Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sylwania
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Magów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Cze 25, 2009 14:11    Temat postu: Sylwania Odpowiedz z cytatem

Ambrosius

Ambrosius obudziłeś się w jakimś domu. Prawą rękę masz owinięta w bandażu tak samo jak i okolice żołądka. Czujesz jak twoje ciało przeszywa ból. Rozejrzałeś się spokojnie po auli... zwykła domowa...stoli na którym stoją kwiaty w wazonie..stół na którym woda w dzbanie i koszyk z owocami. Spojrzałeś na drzwi i zobaczyłeś że w przejściu stoi dwóch mężczyzn. Obaj opierają się na kosie...
Pierwszy z nich jest przeciętnego wzrostu, dość szczupłej budowy. Nie dostrzegasz dokładnie rysów jego twarzy gdyż ma zarzucony, podobnie jak drugi kaptur na głowę. Dostrzegasz za to jego oczy..niebieskie..lecz tak blade jakby ktoś wydusił z nich całą radość z życia... Fioletowa szata, na której wymalowano ludzkie kości i czaszki. Poznajesz go do Lucter Morr.. wiele o nim słyszałeś choć mało konkretów. Ludzie powiadają że jest bezczelny, pewny siebie i jednocześnie małomówny..
Drugiego nie poznajesz gdyż ciężki kaptur absolutnie zasłania jego twarz. Wyczuwasz od niego niesamowitą potęgę i moc. Fioletowy wiatr krąży wokół niego jak sęp nad padliną... Potężna kosa zdobiona runami.. Poruszył się a Ciebie przeszedł dreszcz

- Witaj Mistrzu Ambrosiusie..co za niespodziewana wizyta..szkoda że w takich okolicznościach.. Jak się czujesz? - jego głos brzmi niczym głos ducha co przybył z zaświatów...


Lucter

Miesiąc.. Tyle już czasu siedzisz w tej krainie... Masz dość... Ciągłe ściganie nieumarłych.. Lecz tym razem nie jesteś już sam.. Przybył mentor twego Mistrza - Joachima Brelta... Szkoda że Mistrz odszedł.. Zginął trzy tygodnie przed Twoim przybyciem do tego piekielnego miejsca. Wiadomo tylko że to jakiś wampir pozbawił go głowy... Być może sam Von Carstein, choć chodzą plotki iż to ktoś inny.
Ostatnimi czasy bardzo wiele się wydarzyło... Ktoś lub coś zabija Von Carsteinów..nabija na pal i pozwala by ich ciała spłonęły na słońcu.. jednakże twoje poszukiwania nie są zbyt owocne...
Dostałeś pomoc.. w postaci samego Arcymaga..Patriarchy... Przebywasz kilka dni tylko w jego towarzystwie i jesteś pod wrażeniem.. Jego opanowanie, mądrość i ta niesamowita emanująca dookoła aura...
Jednakże zauważyłeś że Patriarcha jest wyraźnie czymś zmartwiony..nie podał Ci powodu, konkretnego powodu, dla którego tu przybył. Wyczuwasz jednak że chodzi spięty, jakby
Obecnie przybyliście po trzeciego członka waszej małej grupy... Ambrosius, Mistrz Ambrosius... typowany jako jeden z kilku na następcę Patriarchy...
Widzisz jak leży na łóżku...obandażowany...znaleźli go jacyś kupcy i postanowili go umieścić w tym domu..aby wyzdrowiał. Powoli dochodzi do siebie.. Może zajmie mu to trzy dni, choć przewidujesz że szybciej...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Czw Cze 25, 2009 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mości Patriarcho... <mowie słabym głosem ale słychać w nim zaskoczenie i przejęcie.>

Podnosze sie lekko na łokciach, sprawdzam czy mam czucie we wszystkich członkach. Oceniam jak bardzo mnie pocharatało.

-Wybacz mi prosze, zdaje sie że zawiodłem. Nie zdołałem nawet dotrzeć do Sylvanii. Czy wiadomo co stało się z Mistrzynią Idril i Mistrzem Rashem?

