Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sartosa
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Mag贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Gru 22, 2009 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opuszczam r臋k臋 i zn贸w wspieram si臋 na kiju.

- Lestat - zwracam si臋 do towarzysza - opowiedz o wszystkim mistrzowi Geltowi zgodnie z prawd膮. Wiesz czemu odchodz臋. Felix - zwracam si臋 do ucznia Vendoma wyci膮gaj膮c p臋kat膮 sakw臋 - tu s膮 kolegialne pieni膮dze. Zwr贸膰 je prosz臋 do kolegium z艂ota.

K艂ad臋 sakw臋 na ziemii i robi臋 kilka krok贸w w ty艂.

- Rash... - m贸wi臋 do przyjaciela - dzi臋kuj臋.

- Bywajcie!

Odchodz臋.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Gru 22, 2009 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cud, 偶e kolegia si臋 nie posypa艂y w 9 piekie艂 do tego czasu skoro walcz膮 miedzy sob膮... Nie przeszkadzaj sobie cz艂owieku ka偶dy czego艣 tu szuka po co mamy sobie przeszkadza膰 ?

< m贸wi臋 do nieznajomego. ' Rev obserwuj mag贸w ciekawi mnie co teraz zrobi膮 ? ' Przygl膮dam si臋 nieznajomemu i badam jego aur臋, czy on te偶 jest jakim艣 dziwnym magiem czy tylko wojownikiem ? >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Gru 22, 2009 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po d艂u偶szej chwili dopiero dotar艂o do mnie, 偶e wygra艂em walk臋 z demonem. I to w... bardzo 艂atwy spos贸b. Czuj臋 si臋 dziwnie, jakbym... oszukiwa艂?

Odp臋dzam te szalone my艣li, podobnie jak pozosta艂e resztki mro藕nych mocy. Bestia Chaosu zosta艂a odes艂ana. Goro dosta艂 zn贸w wpierdol. Jestem zadowolony. Moje ego jest usatysfakcjonowane.

Na razie.

Obserwuj臋 z ciekawo艣ci膮 i niepokojem pokaz sztucznych ogni, kt贸ry zaprezentowa艂 Wielki Nekromanta w tandemie z tym dziwnym piro-liszem. Jeszcze bardziej jestem zdziwiony wynikiem tej偶e walki, aczkolwiek jestem poniek膮d uradowany - je艣li wygra艂by kt贸ry艣 z nich, my mieliby艣my problem.

O czym pozostali obecni tutaj ludzie chyba sobie nie zdaj膮 sprawy.

Dzie艅 obfitowa艂 w interesuj膮ce zjawiska, tote偶 widzia艂em przed sob膮 "walk臋" dw贸ch imperialnych kolegiat贸w. Od razu przypomnia艂y mi si臋 czasy bycia uczniem, kiedy to musia艂em ci膮gle, na ka偶dym kroku i zawsze 艣ciera膰 si臋 ze swoimi m臋skimi rywalami oraz kobiecymi "siostrami" kt贸re ca艂kowicie zdominowa艂y "Kolegium Lodu". Najwidoczniej dla imperialc贸w pojedynki mi臋dzy magami o byle g贸wno s膮 dziwne - s膮dz膮c po minach wszystkich dooko艂a i zachowaniu obu zainteresowanych.

Wzruszam ramionami bez s艂贸w. Zebrani wok贸艂 mog膮 ju偶 wyra藕nie zauwa偶y膰 (po ma艂ym odtajaniu szronu i sopli z twarzy i ubioru), 偶e oberwa艂em i obrzyga艂em swoje, jestem ca艂y mokry i... odm艂odnia艂em.

