Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Uwagi i podziękowania.
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> AnioÅ‚y Przeznaczenia Blackswordsmana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Kwi 04, 2006 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hurrey!
Trzeba przyznać, że Black dobrze prowadzi, ale dla Tossina za dużo się stało. Nie potrafi tego wszystkiego objąć swoim zamkniętym, mieszczańskim umysłem, dla którego magia, to niezłe sztuczki w cyrku. Dlatego też możecie go teraz odwiedzić, drodzy towarzysze, w Miejskim Hispicjum im. Sióstr Miłosierdzia Shalyi w Altdorfie... może nawet z wami porozmawia.

Wniosek: nowa postać Very Happy
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Kwi 04, 2006 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Tossinie na pewno cię odwiedze wezme Shanka ze soba, zrobi sie mały dymek:) przyniesiemy ci jakąs paczke (bombe w prezencie) hehehe. Będziemy tęsknić chlip, chlip
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Kwi 05, 2006 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie Jaracz to nie wiem czemu zostawiłeś tą postac może znudziła się czy co ale moim zdaniem zajebiście pod względem psychologicznym ją odgrywałeś !! Mam nadzieje że pokazesz nową postacią też równie ciekawy kunszt Smile Do zobaczenia w sobote Dzięki wszystkim za gre i przedewszystkim dla Blacka za prowadzenie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Kwi 30, 2006 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaracz niech Tossi wróci,bood kiedy zapiasłes sie do psychiatryka zdązyli mnie zdeptac , skopac, podpalic, wysadzic......TOSSI WRÓĆ!!
A poważnie Black jak tak dalej, to sam ci załatwie Oskara!!Jest superancko [ ale to jałagodniejsze stwierdzenie]. Na dzień przed Wise'm dostaje juz skurczów brzucha ze zenerwowania, i na myśl co bedzie tym razem. Co twój genialny móżg wymiśli znowu.
Moja prośba [pewnie większość się zgodzi ] załatw nam jakąś broń, zwyczajną ale ostrą Smile , bo czuję sie goły bez niej
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Nie Kwi 30, 2006 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tossi nie wróci... ale z chęcią cię powita w hospicjum Very Happy Ewentualnie, może dostanie przepustkę, żeby odwiedzić cię w świątyni Shalyi...
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Sie 05, 2006 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka uwaga drużyno. Odkąd zostało was troje<teraz jeszcze sie dołaczył Gregory> to nie wypowiadacie sie tutaj ani troche. I nawet nie chodzi o podziękowania które dostaje od was na gg po każdej sesji. Ale lubie widzieć tutaj wasze opinie pomysły, pytania itp.. No drużyna pisać coś. Po to jest ten dział.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Sie 05, 2006 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra. Wszystko jest super dostałem pałkę..........ty wiesz czego chcęRazz Twisted Evil
A poza tym spox ale od 12 do VIII nie będzie mnie, wyjeżdzam na ulop nr 2Smile wiec sorka ale nie bede mógł grać
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> AnioÅ‚y Przeznaczenia Blackswordsmana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group