Moj ból nie ma teraz dużego znaczenia. Czuje wstyd i zawiedzenie z powodu wlasnej niekompetencji.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Miquinei
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 19 Mar 2009
Posty: 42
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

PostWys³any: Sob Cze 27, 2009 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoglądam na rannego, leżącego na łóżku.
Ciekawe co temu mu się przytrafiło? Może za raz się dowiem. Odwracam wzrok w stronę mego Mistrza.
Czcigodny Patriarcha, także zachowuje się ostatnio bardzo niepokojąco. Dałbym worek złota, by dowiedzieć się co się tutaj dzieje.
Delikatnym ruchem prawej ręki, wygładzam swoją szatę - materiał był przyjemny w dotyku.
Nie będę się angażować w te rozmowę. Wysłucham, najpierw. Co mają sobie do powiedzenia.
Zaschło mi w gardle.
Ciekawe czy mają tutaj coś chłodnego do napitku..
_________________
Ziemie Chłodu - Frith
Wojna Magów - Lucter Morr

Serdecznie zapraszam do Cycatej Dziweczki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Cze 28, 2009 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ambrosius / Lucter

Patriarcha oparł się na kosie i rzekł poważnym tonem:

- Niestety... choć ciała Rasha nie znaleziono podejrzewamy że zginął... Mistrzyni Idrill jest pod naszą kuratelą i do wyjaśnienia całej sprawy tak też pozostanie. Odpowiednie osoby już się tym zajęły i kwestią czasu będzie uzyskanie odpowiedzi na nie. - Nie zawiodłeś nikogo.. tym bardziej ani mnie ani Kolegium... Mogę snuć domysły kogo spotkaliście na swej drodze..lecz teraz to najmniej ważny temat...Amrosiusie swój raport złożysz po powrocie do Altdorfu.. jednakże mamy tutaj dość spory problem..


- Mistrzu Lucterze..proszę wprowadź Mistrza Ambrosiusa w temat.. - rzekł po czym oddał Ci głos Lucterze

Po tych słowach Viggo Hexensohn "odsunął" się w tył. Milczy... choć jego twarz jest dobrze zasłonięta, to widać iż rzeczywiście coś go trapi.. Zaczyna to przypominać walkę z samym sobą lub jakby walczył z demonami przeszłości. Lecz teraz to najmniej ważne... Lucterze czas byś wprowadził w sytuację "kolegę"....
Ambrosiusie ogólnie twój stan zdrowia nie jest zły.. czujesz ból ale to oparzona skóra nic strasznego, przynajmniej dla Maga o Twoich zdolnościach...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Miquinei
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 19 Mar 2009
Posty: 42
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

PostWys³any: Nie Cze 28, 2009 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robie niewielki krok do przodu, by stanąc bliżej łoża, na którym leżał ranny czarodziej.
- "Sprawa jest dość skomplikowana, mój drogi przyjacielu.. Otóż, około 12 członków rodziny Von Carstein zostało, zamordowanych. O dziwo, skrytobujca, zabija swoje ofiary parami. Niestety, nie byliśmy, jak do tej pory, w stanie, ustalić kto dokonał tego rozlewu krwi. Plotki głoszą, że sam Manfred Von Carstein, opuścił swą siedzibę i wyruszył by osobiście zbadać te sprawę" - zatrzymałem się tutaj aby wsiąść wdech i ciągnąłem dalej.
- "Także doszły nas niepokojące wieści, o tym że podobno, groby na cmentarzach, pustoszeją, a pochowane tam umarlaki, powstają, by co noc nawiedzać zamek Drakenhof, który znajduje się około 70 mil, na wschód, od Leicheberg. Ludzie mówią o 'Lesie Ghouli', który ponoć miał już miejsce. Niestety to wszystko co wiemy.. "
Spoglądam na Patriarchę. Co go opętało? Nigdy wcześniej się tak nie zachowywał - Podchodzę do tego wyciągając delikatnie rękę.
- "Czy wszystko w porzÄ…dku Mistrzu?"
_________________
Ziemie Chłodu - Frith
Wojna Magów - Lucter Morr

Serdecznie zapraszam do Cycatej Dziweczki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pon Cze 29, 2009 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spogladam zaciekawiony na Lectera.

