Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Budynek Stra偶y
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Gru 12, 2005 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarafani wstrzymuj膮 ostrza艂 z powodu braku be艂t贸w. Malek nie ma ju偶 mocy magicznej. Samuel trzyma si臋 z magicznym pociskiem w r臋ce z dala od Valdisa. Abuk sterczy jak s艂up soli. Filavandrel, rzucasz si臋 do walki u boku Maleka. Valdis nie daje rady z obustronnym naporem... Zanim jednak zosta艂 wytr膮cony z r贸wnowagi i trza艣ni臋ty p艂azem halabardy Maleka zada艂 pot臋偶ny cios Filavandrelowi, kt贸ry polecia艂 na kilka metr贸w do ty艂u. Miecz wyl膮dowa艂 nieco dalej, wbijaj膮c si臋 w klepisko... Filavandrel, masz rozci臋ty napier艣nik i pot臋偶n膮 ran臋 w klatce piersiowej. Boli jak cholera... To znak 偶e prze偶yjesz, ale b臋dziez mia艂 blizn臋. Samuel szybko doskakuje do Valdisa i "wyjmuje" z niego jak膮艣 czerwon膮 chmur臋. Do cia艂a Valdisa wp艂ywa jaka艣 granatowa chmura z nik膮d i odzyskuje on sw贸j danwy wygl膮d. Miecz zmienia kolor na normalny ognisty po czym ga艣nie. Samuel unicestwia dusz臋 Xorteca na zawsze promieniem energii z r臋ki. Pot臋偶ny wrzask wype艂ni艂 komnat臋. Nieprzytomnego Valdisa odnie艣li do obozu Sarafani, podobnie jak zmar艂ego Xsarego. Samuel i Abuk id膮 z nimi do obozu... Malek pomaga Ci, Filavandrelu, wsta膰.
MALEK:-Sko艅czone. Zosta艂o tylko jedno zadanie do zrobienia. Zbieram grup臋 艣mia艂k贸w by otworzy膰 magiczn膮 bram臋 na ko艅cu podziemi zdobycznymi kluczami. Tam czeka jakie艣 wielkie z艂o. Nie zaszkodzi je zniszczy膰 i zdoby膰 to co mo偶e posiada膰. Jest Pan ze mn膮, generale?

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Gru 12, 2005 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Troche jak by z lekkiego transu wydobyty oprzytpomnia艂em i nawet nie zdaje sobie sprawy co si臋 sta艂o zdaje sobie sprawe 偶e moja energia magiczna jest na wyczeraniu co powa偶nie mnie os艂abi艂o ie spa艂em od ponad dw贸ch dni zastanawiam si臋 czy i艣c pod t膮 brame czy mo偶e jednak zawr贸ci膰....jednak stwierdzam po chwili, 偶e nie dam rady nie zg艂aszam si臋 do przedsi臋w藕i臋cia i ide do Volda...>

-witam kapitanie nie b臋de si臋 pcha艂 dalej tam gdzie mnie nie chc膮 a pozatym jestem wyci臋czony wi臋c poprosze o swoj膮 nagrode za wykonane zadanie i jeszcze jedna sprawa niech nikt nie rozpowiada ze mnie tu widziano 偶e jestem jakim艣 niby bohatere bo nim nie jestem... to by by艂o na tyle...

<zm臋czony czekam na nagrode sprawdzam wszystko co dosta艂em i stoje jeszcze chwile 偶eby zebrac my艣li gdzie is臋 uda膰 i co zrobi膰 ze sob膮>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Thorbiorn
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 12 Maj 2005
Posty: 87
Sk眃: Ulthuan

PostWys砤ny: Wto Gru 13, 2005 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<hmm kolejna blizna do kolekcji,mowie patrzac na katke piersiowa,kurde niezle oberwalem,rozgladam sie jak tam reszta>
-Wszyscy cali??
<podchodze i zabieram miecz>
- z toba sie nigdy nie roztane
<mowie po cichu do siebie>

-wyjdzmy stad jak najszybciej mam juz dosc tych cholernych podziemi,musze odetchnac swiezym powietrzem.
<po wyjsciu udaje sie po swoja nagrode a potem spowrotem do palacu>
_________________
Life is only real then,when 'I'am"
When I walk on the way,on the Fourth Way
SESJA ALDORF:genera艂 Filavandrel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Gru 14, 2005 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ABUK

