Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
ArGhhh - śmierć im... - PRIMA APRILIS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 16:26    Temat postu: ArGhhh - Å›mierć im... - PRIMA APRILIS Odpowiedz z cytatem

Chyba wszystcy powinni wiedzieć, że Polacy to gęsi i rozumu nie mają...

Jak poinformował dzisiaj rano Sąd Rejonowy w Warszawie - do prokuratury wpłynął wniosek sygnowany przez organizację Młodzieży Wszechpolskiej o wstrzymanie polskiej edycji podręcznika Warhammer Fantasy Roleplay. Firma Copernicus Corporation [wydawca podręcznika] została oskarżona o propagację treści satanistycznych i namawiających do praktyk rytualnych, sam zaś podręcznik nazwano "Czarną Biblią nowego tysiąclecia".Protest Młodzieży Wszechpolskiej wymierzony w wydawnictwo Copernicus Corporation wspiera Radio Maryja, które wspomoże zapleczem prawnym proces sądowy.
Rzecznik prawny wydawnictwa Copernicus Corporation oświadczył dziś rano w Programie Trzecim Polskiego Radia, że atak w wydawnictwo jest elementem planowanej już od dawna zemsty - po tym jak wydawnictwo z sukcesem wydało serię podręczników i talii do równie kontrowersyjnej gry "Kult".
"Warhammer nie niesie ze sobą treści satanistycznych, jest pełną ciepła, refleksji i przeżyć grą fabularną, która jednoczy wiele grup społecznych" - mówi rzecznik - "Czarna Magia? Wojny? Mordy? - to to tylko łagodne spojżenie na proces przemijania, pozwala współczesnemu graczowi zrozumieć istotę życia i jego kruchości".
Młodzież Wszechpolska w swoim porannym oświadczeniu oskarżyła także cały rynek promujący Dark Fantasy, zaś wydawnictwo Black Industries [autora podręcznika] przyrównała do masońskiej loży inspirowanej naukami A. D. Lavey'a oraz C. Crawly'eya - sam zaś podręcznik okrzyknęła "Czarną Biblią nowego tysiąclecia".
"Wydamy ten podręcznik" - oświadczył rzecznik wydawnictwa Copernicus Corporation - "ale proces, może znacznie przesunąć datę wydania, i już dziś możemy stwierdzić, że nie będzie to planowana data 22 maja"


Poczekamy trochę dłużej... (o ile się doczekamy polskiej wersji...) no ale... zawsze byłem przeciwko Rydzykowi... Najwyżej angielską się skombinuje... i podziemne tłumaczenie zrobi...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!


Ostatnio zmieniony przez WilkoÅ‚ak dnia Sob Kwi 02, 2005 18:30, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wojta
Go¶æ





PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 16:35    Temat postu: masakra Odpowiedz z cytatem

Słyszałem rano w radio ten wywuiad z coernicus, jezus maria... koniec świata.
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie maria...
mam dosyć radia "Maria" już od dawna... ale teraz przesadzili...

EDIT: mój aktualny obrazek mówi sam za siebie... (hertagram)
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!


Ostatnio zmieniony przez WilkoÅ‚ak dnia Pia Kwi 01, 2005 16:40, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pier.. e normalnie mam ochote zap...ć ich wszystkich już bym im pokazał co to eeee... nie ważne bo jeszcze się okaże , że nawet tu są szpiedzy rydzyka. Oby wydali polską wersję Crying or Very sad
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gorigon-niezalogowany
Go¶æ





PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kur**** co za h***** niemoge. Normalnie płakać sie chce.

Jeśli jesteś naszym starym, już zapomnianym, modem krasnali to czemu się nie logujesz??
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S*****syny j***ane - niech ich c***j strzeli, do k***wy nędzy roz****dolić im trzeba tą organizację - już dawno o tym myślałem - jutro k***a wzniecam zamieszki. Normalnie brak mi słów. Faszyści pie***leni w dupę. Moczymordy i łysole - do piachu z nimi. Rydzykowi pałą po zębach. Sabotuje wszystkie nadajniki - przecież to woła o pomstę do nieba. Boże - widzesz i nie grzmisz. Jak już Wałęsa się od tego pojebanego radia odwrócił to oni chyba sami musieli zacząć rytuały odpierdalać. JA PIE***LE!!!!!!!!!!

W tym kraju niedługo wybuchną zamieszki:

Wszechpolacy vs. Metale, rastamani i reszta porządnego społeczęństwa.

Stanę po właściwej stronie - o to niech się Morr nie martwi.

Brak mi słów... następny pod cenzure... poszedł... (pierwszy się usunoł..).../Wilk
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Kur** Mać co za jeba** fagasy !! Normalnie zajeb** bym na miejscu jak bym dostał w swoje rece takiego skórwys*** !! Co oni sobie myślą !! Kurw* nawet nie można już zagrać w pożądną gre bo łysole są zatempe zeby ją zrozumieć i nazywają to złem !! Idioci!! Fagasy !! A następne Radio Marii też banda pojebu*** !! szkoda słów.... Ale scyzoryk w kieszeni się sam otwiera i glany pragną łupać ich czaszki !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pia Kwi 01, 2005 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok 1 kwietnia się kończy - temat zamykamy, radio maryja i wszechpolaków przepraszamy, na podręcznik czekamy z podwójnym zapałem Surprised - a wszystkim prima aprilisowcom gratulujemy zaangażowania i werwy w obronie ukochanego systemu Dark Fantasy.
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Kwi 02, 2005 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHA Dobre Orth to się tobie udało ...... no cóż..... Daliśmy sie przerobić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Kwi 02, 2005 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze na chwilę odblokuje bo chcę dodać słówko od siebie...
po pierwsze:
Przepraszam 1. Ortha że się nie spytałem czy moge wrzucić to na forum.. Smile (ale chyba mi wybaczy)
2. Radio Ma-Ryję i jakichśtam polaków młodzieżowych..
3. Ks. Rydzyka nie przepraszam bo gościa nie lubie... (ale się nie obrazi bo tu nie zagląda Smile)

Po drugie sam na początku się też nabrałem jak to dostałem na GG
Po trzecie temat zamknięty i odklejony + zmiana nazwy... albo jeszcze nie zamkne... może ktoś będzie chciał skomentować naszą chorą wyobraźnie...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Kwi 03, 2005 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się nie nabrałem Laughing Musiałem to przeczytać kilka razy ale się nie nabrałem Wink Ale udział zawsze można było w tym wziąść więc wziąłem Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Kwi 03, 2005 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj wilq wilq - nawiet nie wiesz jak często ksiądz redaktor tu do nas na forum zagląda... Surprised
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group