Jeszcze tego dok艂adnie nie wida膰, ale przeszed艂em prawie ca艂kowit膮 metamorfoz臋. Nat臋偶enie Magii T艂a, Przekle艅stwa Tzeentcha i prawie ca艂kowite zespolenie z Lodem podczas walk na 艣mier膰 i 偶ycie z wykorzystaniem najpot臋偶niejszych mocy sprawi艂o, 偶e znik艂 mi ca艂kiem zarost z twarzy, w艂osy i brwi sta艂y si臋 srebrno-bia艂e czy tam srebrno-szare, oczy przybra艂y b艂臋kitny kolor, tatua偶 mocy na policzku znik艂, a ca艂a moja sylwetka sta艂a si臋 bardziej wychudzona, co wida膰 najbardziej po twarzy.

Kiedy ujrz臋 siebie w lustrze, prze偶yj臋 szok...

- Wybaczcie... mistrzowie z Imperium... ale... <wzdycham ci臋偶ko> Co by艣cie powiedzieli na ma艂y odpoczynek w tej pami臋tnej tawernie tilea艅skiej? No, chyba 偶e wolimy eksploracj臋 tych ruin i dobicie pozosta艂ych Tzeentchian - je艣li takowi s膮.

Odpierdolili艣my kawa艂 zajebistej roboty. Ktokolwiek uszed艂 teraz z 偶yciem z naszych wrog贸w, z pewno艣ci膮 jest os艂abiony. Odes艂anie demona, zabicie Championa Khorne'a, ucieczka Goro Kasahary, 艣mier膰 kilku innych wrog贸w - Mrocznego Zira czy niekt贸rych Tzeentchian... W zamian ledwo par臋 ran u ka偶dego i jeden Astromanta.

Wbrew wszelkim oczekiwaniom u艣miecham si臋. To jest sukces. A szczeg贸lnie m贸j osobisty.

Zastanawiam si臋 nad tym powrotem do karczmy w tamtym tilea艅skim mie艣cie... tak, to by by艂o dobre. Zostawi艂em tam kobiet臋, kt贸rej kobieco艣膰 przykaza艂em sobie prze艣widrowa膰 mym czarodziejskim pr臋tem po raz drugi...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Sro Gru 23, 2009 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wiedzia艂em, 偶e to tak si臋 sko艅czy...
Westchn膮艂em tylko, obwi膮zuj膮c r臋ce r臋kawami szaty. Podszed艂em do Zira i poklepa艂em po ramieniu...
- Pi臋knie, kurwa. Pi臋knie. Po艂o偶ymy go ko艂o tego Khornisty- b臋d膮 do siebie pasowali...
U艣miechn膮艂em si臋 lekko i podszed艂em do Vendoma. Wzi膮艂em go na barki i zacz膮艂em prowadzi膰. Na statku go opatrz臋.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Gru 23, 2009 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kerro

Skupi艂e艣 si臋 na m臋偶czyzny w czerni, wyt臋偶aj膮c wszelkie zmys艂y. Z pocz膮tku zdawa艂 Ci si臋 by膰 zwyk艂ym 艣miertelnikiem, zwyk艂ym wojownikiem, lecz gdy spojrza艂e艣 mu w oczy ujrza艂e艣 co艣 w nich niepokoj膮cego. Oczy m臋偶czyzny by艂y czarne niczym noc i puste. G艂臋bia mroku kryj膮ca si臋 w nich si臋ga艂a w g艂膮b twego umys艂u. Ujrza艂e艣 jak膮艣 mroczn膮 istot臋 kryj膮c膮 si臋 w cieniu a jej roz偶arzone czerwone,, niczym pulsuj膮ca krew, 艣lepia wpatrywa艂y si臋 w Ciebie powoduj膮c i偶 odczu艂e艣 strach. Istota zaczyna艂 wy艂ania膰 si臋 z tego mroku i kierowa膰 si臋 w Twoj膮 stron臋 i gdyby nie to 偶e to wszystko dzia艂o si臋 w Twoim umy艣le zacz膮艂by艣 ucieka膰. Ujrza艂e艣 jak tw贸r chaosu zaczyna przybiera膰 materialn膮 i fizyczn膮 pow艂ok臋 wi臋c szybko wycofa艂e艣 swe my艣li i powr贸ci艂e艣 do normalnego 艣wiata. M臋偶czyzna w czerni wyj膮艂 miecz kt贸ry pulsowa艂 magiczn膮 aur膮 i rzek艂 do Ciebie:

