Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
William King "Zabójca Gigantów" 7 Tom

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Seria Gotrek & Felix
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Cze 14, 2010 19:21    Temat postu: William King "Zabójca Gigantów" 7 Tom Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do wystawiania recenzji i komentowania tej pozycji ze świata Warhammera.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Sro Sty 11, 2012 17:22, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Nie Cze 20, 2010 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta cześć zdecydowanie mi sie podoba

na poczatku bardzo interesujaco ukazane elfy.Mozna odczuc innosc tej rasy nawet w ich rozmyslaniach.
Postac maga Teclisa oraz ciagle utarczki słowne z Gotrekiem naprawde bawia i pozwalaja na spora dawke usmiechu:).
Nie podobalo mi sie jak King pozbył sie dwojki naszych pobocznych bohaterów naprawde przydaliby sie w tej czesci.
Nastepny plus zdecydowanie za parke blizniaków ktora poznalismy juz w Zabojcy bestii.
Bardzo klimatycznie zroniona starozytna światynia oraz sama walka z Gigantem.
Popisy Teclisa w walce z magami tez swietnie oipsane( zdecydowanie pasowaloby umiescic tutaj Maxa,brakowalo mi jego postaci w tej czesci)

Takze walki Orków ze Zwierzoludzmi ciagłe napiecie i bliskosc zagłady trzymaly mnie w napieciu.

Sam legendarny Albion bardzo ciekawie ukazany,bardzo ponury,wszedzie widac slady pradawnych cywilizacji.
Jednak droga do samego Albionu zgoła zaskakujaca,moze byc takze momentami troszke meczaca,zanadto ja wydlużyli.
Jednak sadze ze King chcial ukazac nam dokladnie jak bardzo ścieżki zostały skażone.

Mi sie ta naprawde podobala i miło spedziłem przy niej czas.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kokosso



Do³±czy³: 21 Cze 2010
Posty: 3

PostWys³any: Pon Cze 21, 2010 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały czas szukam tej książki i jest na razie słaba dostępność . Jest jedna sztuka na alegro ale za 60 zł + koszty wysyłki , ale niestety w kiepskim stanie . Jak by ktoś miał jakieś info gdzie szukac poprosze o info . POZDRO .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Cze 21, 2010 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://ssl.allegro.pl/item1088265069_william_king_warhammer_zabojca_gigantow.html

https://ssl.allegro.pl/item1086837294_zabojca_gigantow_william_king_warhammer_unikat.html


2 aukcje na allegro z ZG.Nie sadze bys trafil taniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Bjorni
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 14 Cze 2010
Posty: 46
Sk±d: Karak Zorn

PostWys³any: Pon Cze 21, 2010 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kokosso uwazam ze jak nie kupisz teraz to nie pytaj wiecej o to na forum
CC padlo wiec szansy ze bedzie dodruk juz nie ma, ja z Nekropolie Gaunta dam na luzi 50 dyszek bo to sie nazywa kolekcjonerstwo kolego, jak sie niechcesz w to bawić to poszukaj w bibliotekach szkolnych lub publicznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kokosso



Do³±czy³: 21 Cze 2010
Posty: 3

PostWys³any: Wto Cze 22, 2010 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bjorni nie interesuje mnie ile wydałeś ile masz zamiar wydać. Nie tobie decydować czy będę pytał czy nie. Pilnuj waszmość swego domku grzecznie powiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Seria Gotrek & Felix Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group