ja na 艣ladach si臋 znam i na tropieniu...

Cholera, grosz zda艂by si臋 byle jaki.

- Skoro wzi臋艂a go dru偶yna to we dw贸ch nie poradzimy sobie. Nie zim膮 kiedy nie posiadamy szans na jakiekolwiek zaskoczenie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zerkn膮艂em tylko na ludzi , kt贸rzy w艂a艣nie weszli. Oni nie wygl膮daj膮 na takich co maj膮 powa偶ne problemy. S膮 ma艂o interesuj膮cy... <mrukn膮艂臋m jakby w zamy艣leniu> - Hmm..
<S艂uchaj膮c s艂贸w siedz膮cego obok m艂odego my艣liwego ,jak mniemam w tym momencie, przyszed艂 mi do g艂owy pomys艂 , ca艂y plan, wyobrazi艂em sobie to...>
-Tak , mapa... Rano rzuce na ni膮 okiem , czy pokazuje drog臋 do ...jak to nazwa艂a艣 Sybillo , Wisz膮cego W膮wozu...

<Zastanawiam si臋 chwil臋 po czym zn贸w m贸wi臋 do dziewczyny...>

-Pomog臋 Ci za t臋 skromn膮 zap艂at臋 ... i wszystko co zechc臋. Ale musz臋 by膰 pewien , 偶e jest sens tego dzia艂ania, 偶e tw贸j brat 偶yje i znajd臋 go tam gdzie si臋 udam.

<Nie odwracaj膮c g艂owy rzek艂em do m艂odego m臋偶czyzny obok>
-Je艣li nie chcesz i艣膰 to zostaniesz... Zima to najlepsza pora na polowanie na grubego zwierza...
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Akasha
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 12
Sk眃: Mielec

PostWys砤ny: Wto Cze 22, 2010 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko para nowoprzyby艂ych ludzi wesz艂a do karczmy zrywam si臋 od sto艂u, szybkim krokiem wchodz臋 na schody po przeciwnej stronie od drzwi wej艣ciowych i udaj臋 si臋 na pi臋tro gospody - zanim ci jeszcze zd膮偶膮 otrzepa膰 si臋 ze 艣niegu i zdj膮膰 kaptury.
_________________
Gdy jeste艣 daleko to z t臋sknoty p艂acz臋, boj臋 si臋, 偶e wi臋cej ju偶 Cie nie zobacz臋

#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - Sybilla
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Nast阷ny
Strona 2 z 20

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group