- Tw贸j smr贸d mi przeszkadza tak samo jak od贸r Twego s艂ugusa – oczy jego zap艂on臋艂y ogniem

Veit rozszerzy艂 z niedowierzania oczy i zacz膮艂 „trz膮艣膰” si臋 z w艣ciek艂o艣ci. Jego 藕renice powi臋kszy艂y si臋 a usta wygi臋艂y si臋 w morderczym grymasie. Zacz膮艂 si臋ga膰 po bro艅…
Spojrza艂e艣 na katakumby. Ca艂e wej艣cie leg艂o w gruzach, przygniecione od艂amkami ska艂 do kt贸rych ruszenia potrzebne by艂y by giganty. Nie widzisz innych wej艣膰 a jak wygl膮da w 艣rodku droga to nie wiesz. By膰 mo偶e i d贸艂 zosta艂 zawalony tak 偶e na zawsze pogrzebano tajemnice skrywane w 艣rodku. M臋偶czyzna w czerni spokojnie czeka na to co zrobicie. Na jego twarzy maluje si臋 pewno艣膰 siebie i du偶a doza wiary we w艂asne si艂y. Albo wy go nie doceniacie albo on was..

Zir

Ruszy艂e艣 przed siebie, cho膰 czu艂e艣 wzrok towarzyszy na swoich plecach. Nikt Ci臋 jednak nie zatrzymywa艂 a ty szed艂e艣 a偶 dotar艂e艣 na brzeg gdzie czeka艂a na Ciebie ma艂a 艂贸dka obsadzona piratami z Natali膮 na czele. Na Tw贸j widok u艣miechn臋艂a si臋 i rzek艂a tylko:
- Ciesz臋 si臋 偶e jeste艣 s艂ownym cz艂owiekiem – wskaza艂a Ci miejsce na 艂贸dce.
Ruszy艂e艣 z ni膮, p艂yn臋li艣cie jakimi艣 mniejszymi zatoczkami kt贸rych na pewno nie ma i nie b臋dzie na mapie. Dotarli艣cie w ko艅cu do brzegu. Szli艣cie ca艂y dzie艅 a偶 w ko艅cu znale藕li艣cie si臋 przed bram膮 olbrzymiej fortecy kt贸rej cz臋艣膰 wykuta zosta艂a ze ska艂y. Na flankach powiewaj膮 flagi z weso艂ym Rogerem. Serce zacz臋艂o Ci bi膰 szybciej a d艂onie mimowolnie zacisn臋艂y si臋. 呕elazne kraty zacz臋艂y si臋 podnosi膰 do g贸ry a Natalia wskaza艂a Ci gestem d艂oni by艣 ruszy艂 i mimowolnie rzuci艂a z u艣miechem na ustach:

- U艣miechnij si臋, to b臋dzie Tw贸j dom przez najbli偶szy rok. Czy偶by艣 si臋 ba艂 ?

Vendom / Lestat / Wilkomir / Manfred

Gdy ju偶 Vendom doszed艂 do siebie ruszyli艣cie w powrotn膮 drog臋. W oddali widzieli艣cie m臋偶czyzn臋 w czerni kt贸ry sta艂 naprzeciw dw贸m magom Tzeentcha. Nawet gdyby艣cie chcieli mu pom贸c to ogie艅 rozprzestrzeniaj膮cy si臋 i kieruj膮cy si臋 w wasz膮 stron臋 uniemo偶liwia to. Czujecie si臋 poza tym zm臋czeni i macie powoli do艣膰 walki. Postanowili艣cie 偶e udacie si臋 w swoj膮 stron臋 a skoro 偶yczeniem Linoge’a by艂o i艣膰 tam to jego sprawa. Cho膰 to brutalne to jednak rzeczywiste. Dotarli艣cie do brzegu gdzie czeka艂a na was 艂贸dka. Przygotowali艣cie si臋 do wyp艂yni臋cia i ruszyli艣cie ….