-Wybacz mi nietakt Bracie, w postaci nie przywitania sie. Wyniknelo to z natłoku mysli i ostatnich wydarzeń. Tak więc... Witaj. Dziekuje Ci za informacje... nie rozjaśniły mi co prawda nic, ale w przyszlosci mogą wydać się ważne. Czy wszystkie ofiary zostaly uśmiercone poprzez nabicie na pal i wystawienie na promienie słoneczne?
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Miquinei
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 19 Mar 2009
Posty: 42
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

PostWys³any: Pon Cze 29, 2009 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwracam się w stronę, rannego zdając sobie sprawę z tego że faktycznie zapomniałem się przedstawić i przywitać.
- Ahh.. wybacz mi, mój drogi kolego. Wiele myśli, ostatnio zaprząta mi głowę i nie przywiązałem do tego należytej uwagi.
Nazywam siÄ™ Lucter Morr
- kłaniam się delikatnie.
- Tak, wszystkie ofiary zostały zabite w ten sam, sposób.
_________________
Ziemie Chłodu - Frith
Wojna Magów - Lucter Morr

Serdecznie zapraszam do Cycatej Dziweczki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Wto Cze 30, 2009 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Moze na podstawie rozmieszczenia i kolejności tych morderstw, jesli moge to tak nazwac, uda sie przewidziec kolejne miejsca ataków. To by znacznie ułatwiło nam sprawe... musze to przemyślec.

Z zaskoczeniem stwierdzam ze powieki same mi siÄ™ zamykajÄ….

-Prosze was o wybaczenie Mistrzu, Bracie <zerkam kolejno na wymieniane postacie i kiwam głową> ale zmęczenie znacznie daje mi sie we znaki. Mam nadzieje że wybaczycie mi jesli udam sie teraz na spoczynek.

Opadam powoli na poduszki i staram się zasnąć.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Cze 30, 2009 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ambrosius / Lucter

Lucter widzisz że Mistrz Ambrosius jest jeszcze wyczerpany więc zostawiłeś go i udałeś się do Mistrza Patriarchy. Zapewne jutro porozmawiacie, lecz teraz wiesz z własnego doświadczenia że potrzeba mu spokoju..

Ambrosius zmęczenie i ból zwyciężyło.. zamknąłeś oczy i usnąłeś...

Lucter

Siedzisz wraz z Mistrzem Patriarchą w drugiej sieni. Pijecie herbatę i na razie panuje cisza.. W końcu Patriarcha spojrzał na Ciebie i rzekł:

- Udasz się dziś w kierunku Zamku Szernieste. To jest na południowy wschód od Siegfriedhofu, koło którego jak wiesz stacjonujemy. Odnajdziesz Morrytę imię Max Von Tharen. Przekażesz mu że Patriarcha Kolegium Amnestytu prosi go o przybycie.

Tutaj na chwilę zamilkł i wziął głęboki wdech...

- Jeżeli by pytał po co przekażesz mu że dowie się na miejscu, lecz chodzi o dawnego wroga który powrócił... Jeżeli będzie czymś zajęty pomożesz mu dokończyć i wrócisz z nim do mnie. To zajmie ci zapewne kilka dni, dni których Mistrz Ambrosius potrzebuje na odpoczynek. Masz pytania?

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Miquinei
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 19 Mar 2009
Posty: 42
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

PostWys³any: Wto Cze 30, 2009 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- "I tak uczynię, mój Mistrzu" - powiedziałem spokojnym głosem, przyłożyłem filiżankę z herbatą, do moich ust i pociągnąłem łyk. Po czym ciągnąłem.
- "Wyruszę natychmiast. Za godzinę, będę gotów do drogi" - zamilkłem. Zamyślony, wpatrywałem się przez chwile w drewniany stoli przy którym siedzieliśmy, po czym zapytałem.
- "Czcigodny Patriarcho, o jakim dawnym wrogu, mówisz?"
_________________
Ziemie Chłodu - Frith
Wojna Magów - Lucter Morr

Serdecznie zapraszam do Cycatej Dziweczki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Lip 01, 2009 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucter

Mistrz nie odpowiedział tylko zbył Cię gestem dłoni... Pogrążony w zadumie...
Poszedłeś się przygotować.... Jesteś gotowy.... Już miałeś wychodzić ale czy aby na pewno wszystko co potrzebne Ci do wypełnienia tej misji wiesz ....

Widzisz że Patriarcha czeka na Ciebie w drzwiach:

- Lucterze..dowiesz siÄ™ w swoim czasie o kogo chodzi..wszyscy siÄ™ dowiecie... Masz jeszcze jakieÅ› pytania?

