Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dan Abnett i Nik Vincent "Krew Gileada"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer Fantasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Cze 12, 2010 15:49    Temat postu: Dan Abnett i Nik Vincent "Krew Gileada" Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do recenzji tej pojedynczej pozycji ze 艣wiata WH.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Cze 12, 2010 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w/g mnie najgorsza ksi膮zka jaka czytalem i nawet nie ma prawa lezec ko艂o takiej ksiazki jak ""Wojownicy Ulryka".Naprawde najgorsza pozycja jaka dotychczas wyszla ze swiata WH w naszym jezyku.

Szkoda r膮k by nawet sie rozpisywac na jej temat.

Zdecydowanie NIE POLECAM!

Ja po ciezkich trudach zmeczylem ja do konca a dla przykladu moja dziewczyna poddala sie po polowie i odlozyla ja.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
czaszek



Do潮czy: 18 Cze 2010
Posty: 4

PostWys砤ny: Sob Cze 19, 2010 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksi膮偶ka nawet dobra,daje sie bez problemu czyta膰 ,chodz zda偶aj膮 si臋 jakie艣 dziwne fazy jak cho膰by ta niematerialna forteca w 艣rodku lasu,no i sam Gilead to posta膰 tak tragiczna 偶e a偶 nudna,dodatkowo autor chcia艂 mie膰 elfi膮 wesje Gotreka i stworzy艂 maszyn臋 do zabijania,tylko tutaj jest ona bezbarwna i nikomu nie potrzebna.Ostatni rozdzia艂 ksi膮偶ki najlepszy -taka Warhammerowa wersja "Siedmiu wspania艂ych".Klimat te偶 przewa偶nie daj臋 rad臋,fan szyszkojad贸w zawsze co艣 tam mo偶e pod艂apa膰 dla siebie..og贸lnie tak 6/10
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Psborsuk
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Cze 2010
Posty: 37
Sk眃: 艁贸d藕, Koluszki

PostWys砤ny: Pia Lip 16, 2010 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno przeczyta艂em t臋 pozycj臋, i musz臋 powiedzie膰, 偶e nie zgadzam si臋 z przedm贸wcami. Oczywi艣cie, poni偶sza ocena jest jak najbardziej subiektywna Wink
Ksi膮偶k臋 czyta si臋 dobrze, cho膰 niestety jest to kolejny tytu艂, kt贸ry ucierpia艂 na skutek b艂臋d贸w cenzorskich. Ale, 偶e do tego powoli si臋 przyzwyczaili艣my, to przejd藕my dalej.
Akcja jest wartka, opisy nie s膮 tak monotonne, jak momentami w Rocie. Jest kilka niespodziewanych zwrot贸w i zaskakuj膮cych rozwi膮za艅 (jak cho膰by zako艅czenie wyprawy do grobowca wraz z imperialnymi). Bardzo ciekawym posuni臋ciem autora jest osoba narratora, powoduj膮ca, 偶e unosimy lekko brew w zdziwieniu na ostatnich stronicach ksi膮偶ki.
Ciekawie uj臋te 偶ycie i zwyczaje le艣nych elf贸w, ich relacje z lud藕mi i wzajemny stosunek do siebie.
Czy ta niematerialna forteca by艂a z艂a? No nie wiem, w ko艅cu to chaos Razz Wink
_________________
Niech 偶yje wolno艣膰 s艂owa!
Niech 偶yje swoboda wypowiedzi!
Niech 偶yje 艂atwy dost臋p do internetu!

Tylko czemu na wej艣ciu nie ma testu IQ...?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Sie 10, 2011 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyta艂em t臋 ksia偶k臋 jaki艣 czas temu i jako stary fan fantasy stwierdzam ,偶e nie jest ona dla ka偶dego. Napewno nie jest nudna ale jest momentami ci臋偶ka i g艂臋boka. Og贸lnie bardzo ciekawa ale je艣li kto艣 jest niecierpliwy i nie lubi si臋 rozwleka膰 my艣leniem nad niekt贸rymi w膮tkami to ta ksia偶ka mo偶e mu si臋 nie spodoba膰. A forteca w lesie by艂a...dziwna. To najodpowieniejsze s艂owo. Posta膰 Gileada jest tragiczna ale napewno nie nudna. Raczej trudna do zrozumienia i uto偶samiania si臋 szczeg贸lnie dla kogo艣 kto idzie przez 偶ycie lekko. Podsumowuj膮c ksia偶ka smutna i w skali 1-10 te偶 da艂bym jej 6 no mo偶e 7 za jej nieprzyst臋pno艣c w艂a艣nie.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer Fantasy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group