Vendom / Lestat Arrow Imperium

Wilkomir / Manfred Arrow Tilea

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Gru 23, 2009 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz, patrz膮c na te surowe mury ukrytej fortecy i powiewaj膮ce na niej pirackie flagi, dosz艂o do mnie na co si臋 zdecydowa艂em. Otworzy艂em si臋 na heurystyczne wnioskowanie. Ju偶 nie powr贸c臋 do kolegium, kt贸re mnie wychowa艂o. Przyj膮艂em rol臋 zdrajcy, a pobudki s膮 teraz niewa偶ne. Gdy na horyzoncie pojawi si臋 bandera Imperium podnios臋 r臋k臋 przeciwko niewinnym, kt贸rych obieca艂em niegdy艣 chroni膰. Je艣li kr贸lowa rozka偶e, b臋d臋 zabija膰. Wierny Imperium przehandlowa艂em swoj膮 lojalno艣膰 za powodzenie misji i nie ma ju偶 odwrotu. Nie chc臋 wraca膰. Owoce tego spostrze偶enia wprawi艂y mnie w dreszcz, ale odkry艂em, 偶e nie czuj臋 偶alu. Ju偶 nie czuj臋 pustki, kt贸r膮 pozostawi艂 po sobie Jonas. Odrodzi艂em si臋, wtedy gdy On umiera艂 w ogniu. To nowa 艣cie偶ka dla mojego 偶ycia. Akceptuj臋 j膮.

Prostuj臋 si臋 i podnosz臋 lekko g艂ow臋. Odwzajemniam jej u艣miech.

- To nie strach moja Pani. To ekscytacja pocz膮tkiem nowego 偶ycia.

Ruszam w obr臋b mur贸w.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Gru 23, 2009 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Unosz臋 brwi i moje 藕renice si臋 rozszerzaj膮c kiedy widz臋 miecz... powstrzymuje gestem d艂oni Veita. 'czarne ostrze... ale jednak to chyba nie ten sam... ciekawe naprawd臋 ciekawe... co istota taka jak on, bez w膮tpienia z pi臋tnem chaosu na duszy robi w towarzystwie mag贸w kolegium???! ' skupiam wzrok na 'cz艂owieku' zaciskam r臋ce na kosturze i rozprostowuje skrzyd艂a. >

- Ja bym raczej pow膮cha艂 samego siebie bo sam nie pachniesz fio艂kowymi perfumami, rzek艂bym nawet, 偶e jeste艣 wcieleniem demona, co jest odrobin臋 nie dorzeczne gdy偶 zbrata艂e艣 si臋 z tamt膮 band膮 debili... nie ma potrzeby toczy膰 bezsensown膮 wojn臋 z kim艣 kto odda艂 swoj膮 dusz臋 w mrok, kiedy艣 w ko艅cu staniesz po stronie prawdy.

< pstrykam palcami i s艂owami 'Oloth kri'sha l' ssussun.' przywo艂uj臋 'Mg艂臋 Dhar' po czym uderzaj膮c kilka krotnie skrzyd艂ami unosz臋 si臋 w powietrze dalej skrywaj膮c si臋 w mroku m贸wi臋 beznami臋tnie >

- Bywaj dziwny cz艂owieku jeszcze si臋 spotkamy. Wypatruj znak贸w na niebie.

< kiedy oddalimy si臋 od tego miejsca rozpraszam mg艂臋 i m贸wi臋 do Veita. >

- Wracamy do siebie.