Dostajesz swoj膮 nagrod臋. Stary sprz臋t zostaje Ci zabrany, w zamian dostajesz rekompensat臋 pieni臋偶n膮. Dostajesz:
na nogi: Buty Skoku,
na r臋ce, tors i nogi: kolczuga lekko magiczna bez wagi, pod ubranie + aketon (mi臋kki podk艂ad),
ko艂czan be艂t贸w zapalaj膮cych,
lekko magiczna ci臋偶ka kusza,
amulet na szyj臋 z moc膮 czaru Kula Ognia,
pier艣cien na lew膮 r臋k臋 z czarami prostymi (Magiczny P艂omie艅, P艂on膮ce 艢wiat艂o i Magiczne Zamkni臋cie),
pier艣cie艅 na praw膮 r臋k臋 magicznie polepszaj膮cy umys艂 i charyzm臋 nosz膮cego,
nowe, czarne ubranie (p艂aszcz do ksotek z kapturem, kapelusz inkwizytorski, bia艂a koszula i czarna kamizelka oraz solidne spodnie),
lekko magiczny 艁amacz Mieczy (z膮bkowany lewak do 艂amania or臋偶a wroga)
i d艂ugi miecz ze zdolno艣ciami: Zgubna Bro艅-Ludzie Chaosu (kulty艣ci, wojownicy itp.), Atak P艂omieni (magiczny ogie艅) i Pot臋偶ne Uderzenie (raz na dzie艅 niesamowicie druzgocz膮ce uderzenie kt贸re uaktywni膰 mo偶na kiedy wr贸g nie ma szans unikn膮膰 miecza).

Opr贸cz tego 300zk i zaprowiantowanie najlepszej jako艣ci na ca艂y tydzie艅. Voldo zgodzi艂 si臋 偶eby nie rozpowiada膰 o czynach tutejszych. Wychodzisz z Kryszta艂owych Grot, zaraz po tym jak Valdis powiadamia rodzin臋 Xsarego o 艣mierci i jak pozosta艂e grupy wojskowe wracaj膮 zwyci臋skie. Zostaj膮 rozstawione nieliczne stra偶e... W kasztelu miejsce zajmuj膮 Paladyn Malek, Samuel Kap艂an i Valdis Loriannav. Voldo wraca do Budynku Stra偶y z Rheonem, Thyrwindem i Vortigernem u boku. Cia艂o Xsarego jest preparowane w Budynku Stra偶y. Valdis odnosi uszkodzonego Drakkona (jego miecz dwurak) do naprawy, sam bierze Morgahuna (miecz dwurak Xsarego). Abuk, Voldo 偶egna Ci臋, m贸wi膮c aby艣 jak najszybciej wr贸ci艂 do Karczmy 偶eby zameldowa膰 si臋 ze swoim poprzednim zadaniem.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Gru 14, 2005 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<偶egnam si臋 z Voldem i id臋 w kierunku karczmy jedynie dzi臋kuje za kapelusz i m贸wi臋 偶e niechce 偶eby mnie kojarzono z inkiyzycj膮 wole si臋 nie 偶ucac w oczy a偶 tak bardzo...>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
azgard
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 15 Mar 2006
Posty: 16

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zamaszyscie stwiajac kroki i drapiac sie po brzuchu, chyba to zarcie z karczemnych wozow nie bylo dobrm pomyslem, wchodze do budynku usmiecham sie szeroko, juz od progu mowie glosno, tak aby kazdy w budynku mogl to uslyszec>

- Ha! Widze ze Sigmar nie poszczedzil swojej szczodrosci ludzkiemu plemieniu, tak tak... widac zescie zuchy!

< po tych slowach smieje sie glosno i tubalnie>

- Roboty jakiejs szukam, uczciwej, dlategom dowas przyszedl, macie tu jakis klopot z jakim ja niemogl bym sobie poradzic!? Jak tak to mowcie, a przekonacie sie czy i madrosci Sigmar wam nie poskompil

< patrze po zgromadzonych, po czym podchodze do Johanna >

- podobno mozna tutaj robote jakas dostac, tak mi przy slupie, w centrum powiedziano, jedno ja czytac nie umiem, ale bic i pic za cala kompanije!

<znowu zanosze sie smiechem >

- mam takze kilka innych talentow

< znizam ton glosu >

- po nocy sie skradac potrafie, jeszcze nie spotkalem bestyji co by mi straszna byla, a igdy trzeba to glowa rusze

< mowiac ostatnie slowa muragm do straznika >

- wiec jak znajdzie sie tu dla mnie jakas robota, czy sam mam po lasach banitow, czy jakies innech pfu < spluwam > goblinow mordowac!?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group