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Miquinei
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 19 Mar 2009
Posty: 42
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

PostWys³any: Pia Lip 03, 2009 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- "Dobrze mistrzu" - kłaniam się lekko.
- "Kiedy już dotrę na miejsce Siegfriedhofu. Gdzie znajdę Morrytę? Proszę Mistrzu, opowiedz mi o niej" - Mam nadzieję że podczas podróży, nie napotkam niczego co mogłoby zakłócić moją misje.
Zabójczo pragnę się dowiedzieć, o jakim wrogu mówił Mistrz. Oraz powód dla którego mi o tym nie powiedział. Przedziwna sytuacja.. Nie wiem czy jeszcze mogę ufa..
- Przyłapałem się na swoich nie godnych myślach i zbyłem je szybko, przekonując sam siebie że Mistrz, wie co robi...
_________________
Ziemie Chłodu - Frith
Wojna Magów - Lucter Morr

Serdecznie zapraszam do Cycatej Dziweczki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Lip 03, 2009 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucter

Mistrz spojrzał na Ciebie i rzekł:

- Mistrz Max jest wysoki, chudym mężczyzną. Ma niecałe 50 lat. Długie siwe włosy opadają mu aż za ramiona. Będzie ubrany na czarno... Opierać się będzie na dębowej kosie, a ostrze będzie srebrne i na jego boku będzie czarnym grafitem napisem Mortis Muerte Exo

- Pięć kilometrów na północ od Zamku Szernieste jest cmentarz... tam też go zapewne znajdziesz...

- Ruszaj... Resztę odpowiedzi dostaniesz jak wywiążesz się z zadania...


Jechałeś cały dzień i pod wieczór dotarłeś do małej mieściny o nazwie Ecknach. Księżyc już wysoko świeci a gwiazdy lśnią mocno na niebie... Ludzie pochowani w domach... Cisza na "ulicy". Mieścina ma jedną główną ulicę i cztery mniejsze boczne. Zauważyłeś karczmę, a raczej spelunę o wdzięcznej nazwie "Pałac Ambrozji".....

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Miquinei
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 19 Mar 2009
Posty: 42
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

PostWys³any: Pia Lip 03, 2009 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pałac Ambrozji.. bardzo interesująca nazwa. <Rozbawiony tą myślą, ruszyłem w kierunku drzwi wejściowych>
<Prawą ręką wytarłem, spocone czoło>
Nie powiem aby ta podróż należała do przyjemnych.. Za raz, za raz.. Czy ja marudzę? ehh.. powinienem się cieszyć, że mam coś do roboty, ostatnie dni prawie mnie zabiły z braku, żadnego konkretnego zajęcia. Spokojnie tutaj.. muszę zmyć z siebie tą podróż i przespać. Jutro o świcie, wyruszę kontynuować wyprawe.
<Otwieram stare, skrzypiące drewniane drzwi karczmy> W środku było zimno i śmierdziało alkoholem. Rozejrzałem się dookoła. Karczma nie cieszyła się wieloma gośćmi. W rogu, siedziało dwóch zwalistych chłopów, przed którymi stały dwa duże kufle piwa. Przyglądali mi się, ze zdziwieniem. Zakładam że to jacyś stali bywalcy, którzy dawno nie widzieli nowej twarzy. Irytujące uczucie, mieć ich wzrok na sobie. Całe miejsce było słabo oświetlone, za pomocą świec, ustawionych tu i ówdzie.
Na końcu karczmy, znajdowała się lada karczmarza, a on sam opierał się łokciem o nią, z przymrużonymi oczyma.
Przytulnie tu... nie powiem.
<DochodzÄ™ do lady, spokojnym krokiem>
- Dobry wieczór. Chciałbym wykupić pokój na noc. Co macie w ofercie?
_________________
Ziemie Chłodu - Frith
Wojna Magów - Lucter Morr

Serdecznie zapraszam do Cycatej Dziweczki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lip 06, 2009 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucter

Karczmarz na Twój widok uśmiechnął się, lecz gdy przyjrzał Ci się bliżej...przeżegnał się i rzekł:

- Jaśnie Panie..mamy jeden pokój... jeden wolny pokój ale najlepszej jakości - widać że łże jak pies

Dostałeś również ciepły posiłek. Choć raczej przypominało to pakę z kaszy, mielonki, chleba i paru pomidorów... Do picia dostałeś jakieś siki co przypominały wino... Mocne..waliły spirytem...
Udałeś się na spoczynek... Cisza...Spokój
Nagle usłyszałeś tętent kopyt za oknem... Jakieś krzyki.. Wrzaski...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Magów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group