<' Rev TY te偶 z nami wracasz ' >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Sty 08, 2010 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir

Weszli艣cie w g艂膮b fortecy, gdzie piraci ju偶 czekali na swoj膮 kr贸low膮. Wszyscy pok艂onili si臋 jej z szacunkiem lecz na Ciebie patrzyli z艂owrogo, jakby z zazdro艣ci膮 i zawi艣ci膮. Szli艣cie uliczkami, mijaj膮c ch艂opc贸w udaj膮cych pirat贸w walcz膮cych na drewniane miecze, kowali zakuwaj膮cych w ogniu bro艅, domy w kt贸rych kobiety przygotowywa艂y jad艂o dla swoich m臋偶贸w a偶 w ko艅cu dotarli艣cie do du偶ego domu, kt贸ry przypomina艂 will臋. Weszli艣cie do 艣rodka, mijaj膮c dw贸ch stra偶nik贸w uzbrojonych w miecze i pistolety. Natalia gestem d艂oni kaza艂a Ci i艣膰 za sob膮, co te偶 uczyni艂e艣. Ca艂膮 drog臋 szli艣cie ju偶 w milczeniu a ty ci膮gle czu艂a艣 na swoich plecach wzrok. Wiedzia艂e艣 偶e ka偶dy Ci si臋 przygl膮da, ocenia i zastanawia si臋 co tutaj robi obcy. Przygl膮da艂e艣 si臋 艣cianom na kt贸rych wisia艂y obrazy przedstawiaj膮ce poprzednich pirackich przyw贸dc贸w i zauwa偶y艂e艣 偶e ka偶dy z nich by艂 m臋偶czyzn膮. Jeden nawet wydawa艂 Ci si臋 znajomy, lecz nie mia艂e艣 czasu dok艂adnie si臋 przyjrze膰 bowiem Ci z ty艂u pchn臋li Ci臋 do przodu poganiaj膮c. Poza malowid艂ami na 艣cianach wisia艂y r贸偶ne bronie, niekt贸re nawet nie pochodzi艂y z tego kontynentu. Willa jest do艣膰 du偶a bo zauwa偶y艂e艣, 偶e jest zrobiona z trzech pi臋ter ale Ciebie zaprowadzono do najwi臋kszej auli na dole. Natalia usiad艂a na z艂otym tronie a obok niej stan膮艂 Edward, pirat kt贸rego wcze艣niej ju偶 pozna艂e艣 na statku. Przygl膮da艂a Ci si臋 przez chwil臋 a nast臋pnie rzek艂a spokojnie:

- Dobrze, a wi臋c co dok艂adnie potrafisz robi膰 Panie Zir ? – jej oczy s膮 ch艂odne niczym l贸d


Kerro

Arrow G贸ry Kra艅ca 艢wiata, Mroczne Ziemie

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Sty 08, 2010 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Pani - wykonuj臋 lekki uk艂on - Umiem zmienia膰 rzeczywisto艣膰. Jestem taumaturgiem metalu. Zaprowad藕 mnie do map i zdrad藕 mi swoje plany, a pos艂u偶臋 rad膮. Zaprowad藕 mnie do pracowni, a pos艂u偶臋 Ci sztuk膮 alchemiczn膮. Zaprowad藕 do portu, a wska偶臋 twym ludziom ukryte uszkodzenia statk贸w. Rzu膰 mnie na morze, a wzmocni臋 wytrzyma艂o艣膰 偶agli podczas sztormu. Podczas aborda偶u wzmocni臋 bro艅 Twoich pirat贸w, a os艂abi臋 skuteczno艣膰 przeciwnik贸w. Powiedz s艂owo, Pani, a cho膰 nie lubi臋, b臋d臋 zabija膰 w Twoim imieniu.

Przez ca艂y czas patrz臋 w jej kierunku. Przy ostatnim zdaniu jednak opuszczam g艂ow臋.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Sty 14, 2010 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir

Natalia roze艣mia艂a si臋 gdy wspomnia艂e艣 o zabijaniu, a po niej ca艂a sala hukn臋艂a gromkim 艣miechem. Piratka jednak uciszy艂a wszystkich po chwili unosz膮c r臋k臋 do g贸ry.

- Panie Zir, widz臋 偶e i rozbawi膰 Pan umie. To 艣wietnie - jej g艂os jest nadal s艂odki cho膰 widzisz jak k膮ciki jej ust zaczynaj膮 si臋 rozszerza膰 w u艣miechu

Edward co艣 jej szepn膮艂 na ucho a ta tylko kiwn臋艂a g艂ow膮.

- Panie Zir dobrze, pierw zajmiemy si臋 sprawdzeniem stanu naszej zbrojowni, potem statk贸w, fortyfikacji i na koniec powie Pan nam co mamy zmieni膰. Porozmawia Pan z kowalami i zbrojmistrzami i je艣li ich produkty maj膮 wady pomo偶e im Pan to zmieni膰. Co Pan, Panie Zir potrzebuje by spe艂ni膰 me 偶yczenie? - jej g艂os znowu sta艂 si臋 ch艂odny i ostry

- Ma Pan czas do jutra rana bowiem we藕mie Pan udzia艂 w naszych 膰wiczeniach i codziennych zaj臋ciach. Nie obchodzi mnie Pan kim Pan by艂, teraz zajmie si臋 Pan tym co ka偶dy tutaj w tym miejscu. Od jutra zacznie Pan poza swoimi "specjalnymi" zaj臋ciami w pomocy utrzymania porz膮dku na statku, b臋dzie Pan szorowa艂 pok艂ady, jako 偶e zna Pan pismo i j臋zyki pomo偶e Pan dokszta艂ci膰 nie kt贸rych z nas, a tak偶e przeka偶e Pan nam cz臋艣膰 swojej wiedzy z zakresu wyrobu metali. - pokaza艂a gestem r臋ki 偶e mo偶esz przem贸wi膰

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Sty 15, 2010 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tysi膮ce dziewic... czasu mi nie starczy na to wszystko. Nie s膮dzi艂em te偶, 偶e rzuci mnie do szorowania pok艂ad贸w. Nic to... obieca艂em jej pos艂usze艅stwo i to b臋dzie mur, o kt贸ry odbije si臋 ka偶dy m贸j sprzeciw. Witaj 偶eglarskie 偶ycie... ahoj.
Poprawiam okulary i zastanawiam si臋 d艂u偶sz膮 chwil臋.

- Do zwyk艂ych bada艅 nad wyrobami waszych kowali i zbrojmistrz贸w nie potrzebuj臋 nic, pr贸cz tego co macie ju偶 w warsztatach. Mo偶e jedynie przewodnika. B臋d臋 za to potrzebowa艂 du偶o papieru, tusz, pi贸ra i kred臋. P贸藕niej b臋d臋 potrzebowa艂 sal臋 na badania alchemiczne. Wola艂bym te偶 osobi艣cie z艂o偶y膰 zam贸wienie u rzemie艣lnik贸w, kt贸rzy b臋d膮 odpowiedzialni za jej wyposa偶enie. B臋dzie tam te偶 du偶o szk艂a i wra偶liwych urz膮dze艅, dlatego wola艂bym aby ta sala by艂a zamkni臋ta dla wi臋kszo艣ci os贸b.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Sty 15, 2010 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir

Natalia kiwn臋艂a porozumiewawczo g艂ow膮 i wsta艂a. Wraz z ni膮 wstali wszyscy i tak jak ona opu艣ci艂a komnat臋. Ty zosta艂e艣 wraz z Edwardem i jeszcze jednym m艂odym ch艂opcem. Pirat podszed艂 do Ciebie i rzek艂:

- Adam - wskaza艂 r臋k膮 na ch艂opca - b臋dzie Twoim przewodnikiem. Dostarczy Ci niezb臋dnych rzeczy a tak偶e wska偶e Ci Twoj膮 komnat臋 i zaproponuje miejsce na pracowni臋. Wszystkie zam贸wienia b臋dziesz jemu przekazywa艂 a on ju偶 si臋 tym zajmie.

Edward machn膮艂 r臋k膮 i ch艂opiec podszed艂. Mia艂 mo偶e pi臋tna艣cie lat. Twarz jego jeszcze nie wie co to zarost, ale d艂onie wiedz膮 czym jest ci臋偶ka praca. Jest troszk臋 wi臋kszej postury od Ciebie i ma na sobie koszulk臋 z kr贸tkim r臋kawem i sk贸rzane spodnie. Za pasem ma schowany n贸偶. Na g艂owie ma za艂o偶on膮 bia艂膮 chust臋 z pod kt贸rej wystaj膮 rudawe k臋pki w艂os贸w.

- Poznajcie si臋 i chwil臋 porozmawiajcie a potem Adamie dopilnuj by Jonas von Zir dosta艂 to czego potrzebuj臋 i pami臋taj 偶e jeste艣 odpowiedzialny za niego i tak偶e za to by wykonywa艂 swoje obowi膮zki nale偶ycie - rzek艂 pirat po czym wyszed艂 zostawiaj膮c Ci臋 z ch艂opcem sam na sam

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Sty 15, 2010 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕ebym wykonywa艂 swoje obowi膮zki nale偶ycie? Ona chyba nie zrozumia艂a, 偶e dla mnie nie ma ju偶 powrotu...
Otrz膮sam si臋 z pos臋pnej my艣li i zwracam uwag臋 na Adama.

- Witaj. Co dok艂adnie do tej pory s艂ysza艂e艣 o czarodziejach?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Lut 01, 2010 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir

Ch艂opiec spojrza艂 na Ciebie lekko przestraszony i rzek艂:

- Tatko m贸wi艂 偶eby omija膰 magus贸w bo to zmieniaj膮 ludzi w 偶aby czy inne robactwo ale tatko te偶 m贸wi艂 偶e jak si臋 takiemu czarownikowi bebechy rozetnie mieczem to zamiast krwi ciemna posoka wyp艂ywa..

- No ja ten, magusa to nigdy nie spotka艂em Panie ... a mamula, ale to jak by艂em malutki, powiada艂a 偶e taki to rogi z g艂owy wyrastaj膮 w zamiast oczy to dwa 偶arz膮ce si臋 jak w臋giel kryszta艂y maj膮 no i 偶e porywaj膮 malutkie dzieciory..

Ch艂opiec cofn膮艂 si臋 o krok mierz膮c Ci臋 wzrokiem....

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Lut 06, 2010 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Taaaak....

Wielki z艂y i rogaty czarnoksi臋偶nik z 偶arz膮cymi si臋 w臋gielkami zamiast oczu rzucony do szmat na pok艂adzie statku, maj膮c miast r贸偶d偶ki wiadro.

Nagle, nie mog膮c si臋 powstrzyma膰, wybucham 艣miechem. Nie chc膮c jednak wprowadza膰 ch艂opaka w jeszcze wi臋ksz膮 konsternacj臋 powa偶niej臋 po... kr贸tkim czasie.

- Rogi i w臋gielki... Chod藕my. Opowiesz mi wszystko po drodze. Zaprowad藕 mnie najpierw do mojej komnaty Przede wszystkim opowiedz mi o hiera... kto tu jest wa偶ny. Potem Ci powiem co potrzebuj臋... umiesz czyta膰?

Pewnie nie. Jak ju偶 ch艂opak poka偶e mi moj膮 komnat臋, najpierw j膮 sobie ogl膮dam pobie偶nie, zostawiam torb臋 z rzeczami potrzebnymi do podr贸偶owania i prosz臋 ch艂opaka by mi pokaza艂 pracowni臋.

- B臋d臋 potrzebowa膰 du偶o papieru, tusz i pi贸ra g臋sie. Do tego ma艂y no偶yk. Poza tym potrzebuj臋 kred臋 oraz kilka tablic z czarnego kamienia o takich - zakre艣lam w powietrzu zarys kwadratu o boku 30 cm - zapami臋ta艂e艣? To prowad藕 do kowali.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Mag贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nast阷ny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group